Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Młoda

I teraz co czekamy.... Do piątku... Czy w poniedziałek wracamy do pracy...

nie
@Młoda

nie wracamy stan kleski zywiolowej

mapedka
@nie

Kto tak powiedział???? Z tego co wiedziałam na tablicy ogloszen to wracamy w poniedziałek.

Johny

Siedz w doma

Nowa

No właśnie było to zebranie czy nie....

Borys
@Nowa

Raczej nie ,skoro nikt nie pisze o przebiegu spotkania

@Borys

Jak zwykle skończyło się na gadaniu

Borys

A niby skąd ta wiedza ze mam wolne ? Skoro pracowników traktuje się jak zwierzynę , będę reagował i będę komentował

To prawda

Robię charytatywnie od 3 w nocy i korzystam z darmowego WiFi

ole

ruda chcesz przerwe to ją bedziesz miała ,bo zakład przewiduje zamkniecie az do końca czerwca a nie wiadomo co dalej a kasy nie bedzie

Mona
@ole

Gdzie takie bajki słyszałaś, że do czerwca???

@ole

No w to już serio nie uwierzę....

Llll
@ole

No takich głupot to dawno już nie słyszałam hahahha

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Ruda

Kiedy ma być premia świąteczna?

Yelo
@Ruda

Nie ma świąt nie ma premii

...
@Ruda

Jaka znowu premia to się nazywa socjal

Ona

Pracuje tutaj praktycznie od początku i jak słyszę wieczne narzekania to zastanawiam się dlaczego się nie zwolnicie skoro tam bardzo się Wam tutaj nie podoba? Pracowaliśmy , źle.Tydzien wolnego ,płatny 100% też nie pasuje bo przecież powinny być 2. (Być może będą ,okaże się ) Gdyby Wam brali z urlopu jak w innych firmach to bylibyście happy ? Umowy dziewczyny, które mialy podpisane wiedziały już prędzej od swoich liderów.Mowa o Nifco. Jesli nie to żale do lidera,że nie dopytal w Waszej sprawie .Stawka też inna. Nie martwcię się poinformowaliby Was gdyby Was zwolnili. Wiadomo nie jest idealnie ,ale chyba nigdzie niema. O urlopie dalej cisza to chyba jedna sprawa która co roku się powtarza. Zostańmy w domu Moi drodzy i spotkajmy się w tym samym składzie za tydzień ,dwa lub ile nam będzie dane ;) zdrówka

Bebe
@Ona

Co to znaczy "stawka też inna"?

Emka
@Ona

Zgadzam się z Tobą w 100 % jakby włączył się ludziom nowy ból (usunięte przez administratora) Ba a teraz tydzień wolnego póki co to dopiero tu pewnie będzie gorąco. Proponuję wszystkim tym, którzy tak namiętnie tu wypkakują Swoje żale i niezadowolenia Zwolnijcie się i już wierzcie mi nikt nie będzie za wami płakał.

@Bebe

Taka ,że z podwyżką.

?
@Ona

Ona,czyli umowy przedłużone są z podwyżką? a co pozostałymi pracownikami,którzy maja umowy roczne czy dziewięciomiesięczne,my podwyżeki nie dostaniemy????

Gol
@?

Ja podpisywałam umowę na stałe w tym miesiącu i ze stawką najniższa krajowa 2600 więc nie wiem skąd takie informqcje, że z podwyżkami.

Ciekawe

Ci z umowami ? Dziś nie ma żadnego info a firma staje Co z ludźmi którym umowy kończą się wraz z tym miesiwcem ?

No właśnie
@Ciekawe

No właśnie pasków nie ma nic nie ma To co góra cały miesiąc robi ??

@No właśnie

Tymi ludźmi się nie interesuj, niech każdy pilnuje siebie, a oni pewnie dostali już sms

@Słownik

Nifco nie wysyła SMS tylko agencja oracy, widać że nie jesteś doinformowany..

@Anonim

Nie napisałam że Nifko wysłało sms, czytaj dokładnie, napisałam że dostali sms, ale nie napisałam kto

Niewolnik

Wiecie co. W tej firmie nie liczy się człowiek, jego zdrowie tu się liczy tylko i wyłącznie pieniądz. Dlaczego nie docenią tych którzy narażają swoje zdrowie, rodzinie i chodzą do pracy a połowa ma lewe L4 i tylko z nas się śmieje. Na pocieszenie powiedzą nie licz w tym roku na podwyżki. To jest w tej firmie podziękowanie za pracę

Mika

Podobno zamykają od poniedziałku

Haha

Straci pracę a za to ty będziesz robił za tych zwolnionych

Alla
@Haha

Za nikogo robić nie będę, pracuje i odpowiadam tylko i wyłącznie za siebie miłego dnia!

@Alla

Zwolnionych? Już kogoś zwolnili ? Mają taki zamiar, więc nie pisz głupot, po pierwsze się doinformuj, pozdrawiam

@Niewolnik

To po co robisz. Tez idź na l 4. tam nigdy nikogo nie doceniają a myślisz ze premię dostaniesz za to ze chodzisz hahaha

....
@Niewolnik

Pazerność i chciwość tutaj nie ma granic. Pracujesz i dostajesz już za to pieniądze. Nie robisz więcej, żeby dostać więcej. Typowy Polak, DEJ.

Rudy

Wolne od poniedziałku? Na ile 2 tygodnie?

Stara

nie ma słowa epidemium...

a co znowu źle???? pracujemy-źle , tydzień wolnego-źle...... ludzie jesteście okropni.....na prawdę,jeśli komuś do tego stopnia nic nie pasuje,to niech się zwyczajnie zwolni!!!!

Nikt

Życzę ci dużo zdrowia żeby cię nie dopadła chorobą potem będzie za późno.Powodzenia

Zdrowa jeszcze

Chcecie zamknięcia firmy ? Zastanowił się jeden z drugim, jakie będą tego konsekwencje? Będzie kryzys, bezrobocie, wiele firm padnie... A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. Cieszcie się że macie robotę ! Zarazić się możecie wszędzie- w sklepie, idąc po zakupy, w pracy, domownik może Was zarazić. Też się boję, ale ... Nie popadajmy w paranoję !!! Życzę zdrowia i racjonalnego myślenia.

Flexi
@Zdrowa jeszcze

Nie rozumiem sytuacji. Części nie ma, klienci nie pracują, a my staramy się zrobić „zapasy”? Tylko w jakim celu, i jakim/czyim kosztem? Zapraszam na halę gdzie stoimy jedna obok drugiej, dzieli nas może 20-30cm odstępu, czasami mamy płyn do dezynfekcji, i śmieszne kartki na ścianach o bezpiecznej odległości.

Tola
@Zdrowa jeszcze

Jakoś inne firmy o tym nie myślą i zamknęły się bez problemu i próśb pracowników tylko jak zwykle z tą firmą jest problem jak nie trzeba charowac w święta to jeszcze w czasie epidemii skoro stać ich na przywiezienie maszyn czemu nie stać ich żeby zamknąć firmę na 2 tygodnie

@Zdrowa jeszcze

Jakie bezrobocie? Chyba,ze teraz.Jak firma zwolni tyle ludzi,to wiadomo ,ze w koncu bedzie ich brakowac i firmy beda bily sie o pracownika.Poza tym ludzi ot tak nie zwolnia,tylko nie przedluza umow,co wiaze sie z tym samym- beda zatrudniac.W obecnej sytuacji wazniejsze jest ludzkie zdrowie,zycie,a nie plastikowe czesci!! Obudzcie sie..zero przestrzeganych zasad bezpieczenstwa,plynow do dezynfekcji jak na lekarstwo, nowe zarzadzenie weszlo i nadal nic!! Gdzie sanepid?? Zreszta zawsze mozna odmowic pracy jak pracownik czuje zagrozenie zdrowia/zycia i ciekawe co pracodawca by zrobil- zwolnil caly montaz???Ale przy podejsciu takim,a niie innym ludzi- to raczej niemozliwe.Tu musi stac sie tragedia- ktos zachoruje,ktos z rodziny,a nie daj Boze umrze.Powodzenia!!!

@Tola

Jest wiele innych firm, które pracują i te krzyki zaczynają być oo prostu żenujące. Chcecie zamknięcia firmy dla ZDROWIA, a już co drugi komentarz to "narażamy zdrowie za najniższą krajową". Chodzi Wam tylko o wolne i pieniądze, gdybyście bali się o zdrowie to byście chociaż kupili sobie maseczki, ale po co, firma musi dać co nie? Polak cebulak, narzekać i nic nie robić.

Yyy
@xxx

Chodzi Nam o wolne i pieniądze? Komentując że za najniższą krajową ludzie mają na myśli że nie mają nic do stracenia... Grożenie zwolnieniem? Mnóstwo innych firm przyjemnie doświadczonych pracowników a w Nifco z tego co wiem to nawet nowych CV niema nikt tam robić nie chce. A wy zamiast docenić pracownika to jeszcze że maseczki mają kupować . Oj wystarczy że narzędzi do pracy w Nifco nie daje... ( Raz na 3 lata nowe cążki). Potem jeszcze problem, że źle obcięte. Heh no paranoja... Może jeszcze mają złożyć się na termometr... ? Nifco ciągle coś sponsoruje tylko szkoda że nie sprzęt i ochronę dla pracowników . Cieszę się że zrezygnowałam z tej roboty... Tez produkvja.. teraz może pieniądze te same czyli marne ale mamy przestuj bo Szanują zdrowie ludzi. A to najważniejsze! Płacą nam przestojowe i nikt nikomu nie mówi że stracą pracę . I niech nie mówią że Nifco nie stać jak sponsorują jakieś koncerty i mnóstwo innych imprez...

a tymczasem ....
@Flexi

cyt:"Hyundai i Kia – zamykają produkcję w fabrykach w Europie Wschodniej (Nosovice w Czechach, Żylin na Słowacji), przerwa potrwa od 23 marca do 5 kwietnia;"

Poirytowana
@Yyy

Ciągle przychodzą nowe osoby, o cokolwiek poproszę ze sprzętu to dostaję. Wystarczy powiedzieć, bo wiem, że niektórzy potrafią tylko narzekać, a nie powiedzą, że coś jest źle. Co do środków higienicznych, nie ma ich w sklepach. Jeżeli nie kupisz sobie we własnym zakresie to płacz sobie w kącie dalej.

Jkh

xyz
@tak

razem z produkcją?

Love nifco

No i środa mija i jakoś pracować nadal musimy. Ech plotki ploteczki i tylko dużo krzykaczy

Dudek

Witam wszystkich W związku z zaistniałą sytuacją , uważam że firmę powinni zamknąć . Nie stosuje się odpowiednich zasad higieny , brak żelu antybakteryjnego w szatni na stołówce ,brak zasad higieny u pracowników . Tylko czekać jak się pochorujecie Ja siedzieć bezczynnie nie zamierzam , w poniedziałek idę rozmawiać z przełożonym Jeśli to nie pomoże zgłoszę firmę do kontroli sanepidu Pozdrawiam wszystkich

@Dudek

Mam nadzieje,ze cos z tym zrobia..tylko czy moga- bo to jest (jeszcze) w kwestii pracodawcy czy zamyka zaklad..a Koreanczycy zyja w innym swiecie-m.in- zawsze w gotowosci..dlatego jeszcze Nifco dziala..z tego co wiem na trzy zmiany-totalny szczyt glupoty..

@Dudek

Chętnie się dołączę. Totalny szczyt (usunięte przez administratora) jak firma czerpie z Nas korzyści w tak drastycznej sytuacji i to wszystko za Najniższą Krajową po 5 latach pracy.... Większość firm stoi a jak już muszą iść to zostały wprowadzone inne zasady tj. krótszy czas pracy i rezygnacja z nocek co osłabia organizm. Płyny w innych firmach obowiązkowe a tu tylko biuro dba o sobie. A co więcej zawitała przesłana Nam informacja aby pod żadnym pozorem pracownicy nie przychodzili do biura kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny bądź e mailowy. To przykre że traktują Nas jak zarazy które mają na nich zarabiać za minimalną pensje i narażać swoje życie.

@Ona

Ludzie pewnie liczą dalej na podwyżki i Socjal na święta i dlatego nic nie robią w tym kierunku ,wola się narażać i swoje rodziny za te marne grosze ....zwłaszcza przy długim stażu pracy.

Fdd
@Dudek

Nie martwcie się do kilku dni bedzie zamknięta firma ;)

Black

Skąd takie info?

@Ona

Chciałam powiedzieć że Sekonix też nie zamknięty koreancy niczego się nie boją każą ludzią pracować płynu ani mydeł też nie mają... Masakra

Fdd
@Black

Góra do środy bedziemy pracowac;) najnowsze info. Jutro sie dowiemy dokladnie. Pozdro

...
@Dudek

W firmie zachowane są wszystkie możliwe środki ostrożności i w większości to co jest napisane powyżej jest zwyczajnym kłamstwem. Jeżeli nie rozumiecie, że firma nie może się ot tak zwyczajnie zamknąć to współczuję intelektu.

Dudek
@...

Myślę że jak dopadnie cię choroba ( czego absolutnie nie życzę ) inaczej spojrzysz na powagę sytuacji. Firme można zamknąć z dnia na dzień , wystarczy podjąć decyzję

Black
@Fdd

Niepotwierdzone info to żadne info, pozdro!

Gol
@Black

Nie musi być potwierdzone to chyba logiczne do czego chcesz pakować te części!!!

GAL
@Ona

Ja bylam dzisiaj w biurze i nikt mi nie powiedział ze nie mogę się z nimi kontaktować albo tam wejść.

Ha
@GAL

A co biuro jakieś specjalne przywileje ze ci powiedza ze masz się z nimi nie kontaktować? Co oni są lepsi od nas czy co!??

Zoo
@...

To proszę napisać dlaczego firma nie może się tak poprostu zamknąć , nie każdy wie dlaczego ,ja na przykład nie .A jak dojdzie do zarażenia ,yo reszta też będzie chodzić do pracy ,bo firma nie będzie mogła się zamknąć ? O co tu chodzi ??? My też mamy rodziny ,dzieci,rodziców ...

Xxz
@Fdd

FDD ty palancie jakoś nie było wczoraj żadnej informacji o zamykaniu firmy i wszystko wskazuje na to że nie będzie nie rob ludzi w trąbę

Magdalena
@Fdd

@Fdd, jestem ciekawa, skąd masz taką wiadomość. Podasz jakieś źródło? Szukam też informacji, czy ta oferta pracy dla technika utrzymania ruchu z portali z ogłoszeniami jest aktualna. Nifco zatrudnia teraz nowych?

Ule
@Magdalena

tak ogleszenia są w internecie i zapraszaja na romozwy, jakgdyby nigdy nic.:/.

Gość 29

Bierzcie ludzie L4 a nie czekacie na cuda jakieś. Nie ma ludzi nie ma produkcji proste. A jak chcą niech sami sobie malują sprawdzają itd. Sam jestem na L4 bo zdrowie ludzkie jest najważniejsze. Pozdrawiam tych co się nie boją brać L4 :)

@Gość 29

Nic tylko czekać na zwolnienia przez takich uczulonych na myślenie jak Ty ;) Teraz krzyczycie a później będzie płacz, jak firmy zbankrutują i zamkną.

Gość 29
@xxx

No tak bo w Żorach istnieje tylko nifco jako pracodawca brawa za myślenie że jest tylko jeden zakład do pracy. A Ty jak chcesz sobie pracuj do końca no w końcu liczy się dobro części plastikowych a życie ludzkie to nic pięknie.

@Gość 29

O zamknięciu ani widu ani słychu. Co ci po tym l4? Weźmiesz dwa tygodnie, firma po tych dwóch tygodniach dalej będzie funkcjonować i co znowu l4? I tak przez jaki czas? Miesiąc, dwa? Bo takim czasie na l4, wątpię żeby przedłużali umowy.

Llll
@Gość

Ale tu raczej chodzi o to żeby zmniejszyć ryzyko zachorowań na koronawirusa jeśli zamkną Nifco. A to że nie zamykają Nifco to ten kto jest mądry i chce dbać o swoje zdrowie to wziął l4 w okresie w którym występuje najwięcej zachorowań. Proste.

@Llll

Widac taki ktos jak Gosc nie rozumie takich podstaw.Ciekawe czy stosuje sie do zasad i czeka przed sklepem bo wpuszczaja 2osoby,czy tez nie rozumie po co to i mysli,ze tak zawsze bedzie.Wlasnie dzieki takiemu mysleniu zsklady tj Nifco dzialaja i szerza zaraze.

Iii

Hasło na dziś Zostań w Domu Chroń Życie zostawiam do przemyślenia Zamykajcie.,. Na co czekacie że was nie dopadnie to jak gra w Toto Lotka

Kanda

Dlaczego winicie wszystko na ludzi z góry?

@Kanda

A po polsku można to napisac?

Bez info

Jak to będzie liczone ?postojowe?urlopy?dużo firm ma postój z wakacji przeniesiony na teraz i 2 tyg urlopu?

Kaja

DLACZEGO ANI RAZU NIE BYŁO DEZYNFEKCJI? OZONOWANIA? NIC, TYLKO OD NAS WYMAGAJĄ, BRAK PŁYNÓW DEZYNFEKUJACYCH(TYLKO NIECH KTOŚ NIE TŁUMACZY ŻE SĄ BRAKI W HURTOWNIACH BO O KORONAWIRUSIE JUŻ WIADOMO OD POCZATKU MARCA)!!!

Ccc

Fajne kartki zawisły dziś w szatni ,ktoś widział? Tyle że jak się do tego dostosować jak na lini stoimy prawie jeden na drugim . Tylko się tym ośmieszają ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 56 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 149 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND