Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

nikto

kiedy będzie wiadomo,kiedy będzie przestój wakacyjny?

@nikto

U was w firmie powiedzą wam pewnie koło kwietnia a wszyscy inni już wiedzą od grudnia

Nie wiem o jakim kryzysie w motoryzacji mòwisz , ja pracuje w podobnej branży motoryzacyjnej i nie możemy nadążyć z zamòwieniami a produkujemy dla grupy volkswagena,porsche,mercedes ,jaguar i cały czas są nowe zamòwienia i projekty dla waszych samochodòw też produkujemy i z nowym rokiem dla koreańcòw są nowe projekty a mimo tego mamy już przerwe świąteczną od 18 grudnia do 3 stycznia i trzynastki też były i to w pełnej kwocie 100 % pensji brutto, więc nie siejcie propagandy o kryzysie w motoryzacji.

@Gość

Ja Te nie słyszałam o zdany kryzysie w motoryzacji chyba to nifco ma kryzys ale to wynika z złego funkcjonowania i zarządzania przedsiębiorstwem.

Nb

Tak szczerze to nie rozumiem polityki tej firmy jak możecie tak się dać, rozumiem są matki które same wychowują ale zastanówcie się co zrobicie z dzieciakami o 5rano przedszola są od min. 6.00-6.30 otwarte w Anglii w nifco i żaden Koreańczyk tam nie ma nic do gadania są angielskie święta fabryka stoi są związki zawodowe i wszystkie pieniądze się zgadzają nikt nie straszy nikogo zwolnienie ale tak nawiasem my Polacy jesteśmy dziwnym narodem myślą że przywieźli nam trochę świata do polski, sądzę że wysie poprostu boicie ich jakby byli jakiś is alfonsami i Bóg wie co wam dają, sądzę że jeżeli człowiek ma trochę godności to znajdzie lepsza pracę uczciwa spokojna zaniedlugo otwieram zabke więc chętnie poszukam nowych pracowników którzy zmienia podejście do życia i będą pracować na polskich zasadach ????

Grzyb

Co z premią?

Zrozpaczony Thomas
@Grzyb

Takich ochłapów to dawno nie widziałem od Nifco na świeta.

ok
@Zrozpaczony Thomas

a ja nie narzekam :) jest ok zważywszy na to,że kryzys w motoryzacji

@Zrozpaczony Thomas

Ciesz się że dostałeś wgl coś, w innej pracy byś tyle nie dostał!!!

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Kaczor

Super premia teraz to idzie pracować ???? mieć a nie mieć to jest różnica

Pan zymla

Co z premią ja się pytam? I czymu mój wcześniejszy komentarz został usunięty? A tak wgl co robicie w sylwestra? Co sylwester z polsatem czy z Nifco?

śmiesznie
@Pan zymla

Pierwsza zmiana na 5-13 druga od 13-21 a sylwester koreanski w styczniu wolne jest

Wandzia
@śmiesznie

Będziecie mieli zajebistego sylwestra w nifco

smieszne
@Wandzia

dzien jak codzien sylwester do 21 dobrze ze w ich sylwestra bedzie wolne bo przeciez zory leza w korei niedlugo we wszystkie nasze swietaa bedziemy pracowac a zaczniemy obchodzic ich uroczystosci

Xxxl
@smieszne

Jak się dajecie i lykacie wszystko jak pelikany to już wasz problem :)

śmiesznie
@Xxxl

kto lyka ten lyka ludzie zamiast sie wkoncu postawic to galotami trzesa najpierw w gadce ja nie przyjde ja nie przyjde a przychodzi co do czego to przychodza w tej firmie polowa osob to jaj za przeproszeniem nie ma

Przemek
@śmiesznie

Bo połowa osób to kobitki :)

mr

Oj, wy ludzie . Narzekacie i biadolicie, a własną ręka podpisaliście umowy współpracy z koreańskim Nipko. Heh. Wesołych Świąt i doczekajcie w zdrowiu tego kolejnego roku w waszej firmie, który nadejdzie

Nb

W sylwestra też będzie grubo już widać z daleka NG

Czy ktoś wie czy bedziepremia? HR milczy

Już jest ja dostałam przez 14

Żołnierz z Nifco

Nie będzie premi w tym roku

Karina

Hej czy będąc na l4 nalezy się premia od prezesa był ktoś w takiej sytuacji kiedyś?

miki

milczenie jest złotem :)

Judyta

Jutro w czwartek będą wywieszać informacje o premiach, a w piątek przelew jak zawsze. Potwierdzone u korei...cierpliwości ludzie

Manago
@Judyta

Pozdrawiając koleżankę... premii ma nie być. Informacje o dniach wolnych już same o sobie świadczą, że są aktualnie cięte koszta. Pragnąc was uświadomić nie ma na co liczyć.

Ktoś
@Manago

Weź się do roboty a (usunięte przez administratora) głupot!!!

oni

seterzy ze zmiany C sa chetni do pracy w niedziele :) na nocke

szacunek
@oni

no wlasnie slyszalem ze 29tego w niedziele zaczynacie nocka o 21 .oo brawo za checi do pracy

Generał

Premii nie będzie... Święta odwołane.

Nb

Czy ktoś z ma konto z ING dostał już na konto pytam poważnie.

@Nb

Z ING będzie dopiero w poniedziałek najwcześniej

Karina
@Agnieszka

A z Santandera ktoś dostał przelew bo nic nie mam do tej pory??

Bacha
@Karina

Tak dostalam wczoraj

Aaaaaa

ING w piątek po 15 byl przelew tak jak zawsze wypłata

Kiedy będą premie?

Mysza

Jak już to social A nie premia.... miejmy nadzieję że premia roczna też wpadnie

Ha
@Mysza

jaka różnica miedzy premią a socjalem?

Jest

Jest premia!!!

Marcin J
@Jest

Premia czy socjal?

hihi

no to socjal juz wpadł na konto

Żołnierz

Pracownicy biurowi dostali premie i socjal.... a co z pracownikami fizycznymi ??? Ja się pytam

Coco
@Żołnierz

No jakbyś tak ciężko pracował jak z biura też byś dostał, nic tylko się przekwalifikować

Ff
@Żołnierz

Ludzie zajmijcie się robota a nie głupim pierd@@! Nikt nie dostał premi! Nic tylko ploty siejecie... Za każdym razem ktoś walnie głupia plote a wy to łykacie! Serio jesteście aż tak naiwni i podatni na te ploty? Nie lepiej poczekać na dokładne info? Sami sobie robicie pod górkę...

Viola
@Ff

Dokładnie ludzie sami się nakręcają, nic tylko premia ,kiedy będzie, kto dostanie ,ile dostaniemy ,już się sluchać tego nie chce w kółko. BEDZIE PREMIA TO BEDZIE NIE TO NIE ,wziąść się za pracę to nie bedzie czasu na kombinowanie i wymyślanie! pozdrawiam

Ogłoszenie parafialne. Drodzy wierni idei Nifco na wstępie chciałbym uroczyście przekazać iż 30 oraz 31 grudnia są dniami pracującymi. Osoby, które w te dni maja wzięte urlopy nie zostaną obdarowane świątecznymi premiami. Warto przypomnieć iż jak co roku są nowe wymagania. Osoby które zadeklarują swoją obecność w tych dniach otrzymają dodatkowy bonus świąteczny wraz z premia i socjalem.

Lalalalala

Skąd masz takie informacje

Ramona

dzial jakości to sie chyba nudzi ostatnio widzę wypisywać takie farmazony

Stary pijany

Ta dostaniecie za te dni premie w postaci kebaba a jako bonus sos do niego

Ciekawa

Ile dodatku na święta ??

Dodatek
@Ciekawa

Lakiernia gadajo, że za dużo farba namieszoli to bdyom rozdawać jako dodatek.

Agnes
@Ciekawa

socjalu ok 1000 zl natomiast premia jak zawsze: 100% miesiecznego wynagrodzenia dla pracownikow fizycznych i 200% - 300% dla biurowych w zaleznosci od stanowiska

Manago
@Agnes

W odpowiedzi na informacje zamieszczone powyżej, premie otrzymają wszyscy pracownicy włącznie z szarymi szeregami aczkolwiek biuro otrzyma dodatek za frekwencję obecności w pracy.

Nina
@Manago

Jeżeli biuro dostaje dodatek to może produkcja dostanie dodatek za ciężką pracę !

@Manago

skoro biuro otrzyma dodatek za frekwencję,to dlaczego montaż (hala) nie otrzyma takowej? na hali też są pracownicy,któzy nie chodzą na l4 i są stale w pracy ,czyżby nierówne traktowanie pracowników? czy biuro jest jakieś bardziej uprzywilejowane i na jakiej podstawie? gdyby nie my pracownicy na hali to i biuro byłoby zbędne... poza tym nie uważam,aby biurowi pracowali lepiej,więcej i dłużej ... widać po tym,jak chadzają sobie na papieroska z kawą w ręku kilka razy w ciągu pracy i nie na przerwach,tylko między przerwami,co też na marginesie nie jest zgodne z polityką firmy o równym traktowaniu

Tak
@ja

W tej firmie nie ma równego traktowania

Kola
@Agnes

Skąd ta nagła zmiana decyzji skoro nadal wszyscy chodzą i mówią że w tym roku premii nie będzie. Ach plotka goni plotke

Macik

Czy ktoś wogule czyta te skrzynki pytan? nie obchodzi ich co się dzieje na hali czy co

Nie wiem jak ta firma się dalej kreci! Wszędzie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 56 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND