NIFCO KOREA POLAND

Żory

Opinie o NIFCO KOREA POLAND

ciemnogród 2017-02-08 07:26
dokładnie nawet kierowcy tirów wiedzą że tak mamy wolne bo w hyundai jest kalendarz pracy na cały rok naturalnie my żyjemy jak jakiś ciemnogród i nigdy nic nie wiemy np 18 lutego mobis i hyundai pracuje a też o tym nic nie wiemy
Ajax 2017-03-07 16:03
Dzień dobry, czy są w tej chwili przyjęcia? Ile dostaje na rękę nowy pracownik? Jak atmosfera? Czy są jakieś dodatki do wypłaty typu premia, bony, karnety?
pracownica 2017-03-08 15:24
ja nie mam nawet najniższej krajowej ktora ulegla zmianie od stycznia.Ogolnie nie jest zle poza tym ze wszystkie dzialy maja popoludnia w sobote wolne a wtryski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja w kazda sobote i tak juz ponoc od dwoch lat nie ma kiedy odpoczac tak naprawde nie pracowalam jeszcze w jakies wieksze upały ale czekam kiedy to nastapi bo ponoc nie jest sie w stanie temperatury wytrzymac na hali ludzie mdleja a mimo to trzeba nawet w sobooty pracowac.Jesli tak bedzie to bede szukac nowej pracy bo nie dam sie sponiewierac ludziom ktorzy siedza w biurze w klimie przejda po hali ze dwa razy a jak sa upały to ponoc nikogo na hali z biura nie zobaczysz a ty nie mozesz najzwyczajniej odpoczac od tego weekendu.nniech polataja 4h chociaz po maszynach ciekawe co by na to powiedzieli dobrze powiedziec ale zrobic to juz nie.wiec idź wszedzie tylko nie na wtryski tu jest wyzysk i zero szacunku dla ludzi.ogolnie ok tylko te soboty nie do zniesienia mozna popracowac w sobote ale ciagle????liderki lataja ciagle z listami na dodatek pytaja we wtorek czy pojde do pracy w sobote podczas gddy nie kestem w stanie stwierdzic co bede musiala na drugi dzien robic a onenie pytaja czy za cztery dni do roboty przyjde to jest chore.Ogolnie z tego co sie nasluchalam to bede szukac wszedzie pracy tylko nie u koreanczykow napewno nie.wyzyskk i jeszcze raz wyzysk
kkk 2017-03-09 12:25
masz najniższą krajową, po pół roku pracy dostajesz dopiero dodatek 200zł brutto za frekwencję czyli jeśli weźmiesz L4, chorobowe to nie dostaniesz nic. Masz jakiś śmieszny dodatek nocny, dodatek na paliwo ok 40 zł miesięcznie, dodatek do prania 30zł na kwartał?
Oprócz tego masz zapewnioną dziennie bułeczkę i napój na żetonie.
Nowa 2017-03-12 15:42
Jak się komuś robić nie chce to robic nie będzie ja też pracuję na wtryskach od niedawna i złego słowa nie powiem atmosfera super dziewczyny super robota do lekkich nie należy ale co chcesz robić leżeć i pachnieć to trza było sobie robotę w solarium poszukać
$ 2017-03-12 17:36
nowa czytaj dobrze tu nie mowa o tym ze sie robic nie chce ty moze jeszcze po pracy w sobote do jakieś szkoly wstap bo cos widze ze masz problem pewne rzeczy zrozumiec.
Natalka 2017-03-15 12:00
Widzę że nie wesoło w tym nifco . A co muszę powiedzieć jak oddaję cv bo szczerze niechcę się dostać na te wtryski . Na linii montażu jak jest? trzeba w weekedny chodzić i na jakie zmiany się tam chodzi?

Kiedy jest przestój latem dokładnie?
aaa 2017-03-23 18:57
niesprawiedliwy system wynagradzania pracowników, możesz mieć taki sam staż pracy jak współpracownicy a mimo to zarabiać mniej
maciek 2017-03-24 18:44
Kiedy mamy przestój wiadomo?
desperatka 2017-03-31 12:42
Kto jeździ na 2 zmiany z Rybnika i przygarnie (odpłatnie) jedną osobę ? Od 3.04 ranna zmiana :)
Xyz 2017-04-04 13:40
Pięknie po waszych rzekomych podwyżkach ludzie się zwalniają,a to dopiero początek
Pracownik 2017-04-05 11:20
I w końcu trochę będzie spokojnie w nifco jedna meda z biura już nie pracuje a następna największą pinda z magazynu nas opuszcza Pan P ☺️
podwyżka 2017-04-05 13:47
Dzisiejszy artykuł z wp.pl
Od początku roku media piszą o fali podwyżek w sieciach handlowych. Od początku marca pensje podniósł Lidl. Jak pisaliśmy w Wirtualnej Polsce wypłaty wzrosły od 2550 do 3300 zł brutto, a po roku o 200 zł więcej. Z kolei dwa lata stażu to pensja na poziomie od 3000 do 3800 zł.

Sieć hipermarketów Kaufland od marca daje swoim pracownikom na początek 2600 zł. Po pół roku można liczyć na 100 zł podwyżki, a po roku - kolejną stówkę. Dwuletni staż oznacza z kolei pensję na poziomie 2900 zł brutto.
potencjalny pracownik 2017-04-06 14:44
To były te podwyżki czy nie?
kala 2017-04-22 16:37
Czy ktoś orientuje się, czy są przyjęcia na montaż?
Z góry dzięki za odpowiedź;))
Były pracownik 2017-05-14 19:48
Nie polecam nie polecam nie polecam !!!!
jk 2017-05-14 21:44
Kapeć !!!!
Aaa 2017-05-19 16:05
Jeśli ktoś marzył o tym żeby pracować w cyrku to koniecznie powinien złożyć aplikację
bbbb 2017-05-19 21:24
Tak jak najbardziej to co tam się wyprawia jest nie do uwierzenia zarobki ok,premie są ,ale atmosfera jaką sami robicie masakra gorzej niż w przedszkolu jedna drugą podp......... a na siebie nieroby nie popatrzycie .......
Aaa 2017-05-19 21:44
Oczywiście ze atmosfera zalezy od pracowników ale także od warunkow ktore zapewnia pracodawca. To ze ktos kogos podpie..... Tylko o nim świadczy, a ludzie pracuja ciezko więc do nierobow im daleko, i za swoje zaangażowanie w prace czesto sa niedoceniani, choc jak wszedzie znajda sie wyjątki.
ccc 2017-05-20 04:39
zarobki ok ? śmieszne , na którym działe? może się przeniosę?!
Aaa 2017-05-20 10:59
To bbbb pisal o zarobkach, osobiście uważam ze szalu nie ma, minimalna i tyle, wiecej tylko zarobisz jak zostajesz soboty i nadgodziny, dobrze ze powstaja nowe konkurencyjne firmy
Dddddd 2017-05-21 13:26
U nas na wtryskach jeżeli dobrze żyjesz z liderkami to nawet przerwy wydłużają się z 15 na 30 może ktoś w końcu zareaguje czemu ja mam zapie........ Skoro ktoś może się obijac za te same pieniądze
eeee 2017-05-21 15:53
tak jest na każdym dziale. Musisz z nimi dobrze żyć , przytakiwać i uśmiech na twarzy , mimo że w środku cię rozsadza . u nas jak jest , kto wyleciał z lakierni ? tej nie lubię , ta mnie denerwuje itd. takie kryteria były brane pod uwagę niestety.
. 2017-05-23 18:38
Inteligentna pani dddddd na wtryskach sa przerwy 10min a nie 15 skoro twierdzisz ze jest inaczej to dlaczego jestes anonimowa kazdy moze rozne rzeczy pisac tutaj tylko trzeba miec jaja i sie podpisac ale jesli pisze sie brednie to nawet wstyd sie do tego przyznac prawda
.. 2017-05-24 12:25
No tak podam imię i nazwisko żeby liderki za prawdę się na mnie mścily jeżeli zauważyłaś to pod moim wpisem są 4 polubienia tzn. Że chyba prawdę pisałam.....
. 2017-05-24 16:04
Chetnie bym zrobila to za ciebie bo duzo myslec nie trzeba kim jestes
. 2017-05-25 16:04
i za pieniadze to tez takie same nie pracuje.....ale sciema musi byc
Monika 2017-05-26 09:02
Są jakieś przyjęcia kobiet wiek 47 lat
Mik 2017-05-31 18:59
Na lakierni od dluzszego czasu mamy nieciekawie atmosfera okropna z ludzmi faktycznie zrobili co zrobili kto przeszkadzal to sie pozbyli liderki szkoda gadać

prawda 2017-06-05 20:19
musisz być siostrą liderki, dziewczyną brata liderki , przydupasem liderki , lubisz romanse , lubisz ploty to wtedy jest super atmosfera . Szkoda że dział HR czy dyrektor nie miał wpływu na reorganizację , modyfikacje działu lakierni , no cóź
Mala 2017-06-07 19:55
To prawda na lakierni jeden wielki cyrk i nic więcej liderki szkoda slow a najlepsze jest to jak pogaduja sobie w burze podczas zdania zmiany a tak naprawde jedna druga obgaduje to dopiero dobre.imprezy tez sa fajne wszyscy sie kochaja--------do poniedzialku ????
odpowiedz prawda 2017-06-12 11:44
Prawda dobry wpis może jeszcze się ktoś zainteresuje tym że Goraus jak ma na rano to prawie dziennie jest wczorajszy chłopie gumy tu nic nie pomogą zacznij myśleć co ty z Iwoną odpierdzielasz może dyrekcja przejrzy kamery z monitoringu jak si chowacie za wózkami i na ludzi nadajecie
Zainteresowana 2017-06-12 16:57
Pracuje na lakierni już 5 miesiency. Co zrobic rzeby zostac liderkom?
ccc 2017-06-12 23:23
Nie tylko Iwona ma pysk mysle ze z inna lderka to ona ma na noc a o ktorej mowa to na lakierni wszczyscy wiedza
prawda 2017-06-13 15:42
Prawda boli ne straszcie ludzi że zgłosicie to na policje i nie szukajcie winnych na innych zmianach pracuje z waszą zmianą od nie dawna i mam porównanie jak pracują inne szif liderki nie ma co porównywać nawet dzisiaj odpierdzielacie szopki jacy nie jesteście pokrzywdzeni w pracy żeby wszyscy się nad wami użalali a jak robiłaś plotki o rzekomych romansach to było dobrze zaczęłam u z wami pracować po odbudowie i było całkiem inaczej a to co się dzieje na tej zmianie to porażka a ty Go..........s podaj mnie na policje za pomówienia tylko pamiętaj o konsekwencjach składania fałszywych doniesień na to są paragrafy ,przecież wpis o tobie to szczera prawda a ja nie rzucam słów bez pokrycia nie potrzebnie , kiedyś ze mną zadarłeś ja jestem osobą bardzo pamiętliwą jestem gotowa potwierdzić wszystko na policji i mam też świadków te osoby już nie pracują i ich nie zastraszysz
Colby 2017-06-14 10:09
Zainteresowana - na początku weź słownik do ręki...analfabeci nie awansują ;)
Pasza i bułka 2017-06-14 17:18
Mam tylko pasze, mogę ewentualnie zostawić Ci też bułki z automatów, których przez weekend nikt nie wpieprzy.
Imię 2017-06-14 17:29
Pseudo to powinieneś mieć na drugie a na trzecie Cygan
A 2017-06-14 17:37
Sucharow tu masz w brud
beret moherowy 2017-06-14 20:24
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
Rolnik 2017-06-14 20:26
Kiedy mogę zgłosić sie po odbiór?
Patrycja 2017-08-07 13:34
Hej, W ostatnim czasie, firma prowadziła rekrutację. Czy na forum są osoby które złożyły CV lub były na rozmowie kwalifikacyjnej? Od dawna nikt nie napisał nic aktualnego, może wśród Nas są osoby które mogą coś powiedzieć na temat zatrudnienia w firmie?
ktoś 2017-08-09 17:39
hej,czy koło Nifco jest przystanek komunikacji darmowej? jak można z miasta dostać się do Nifco transportem publicznym? dzięki za odpowowiedzi
Katol p 2017-08-09 20:42
Macie fajnie wczasy pod grusza w wysokosci wyplaty itp. Ja pracuje w kftp i nasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezes poszedl do waszego i sie zalil ze pracownicy nifco rozpowiadaja o dodatkach itp. Kftp to dno teraz audyt i sciemniaja ile wlezie
!!! 2017-08-11 05:04
Uwierz że nie warto dla tej kasy tu siedzieć ludzie odchodzą na potęgę są zmęczeni tym co się dzieje
Wtryski najgorszy dział najgorszy manager "mozna by duzo pisac w jego temacie"Człowiek nie nadający się kompletnie do zarządzania taka grupa ludzi.Montaż i Lakierni polecam świetni dyrektorzy którzy są dla ludzi i zachowują się jak ludzie.
Worker....już niedługo ???? 2017-08-11 13:00
No właśnie do Korei z nim tam niech wrzeszczy
???? 2017-08-28 15:30
Haha dobre pytanie.Jeszcze trochę i o wszystkim przeczytasz.Romanse później awanse......
????? 2017-08-30 16:58
Ooo usunięte posty.Ktos się zaczął obawiać widać...no tak mają czego.
iiiii 2017-09-21 12:13
Witam na lakierni szykuje się kolejny przesiew pracownikòw ciekawe kogo teraz Iwonka się pozbędzie ze swojej zmiany I zwali to na innych
Zostaw swoją opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIFCO KOREA POLAND