Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

ktoś

czego siejesz panike to jest karalne

......

Co z epidemią która panuje w kraju? Czy Nifco ma zamiar się przed tym chronić? Zamknąć zakład? Co w momencie gdy się wszyscy zarazimy? Kwarantanna dla wszystkich? Ktoś w ogóle myśli o zdrowiu pracowników?

@......

Cudów się nie spodziewaj tu jest ważna produkcja a nie człowiek...

Mk
@......

Boję się pracować, na naszym dziale stoimy praktycznie jedna na drugiej, bardzo duża szansa na zarażenie się czymkolwiek ...

Piekielna

No drodzy pracownicy szkoły pozamykane teraz czekamy na informacje kiedy zostanie zamknięty zakład pracy i co mają zrobić rodzice dzieci którzy nie mają opieki dla swoich pociech na okres tzw kwarantanny

Ala
@Piekielna

Przecież pobierasz wniosek i siedzisz w domu z dzieckiem. Masz zapłacone to z Zusu. Więc w czym problem???

Mk
@Ala

Jakie to ma znaczenie, skoro nasze zdrowie nadal jest zagrożone?

bacha
@Mk

Nasza firma nic nie robi w kierunku naszego bezpieczeństwa,jedynie co zauważyłam to płyn do dezynfekcji w biurze wtrysków ,a co z resztą ????No i śmieszne ulotki żeby sobie poczytać!

Yyy
@bacha

Co z tego że ręce umyjesz mydlem o dzieło jeszcze starcza bo papieru do wycierania nie uraczysz. A ten (usunięte przez administratora) na stołach krzesłach w jadalni to jedne wielkie skupisko bakterii

BELLA

No na miejscu HR zastanowiłabym się nad tym żeby zamknąć firmę...cibtan wysyłki tu chodzi o ludzkie zdrowie... Ile przecież Ukrainy jest z nami

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Co jest ?

Najniższa krajowa poszła do góry a wypłata mniejsza Os te przelewy jakieś liche !!

Witam czy sa przyjecia?zainteresowana

Kadry

Tak są przyjęcia

Zainteresowana
@Kadry

A gdzie mogę wysłać CV?

Papek
@Zainteresowana

Na stronie pracuj . pl wpisać nifco korea poland są oferty i można aplikować

Czy zawsze nifco przyjmuje przez agencje pracy?

yes

tak,zawsze

Nie

Nie zawsze przez agencje

Anka

I co wiadomo kiedy impreza oddziałowa? Czy dalej nic

Borys

Czy ktoś coś słyszał o podwyżkach???bo ta sama cisza co z urlopem??????

Hmm
@Borys

Podwyżek ani słychu ani dychu. Wszyscy pracujemy za najnizsza krajowa także na dzień dobry w każdej firmie tyle dostanę a nie po 4 latach pracy w nifco

Tola
@Hmm

No to pracuj tak jakbyś była nowo przyjęta po co robić coś więcej i lepiej.

CzopekPenetrator

Orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki oraz praca na dziale przemiału?

Koronawirus

W Polsce wykryto pacjenta zero!? Co to będzie

Mobbing.

Witamy! Jak już większości wiadomo ,sprawa o mobbing w Nifco trafiła do Sądu Pracy.Jeżeli ktoś ma odczucie ze i wobec niego stosowany był mobbing ,ma odwagę i chce dołączyć do sprawy ,zapraszamy do kontaktu.Prosimy o poważne podejście do tematu.!(usunięte przez administratora)

!!! I ja
@Mobbing.

Myślałam, że nikt z tym nic nie zrobi. A jednak..

Rozbawiona
@Mobbing.

Chcecie się sądzić, a nawet poprawnie pisać nie potraficie, brawo ;)

?????
@Rozbawiona

O co Ci chodzi z tym pisaniem?

Pracownica
@Mobbing.

Witam do kogo się zgłosić ?

@Mobbing.

Zadajcie sobie pytanie dziewczyny ,czy wy byłyście bez winy. A potem biegajcie po sądach i wyciągacie ludzi bez ich zgody w swoje sprawy.

Emilka

Dziękuję za dane pracownicy liderki Agnieszki.P.Dzieki temu biuro zaobserwuje Twoją pracę, bo każdy tu pracuje 8h A nie do 10 A potem podpieranie maszyn,gadanie z dziewczynami z lini lub spacerki na magazynie.Ja nie podejdę do ciebie bo JA PRACUJĘ I NIE MAM CZASU!!!!Ale do biura zgłosiłam bo tu każdy ciężko pracuję A ty co?????Dziwi mnie że liderka tego nie zauważyła i dziewczyny z tej grupy nic nie interweniują.

Xyz

Hej, wie ktos moze kiedy wkoncu dokladnie jest ten postój latem? Człowiek chce sobie wkoncu wczasy zaklepac a tu cisza

Wasyl
@Xyz

Wszystkie Koreańskie firmy mają od 27 lipca i to co mi wiadomo to my też.

Emilka

Chciałam zapytać jak nazywa się pracownica na montażu która przywozi części od liderki Agnieszki.P.mam duże zastrzeżenia które zauważyłam już od tygodni i chciałabym je zgłosić anonimowo. Z góry dziękuję.

E.P
@Emilka

Jak masz coś nie pisz anonimowo tylko przyjdź i powiedz , nie masz odwagi .

Magazyn

To co się dzieje na magazynie to jest po prostu chore! Nic tylko uciekać stamtąd jak najszybciej! A jak czegoś nie zrobisz to straszą chory system i nieodpowiedni ludzie na stanowisku pracy (lider) nadal uważam że KP powinien być liderem a nie ktoś kto wgl się nie nadaje! (wszyscy wiedzą o kogo chodzi) nie jesteśmy maszynami tylko pracownikami i w ciągu 8 godzin nie zrobimy niewiadomo ile rzeczy tak jak sobie jedna osoba myśli

Nb
@Magazyn

Jak się nie podoba zmień pracę, albo idź na zasilek dla bezrobotnych bo widać jesteś zbyt młody aby nie wiedzieć co to praca w dzisiejszych czasach nie manic za darmo urząd pracy czy mops też czeka lepiej obijać się i nachspc abo idź do Dudy może Ci da stanowisko minister prawa i pracy co za ludzie byle kogoś uwalić co z tym światem się dzieje jeden drugiemu zazdrosny albo zapytaj sie przełożonego wyżej od lidera dlaczego jest tyle pracy i odpisz co ci powiedział na forum każdy mądry ale żeby zapytać się Koreańczyka to już żaden mocni na internecie i na papierze dla twojej informacji zapytaj się wyżej osoby od lidera aaa czyli Koreańczyka ze sie nie wyrabiasz jeżeli człowiek się nie wyrabia to znaczy że musi znaleźć inna pracę, moim powołaniem nie jest zapipszac 8h i dlatego w nifco już nie pracuje w urzędzie skarbowym jest super posadka siedzę i nikt mi nie przeszkadza i dla osób jak narzekacie na pracę ta to zmieńcie pracę nie warto się i uszy więdną jak dorośli ludzie tak się zachowują poprostu wstyd.

Zuza

Dziś każdy z nas zobaczył prawdziwą pracę liderek na montażu dzięki wizytacji z Czech.Nawet lidereczki już komputera nie pilnowały,każda pomagała na lini A jutro znów to samo ,czyli NIC.podpieranie i ściemnianie.

@Zuza

Przecież to normalne. Gdy jest audyt są nie do poznania nawet czesci przywioza A po audycie faja kawa biuro i stołówka.

#lola
@Zuza

No dzisiaj chyba miały jakieś zebranie

Nb
@Zuza

A co byś chciał od blond piękności które się nie ubrudzą, dla mnie cały montaz jest śmieszny idą odwalone do pracy jakby męża szukały Niech popracują w Anglii na produkcji to zobaczycie co to za praca Drogie panie praca to nie salon urody czy butik to praca jesteście zwykłymi fizycznymi robolami a nie biurami, wasi mężowie to powinni wam zabronić tak chodzić do pracy i jeszcze jedno nie szata zdobi człowieka ale to co posiada w sobie.

Kinia

To jest Fider i u liderki M też jest.

Szalony pryszcz

Witam mam pytanie, może ktoś wie kiedy odbędzie się z montażu impreza?

przerażona/przerażony

W przyszłym tygodniu ma do naszej firmy zawitać „najważniejszy” prezes z Korei. Co z koronawirusem? Co jeśli zarażona będzie cała firma? Nie da się tego jakoś powstrzymać?

...
@przerażona/przerażony

spokojnie,spokojnie,wizytacja odwołana-nie przekazała liderka?

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 56 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND