NIFCO KOREA POLAND

Żory

Opinie o NIFCO KOREA POLAND

odpowiedz sąsiad 2017-01-06 19:15
Sąsiad brednie piszesz widziałeś beczki bo jak zawsze jak jest postój przyjeżdża firma która czyści komory i wywozi szlam, po drugie jak ktoś z sąsiadów jest tak bardzo zainteresowany to zapraszamy do naszej oczyszczalni i zobaczycie na własne oczy i powąchacie czy u nas śmierdzi mocznikiem my takich rzeczy nie używamy ,mamy obieg oczyszczalni zamknięty więc nie ma możliwości dostanie się czego kolwiek do ziemi jest to sprawdzane i kontrolowane na bieżąco, co do ludzi przy rzece były brane próbki wody o różnych porach i dniach, każdy kto pisze takie brednie na nifco i robi nagonkę na tą firmę we własnym zakresie może zlecić wykonanie badań mieliśmy bardzo dużo kontroli przez wasze pomówienie które nic nie wykazały nasza firma was nie truje lepiej zainteresujcie się dlaczego ze stadniny do rzeki w różnych miejscach wpadają rury pcv z nie wiadomego pochodzenia substancją, co do kominów zostały ściągnięte górne części i jest monitorowane stężenie względem wiatru
sąsiedzi 2017-01-11 06:33
takie brednie a nie przeszliście kontroli jak nas poinformował wiś.
i nie chodzi o beczki ale mausery, które wwieżliście do środka
lakiernia 2017-01-15 12:00
Lakiernia jak możecie pracować z takim głąbem Mosakiem ten człowiek robi wszystko na odwrót podburza załogę jak go nie było wszyscy byli szczęśliwi przez jego głupie gadki mamy tylko przeje............e wszyscy cieszyli się jak zapowiedział że się zwalnia człowiek nie ma za grosz honoru myśli że jak gra w piłkę z Prezesem to mu wszystko wolno człowieku pamiętaj w sobotę lakiernia ma imprezę a lakiernicy jak sobie wypiją to możesz dostać w pi........... Zastanów się nad swoim zachowaniem.
odpowiedz lakiernia 2017-01-16 07:43
Czy Mosak to jest ten gość co go chcieli zwolnić a on poszedł wypłakać się do prezesa
Ajeao 2017-01-17 12:43
Dzień dobry, czy są obecnie przyjęcia? Jakie stawki na początek? Umowa z Nifco czy agencja?
czesiooo 2017-01-17 17:27
Dzień dobry; U kogo trzeba zostawić CV i list motywacyjny czy podanie o pracę ( podanie do kogo skierować ?? )
Za udzieloną odpowiedź z góry dzieki.
dada 2017-01-17 18:32
CV wystarczy zostawić u ochroniarzy przed wjazdem do firmy/
dada 2017-01-17 18:39
W sobotę, doczekanie upragniona imprezka z lakierni :) Widzę jakieś groźby lecą. Trzeba wsiąść kamerę, jeśli faktycznie by się coś ciekawego działa, będzie kolejny materiał do "Z kamerą wśród zwierząt" :D
Praca fajna, nie ma co narzekać, jak wszędzie są dobre i złe chwile, jedyny problem to jak zwykle ludzie... A nie dla ludzi pracujemy, tylko dla samych siebie ! Pozdrawiam :)
Fajnie 2017-01-20 00:48
Chciałem bardzo podziękować pienieckiemu dzięki niemu nifco wyplacilo mi prawie 10 tys zł dzięki wielki Marcinie :)
kriss 2017-01-24 16:20
Siema są jakie przyjęcia do nifco jakie umowy dają jakie stawki na początek wie kto?
RobertoCarlosUK 2017-01-25 05:21
pracuje w nifco w uk i myślę by się do zor przenieść tylko zeby mi zostały zarobki z uk to by byl git bo minimalna na bank mnie czeka w pl... co robaczki?
Mala 2017-01-25 18:02
No pewnie a na co ty liczysz nawet stazowe od paru lat takie samo-smiechu warte.Wybrani za to regularnie podwyzki dostają.
RobertoCarlosUK 2017-01-26 05:04
Tutaj jest nawet uzyje slowa dobrze. Mozliwosc treningu i poszerzenia kwalifikacji, nifco nawet jest w stanie sfinansować studia co jest rzadko spotykane...Ale podejscie angoli do pracy to masakra nie dziwie sie ,ze jestesmy na ostatnim miejscu w klasyfikacji fabryk nifco ,ale to inna bajka Yamamoto by zawału dostał gdy by wiedzial co tam sie wyprawia ;) hehehe A w Polsce widze zmieniło sie duzo ,ale na gorsze tylko niestety chyba pozostane tu gdzie jestem i sciagne kogo sie tylko da...uratować .
lakiernik 2017-01-26 10:47
Ja chętnie bym się przeniósł z lakierni w żorach na wyspę jeśli brakuje wam lakierników daj znać
elfik 2017-01-27 06:37
daj jakies namiary na nifco w uk chetnie wyjade
RoberoCarlos69uk 2017-01-29 08:28
Durham Ln, Stockton-on-Tees TS16 0PS
+44 01642 672299
najlepiej sciemnic że się jest Engineerem i zna się Fanuca to masz robotę dosyc szybko ogarnieta :) no i warto się tego Fanuca nauczyć bo jest prosty jak walenie gorola w ryj ;) A wizytacje inżynierską zawszę robią Polacy ciekawe why? ;)
kobieta 2017-01-29 19:44
A jak kobiety?Tez mogą sie zalapac?I jak z płacą u kobiet?I czy zapierdziel taki straszny.Bo u nas na wtryskach nie wiemy za co sie brac tyle pracy naraz.Ogarnac co najmniej 4maszyny naraz,pod kazda miedzy czasie wydmuchac pozamiatac ogolnie posprzątać,zrobic raporty,pomierzyc czesci,przywieźć boxy,wywieźć boxy,wywieźć Ng i pilnowac maszyn z ktorych zapierdzielaja jak glupie czesci ktote trzeba poobcinac i niejednoktotnie obrobic bo nikomu sie nie chce np.nadlewek usunac-po co przecież baby zrobia malo maja pracy podczas gdy chłopcy spaceruja albo czasem alarm usunom czy forme wymienia i tyle ich pracy-zadnej pomocy z ich strony i wszyscy maja to gdzieś ze baba sie zjeżdża jeszcze dokladaja pracy.I zeby tego bylo malo to jeszcze ochrzan za wadliwa cześć jak niechcacy sie dostanie na montaz jedna na pare tysiecy nieraz.Niech stanie ktoś kto tego wszystkiego wymaga jeden dzien na maszynach i zrobi to wszystko.....juz to widze jak sobie radzi.Szkoda tylko ze na cala firme tylko na wtryskach taki zapierdziel.Na lakierni calkiem spoko pracowalam robota spokojna dziewvzyny nie narzekają u nas tragedia.Dlatego tez z checia wyjade bo nie sadze aby tam tak kobiety traktowano.Moze kiedys jak zmienią przelozonego będzie inaczej poki co jest zle
RobertoCarlosUK 2017-01-29 20:24
powiem ci ze tutaj podobnie tez trzeba robić to szybko tez jest klika co sie opieprza caly czas ale masz lepsze zarobki i podpieprzanie na początku dziennym, tylko, że jak to wszędzie podpieprzaja najwieksze lenie co nic nie robi co sie tyknie to popsuje ale podpieprza to ma robote. jezeli potrafisz mowic po angielsku wystarczy zadzwonić sie zapytać czy potrzebuja bo w pierwszych dniach stycznia poprzyjmowali troche ludzi, ale tutaj lakierni nie ma. moldingi, maszyny co swiatlem tna i rozne takie jak to w nifco. kobiety robia to samo a i może lepiej jak faceci zależy od wprawy w zasadzie i chęci oczywiście bo praca jest nudna w sumie. Quality maja dyszke na godzine prawie to z nadgodzinami idzie zarobic w miare ok. tylko radze się spieszyć bo te durne angole sobie z Unii wychodzą w następnym roku prawdopodobnie ;) o i smogu nie ma ;) hehehehe
kobieta 2017-01-29 21:21
Moj angielski to taki szkolny jest ale mysle ze cos wydukam z tym ze przez tel bedzie ciezko na miejscu dam rade .Widze ze na bierzaco jestes z tym co w nifco sie dzieje....faktycznie smog byl.Teraz czekam na telefon z innej firmy w pl jesli sie uda to uciekam z nifco a jesli nie tam to wyjezdzam za granice.pozdro
Pracownik 2017-02-06 14:45
Czy w końcu dostaniemy informację kiedy będzie postój w wakacje przecież już jest luty
postój 2017-02-06 17:53
Hyundai.kia,kftp mają postój po staremu czyli ostatni tydzień lipca pierwszy tydzień sierpnia my też tak będziemy mieli tylko tak jak zawsze biuro bierze nas na przetrzymanie i nie chcą ogłosić tego co jest wiadome , kia,hyundai już w grudniu ogłosiły termin postoju
ciemnogród 2017-02-08 07:26
dokładnie nawet kierowcy tirów wiedzą że tak mamy wolne bo w hyundai jest kalendarz pracy na cały rok naturalnie my żyjemy jak jakiś ciemnogród i nigdy nic nie wiemy np 18 lutego mobis i hyundai pracuje a też o tym nic nie wiemy
Ajax 2017-03-07 16:03
Dzień dobry, czy są w tej chwili przyjęcia? Ile dostaje na rękę nowy pracownik? Jak atmosfera? Czy są jakieś dodatki do wypłaty typu premia, bony, karnety?
pracownica 2017-03-08 15:24
ja nie mam nawet najniższej krajowej ktora ulegla zmianie od stycznia.Ogolnie nie jest zle poza tym ze wszystkie dzialy maja popoludnia w sobote wolne a wtryski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja w kazda sobote i tak juz ponoc od dwoch lat nie ma kiedy odpoczac tak naprawde nie pracowalam jeszcze w jakies wieksze upały ale czekam kiedy to nastapi bo ponoc nie jest sie w stanie temperatury wytrzymac na hali ludzie mdleja a mimo to trzeba nawet w sobooty pracowac.Jesli tak bedzie to bede szukac nowej pracy bo nie dam sie sponiewierac ludziom ktorzy siedza w biurze w klimie przejda po hali ze dwa razy a jak sa upały to ponoc nikogo na hali z biura nie zobaczysz a ty nie mozesz najzwyczajniej odpoczac od tego weekendu.nniech polataja 4h chociaz po maszynach ciekawe co by na to powiedzieli dobrze powiedziec ale zrobic to juz nie.wiec idź wszedzie tylko nie na wtryski tu jest wyzysk i zero szacunku dla ludzi.ogolnie ok tylko te soboty nie do zniesienia mozna popracowac w sobote ale ciagle????liderki lataja ciagle z listami na dodatek pytaja we wtorek czy pojde do pracy w sobote podczas gddy nie kestem w stanie stwierdzic co bede musiala na drugi dzien robic a onenie pytaja czy za cztery dni do roboty przyjde to jest chore.Ogolnie z tego co sie nasluchalam to bede szukac wszedzie pracy tylko nie u koreanczykow napewno nie.wyzyskk i jeszcze raz wyzysk
kkk 2017-03-09 12:25
masz najniższą krajową, po pół roku pracy dostajesz dopiero dodatek 200zł brutto za frekwencję czyli jeśli weźmiesz L4, chorobowe to nie dostaniesz nic. Masz jakiś śmieszny dodatek nocny, dodatek na paliwo ok 40 zł miesięcznie, dodatek do prania 30zł na kwartał?
Oprócz tego masz zapewnioną dziennie bułeczkę i napój na żetonie.
Nowa 2017-03-12 15:42
Jak się komuś robić nie chce to robic nie będzie ja też pracuję na wtryskach od niedawna i złego słowa nie powiem atmosfera super dziewczyny super robota do lekkich nie należy ale co chcesz robić leżeć i pachnieć to trza było sobie robotę w solarium poszukać
$ 2017-03-12 17:36
nowa czytaj dobrze tu nie mowa o tym ze sie robic nie chce ty moze jeszcze po pracy w sobote do jakieś szkoly wstap bo cos widze ze masz problem pewne rzeczy zrozumiec.
Natalka 2017-03-15 12:00
Widzę że nie wesoło w tym nifco . A co muszę powiedzieć jak oddaję cv bo szczerze niechcę się dostać na te wtryski . Na linii montażu jak jest? trzeba w weekedny chodzić i na jakie zmiany się tam chodzi?

Kiedy jest przestój latem dokładnie?
aaa 2017-03-23 18:57
niesprawiedliwy system wynagradzania pracowników, możesz mieć taki sam staż pracy jak współpracownicy a mimo to zarabiać mniej
maciek 2017-03-24 18:44
Kiedy mamy przestój wiadomo?
desperatka 2017-03-31 12:42
Kto jeździ na 2 zmiany z Rybnika i przygarnie (odpłatnie) jedną osobę ? Od 3.04 ranna zmiana :)
Xyz 2017-04-04 13:40
Pięknie po waszych rzekomych podwyżkach ludzie się zwalniają,a to dopiero początek
Pracownik 2017-04-05 11:20
I w końcu trochę będzie spokojnie w nifco jedna meda z biura już nie pracuje a następna największą pinda z magazynu nas opuszcza Pan P ☺️
podwyżka 2017-04-05 13:47
Dzisiejszy artykuł z wp.pl
Od początku roku media piszą o fali podwyżek w sieciach handlowych. Od początku marca pensje podniósł Lidl. Jak pisaliśmy w Wirtualnej Polsce wypłaty wzrosły od 2550 do 3300 zł brutto, a po roku o 200 zł więcej. Z kolei dwa lata stażu to pensja na poziomie od 3000 do 3800 zł.

Sieć hipermarketów Kaufland od marca daje swoim pracownikom na początek 2600 zł. Po pół roku można liczyć na 100 zł podwyżki, a po roku - kolejną stówkę. Dwuletni staż oznacza z kolei pensję na poziomie 2900 zł brutto.
potencjalny pracownik 2017-04-06 14:44
To były te podwyżki czy nie?
kala 2017-04-22 16:37
Czy ktoś orientuje się, czy są przyjęcia na montaż?
Z góry dzięki za odpowiedź;))
Były pracownik 2017-05-14 19:48
Nie polecam nie polecam nie polecam !!!!
jk 2017-05-14 21:44
Kapeć !!!!
Aaa 2017-05-19 16:05
Jeśli ktoś marzył o tym żeby pracować w cyrku to koniecznie powinien złożyć aplikację
bbbb 2017-05-19 21:24
Tak jak najbardziej to co tam się wyprawia jest nie do uwierzenia zarobki ok,premie są ,ale atmosfera jaką sami robicie masakra gorzej niż w przedszkolu jedna drugą podp......... a na siebie nieroby nie popatrzycie .......
Aaa 2017-05-19 21:44
Oczywiście ze atmosfera zalezy od pracowników ale także od warunkow ktore zapewnia pracodawca. To ze ktos kogos podpie..... Tylko o nim świadczy, a ludzie pracuja ciezko więc do nierobow im daleko, i za swoje zaangażowanie w prace czesto sa niedoceniani, choc jak wszedzie znajda sie wyjątki.
ccc 2017-05-20 04:39
zarobki ok ? śmieszne , na którym działe? może się przeniosę?!
Aaa 2017-05-20 10:59
To bbbb pisal o zarobkach, osobiście uważam ze szalu nie ma, minimalna i tyle, wiecej tylko zarobisz jak zostajesz soboty i nadgodziny, dobrze ze powstaja nowe konkurencyjne firmy
Dddddd 2017-05-21 13:26
U nas na wtryskach jeżeli dobrze żyjesz z liderkami to nawet przerwy wydłużają się z 15 na 30 może ktoś w końcu zareaguje czemu ja mam zapie........ Skoro ktoś może się obijac za te same pieniądze
eeee 2017-05-21 15:53
tak jest na każdym dziale. Musisz z nimi dobrze żyć , przytakiwać i uśmiech na twarzy , mimo że w środku cię rozsadza . u nas jak jest , kto wyleciał z lakierni ? tej nie lubię , ta mnie denerwuje itd. takie kryteria były brane pod uwagę niestety.
. 2017-05-23 18:38
Inteligentna pani dddddd na wtryskach sa przerwy 10min a nie 15 skoro twierdzisz ze jest inaczej to dlaczego jestes anonimowa kazdy moze rozne rzeczy pisac tutaj tylko trzeba miec jaja i sie podpisac ale jesli pisze sie brednie to nawet wstyd sie do tego przyznac prawda
.. 2017-05-24 12:25
No tak podam imię i nazwisko żeby liderki za prawdę się na mnie mścily jeżeli zauważyłaś to pod moim wpisem są 4 polubienia tzn. Że chyba prawdę pisałam.....
. 2017-05-24 16:04
Chetnie bym zrobila to za ciebie bo duzo myslec nie trzeba kim jestes
. 2017-05-25 16:04
i za pieniadze to tez takie same nie pracuje.....ale sciema musi byc
Monika 2017-05-26 09:02
Są jakieś przyjęcia kobiet wiek 47 lat
Zostaw swoją opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIFCO KOREA POLAND