Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Kufel

BĘDĄ PĄCZK???

#ona
@Kufel

Tłusty czwartek już był ale tym razem pączków nie było

Alan

Mam wielka prosbe dojezdza ktos z centrum Rybnika lub przejedza przez Rybnik z wolnym miejscem w aucie praca na montażu

Moja liderka zawsze nam pomaga ,ale widzę jaķ inne liderki wogule nic nie robią lub wyręczają się swoimi gońcami A sami siedzą i dupska im rosną jeszcze większe niż miały.....I wszystkie na diecie. Brak słów.

Lolka

Czy dalej u was jest tyle nadgodzin? Czy trzeba na nich zostawać?

Lolo
@Lolka

A Jestes z magazynu??

Lolka
@Lolo

Interesuje się montażem bo tam chce się zatrudnić

Rozbawiona
@Lolka

Nie, nie ma nadgodzin ;)

Kacha
@Rozbawiona

Jak to nie ma nadgodzin??? Wszystko jest ,nawet soboty dla wybranych!!!

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

?

Ile mozna tu mniej wiecej zarobic na rękę?

Mona

Koniec lutego prawie,a niby kiedy ta sprawa ma być?

Montaż

A HR dalej udaje że nic się nie dzieje. Większość skarg, prosby o pomoc i mobbing wychodzi działu z montażu. Może to nie problem w liderkach które same nie dają rady a władzy w biurze u nich? Może by temu się przyjrzeć?

Ng
@Montaż

A co wy myśleliście po prostu się dziewczyny boją ich i jak większości liderek boi się Koreańczykow bo pokrzyczą po nich i sie popłaczą, a im to pasi już pokazali jak jedna wyrzucili to teraz każdy siedzi cicho, ale widocznie są za miękkie żeby pracować w korpo, żeby pracować w korpo trzeba mieć twrde cztery litery a nie mazgaic się

Gwiazdka
@Ng

Kogo wyrzucili? Nic nie słyszałam pracuje na montażu

weekend

jak tam mobbing?

Ewa ....
@weekend

To wcale nie jest żart ja już dołączyłam . Sprawa jest poważna więc sobie nie żartujecie . Większość potrafi tylko genami szczekać a nie działać.

Madzia

A co, podniosła się stawka w firmie po nowym roku?

Lego

Hej nie wiecie kiedy będą aneksy do umów bo przecież średnia krajowa poszła do góry

@Lego

nie średnia,tylko najniższa,a to duża różnica

@?

Ale wiesz coś kiedy będą aneksy do umowy?

@Lego

nie mam pojęcia niestety,sama czekam :)

@?

No niestety będziemy musieli poczekać :)

Księgowa

To znaczy że ty za najniższą krajową pracujesz w tym kołchozie współczuję radzę ci zmień pracę bo szkoda zdrowia

@Księgowa

nie za najniższą,aczkolwiek do obecnej najniższej troszkę brakuje,ale z dodatkami wychodzi wiecej,a co? coś nie pasi? mnie ta praca odpowiada i nie potrzebuję współczucia a dlaczego piszesz "(usunięte przez administratora)"? firma jak firma,w każdej zawsze znajdą sie jakieś niedociągnięcia mniejsze lub większe,w tej akurat są te z mniejszych... ja nie narzekam

Magazyn

To nie jest praca tylko jakiś (usunięte przez administratora) a p. Janina się coraz bardziej rozkręca co to pracowników żeby nimi rządzić i straszyć

@Magazyn

Co wy od Pani J chcecie , na magazynie zawsze będzie jak w przedszkolu niektórzy dalej myślą że w nim są dlatego moja rada głowy w telefon i do przodu

Powinna pracować w przedszkolu i tam straszyć dzieci!

Nick name

Ludzie dajcie spokój naprawdę śmiech na sali co wy piszecie... mam tyllo jedno pytanie .. skoro każdy narzeka i oczernia innych to po co pracuje w tej firmie na magazynie. Skoro tyle prący jest . Kto wam każe tu siedzieć. A jak by ktoś z Was miał choć trochę odwagi to powiedział by to na forum.. A nie wypisywal tu bzdety. To się nazywa tchórzostwo:)))

Obserwatorka

Charakter człowieka się liczy a Ren ma bardzo dobry do rany przyłóż nie to co niektóre piękności z pomalowanymi paznokciami. I na dodatek jeszcze takie długie że pałeczek nie trzeba w restauracji chińskiej używać

MIKI
@Obserwatorka

D.STA weź się lepiej do roboty a nie zajmujesz się głupotami , teraz nie masz się czego doczepić to przeszkadzają Ci paznokcje

Jaco placo
@MIKI

Od czepcie się od mojego najlepszego kolegi a z tymi pazurami to miał rację chłopina, a że jest leń to nie jego wina że urodził się z dwiema lewymi rękoma

Rafał

Z wtryskarek na samych Fanucach pracują?

Szef

Tofik zgłoś się pod iloma nikami tu jesteś

Ted

Ile jest liderek co widzimy że tylko siedza w biurze lub na palarni... Kierowniczka na to pozwala?. Powinni się za nie zabrać i by się skończyły spacerki....

Krystian
@Ted

Na magazynie co godzinę chodzą i palą a ta blondi to już wgl moja rada jak palisz to weź później gumę bo wali niesamowicie od ciebie

Hmm
@Ted

U was przynajmniej siedzą w biurze. Przyjdź na wtryski to zobaczysz jak się snują po alejkach nie wiedząc co ze sobą zrobić.

@a#b$c@
@Hmm

Zmiana A to wogole , "co wolno wojewodzie, to nie tobie...."

Ekir
@@a#b$c@

Jeśli mówisz o wtryskach to tak. Nie raz byłem świadkiem ja liderki drą się na pracowników, a to już pod mobbing podchodzi, ale każda władza jest do czasu...

Ruda

Od Ciebie za to zalatuje czymś innym...

Obserwator

Co ty się czepiasz P.Renaty z magazynu jest osobą miłą i uczynną, z tego co wiadomo to każdy chciał z nią pracować. Wstyd czepiać się nawet wieku, niedawno inny lider nie pasował zastanów się czego chcesz, albo zmień pracę nikt nie trzyma nikogo na siłę. Ile razy załatwiała róże sprawy

Obserwatorka
@Obserwator

Popieram cię jest tak jak piszesz pewnie chodzi o tą drugą liderkę na R bo Ren to złota liderką chyba najlepsza z magazynu jaka była i będzie

Obserwator xxxxl
@Obserwator

Nikt nie chce z nią pracować bo na jej zmianie nic się nie robi taka prawda

Bez nicu

Pani Janina ... Co wy chcecie od tej osoby!!! Wypełnia swoje obowiązki jak należy!! Nie jednemu uratowała (usunięte przez administratora) I pomogła nie jednej osobie !!! Najlepiej oczerniac kogoś pisząc tu bzdury. A nikt nie ma odwagi podejść i powiedzieć prosto w oczy !! Każdy pisze (usunięte przez administratora) A jak coś potrzeba to do pani Janki biegiem!! Bo ona załatwi.

nicu bez
@Bez nicu

Klaudia M to od dzisiaj ty będziesz załatwiać nasze sprawy.Możesz zająć się swoim działem

Słownik

Polak, Polakowi w pracy zawsze robi pod górkę i sam narzuca normy, niektóre panie to tragedia

Ng

Czy zastanawialiście się czy to co przychodzi z Korei, obecnie panuje tam wirus nie boicie się że z tym co przychodzi z tamtad może się ten wirus dostać Uświadomię że wystarczy że ktoś na to kichnie, wycierał nosa a potem ręką ten materiał czy nie boicie się.

Stacja Epidemilogiczna
@Ng

Witam. Jeżeli informacje się na temat wirusa w Nifco Korea Poland się potwierdzą w dniu jutrzejszym cały teren fabryki zostanie odizolowany od reszty miasta. Następnie pojawią się epidemiolodzy w poszukiwaniu pacjenta zero. Proszę o wyrozumiałość i nie stawiania oporu podczas próby badania na obecność wirusa. Na chwile obecną nie chcemy wzbudzać niepotrzebnej Paniki.

Xyz
@Stacja Epidemilogiczna

Ale ściema

Pracownicy Nifco jest Nas tak wiele A tak się dajemy traktować.... Jednej osobie zgłaszającej problem śmieją się w twarz... Gdy by było Nas więcej myślę, że nie było by im tak wesoło. Połowę pracowników nie ma pojęcia jak firma okrada.... Informacje które napisze poniżej są omówione z Inspekcją Pracy... Zaczne od Urlopu. A konkretnie najbardziej irytujący temat w tej firmie Przestój. Firma jest zamykana na 2 tygodnie. Informacje dostajemy na miesiąc przed jaki to dokładnie termin i czy WGL będzie przestój. Nie każdego stać na wykupienie wczasów w sezonie wakacyjnym i zaplanowanie z miesięcznym wprowadzeniem. Ale to akurat najmniejszy problem w tym zamieszaniu... I tu UWAGA ! Pracodawca ma prawo TYLKO do 2DNI zarządzania naszym urlopem i to w szczególnych i uzasadnionych sytuacjach. Do przestoju w danym okresie podanym przez firmę mamy prawo się nie zgodzić wtedy składamy 'gotowość do pracy ' A skoro w dalszym ciągu mówią że firma będzie zamknięta to MUSZA wypłacić tzw. przekrojowe czyli tak jak byśmy byli w pracy. Firma zabiera Nam 15 dni urlop 10 na przestój 2 na święta i jakieś pojedyncze bo np czechy stoją.... STOP! Nie dajmy się okradać. LAKIERNIA i WTRYSKI 31.12 idą na drugą zmianę do pracy, gdzie w Styczniu 21.01 firma stoi w zwykły dzień i będziemy MUSIELI WYPISAC URLOP dlaczego? Bo korea świętuje Nowy rok.... traktują nas jak Śmieci! Nie dość że robimy za darmo w święta... zostajemy zmuszani do urlopów to jeszcze w Sylwestra muszą iść do pracy... mówią że produkcja goni... A 23.12przymusowy wolny... No nie rozumiem... nie dajmy się! Socjalne nie jest wypłacane osoba na l4?? To jest nie zgodne z prawem. Inspekcja pracy wie co się dzieje w firmie ale sami wszystko podpisujemy i się godzimy. Jeśli ktoś to czyta z pracowników niech przekaże dalej żebyśmy się nie dawali traktować jak śmieci. A jeśli czyta to osoba mająca coś wspólnego z zarządzaniem firmy to niech wie że na ten dzień jest 40 osób chętnych na zgłoszenie tego co się dzieje do Sądu pracy. Dość tego. Mamy rodziny. Pracujemy w Polsce powinniście Nas szanować że robimy za takie pieniądze. Ukraina miała być do pomocy A wy nie zatrudniacie Polaków bo przecież Ukraina jest... pracuja na stanowiskach jak normalni pracownicy A my pracujemy za 3 bo oni tu są na chwilę i żadnemu nie zależy na częściach A potem nam się dostaje. Firma ma straty ?? Może zmienić czas osobę zarządzającą firmą?? A nie robić zebrania jacy to jesteśmy nie dokładni.

*Przetojowe Ważne! W czasie przestoju pracodawca nie może z własnej inicjatywy wysłać pracownika na urlop bezpłatny. Urlop taki może być udzielony wyłącznie na wniosek pracownika. Pracodawca nie może też nakazać pracownikowi skorzystania z urlopu wypoczynkowego.

Przymusowym urlop ... PRZESTÓJ.... Zdarza się, że zakład pracy ucieka się do nieetycznych praktyk jak np. wysyłanie pracowników na przymusowy urlop. Takie sytuacje są niedopuszczalne. Pracownik ma prawo złożyć wniosek o dni wolne w wybranym przez siebie terminie.

Masz 100 % racji jeśli jesteście gotowi na sąd pracy to zapraszam do dołączenia się do mojej sprawy ktòrą zakładam firmie w połowie stycznia bo po wysłaniu ostatniego pisma czekam jeszcze 14 dni na odpowiedz a potem sąd, sami jesteście sobie winni zmuszają was do pracy w sobotę a sami podpisujecie listy że to wy chcecie iść z własnej woli, każda osoba ktòra była lub jest na l4 musi dostać wypłacone świadczenia z funduszu socjalnego , ròwnież firma nie ma prawa żądać dochodòw waszych wspòłmałonkòw w Polsce obowiązuje RODO .Czasy koreańczykòw ktòrzy myśleli że zawojują Polskę już się skończyły zakład jest w Polsce i muszą przestrzegać polskich praw, nawet hyundai w czechach nie odważy się pracować w czeskie święto bo dostanie takie kary że nie opłaca im się to ,koreańczycy w czechach nie odważyli by się obchodzić nowy rok po koreańsku po prostu dostosowali się do czeskiego prawa

Lego

A ciekawe kto tym osoba na l4 nadpłaci ten social nie wypłacony na święta bo napewno nie nifco.

@Odpowiedz

Ja się właśnie zwolnilam z tej firmy ale chętnie dołączę jako świadek w sądzie w razie czego

Pip

Wystarczy że na te przerwy przyjdzie 1 dział np. Kadry i już po postojowym bo ma stać cała firma zawsze mają jakieś wyjście tz. furtkę

Pip
@Odpowiedz

To powiedz to Prezesowi bo tego forum na pewno nie czyta pewnie Ci przytaknie i się dostosuje

Tajemnicza
@Lego

Też jestem ciekawa, miałam 2 tyg i 8 dni op i nie dostałam premii na święta ... są osoby które mają dużo dłużej L4 i dostały ... z urlopem wieczny problem jedynym problemem nie było jak z góry zarządzili o urlopie.

Nb
@Pip

Czy wam już naprawdę padło i zastanawiam się czy w tej firmie pracują sami desperacji którzy nie umia znaleźć pracy innej jest tyle ofert Czechy maja bogata ofertę pracy darmowe dojazdy posiłki pełnowartościowe codziennie gwarantowane a wszystko idzie do góry a kasy coraz mniej zastanawiam się jak Polak jeszcze upadnie żeby dać się traktować to nie Chiny że pracujecie jak roboty zaniedlugo bd spać na taśmach żeby przerwę zrobić wystarczy znać własną wartości i doceniać siebie i szanować bo jak sami siebie nie będziecie szanować to nikt za was twego nie zrobi i nikt was nie będzie szanować bo szacunek do samego siebie zaczyna się właśnie pierw od swojej osoby reszta przyjdzie ale gdy człowiek nie zacznie działać to nic samo się nie zrobi a będziecie tylko tu pisać bo najlepiej napisać niż coś zrobić a w grupie siła

Ciekawski

Czemu "nas" piszesz z duzej litery???

Niki

Też się zwolniłam

Jeśli jesteś zdecydowana to zapraszam do wspòlnego pozwu ktòry zostanie złożony w sądzie poczatkiem lutego

@Odpowiedz

Jak się z Tobą skontaktować ,jeżeli się zdecyduję na dołączenie...

Podam ci swojego maila i się zgadamy

Annie

Przeciwko komu odbędzie się sprawa? I za co?

Ruda
@Annie

Żenada...lepiej nie komentować.

Mi tez podaj dołączę

Szukająca pracy na produkcji

Gdzie mam wysłać CV żeby się zatrudnić w nifco? Bo słyszałam że mam zawieść na bramę a oni się odezwią do mnie czy to prawda? Czy są cały czas przyjęcia do pracy?

CV prosto do Hr wyslac

cały czas przyjmuja

Nb
@Szukająca pracy na produkcji

Jak chcesz wpaść w depresję lub nerwice odradzam ta firmę w sekonix są wolne wakaty w biurze

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 56 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND