Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

Kama Nowy wpis

Jakieś wieści o pracy dla specjalisty ds. kadr? Informacje o wszystkich działalnościach firmy są porozpraszane, ale ofert pracy nie widzę, poza tymi w branży mięsnej, o których ktoś już dawniej pisał... Interesuję się pozycją w consultingu na rzecz innych firm, mieszkam w Chojnicach, potrzebuję informacji, kiedy i jakie będą nabory w centrali firmy.

Myślicie, że po tych dwóch latach sytuacja względem zatrudnienia uległa zmianie? Padła fraza kiedyś dotycząca tego by nie spodziewać się jakichś rewelacyjnych zarobków i na tym temat się urwał, stąd zainteresowanie. na stronie jedyne co widzę to oferty dla jeliciarzy na różne miasta, zdradzi ktoś gdzie mogą być najkorzystniejsze warunki? bardziej Rzeczenica czy może Łomża? (nie chce zdradzać swojego położenia)

Hmm Nowy wpis

W Łomży, to gdzie konkretnie, co to za firma. Szukam, ale to jakieś incognito, zero danych

Czy ktoś z was pracuje lub pracował może w Lotte i może napisać opinię o tamtejszym zakładzie?

Pracownica
@Marek

W Lotte są mieszkania. Zakład znajduje się 12 km dalej w Wallenhorst

Kiler Nowy wpis
@Marek

Nie spodziewaj się tam rewelacyjnych zarobków ,realnie netto jak wyjdzie 7-8:euro to będzie dobrze.Dwie zmiany i dwie ekipy jedba pracuje od 24 do 10.30 druga pozostała część czasu.Jeśli chodzi o trybowanie głów ba taśmie to p.Bokek i Gibon doświadczeni ,,,,księgowi,,, liczą tak ,że Kopernik się nie połapie.Nie polecam

n0wa

witam. Jak wygląda praca w West polu Lotte ? Jak z mieszkaniami,godzinami,wynagrodzeniem czy są jakieś dodatki. z góry dzięki za odpowiedź;)

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Dawny

Siema potrzebują w westpolu pracowników co się zmieniło lepiej czy jeszcze gorzej ? Prosze o info pozdrawiam

Wujcio
@Dawny

Nic się nie zmieniło idioci są na swoich miejscach dupo wlazy jak były tak są kierowników więcej jak ludzi do roboty

@Dobry a jak nie umiem nic to jaka ta stawka?

@Piotr

No więc zależy czy zjedziesz po miesiącu czy zostaniesz. Średnio ok 10e na godzinę 1 miesiąc. Potem dopóki się nie nauczysz to jakąś godzinę mniej będziesz miał pisane. A jeżeli zjedziesz po miesiącu to policzą z najniższej krajowej ale odliczą mieszkanie dojazd i badania to za dużo nie będzie

Biały

Czy ktoś może powiedzieć jaka jest sytuacja w lotte na mieszkaniu. Jakie są warunki i czy dobrze płatna praca przy rozbiorze. Wącham się nad podjęciem pracy ale czytając wpisy poniektórych osób to wnioskuję że zrobiło się nieciekawie w kwestii wynagrodzenia

@Biały

Ok 13e na godzinę jak już coś umiesz. Jak nie to miesiąc nizsza stawka.

@Biały

Pokój 1 lub 2osobowy. Generalnie wszystko jest ok. Jakąś lodówka pralka czy coś się psuje to zgłasza siędo brygadzisty i wymieniają. Bez prądu i wody się nie siedzi????

Hipokryzja

Koleżanka z linii 4 to chyba jakąś rekompensatę chce zrobic, bo najpierw oczernia wszystkich a teraz zbiera na kwiatki to szczyt hipokryzji! ta która na nic się nie składa No ale tu 50 centów to można dac. Innym ludziom, starym pracownikom tez umierali rodzice i nikt nie pomyslał żeby się składać ale trzeba cztery litery przylizac, może będziesz tez uczestniczyła w domowkach. A twój rudy płomień tez dorzucił czy jedno euro to już za dużo?

Znajoma z pracy
@Hipokryzja

Forum to nie miejsce na takie wpisy !!!!

Ty
@Hipokryzja

Akurat to forum mnie nie dziwi. Tutaj każdy pisze co chce i o kim chce jak widać. I każdy wpis jedna osoba odbierze tak, a druga inaczej. Tutaj pisze się o zazdrości międzyludzkiej, o szefach, o strajkach, romansach, chlaniu, wynoszeniu mięsa. Nigdy nie wiadomo co przeczytasz o sobie. Każdego dotknie to, co akurat o nim piszą... samo życie... to miejsce, to przedsiębiorstwo to jedno wielkie (usunięte przez administratora) A społeczeństwo się do tego (usunięte przez administratora) przystosowało. I stad (usunięte przez administratora)zachowania

Ktos
@Hipokryzja

Linia nr 4.....ksiazki o nich mozna pisac. Jakis czas juz tam nie pracuje i niewiem czy Pani Joanna tam.jeszcze jest.....ale serdecznie pozdrawiam.

Tak tak
@Ktos

Biedne te Wasze koleżanki z tej 4???????????? Myślę że one mają gdzieś te opinie i całe forum...I niech każdy spojrzy na siebie a wszystko będzie ok. Miłego popołudnia

Obserwator

Widzę że Panie z lini 4 i 7 robią z biurem co chcą

Fack news
@Obserwator

Jeśli biuro na to pozwala to dlaczego mają z tego nie skorzystać....wielkie poruszenie. Nie zapomnijcie że linia 1 też była w biurze.

Lena

@xdssddd11 a to dlaczego tak mało Ci wypłacili?

xdssddd11

To jest dla mnie czyste (usunięte przez administratora) tej firmy .Pracowałam prawie cały miesiąc (brakowało mi dwóch dni ) miałam 146 godzin i dostałam 800 euro wypłaty ... zrobili mnie w ciula bo wiedzielimze zjeżdżam do Polski .Nie polecam tej firmy ..sami (usunięte przez administratora) !! Co do ludzi to nie jest tak zle.Pozdrawiam moją kochana linie numer 2!!! Praca z Wami była cudowna

szalony

Czy to prawda że na mieszkaniu w lotów jest kwaratanna.Proszę o odpowiedż jest dla mnie bardzo ważna.I

Spostrzegawcza

A czy tylko ja widzę to że rodzina M zawsze miała, ma i będzie mieć fory w tej firmie. Raptem cała rodzina jedzie razem na urlop i wszyscy mogą. Chyba za te czyste (usunięte przez administratora) szanownego Pana prezesa od produkcji i tego od etykiet... Każdy szanujący sue szef powinien unikać układów poza pracą. To świadczy tylko o tym, że jesteście mało profesjonalni...

@Spostrzegawcza

Widocznie masz za mało pracy jak zajmujesz się takimi błachostkami każdy ma prawo do urlopu!

Jejciu
@Ktoś

Owszem, każdy. Ale na żądanie to tylko wy. Kiedy chcecie i ile chcecie. I mamusia też. A ,,błahostka”to podobno przez h trzeba pisać

@Spostrzegawcza

Czegoś tu nie rozumiem, co Cię interesuje kogoś urlop???? Biorą z Twojego, że tak Cię to boli? Istnieje jeszcze coś takiego jak jakaś okoliczność w rodzinie więc dlaczego nie można zabrać w tej firmie urlopu? Dziwne.. Masz swój urlop to rozporzadzaj nim a nie liczysz innym pracownikom.

@Obserwujący

Okoliczność spotkania z prezesami? Czy jakaś inna?

Polak mały
@Spostrzegawcza

Ile bólu jak widzę hheheehe. Szkoda że nie macie odwagi powiedzieć co was boli, trudno takie czasy mam nadzieję że czujecie się lepiej mogąc wyżalić się w tym miejscu. Pozdrawiam z roku na rok coraz gorsi z was ludzie jedynie narzekać i obgadywać ludzi potraficie. Nie patrząc na samych siebie. Brakuje mi starych czasów gdy w ludziach było wiecej człowieczeństwa

@Obserwujący

Co ma życie prywatne do pracy? Czy różnią się czymś od pracowników? Nie mogą z nikim rozmawiać? Co za firma. Współczuję! Okoliczności są różne, także ludzie nie żałujcie innym urlopu.

X
@Polak mały

Nie chodzi o ból tylko o sprawiedliwość. Wiele razy było już powiedziane , a dalej to samo, więc po co gadać, jak nie dociera? Tutaj przynajmniej mogą też inni pracownicy widziec jakie układy panują w tej firmie, że ludzie nie potrafią oddzielić życia prywatnego od pracy

Życie
@Obserwujący

Naprawdę trzeba wam to tlumaczyc? Co ma zycie prywatne do pracy? To, ze się go nie łączy!!! Rozmawiać można, ale zabawa Prezesów z pracownikami? to już nie na miejscu. O czym to mówi? Sprawiedliwości nie ma! Wchodzenie w tyłek jest niesmaczne. Ale przez to jest jak jest

Wkurzony klient
@Spostrzegawcza

Malo profesjonalna to jest nasza fryzjerka zakladowa.Nie dosc ze nie umie tego robic to jeszcze bierze za to pieniazki.Ciekawe czy ma zgloszona dzialalnosc?

Janas

Ale że Dudka nie powołali?!?

Blabla

(usunięte przez administratora) A z tymi urlopami to prawda.... jak chcą Tak jadą a inny musi się prosić...A bo niema ludzi a bo dużo pracy.. Masakra I chyba za mało macie godzin bo macie jeszcze czas na taka zabawę. Wasz Stary kolega.

X
@Blabla

Brawo! Widzę, że nie tylko ja mam oczy na swoim miejscu.

Spostrzegawcza

Pani Alicjo może jak by pani nie łaziła tyle do koziołka i nie kapowala mu wszystkiego kto co robi to by pani szybciej wychodziła z pracy a nie później najlepiej wszystkie linie muszą wam pomagać

@Spostrzegawcza

A może sie ujawmisz jak jesteś taka mądra i spostrzegawczą .!!!

Ktoś

Jak jesteś taka mądra i widać za mało masz pracy to zamień się obojętne za jaka dziewczynę badz z linii nr 1 nie sztuką jest opisać ale sama się przekonaj jak to jest

Remik

Może ktoś ma wiedzę czy firma będzie prowadziła rekrutacje mimo tak trudnej sytuacji?

Jak najbardziej negatywna opinia. Pracownicy traktują dostawców jak intruzów. Nie ma nikogo w biurze, a jak gdzieś zobaczy się magazyniera to zachowanie jego jest poniżej krytyki, (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie West-Pol? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Xxx

Normalnie płatne

@Xxx

@Xxx Więc chyba dobrze. A, czy jeśli ktoś ma potrzebę dnia wolnego w West-Pol to, czy może sobie wtedy odebrać nadgodziny?

Czy w obrębie jednego działu w West-Pol są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Rampampam

Raczej Nie. Jeśli chodzi o pracę we West polu w wallenhorscie to jest tam dwóch majstrow

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol