Tikkurila Polska

Dębica

Opinie o Tikkurila Polska

ktosik 2014-01-31 20:04
Czy dzień pracy da się zamknąć w 8 godzinach?
ja 2014-02-03 21:03
dzien pracy spokojnie zamknie sie w 8 godzinach to wszystko zalezy jak sobie ulozysz dzien pracy
Zaiteresowany 2014-02-12 16:23
Witam, mam pytanie czy orientuje się ktoś ile wynoszą zarobki laboranta, ogólnie ludzi pracujących w laboratorium.
Interesant 2014-02-18 13:25
Witam, na jaka podstawę można liczyć na dzień dzisiejszy?jak wysokie są ewentualne premie i czy da sie je osiągnąć? Z góry dzięki za odp.
portasiak 2014-05-31 02:16
W ogóle polecacie prace w Tikkurila, bo to firma z 150 letnim stażem, ale nie wiem od ilu lat działają w Polsce. Chyba nie jest źle ,nie?
Kandydat 2014-06-20 20:29
Witam,
Zostałem zaproszony na rozmowe na Ph Śląskie - rynek tradycyjny. Czy ktoś może powiedzieć jaki to jest obszar działania ? Czy na Śląsku jest kilku PH ? Jak wogóle wygląda sprzedaż produktu ? Czy jest to wspólpraca z dystrybutorami czy może jakiś własny kanał dystrybucji ? Czy zna ktoś menago ze śląska ...
Bardzo proszę o pomoc
i 2014-10-09 17:12
czy ta firma zatrudnia przez jakieś firmy zewnętrzne? a jesli tak, to w takiej sytuacji o ile gorsze są warunki zatrudnienia? (bo przez zewnętrzne zawsze sa gorsze, nie ma co ukrywac)
pracownik 2014-10-09 17:17
z tego co wiem tylko pracownicy sezonowi są zatrudniani przez agencje.
i 2014-10-09 17:26
i to się równa z gorszymi warunkami? tzn. płaca, socjal itp... ?
patyk 2014-10-14 07:32
Witam. Widziałem niejeden raz ogłoszenia do pracy. Nie chodzi mi tu o PH, tylko sensowne stanowiska. Ale pytanie jest takie - czy jest w ogóle sens aplikować? Zazwyczaj w takich dużych firmach wszystko obsadza się pociotkami (niejeden raz aplikowałem do tego typu firm produkcyjnych i zawsze wszystko z góry obsadzone). czy w tej firmie jest to samo? Bo jeśli tak to szkoda mojego czasu, fajnie byloby wiedzieć wczesniej. Ktoś z was dostał tam prace bez znajomości? Przypominam nie chodzi mi o stanowisko przedstawiciela.
xyz 2014-10-24 18:15
"Nie chodzi mi tu o PH, tylko sensowne stanowiska." a cóż dla Ciebie jest sensowne Przetokowy?
syriusz 2014-12-04 02:40
no to dobrze.... już niedługo Tikkurila w związku z tym będzie jedną wielką rodziną i zobaczymy jak wtedy będą sobie radzić z pracą. Nie chce niczego prorokować oczywiście , bo wierzę w to, że właśnie pośród znajomych uda im się rozwinąć lepiej niż ktokolwiek mógłby sobie z tego zdawać sprawe... powodzenia
maciek 2014-12-18 12:16
no chyba troszkę jednak przesadzie moim zdaniem, bo to nie jest tak, że to jest rodzinna firma, nie ma tutaj żadnych układów, a atmosfera jest ok, ja miałem z nimi styczność, ale niewiele szczerze mówiąc, tylko, ze już po tym można poznac tak naprawde czy osoba jest zaangażowana w swoje obowiązki czy się zna na pracy.
karl 2015-01-02 11:56
nie zgadzam się z Tobą. nie znając tematu i będąc w tej firmie tak naprawdę nie więcej niż chwilę nie będziesz w stanie ocenić jakie układy panują w Tikkurili. Dlatego nie gadaj , że wszysto u nich w porządku skoro nie znasz nawet sytuacji. Lepiej żeby wypowiadali się Ci którzy dłużej tu zagrzali miejsce
pracownik TP 2015-01-03 22:40
Grubo pojechane, strzelone nazwiskiem - post zgłaszam do moderatora i wymienionej osoby, która wydaje mi się, że nie przejdzie obok tego obojętnie.
wito 2015-03-31 21:55
Zgadza się @jolka. tikkurilla proponuje rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Ich farby zdobyły uznanie na trudnych rynkach nordyckich oraz rosyjskim. Chociażby dlatego warto uwierzyć, że rzeczywiście ich produkty coś sobą prezentują
Andrzej 2015-04-16 08:57
Witam!
Chciałbym złożyć aplikację na stanowisko Przedstawiciel-Techniczno Handlowy Infrastruktura Drogowa. Proszę o charakteryzację stanowiska, jaka jest najważniejsza umiejętność oczekiwana na tym stanowisku? Godziny pracy, warunki zatrudnienia. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi- pomogą mi się one przygotować do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.
Pozdrawiam
pajak 2015-08-14 22:47
ogólnie z ta firma miałem do czynienia bardzo ale to bardzo krótko. Co do rekrutacji . Rekrutorzy na I etapie kierownik + personalny ale ciekawe pytania , kulturalni ludzi, mili ale chyba chcą człowieka pewna wiedzą i dswiadczeniem . Drugi etap kierownik regionu + dyrektor . Przedstawienie prezentacji, audytów z 3 psd sukcesy prywatne i zawodowe . Bardzo fajne rozwiązanie bo można sprawdzić osobę rekrutującą pod względę wiedzy doświadczenia , zachowaniana punktach, audytów wyciagania info od klientów oraz robienia prezentacji + obsługa kompa. Jak dla mnie BARDZO DOBRE PODEJSCIE FIRMY DO REKRUTACJI. Kasa widełki wiec jak to mówią albo sie uda albo nie ha ha ha :)
Wolak 2015-08-31 06:21
Pracowałem w tej firmie, to trochę widziałem, a dokładnie w Dębicy. Przyjęcia jeśli chodzi o produkcje, to powiem że po układach ludzie zostają, a co nie którzy kilka sezonów z rzędu i tak ich nie zostawiają, tworzą się klany i układziki które za uwarzyłem, jak dwóch braci mistrzów i synek + przyjęciu przez nich znajomi. Wiele rzeczy pod dywan zamiecionych, swego czasu bo już 6 latek temu była akcja zwolnienia mistrzów, którzy swoje machloje robili, nawet nie będę pisał, oficjalnie zwolnieni nawet nie dyscyplinarnie tylko z wypowiedzeniem umowy by mogli spokojnie odejść, ale wiadomo tak musiał być. Ogólnie praca idzie całą para więc źle nie jest teraz. Ogólnie nie polecam tego zakładu. Wystarczy prześledzić osoby które zostawały w pracy na stałe lub dłuższy okres już po pierwszym lub drugim sezonie a inni wciąż przychodzi na sezony.
bosz 2016-01-22 08:15
2 tys? Wysoka podstawa? Na jakim stanowisku? Nie wiesz, nie wypowiadaj się. Za 2 tys nikt by tu nie pracował :)
ola 2016-02-14 19:02
cześć, czy orientujecie się jak wyglada rekrutacja w tej firmie?
będę wdzięczna za info :)
paweł 2016-03-08 23:11
Dlaczego ostatnio z firmy odchodzą najlepsi przedtawiciele? Ostatnio KKK podobno złożył wypowiedzenie.
Do romana 2016-03-09 16:47
Patrzac na Twoją składnie i umiejetność budowania zdań... Rzeczywiście nie składaj zaoszczędzisz HR wzroku.
Ja tu pracuję i szczerze polecam.
Do Pawła 2016-04-03 20:09
Do Pawła podobno odchodzą i beda nadal odchodzić ludzie szukają pracy ,kiedyś ta firma była super, zarządzali nią Finowie nie to co teraz , ogólnie robi sie spożywka zatrudniaja ludzi nie z branży i tyle, mają swoją wizję a czy jest dobra czas pokaże
Alek 2016-07-22 07:34
Cześć, Poszukiwani są obecnie ASMowie w kilku regionach. Czy ma ktoś konkretne informacje odnośnie tego stanowiska? Oczywiście zależy mi na tzw warunkach ogólnych a nie na szczegółach. Orientacyjny próg wynagrodzenia, jakie narzędzia pracy itp.
anoonymous 2016-09-15 17:50
Nie polecam tej firmy iż ponieważ są takie osoby które są prawą ręką kierownika nie spodobasz się mu to na drógi dzień rozwiozywanie umowy poprzez porozumienie..
WUJEK DOBRA RADA 2016-10-14 01:30
" fajnie się zapowiada, bo pracownik dostaje niezbędne narzędzia pracy, co na pewno cieszy i no i jeszcze premia ! "
Mistrzostwo świata!!!!!!
biom ty się chłopie w Tikkurili nie marnuj. Szukaj pracy gdzieś przy szpadlu. Jak powiesz szefowi że do pracy motywują cię niezbędne narzędzia pracy to z 5 zestawów na dzień dobry dostaniesz! Będziesz miał inny szpadel na każdy dzień tygodnia. To dopiero będzie coś!!!! I no i jeszcze premia na pewno będzie! Tylko żebyś tam na rozmowie orgazmu od razu nie dostał bo wtedy może być lipa :)
WUJEK DOBRA RADA 2016-10-15 00:09
Ale na tych stanowiskach dostaniesz niezbędne narzędzia pracy x 1 kpl. a przy szpadlu bez problemu x 5 kpl. A widzę że koledze nie zależy na jakiś tam zarobkach, kręcą go najbardziej niezbędne narzędzia pracy.
cyt @biom: "a fajnie się zapowiada, bo pracownik dostaje niezbędne narzędzia pracy, co na pewno cieszy "
Bywają i takie zboczenia :)Podobno pieniądze szczęścia nie dają :D
Andrzej K. 2016-10-15 04:03
Odnoszę wrażenie, że wszystkie te wpisy są autorstwa jednej, jakże elokwentnej osoby. Wszystkie mniej więcej prezentują ten sam poziom, Chciałem napisać gimnazjum ale obawiam się że zbyt wielu z nich mogłoby poczuć się urażonym.
Zastanawiam się, czy pozostała kadra prezentuje równie wysoki poziom?
Mam pytanko dot. oferty z portalu praca.- sprzedawca. Jeśli mógłby kolega podpytać czy wynagrodzenie jakieś tam przewidziano czy nie, bo w ofercie nie ma o tym ani słowa. Nie ukrywam że jakiś grosz zawsze by się przydał a oferują tylko interesującą pracę, możliwość rozwoju i pracowniczy program emerytalny :D O widzisz, nawet niezbędnych narzędzi pracy nie ma:D :D :D
Gdyby kolega mógł pomóc, będę wdzięczny ,
Pozdrawiam
maciek 2016-10-17 09:15
A warto rekrutować do nich na stanowisko jako Koordynator Sprzedaży ds. Hurtu?
Heniek 2016-11-02 23:22
A kolega szuka pracy jako rekrutant czy koordynator sprzedaży?
Jam 2016-12-18 13:27
Bardzo specyficzni ludzie tam pracuja. Ostatnio odeszedl caly dzial innowacji i ktos z prodakow. Buduja/zbudowali to na nowo.
Wierny do końca. 2017-01-08 15:43
No niestety z tej firmy zrobiło się FMCG. Dobre już było. Teraz szukają ludzi ze spożywki i innym tego podobnych. Handlowiec ma umieć obsłużyć tableta, posprzątać półkę i zrobić zdjęcie. Już nie szukają specjalistów tylko przeciętniakow a najlepiej zebys sie nieodzywal a jak to zrobisz to i tak nikt tego nie slucha. Oczywiscie jest to dobra firma jako pracodawca ale nie dla ludzi którzy chcą coś osiągnąć bo nie ma sciezki rozwoju. Pozdrawiam wszystkich tych co jeszcze tam pracują.
obecny pracownik 2017-01-13 13:48
Firma zmienia się w złym kierunku. Na pewno na plus dla tego pracodawcy to bogaty socjal, natomiast wynagrodzenia są śmiesznie małe, nawet jak na Polskę "B" (a w porównaniu z konkurencją zza płota - Śnieżką, tym bardziej). Coraz więcej dziwnych zwolnień ludzi z dnia na dzień, także z wyższych stanowisk (propozycja "nie do odrzucenia" - porozumienie stron albo wypad), chaotycznych decyzji kierownictwa i obciążania dodatkowymi obowiązkami pracowników, bez żadnego odzwierciedlenia w wynagrodzeniu w związku z tym. Mam wrażenie, że szefostwo samo nie do końca ma wizję jak ma to wszystko wyglądać, a wszystkie decyzje są spowodowane chęcią przypodobania się ludziom "wyżej" (Finlandia) lub też układami i osobistymi uprzedzeniami, nie mającymi związku z jakością pracy danej osoby. Jak tak dalej będzie to trzeba zacząć szukać innego zajęcia...
Obserwator 2017-01-14 23:00
A Pan dyrektor M.W . Nie lubi krytyki oj nie lubi ..... hi hi hi. Jemu się wydaje że jest THE BEST!!!
Ale to tylko ILUZJA !!!!!
Może lepiej bardziej angażowałyby się w pracę ?
Gość 2017-01-26 10:07
Lepiej notorycznie zbierać haki na wszystkich. A tak na marginesie, firma idzie ostro w FMCG. Za tą podstawę, max 2800 netto plus premia, karta premiowa zmienia się średnio 2 do 3 razy w roku, nie warto. Im lepsza realizacja planu tym bardziej podkręcana śruba, nadmiar obowiązków. Do tego sztab administracyjno biurowy rozbudowany do przesady. Papierologia w tej firmie jest zatrważająca. Handlowiec jest od wszystkiego tylko nie od sprzedaży... dopóki z sterami jest klika RS, MW i panuje trend na spożywkę to lepiej omijać.
Zb. 2017-02-04 16:01
Pracuję w T juz jakiś czas i widzę jak funkcjonuje. Pracuje sie naprawdę dobrze. Pracować oczywiście trzeba, nie ma tu miejsca dla ściemniaczy bo są systemy które to pokazują kierownikom. Premie w teorii do prawie 100% pensji ale system nie jest prosty. Cele ustawione są tak, ze trzeba zasuwać ale daje sie je robić. Zarobki ok. Samochody dobre. Firma zmieniła samochody na lepsze. Nie ma limitów km robionych prywatnie. Widziałem że ludzie pisali, że firma idzie w stronę fmcg. Teraz wszystkie duże firmy tak działają i nie widzę w tym nic dziwnego. W T nie ma przesady. Mierzone są różne parametry pracy ph i tyle. Nie ma tragedii. W innych firmach miałem dużo gorzej. Atmosfera jest luźna i wesoła. Kierownicy i dyrektorzy nie są nadęci i trzymają relacje ze swoimi ludźmi. Są różnice między działami. Najgorzej jest chyba w dziale od marketów. Tam kieruje pani M i jest dużo napięcia i nerwów ale ludzie nie odchodzą wiec chyba nie jest tak źle. Chyba z całej firmy ta pani jest najdziwniejsza i ja bym nie chciał z nia pracować. Chłopaki z tego działu trochę są w stresie ale widzę że sie trzymają. Ogólnie firmę polecam. Jest wesoło, jest dużo pracy ale da sie ja zrobić, pieniądze są ok, samochód, telefon i inne super. Ostatnio firma dodała plan na emeryturę i płaci tam pieniądze. Dają kartę do fitnesu i medicover. Polecam.
olaboga 2017-02-06 17:15
DIY (pani M.) ludzie nie odchodzą? Ty pracujesz w Tikkurili czy w Tarantuli? Policz odejścia w ciągu roku.
Powiem tak, Twoją opinię podzielają ludzie, którzy przyszli do firmy własnie z FMCG, my znaliśmy inne realia.
P.S Gadałeś kiedyś z dyrektorem?
Ja 2017-02-28 00:17
@Zb. "Dają kartę do fitness i medicover"... zapomniałeś dodać, że dają jak za nią zaplacisz. Ty chyba o jakiejś innej firmie piszesz.
Abc 2017-02-28 21:50
Widzę że kolega Zb pracuje od niedawna w firmie i pewnie przyszedł z FMCG. Ok. Fajnie ze jest zadowolony i wiem dlaczego, bo robi to samo co w poprzedniej firmie tylko za trochę więcej. Raczej starzy pracownicy się pod tym co pisze nie podziela entuzjazmem a za nich trzymam kciuki bo pamiętam Tikkurile z tej lepszej fachowej strony a nie statystycznej. Trzymajcie się.
ja 2017-03-07 13:53
Za podstawową kartę płacisz tylko podatek, co powinno być zrozumiałe. jak nie chcesz jej mieć to zrezygnuj i nie masz podatku. prosta sprawa. Jeśli chcesz mieć kartę na większym wypasie musisz dopłacić różnicę. W wielu firmach tak jest.
Alex 2017-03-08 16:30
Witam
Możecie mi odpowiedzieć ile można zarobić jako technolog produkcji a ile płacą w labo na kontroli jakości?
Pablo 2017-03-19 20:31
Alex, w labo kontroli jakości biorą niecałe 2000 zł na rękę. A technologów zatrudniają jako asystentów ds. technologicznych i też płacą niewiele więcej.
labek 2017-03-29 21:24
To jakaś masakra!
Bazikobongos 2017-03-30 17:19
Panowie. Może ktoś pomoże.
Pojawiło się ogłoszenie: PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO - HANDLOWY
PRODUKTY PRZEMYSŁOWE DO DREWNA.
Proszę o pomoc. obecnie pracuje w dużym markecie budowlanym łącznie już 9 lat, wcześniej jako przedstawiciel spoza branży. Poszukują kogoś z "wykształcenie techniczne, w szczególności Technologia drewna lub pokrewne" - to też mam.
1. Na jakie zarobki może liczyć PH na "...produkty przemysłowe do drewna..."
2. Jakie obowiązki, jaki rynek, jakie wyzwania?
3. Jakie godziny pracy i czy da się wyrobić w 8-9h?
4. Jak atmosfera i czy jest "ciśnienie" na wynik na poczatku no i jacy ludzie?
Jestem już trochę zmęczony życiem w markecie, jednakże nie chce trafić z deszczu pod rynnę.
Dzięki za pomoc i za sugestie ;)
gumiś 2017-04-21 15:41
Baziii....
byłeś na tej rekrutacji?
Kama 2017-04-26 08:13
Hej, wiecie coś na temat showroomu w Warszawie?
Pomoże ktoś?
Marek 2017-04-26 22:23
Otwierają coś w stylu salonu pokazowego w naszym budynku. To bardzo duża powierzcnia, więc pewnie będą potrzebować kilka osób do obsługi. Ludzie spoko, atmosfera w biurze też ok. Firma skandynawska, więc na pewno przeszkolą wszystkich i zadbają o klimat. Tak to wygląda z zewnątrz. Nie wiem ile płacą.
123 2017-04-27 22:30
Hahahahaha
Żwirek 2017-05-15 09:46
Interesuje mnie praca serwisanta maszyn w Tikkurila. Czy wiecie może czy kogoś tam nie szukają? Mam spore doświadczenie za granicą. Czy ciężko się tam dostać? Jakie zarobki? Warunki pracy? Wiecie coś na ten temat.?
Zostaw swoją opinię o Tikkurila Polska - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tikkurila Polska