Opinie o Colfarm w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colfarm. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Colfarm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colfarm w Polska

Dyrektorze kto pracuje na pół gwizdka ???? Raczej twoi ludzie nic nie robią. Brak większości towaru w hurtowniach, informacje o promocjach tylko do wiadomości ale nie naszej ,ściemnianie w raportach. Zamiast wiąć się do pracy to sobie pływają stateczkami dwaj koledzy. Shrek co robi ? też nic ! ciagle tylko ta kariera filmowa, ciągle tylko na planie filmowym. Wizje dyrektora są chore, dziwne jest to że jego ciężko pracujący kierownicy sie z tym zgadzają. Podobno są tacy dobrzy w sprzedaży, mają pomysły. Rzeczywiście maja fajne pomysły ale wszyscy wiemy w czym, jak prezesa w balona zrobic.

myśle że pan prezes to czyta ale co on może jak za sznurki pociąga pan dyrektor ( porażka) i jego pieski ! dobrze wiemy jak się to skończy! mieliśmy już dyrektora z tak samym chorym myśleniem i prezesa który go słuchał.....i proszę obaj zaliczyli wylotkę i to słuszną. A tu znów się historia powtarza!!!!

może należy podesłać link do tej strony Panu Prezesowi :-)

PA

przykro to stwierdzić ale mamy znów tylko prezesa na papierze a rządzą Ci którzy nie maja pojęcia o tym. to takie smutne, firma do końca roku padnie, ale chyba nic już nie poradzimy....szkoda Panie Prezesie bo naprawdę zrobił Pan na nas pozytywne wrażenie i mieliśmy nadzieje....na coś dobrego......

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z kierownikami bardzo neutralna. Bez okazywania sympatii.

Pytali mnie o doświadczenie i dali dwie sytuacje do rozwiązania w teorii. W porządku, ale bez fajerwerków.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

PANIE PREZESIE przejrzyj na oczy jak dalej beda cie oni oszukiwac w firmie w hurtowniach swieca braki nie ma towaru karty na asortyment nie po zakładane ,oni nic nie robia!!! i nic wczesniej nie robili standard ,kierownicy nie maja zielonego pojecia niech lepiej sie wezma i zajma rolnictwem jakimis nawozami to moze dadza rade wtedy...po co robic coaching nam to jest zbedne,niech lepiej hurtownie zaopatrza a nie jezdza po aptekach ....brak słów na nich żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!

mały shrek

Znowu klika i koledzy. Znowu ludzie, którzy mają pojęcie, ale tylko o (usunięte przez administratora) marynie. Widać tak musi być. Było jedno (usunięte przez administratora) a teraz jest drugie bagno. Była kiedyś coca cola, teraz drugi cymbał ale od proszków. Pani prezes jest dalej ślepa, chyba ma jaskrę i krótką pamięć.Takiego cyrku jeszcze nie grali. To już początek końca naszej firmy, wystarczy parę miesięcy i kilku [usunięte przez moderatora].

Zarząd colfarm!

Przyłączamy się do gratulacji - wynik za maj powala na kolana. Oby tak dalej a jeszcze w tym roku zgłosimy upadłość firmy.Szykują się kolejne zmiany kadrowe - prowadzimy rekrutacje. Pan A.O. otrzymał propozycje awansu.

pierdziałek

Chciałbym wszystkim w firmie pogratulować wyniku za miesiąc maj a szczególnie naszemu niezastąpionemu wielozadaniowemu człowiekowi od wszystkiego, gdyż jego wynik wręcz powala na kolana. Chciałbym też pogratulować nieskromnie sobie za wszystkie słuszne decyzje jakie podejmowałem. Brawo brawo brawo.

xxx

[usunięte przez moderatora]- 2011-05-28 19:45:44 tak się składa że nie kierownictwo. każdy normalny i szary pracownik słyszał o tym jak nieudolna i niewykształcona jest grupa sprzedażowa w Colfarm. Na każdym spotkaniu czy szkoleniu siedzą z otwartymi gębami nie mając bladego pojęcia co to jest promocja produktowa :-) excell to dla nich czarna magia a dopiero całkiem niedawno zrozumieli co to jest \ no pewnie że siedzimy z otwartymi gębami tylko nie dlatego że nie wiemy co to jest pierwszy stół tylko dlatego że brak słów na pomysły i koncepcje kierownictwa które najwidoczniej za cel postawiło sobie doprowadzenie firmy Colfarm do upadłości!!!! sami nic nie robią a najlepiej wychodzi im robienie dobrego wrażenia!! rzeczywiście obraz nędzy i rozpaczy!!!!znajomość portfolio???? co Wy możecie drodzy kierownicy wiedzieć o portfolio skoro po raz kolejny z całego asortymentu wybieracie do promocji coś co już dawno umarło i reanimujecie to!!!!! poza tym czy towarujecie hurtownie całym portfolio???eee tam po ???? przecież jest tobac off!!!!!!! gratulacje

x

[usunięte przez moderatora]????????/znajomo brzmi, a takie bzdury na PA to dobrze wiemy kto pisze i całe szczęście nowy prezez też już załapał kto jest w tej firmie [usunięte przez moderatora]:)))) bój się [usunięte przez moderatora]!!!!!!!

urbasiński

tak się składa że nie kierownictwo. każdy normalny i szary pracownik słyszał o tym jak nieudolna i niewykształcona jest grupa sprzedażowa w Colfarm. Na każdym spotkaniu czy szkoleniu siedzą z otwartymi gębami nie mając bladego pojęcia co to jest promocja produktowa :-) excell to dla nich czarna magia a dopiero całkiem niedawno zrozumieli co to jest "pierwszy stół". O tym na czym polega sprzedaż całego portfolio NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA :-). I tak jawi się obraz nędzy i rozpaczy: Nieudolne kierownictwo i przedstawiciele PARTACZE. Gratulacje dla pierdziałka :-)

urbaś

dzień świstaka? A może byś tak kolego przestał ciągle narzekać i zabrał się za robotę? Ile razy wypracowałeś target? Jakie masz doświadczenie? Gdzie wcześniej pracowałeś? Sam jesteś matołkiem bez szkoły a ubliżasz innym że ten się nie zna, tamten nie ma pojęcia!!! Ty byś pewnie lepiej zarządzał co? Ty nawet innej roboty nie możesz głąbie znaleźć bo twoje marne i krótkie cv odpada w przedbiegach :-) :-) [usunięte przez moderatora] to każdy potrafi a robić nie ma komu.

Pani z [usunięte przez moderatora] to powinna się zastanowić i trochę mniej chlastać tym swoim jęzorem bo i ją kiedyś za to powiozą.

Polak mały

Znowu powtórka , Dzień świstaka. Znowu deryktor, co nie ma żadnego pojęcia o farmacji i zarządzaniu, znowu kolesie, znowu klika przyjaciół (usunięte przez administratora) Szkoda tylko ludzi i firmy. Ale cóż firma nie nasza. Znowu wielkie ściemnianie kierowników że cieżko pracują a prawda jest taka że nic nie robią. Prezes i może fajny gościu ale sam nie da rady. Zrobią wszystko żeby się go pozbyć. Może by tak wziąć się do prawdziwej pracy i przestać oszukiwać taka rada dla pszczółek trzech i jeszcze kilku osób.

z

w kwietniu bonów nie było dla PA, bo ktoś musiał sobie zajączka zrobić:)) ale nie martwcie się w grudniu też nie będzie bo do tego czasu firma padnie z tym kierownictwem które mamy!! szkoda tylko Pana Prezesa bo widać że uczciwy człowiek i rozsądny. Mam nadzieje że przynajmniej on nie da się wykiwać!!

Pisaliście, że otrzymaliście bony - to ciekawe mój region nic nie otrzymał na święta Wielkanocne. No cóż i tak szykują niespodziankę, ponieważ ukazały się 23 maja ogłoszenia na pracuj.pl, poszukują PM-PA na Małopolskę, Wielkopolskę, Kujawsko-Pomorskie itd. .Colfarm stabilna i rozwijająca się firma. PA z Mielca dalej donosi????

mirek

do czasu do czasu :-)

Zarząd chyba łapie, ale Handlowy to chyba ciele

cenzor

dobre hahaha dobre

Cygan a może nie

W czerwcu Tobacoff a w lipcu Andrew off.

Zostaw merytoryczną opinię o Colfarm - Polska

• Jak się pracuje w Colfarm?

Zobacz opinie na temat firmy Colfarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colfarm?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colfarm?

Kandydaci do pracy w Colfarm napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colfarm