Opinie o Colfarm w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colfarm. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Colfarm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colfarm w Polska

no ale teraz liczy się dla Ojca Dyrektora skuteczność!!!! nie ważne czy zamówienie jest za 2 czy 3 tysiące musi być skuteczność!!! byle to było zamówienie na jeden bratek ale zamówienie!!!!! mogę mieć utarg dzienny nawet na 4 tysiące ale zjebe za skuteczność i tak się dostanie!!! chore to i nie do przyjęcia!!!

PA

Colfarm - niestety taka smutna rzeczywistość . Apteka zamówiła u mnie towaru na 2 tyś, super sprawa, tak pomyślałem. Po 2 tygodniach okazało się, że otrzymała zamówionego towaru za 300 zł, reszta niestety niedostępna, przerwy w dostawach do hurtowni, niezapłacone faktury...braki, braki ....

Handlowiec

Kozak kozaczył i już go nie ma - siedzi na l4 i nie wróci do naszej kochanej firmy Colfarm. Niestety jak przewidywałem za cieniutki w uszach, na rynku dystrybucyjnym trzeba mieć jaja. W hurcie jak nie było towaru tak nie ma. Neuca ma dosyć kolejnych zmian kadrowych w Colfarmie. Masakra.......

Nie wiem czy już wszyscy wiedzą ale mój Boguś wrócił do pracy w Colfarmie. Oj znowu iskry się posypią - muszę kupić poślizg.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z kierownikami bardzo neutralna. Bez okazywania sympatii.

Pytali mnie o doświadczenie i dali dwie sytuacje do rozwiązania w teorii. W porządku, ale bez fajerwerków.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
PA

głupia jesteś i tyle

x

Colfarm tonie!!! najlepsi którzy awansowali bo są kolegami uciekają na L4:)) supeer ... kolejne dobre i sprawdzone decyzje :) gratulujemy!!!!

x

co tu ciekawego pisac? Ci co nic nie robili dalej nic nie robią:))) ale może w koncu ktoś to ujrzy:) czekamy dalej!

Napiszcie coś nowego ba tak nudno się tutaj zrobiło :)

co prawda to prawda Colfarm każdą fakturę slawexu przyjmie :-)

tobac offf

Slawex jeszcze kula ale biorąc pod uwagę (dla zainteresowanych) że kula bo colfarm go utrzymywał, to długo nie pokula:) chociaż czy ja wiem?? przecież mamy takich dobrych kierowników [usunięte przez moderatora] supcio!!!!!!!ale co tam jest weekend więc dwa dni bez ziół:)))

tłumy

Pani Prezes Panie [usunięte przez moderatora] Panie [usunięte przez moderatora] prosimy o komentarz hahahaha ale wybraliście!!!! Dobrze że Slawex jeszcze jakoś kula...

Handlowiec

Był bałagan, jest bałagan i będzie bałagan. Straszny chaos - w żadnej firmie z czymś takim się nie spotkałem.Straszny brak kompetencji u kierowników. Sprzedaż u niektórych PA fikcyjna, wirtualna - sam sprawdziłem z poziomu hurt - i tacy otrzymują premię. Wniosek - kombinuj a otrzymasz bonus i pochwałę. Trzymajcie mnie (albo już nie) w hurtowniach nie znają lub nie chcą znać naszych produktów, połowa pozycji z portfolio brak indeksów. No cóż ale jest jeden pozytywny aspekt pracy w naszej firmie - o 13 koniec roboty.

AO AM oraz dyrektor

Po dwóch naganach obydwaj panowie, powinni wylecieć z firmy. Ale takie rzeczy zdarzają się tylko w normalnej firmie. Była jedna klika kolesi, teraz jest druga : przewodniczący Ojciec dyrektor. Panie dyrektorze, co mamy robić z łapówkami. Ciągle je dostajemy.

do AO

człowieku miej honor i sam się zwolnij!!!!!

x

Ojcze Dyrektorze ale skuchaaaaaa:) Panie Prezezie Pan widzisz, czytasz i nie grzmisz!!!!

Ojcze dyrektorze właśnie dostałem stówę łąpówki od apteki bo udało mi się wepchnąć im dwa bratki. Ojcze dyrektorze prosimy o więcej śmieszmych maili.

Zarząd colfarm!

Bardzo cieszę się z faktu osiągania tak znakomitych sprzedaży przez PA z Wrocławia - niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Każde zamówienie poddam osobistej weryfikacji - i nieuczciwi polecą z paragrafu 52 , PA wraz ze swoim kierownikiem.Polecam portal [usunięte przez moderatora] --- Możecie mieć pewność, ze każdemu przyjrzę się osobiście. Już 4 nagany zostały rozdane [usunięte przez moderatora]---.

anonim - 2011-06-05 19:41:20 Ja Ci program naprawczy mogę przedstawić, barani łbie weź stań na moście i skocz z niego i myślę że ciebie naprawi :) i tu wlasnie wychodzi poziom jaki prezentuje wiekszosc osob dokonujacych wpisow. Szkoda sie do niego znizac. Jedno jest pewne: jezeli taki poziom merytoryczny prezentujesz kolego to do innej normalnej firmy sie nie nadajesz bo by cie po miesiacu wywalili. Wiec ciesz sie ze jako patologia PH pracujesz w patologicznej firmie. Nie pozdrawiam.

x

ja pinkole!!! czytaliście meila od pana Ojca Dyrektora???? nie wolno nam prezentów przyjmować o klientów hahha...Panie Dyrektorze nas spławiają a na pewno już prezentów nie dają!!!!Chyba Pan firmy pomylił:))

x

plan naprawczy jest bardzo prosty [usunięte przez moderatora] tych którzy szkodzą firmie i wiemy dobrze kto to!!!! bo jeszcze jeden wspaniały pomysł z reklamą na cos co umarło i będzie off

Zostaw merytoryczną opinię o Colfarm - Polska

• Jak się pracuje w Colfarm?

Zobacz opinie na temat firmy Colfarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colfarm?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colfarm?

Kandydaci do pracy w Colfarm napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colfarm