Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Marek.Kiel.

Witam, jakie stawki w biurze tego zakładu?

@Marek.Kiel.

Kolego, słabe są stawki... lepiej pracować na montażu co prawda jak (usunięte przez administratora)ale za to ile nadgodzin...

Madzia

W tym roku slyszalam ze niema być postoju, dopiero w październiku ma być przestoj ale to tylko tydzien bo w tym roku jest bardzo duże zapotrzebowanie na części.

Ruda

No..Z pewnością..

Ruda
@Madzia

Ja słyszałam że ma być już w lutym..haha

@Madzia

Zapotrzebowanie na części duże bo nowe maszyny maja być!!!

Pomocnik

Zapotrzebowanie na części jest zawsze, Nifco przejmuje nowe projekty dla Tesli.

Lego

Hej czy ten 21 stycznia jest wolny bo coś słyszałem ale nie wiem czy to plotki czy prawda.

Emeryt
@Lego

Tak kolego, wolne tylko wypowiedzenie złóż...

Gaga

Mam pytanie czy są przyjęcia do nifco na montaż bo słyszałam że tylko tam niema nocek ja proszę o jakiś kontakt lub numer tel.bo dzwonię na firmę i tel głuchy pozdrawiam

@Gaga

Ja ostatnio byłam na rozmowie i mi mówiła że tylko 3 zmiany bo na 2 nie mają aktualnie zapotrzebowania

@Gaga

Wiadomo ze głuchy bo nikomu się nie chce odebrać..

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

Mona

Kto wie kiedy bedzie przestoj?

Znawca
@Mona

27.07.2020r.-10.08.2020r.

Pogodynka

Witam. W związku z zapowiadaną jutrzejszą śnieżycą zapowiada się dzień wolny od pracy W NKP.

Lotto

Najniższa krajowa podwyższona dla nowych i nie tylko pracowników, więc teraz czas na podwyżkę dla pozostałych pracowników z długoletnim stażem, pozdrawiam

Mi to Lotto
@Lotto

Jeśli będzie jakakolwiek podwyżka dla starych pracowników...

Krowa
@Lotto

Macie stażowe dla starych pracowników !!!

Lego
@Krowa

A były wgl jakieś podwyżki bo ja nic nie wiem.

Gaga
@Krowa

Które jest serio żenujące i do niczego nie motywuje ..

Mona

Kto wie kiedy Słowacja i Czechy mają przestój? Bo jak zwykle firma nifco nie wie kiedy my mamy.

Dp
@Mona

Tak samo jak dwa lata temu

Guest

Czy ktoś się orientuje czy w Żorach lub okolicy jest firma która robi podobne rzecZy co nifco i jest możliwość pracy tylko na 1 zmiane tak jak chodzi montaż?

Gal
@Guest

Tak w krematorium

@Gal

Dla twojej wiedzy barani łbie w krematorium pracuje się głòwnie w nocy

Trza było się uczyc

Tak

Czy w tej firmie musi być cały czas stop linia??

Zobaczcie sami ile jest w Żorach koreańskich firm ktòre ròwnież produkują dla Kia i Hyundai i ile z tych firm pracuje w okresie świątecznym ? Praktycznie tylko Nifco i teraz pomyście o czym to świadczy.Jesteście Polakami to co was obchodzi kiedy oni majá nowy rok.

Nb
@Odpowiedz

Zgodzę się z tobą wszyscy znajomi pracujący w okolicznych maja wolne

ech
@Odpowiedz

Człowieku,pokaż mi ,gdzie jest napisane,że dni pomiędzy świętami są dniami wolnymi od pracy???? przecież 24 grudnia jak i 31 grudnia to dni czarne w kalendarzu,normalne dni pracujące jedynie 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia to dni świąteczne ustawowo wolne od pracy! nie wiem jakie masz pojęcie o kodeksie pracy,ale w kwestii dni wolnych ustawowo na pewno żadnego... więc proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie prowokuj do pisania bezsensownych komentarzy.Jeśli jesteś pracownikiem Nifco czy innej zagranicznej firmy i nie podoba Ci się,to,że między świętami trzeba pracować to się zwolnij i załóż własną firmę - życzę powodzenia :)

@ech

Jak już odpisujesz to czytaj ze zrozumieniem posty , widzę że należysz do grupy przydupasòw firmy , w poście była odpowiedź że inne firmy produkujące dla tej samej grupy odbiorcòw potrafią tak zagospodarować pracą ludzi żeby pracownicy mieli wolne między świętami a nowym rokiem a i są firmy koreańskie w Żorach gdzie pracownicy wracają do pracy 7 stycznia, i po drugie jak się wypowiadasz o 24, i 31 to polecam przeczyrać ustawy w ktòrych jest wyraźnie napisane od ktòrej godziny te dni są uważane jako święto , a po trxecie w zakładzie powinno być ròwne traktowanie pracownikòw a nie że tylko wybrane działy pracują w sylwestra na dwie zmiany.

Podajcie jakieś nr tel do nifco do biura na górze bo na ten co mam nikt nie odbiera

Nb

A ja mam takie wrażenie że wy się poprostu boicie ich takie społeczeństwo jak się postawicie, z sądem pracy jest bardzo rozsądny krok i popieram w 100 % pamiętajcie cywilizacji nam nie przywieźli! Jak runie ta fabryka a tak będzie im prędzej i to wiem w sumie wierzę w takie rzeczy że coś ma swój koniec i początek i czym prędzej padnie ale don' t worry jest mnóstwo fabryk na zorskich strefach które mają niby zakaz was zatrudniać was potem przyjna

czy sylwester z nifco jest już pewny na sto procent ?

Z moich informacji faktycznie istnieje kryzys w tej branży, bo te koreańskie auta najzwyczajniej sie nie sprzedają. Place w fabrykach klienta sa przepełnione wystarczy spojrzeć na grafik pracy naszych klientow po nowym roku maja sporo wolnych dni wiec firmy nie zarabiają....ale w Nifco nadal udają że jest od groma pracy i trzeba sie zabezpieczać zapasami kosztem naszych wolnych dni. Widze ze osoby na L4 nawet na głupiego socjala nie zasłużyły.

@Gość

Acha i przestój letni u klienta jest przewidywany na koniec lipca poczatek sierpnia bo ktoś tam chyba pytał...ale oczywiscie w tej firmie mogą jak zwykle komplikowac ludziom życie.

Odpiwiedź
@Gość

Nie siej zamętu o kryzysie w motoryzacji jak co roku w każdej firmie motoryzacyjnej produkującej samochody styczeń jest gorszym miesiącem i place są zapełnione bo trzeba wyprzedać stare roczniki ktòre stoją na placach i po salonach taka sytuacja w zależności od marki trwa styczeń/luty ale to nie jest kryzys.

@Odpiwiedź

Tylko ze TEN kryzys trwa juz od zeszłego przestoju zimowego bo nijaki koreaniec przyjechał kazał natrzaskac samochodów dla lepiej wygladajacej cyferki i teraz stoja ;]

@Gość

Poza tym cieszcie sie że Nifco WYMYŚLA wam jakąś robotę bo w podobnych firmach beda musieli zmuszac ludzi do brania urlopów w zwiazku z brakiem pracy i dniami wolnymi u klientów ktorych bedzie dosc sporo po nowym roku...

Uwaga

Zakład pracy nie ma prawa do nie wypłacenia świadczeń z funduszu socjalnego osobie ktòre przebywa długo na l4 , lub też uzależniać takiej wypłaty od jakości pracy. Takie świadczenie nie może być ròwnież wypłacane w ròwnej wartości dla każego pracownika.Za nie przestrzeganie wyżej wymienionych spraw zakładowi grozi kara do 30000 zł.Pamiętajcie że za osobę ktòra nie otrzyma takich świadczeń zakład i tak dokonuje sobie odpisu co jest nie zgodne z prawem.

@Uwaga

Nawet jeśli osoba ma prawo do 100% wynagrodzenia na l4?

Haha

Jesteście głupi to się dalej dajcie rolować za chwilę będziecie na telefon do firmy przyjeżdżać jak te durne liderki tylko ze wy za darmo haha

Aga

Są przyjęcia w Bażanowicach???

@Aga

Są przyjęcia ale w cv nie wpusuj pracy w Nifco bo od razu jesteś na straconej pozycji

1:1

Drogi pracowniku firmy w Bażanowicach. Gratuluję dobrej decyzji o zmianie pracy oraz wspaniałych warunków pracy. Pracownik, który nie ma motywacji do pracy nigdy nie będzie zadowolony z profitów, które otrzymuje od pracodawcy. Może warto by było zastanowić się jaki był Twój wkład własny?? A tak na marginesie..ja też żałuję, że tak późno podjąłeś decyzję o zmianie pracy. Aaa i oczywiście życzę Ci Wesołych Świąt i samych sukcesów zawodowych w nadchodzącym Nowym roku.

@1:1

Dla twojej wiadomości bardzo jestem zadowolony z obecnych profitòw, teraz wiem że koreańczyk koreańczykowi nie ròwny, u nas koreańczycy nie obstawiają się przydupasami jak w Nifco tylko słuchają co mają do powiedzenia pracownicy, jest coś takiego jak rada pracownicza z ktòrą zarządca firmy uzgadnia wszystkie sprawy i razem podejmują decyzje my w przeciwieństwie do was nie idziemy do pracy w sylwestra ,nikt tu nawet o czymś tak chorym i absurdalnym nie pomyślał, czy praca 1 listopada nie to jest chore w takie dni spędza się czas z rodziną i żaden koreańczyk tego nie zmieni, a u nas to rozumieją i szanują Polskie zwyczaje.

Paski

Dlaczego paski są tak skomplikowane???

Paski
@Paski

Dla tego żeby zwykły szary pracownik nie mògł sie doliczyć niczego

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 56 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND