Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Xxx

Zamykać ten (usunięte przez administratora) nie narażać zdrowia i życia ludzi dzwonić do sanepidu nie bójcie się

Xxx

Zobaczymy kto będzie (usunięte przez administratora)Jak nie daj Boże wirus dopadnie czego oczywiście nie życzę i radzę przejrzeć na oczy ???? z czym mamy do czynienia

Będą umowy przedłużane?

Tytus

O zamknięciu zakładu decyduje pracodawca jest to jego indywidualna decyzja --->informacja z sanepidu

Mona

Skoro pracodawca decyduje to wiadomo, że Nifco się nie zamknie.

Operator
@Tytus

Nowe dzialania w Panstwie- zakaz niepotrzebnego wychodzenia z domu(no do nifco to jest niepotrzebne wyjscie),zakaz stania obok siebie w odleglosci mniejszej niz 2m.jesli np.na montazu odleglosc jest mniejsza i nie ma innej mozliwisci pracy-zglosic do sanepidu.

Operator
@Mona

No caly czas o tym pisze..

Wszystkie firmy stają tenneco już też a nifco dalej produkuje?? Dla kogo jak wszystko zamykają...???

Rozbawiona

Nasi klienci jeszcze pracują, także jeżeli chcesz mieć pracę po pandemii to zacznij myśleć zamiast (usunięte przez administratora) pisać ;)

Rozbawiona

W dodatku polecam douczyć się nieco i rozróżniać narodowości, zanim narobisz sobie wstydu.

@Rozbawiona

Chyba lepiej żyć , niż mieć pracę . Zdrowy człowiek jest w stanie góry przenosić , chory lub martwy ??? Nie sądzę

@Rozbawiona

osoba pod nickiem ROZBAWIONA To Totalny brak szacunku i kultury osobistej.... Ważniejsze zyski od Zdrowia ? Oj sporo to o Tobie świadczy. Ciekawe czy będziesz taka ' rozbawiona ' jak virus dotrze do Twoich najbliższych... czy wtedy tak ważne będą dla Ciebie te pieniążki ... Niesamowite że ktoś podkreśla w tym momencie że ważniejsza jest praca i zyski niż bezpieczeństwo.

@Rozbawiona

Pracuje od niedawna w firmie . Mam taki stan finansowy , że nie muszę pracować do końca życia .. Pracuje bo chcę poczuć się z tej drugiej strony I jestem przerażony

Rozbawiona

Nie mówię, że zyski są ważniejsze od zdrowia, ale Wy nie potraficie pojąć, że nie można zrobić tego tak jak Wy chcecie ;)

@Dudek

Jeżeli nie musisz pracować to się zwolnij i żałuj tych, którzy jednak muszą ;)

Kkkkkkk

Chlopie czepiasz sie firmy a co maja zrobic kasjerki one nie maja rodzin a maja duzo wiekszy kontakt z ludzmi skoncz swoje dyrdymaly nie podoba sie zwolnij sie

Xyz
@Kkkkkkk

Co za durne porównanie firmy produkującej części samochodowe do kasjerki logiczne że sklepów spożywczych nie zamkną a Nifco nie jest chyba sklepem spożywczem niezbędnym do przeżycia ludziom? Z głodu chyba ludzie nie umrą jak firma Nifco zrobi przestój co?

@Kkkkkkk

(usunięte przez administratora)Firmy produkujące żywność i sklepy z artykułami spożywczymi muszą funkcjonować , MUSZĄ. Jest nam to niezbędne do codziennego życia. Chodzi o zmniejszenie zachorowalności, żeby się nie rozpowszechniało.Firma nifco nie jest firmą,która produkuje coś niezbędnego do codziennego życia, więc najzwyczajniej w świecie powinna zostać zamknięta aby ludzie wzajemnie się nie zarażali i nie rozpowszechniali tego dalej!(usunięte przez administratora)

Kkkkkkk
@Xyz

A wyplate chcesz kasjerzy lekarze a górnicy tez ludzie a tam dopiero więcej ludzi to tez czlowiek we wloszech niestety wszystkie firmy pracuja i kazdy modli sie zeby mial za co żyć ciekawa jestem co powiesz dzieciom jak pensji nie dostaniesz pewnie ze zwalisz na nifco bo zamkneli i tak ci nie dogodzi pewnie nie posiadasz rodziny i flatego takim jadem plujesz

@Kkkkkkk

Głupszych wypowiedzi nie czytałam. Tak jak ktoś mądrze napisał wyżej porównywanie produkcji plastików do żywności niezbędnej do życia. Osoby pracujące w spożywce mają zapewnione warunki i dodatkową premie za narażanie sie... coś jeszcze masz mądrego do powoezenia ?Zastanawiam się kto kryje się pod tym nickiem 'kkkkkk' , bo na pewno nie pracownik produkcji, który zarabia najniższa krajową (czyli większość w nifco) bez środków ochrony.

@Kkkkkkk

Wszystkie firmy we Włoszech pracują ? Doinformuj się, mam nadzieję że takich czasów jak teraz tam panują w Polsce się nie doczekamy. Chyba, że znajdzie się więcej takich ludzi jak Ty.. to rodzinę sobie swoją na zdjęciu poogladasz, ale za to pensja Ci zostanie. Jeśli chodzi o kopalnie, również się doinformuj dlaczego nie mogą być zamknięte, bo widzę że słabo tu z Twoją wiedzą. Nie pozdrawiam.

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

Leszno
Mona

Nifco i zamknięcie firmy bardzo zabawne. Człowiek tu jest mniej ważny jak produkcja. I to się nie zmieni.

Xyz

Kiedy dostaniemy płyn do dezynfekcji? Oś wczoraj go nie ma

@Xyz

Xyz zgłoś o brak płynu do biura a nie tu na forum.

Luzak

Kto słyszał że dziś na lakierni pracownik się przyznał że miał kontakt z zarażonym ? Taki ktoś powinien być zwolniony dyscyplinarnie za narażenie nas na niebezpieczeństwo .Ludzie opamiętajcie się ,tak samo osoby z montażu które miały kontakt z osobami które wróciły z zagranicy i mają kwarantannę - zwolnić dyscyplinarnie !!! Ile warte jest nasze życie ????

@Luzak

Zgłoszone do sanepidu. Ale cudu się nie spodziewajcie....Teraz macie się obserwować czy nie ma objawów u innych osob

pomocna
@Luzak

ale jesteście idotami. na pewno ktoś was usłyszy, jak trzymacie cicho pyski i tylko w internetach kozaczycie, gdzie na pewno góra tu siedzi i czyta wasze wypociny xD jak wam nie pasuje sytuacja, (usunięte przez administratora) umówcie się między 1 a 2 zmianą i idźcie do biura porozmawiać ;)

@Luzak

A nie pomyślisz że ta osoba mogła nie wiedzieć że jego sąsiadka była we Włoszech? Zgłoszone zostało natychmiast jak osoba się o tym dowiedziala

@Luzak

Powinniśmy się cieszyć że chłopak zachował się odpowiedzialnie, i od razu zgłosił przełożonemu jak tylko się dowiedział że miał kontakt z chorą sąsiadką. Każdy z nas może być w takiej samej sytułacji.

...

Będzie dramat Jak ktoś się zarazi , to będzie nie 2 tyg przestoju a miesiąc

ech
@...

a co powiesz o kopalniach,gdzie praują tysiące ludzi?

John

Czy tym zakładem pracy nie potrafią się zainteresować odpowiednie służby ludzie za niedługo tam dojdzie do tragedii naprawdę osoby będą się zarażać hurtowo widocznie wszyscy to mają w nosie a szczególnie władza (usunięte przez administratora)

Dudek

I nadal pracujemy, jako jednyni, to jest dramat nic tylko czekać aż padniemy jak muchy..

Llll
@Dudek

To na l4 idź. Jak nie będzie miał kto pracować to w końcu będą musieli to zamknąć

@Dudek

Przykre jest to, że musi stać się tragedia by doszło do jakichkolwiek zmian. A wtedy będzie już za późno. Jedna osoba jest w stanie zarazić 100 osób... Zaraz te pieniążki co zarabiamy nie będą dla nas nic warte... Ludzie trochę serca... Mamy dzieci rodziny... Czy 2tygodnie to tak wiele?

ok
@Dudek

poczytaj : "Inne godziny pracy Premier Morawiecki dał wyraźnie do zrozumienia, że wszyscy będą musieli ponieść pewne wyrzeczenia, by pomóc firmom przetrwać. Dotyczy to również pracowników, którzy będą musieli zaakceptować niższe wynagrodzenie oraz pogodzić się z tym, że – gdy produkcja i usługi zaczną normalnie działań – pracodawca będzie mógł od nich wymagać dłuższych godzin pracy. Tarcza antykryzysowa przewiduje ograniczenie stosowania niektórych przepisów Kodeksu Pracy. Chodzi o to, by umożliwić nadrabianie strat, gdy tylko stanie się to możliwe. Czas pracy będzie można wydłużyć do 12 godzin, a nieprzerwany odpoczynek będzie mógł wynosić tylko 8 godzin. Takie rozwiązania mogą obowiązywać do 12 miesięcy."

Dr99

Dużo pracować mało zarabiać :)

Xoxo

Rozbawiona, Ty chcesz uczyć ortografii a praktycznie każdy przecinek masz w złym miejscu.

@Xoxo

Nie wydaje mi się, pewnie nie wiesz, gdzie powinny być ;)

Słownik

Każdy wiedział do jakiej firmy idzie, więc musiał się liczyć z tym że dni wolne jak i święta będą wyglądać inaczej, problemu szukałam bym gdzieś indziej .

Kris
@Słownik

Każdy wie jakie prawo obowiązuje w Polsce, otwierając tu firmę trzeba się do niego dostosować

@Kris

Warto z prawem się zapoznać ????

@Słownik

Prawo międzynarodowe mówi , a żeby nie było konfliktu prawa stosuje się to prawo na którym wykroczenie wypadek został popełniony . Czyli w skrucie jesteśmy polakami na polskiej ziemi obowiązuje nas polskie prawo , a nie koreańskie czeskie czy słowackie ???? a skoro już tak to tyczy się to również dni wolnych od pracy i Świąt które obowiązują w POLSCE !!!!!!

Onaaa
@Gość

Tak Nifco dba o bezpieczeństwo nie mierzą temperatury na wejsciu, nie ma środków do dezynfeclkcji jedynie co zrobili to plakaty informacyjne porozwieszali jedna firma Koreańska właśnie ma postój od poniedziałku 2 tygodnie a Nifco będzie produkować do ostatniego pracownika taka jest prawda za przeproszeniem mają gdzieś nasze zdrowie i naszych rodzin.

POMOCNA
@Onaaa

no i dalej nic z tym nie róbcie, tylko piszcie w internecie, jaki to koreańczyk nie jest zły- na pewno pomoże! xD

Zero

Woobotech ma postój pełno płatny ale tam sie dba o pracownika temperatura jest mierzona i środki higieniczne też są

@POMOCNA

Skoro jesteś POMOCNA dlaczego Ty tego nie zgłosisz?

@Zero

Firma za płotem tez od pn ma 2 tyg wolnego

Mk

Skoro tu nie pracujesz nie rozumiem w jakim celu się tu udzielasz..

Pomocna
@Mk

Bo dawno nie widziałam takiej komedii jak tu. Każdy kozaczy jaka to firma nie jest zła, ale jak przyjdzie co do czego to nikt się nie odzywa zamiast zrobić dym xD kochani, jest was więcej, zagróźcie im, weźcie wszyscy uż czy L4 to będą w duuupie. Was jest więcej i możecie sie zorganizować a siedzibie i trzęsiecie (usunięte przez administratora) Powinni wam chociaż zapewnić środki do ochrony a nie robią nic, bo im się to nie opłaca a wy siedzicie na (usunięte przez administratora) i będziecie płakać, jak w końcu się okaże, że ktoś przyjdzie chory ;)

@Pomocna

Kto chce, się boi może iść na wolne lub L4, a jak inne firmy są lepsze można się przenieść, nikt nikogo nie zmusza, siła nie jesteśmy tam zatrudnieni, ten kto znosił Cv powinien się zapoznać z warunkami pracy a nie ciągle tutaj narzekać.

Tooo
@Onaaa

Dlaczego nikt teraz nie napisze że na montażu jest mierzona temperatura, są środki do dezynfekcji... Wejścia i wyjścia, by nie łączyć się ze zmianami... Każdy jest w stanie tylko pisać jaka ta praca jest zła... Jednak dbają o pracowników hmmm?

Żal
@Tooo

To nie jest dbanie o pracowników tylko podstawowe wymogi

@Tooo

To chyba tylko na montażu... Po za tym co da mierzenie temperatury skoro pierwszy tydzień wirusa jest bezobjawowy? Naprawdę musi się stać coś złego by ktoś się tym zainteresował i zdał sobie sprawę z powagi sytuacji? Dlaczego inne firmy stoją? A Nas tak nikt nie szanuje? Na Wytryskach niema do czego pakować części. Brakuje dosłownie wszystkiego. Czechy stoją firmy obok stoją nifco powinno też na 2tygodnie wstrzymać produkcję skoro i tak brakuje ludzi bo mają opieki nad dziećmi ponieważ nie każdy ma możliwość zostawić dzieci samych w domu. No i tak jak było pisane wcześniej brakuje pudeł do pakowania. 2 tygodnie wolnego poraz pierwszy może uratować komuś życie. Ale co tam przecież tylko narzekamy????

@Słownik

Po pierwsze, ludzie, Wasza znajomość ortografii i składni zdań tak boli, że aż oczy krwawią! Po drugie, zamknięcie firmy nie jest tak proste jak Wam się wydaje. Gdybyście chociaż troszkę myśleli to by to do Was dotarło, ale lepiej jest krzyczeć i narzekać, a już najlepiej wziąć sobie wolne i czekać, aż wszyscy stracimy pracę przez takich najmądrzejszych. Po trzecie podejmowane są wszelkie dostępne środki bezpieczeństwa w tej sytuacji, więc nie mówcie, że firma ma nas gdzieś, bo to kłamstwo. Inna sprawa, że Wy nawet nie potraficie korzystać z tego co Wam dadzą (dezynfekowanie brudnych rąk).

Rozbawiona

A pisownia nadal leży ;) Pracuję na montażu Z WŁASNEJ WOLI, wiedziałam jaką stawkę dostanę przyjmując się i zwyczajnie nie narzekam bez sensu. Chcesz lepszej wypłaty, znajdź lepsza pracę. Nie możesz? Są różne kursy, nawet za darmo. Jeszcze jakieś żale?

Klienci zamknięci, nie ma w co pakować części. Dalej nie zamykamy ... żenada

Marzena

Witam. Czy są obecnie przyjęcia na 3zmiany? Jak wyglądają zarobki? Na jaki dział najlepiej się dostać? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

@Marzena

A chcesz wylądować w zakładzie psychiatrycznym znajdź lepiej pracę gdzie żadna nie zadrosci włosów paznokci i bóg wie czego jeśli jesteś normalna bo tu można nabawić się depresji chyba że lubisz wciągać się w intrygi i gierki plotki

Marzena
@Nb

Ale dlaczego w zakladzie psychiatrycznym? Ta praca jest taka ciężka?

@Marzena

Bo tam sami psychiczni pracują...

@Marzena

Wszystkim co tam pracują psychiatra by się przydał jest ciężko a kokosów tam nie zarobisz jesteś na każde skinienie w każde święta przed płotem jest polska za płotem korea

Kaja
@Marzena

Nie sugeruj się niektórymi negatywnymi komentarzami, przeważnie piszą ci co nie chcą pracować, praca lekka nawet bardzo. Normalny człowiek zrobi swoje 8 h i idzie do domu a inni będą zawsze niezadowoleni. Zapraszam do Biedronki, Żabki, Lidla itd

@Nb

Nie prawda ! ! ! To nie jest consulat i nie ambasada dalej jesteś w Polsce i prawo jest polskie ????

Ktoś

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat zamknięcia zakładu ?

@Ktoś

Nifco niema szacunku do Pracownika także zakładu nie zamkną tu się człowiek nie liczy tylko plastikowe rakotwórcze części.

@Inet123

No tak ja wiem , że tu się liczą części a nie człowiek. Tylko jak na to funkcjonować kiedy wysyłki będą im stały w miejscu ? ????

Dolo

Jak się trzymacie w pracy?

Ktos

Wczorajsza decyzja ministra zgromadzenia powyżej 50 osób na dworze i w budynkach są zakazane mają zostać one zamknięte nie dostosowanie się do tego grozi karami finansowymi.

Yyy
@Ktos

Nie dotyczy to chyba produkcji?

Too
@Yyy

Dotyczy to wszystkich zgromadzeń powyżej 50 osób nawet produkcji

Odpowiedź

Tak, jak wprowadzą stan wyjątkowy będziecie normalnie pracować tak jak się pracuje w czechach przy stanie wyjątkowym, polacy pracujący w czechach mają wyrobione certyfikaty od pracodawcy na bez problemowe przekraczanie granicy.

@Yyy

To co się szczypiecie zadzwońcie do samepidu i po sprawie danych nie musicie podawać a jak sami nie chcecie to poprosić kogoś zewnątrz żeby zadzwonił że słyszało się to i owo i po problemie

halo

nie boicie sie pracować? 1000 osób na hali stoicie jeden na drugim ktoś kaszlnie kichnie itp na waszym miejscu bym poszedł na l4

Eh
@halo

Rozumiem to pisała osoba z biura!

Onaaak

Produkcję ale spożywcze chyba pozatym jak będą przewozić czesci do Mobisiu to każdego kierowcę będą musieli oddawać na 14dniowa kwarantannę czy to oplacalne

Odpowiedź
@Onaaak

Jak masz pisać takiebzdury to lepiej się nie wypowiadaj , żadnej kwarantanny nie przechodzą kierowcy ani pracownicy czeskich fabryk ktòrzy dziennie jadą do czech i z powrotem , jedyne co się zmieniło to że każdy na granicy ma sprawdzaną temperaturę,tylko w Polsce ludzie sieją panike i wykupują wszystko ze sklepòw , w czechach mimo wprowadzenia stanu wyjątkowego nie ma takiej paniki w sklepach wszystko jest takjak zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 56 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND