Opinie o Colfarm w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colfarm. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Colfarm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colfarm w Polska

AO

Do wszystkich którzy nie wiedzą co robi A.O. proszę się zająć swoją pracą a nie patrzeć na czyjeś ręce. Ja na wasze jak na razie nie patrzę, ale wszystko przed nami, także proponował bym wam trochę popracować bo grudzień nie był za ciekawy. Także do wszystkich "GO TO WORK" :)

Kapitan Kloss

jak to co?Ktoś Musi w tej firmie robić wyniki a AO jest Prawdziwym Zawodowcem!Towarzystwo się o....a wszyscy kończą pracę o 13-dlatego ktoś to musi nadrabiać.Zamiast pisać głupoty weźcie się do roboty!!!

ciekawski

mnie intryguje tylko jedno co w tej firmie robi AO?

kobe

A czy to prawda, że firma szuka dyrektora na północną Polskę ?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z kierownikami bardzo neutralna. Bez okazywania sympatii.

Pytali mnie o doświadczenie i dali dwie sytuacje do rozwiązania w teorii. W porządku, ale bez fajerwerków.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Paulo Coelho

Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej

żegota

zmiany znowu zmiany :-) Poniżej pewnego poziomu życia wytwarza się w człowieku coś w rodzaju fatalistycznego przywiązania do swojej doli, coś w rodzaju gorzkiego doświadczenia, że każda zmiana może być tylko zmianą na gorsze.

wiecie cos o warunkach na rynek masowy (fmcg)

cyzio

to jest jak najbardziej firma rozwojowa ale nie z tymi ludźmi u steru.

jakie warunki?

x

to chyba na rynek masowy

dlaczego na śląsku znowu szukają handlowca?

olli

prawda jest taka że dzielą ludzi na ,,Równych i Równiejszych", bo co do płac to mają zawsze jakieś beznadziejne wytłumaczenie. Pozdrawiam wszystkich, oprócz tych co włażą głęboko w [usunięte przez moderatora], tym u góry.

Ta firma nie ma potencjału żadnego dopóki siedzą na stołkach te darmozjady m.in. A.O, J.K. To jest cała prawda o tej firmie. Nic nie robią a wszystko zwalają na przedstawicieli a w hurcie pustki.

Agia

Większość opinii, które wypisujecie to totalne brednie i żałosny płacz świadczący tylko o Waszych słabościach.. Firma Colfarm posiada duży potencjał i perspektywę rozwoju.

alibaba

nie ma żadnych widełek płacowych i każdy zrąbią tyle ile wynegocjuje. są tacy co biorą więcej i tacy co biorą mniej ale pewnie pan Dyrektor nie ma tak źle skoro jest tutaj z polecenia kolegi :-)

az

No a jak jest z zarobkami w tej firmie? Ile zarabia taki zwykli pracownicy na poszczególnych stanowiskach?

lolek

Z tego co widziałem to na portalach o pracy jest pełno ogłoszeń na ph w tym segmencie wiec nie ma tematu i problemu - powodzenia zatem

Beata

CCC, życzę więc wytrwałości i powodzenia w poszukiwaniu nowej lepszej pracy :) Jak to mówią: "Kto szuka, ten znajdzie". Oby te słowa były prorocze - dla Ciebie i dla mnie :) Pozdrawiam.

ccc

nie ma sprawy. Moja odpowiedź jest szczera i prawdziwa. W tej firmire psychika siada.Kierownik potrafi tylko straszyć bo na nic więcej go nie stać. Tutaj połowa z nas szuka pracy bo nie da się żyć za to co zarabiamy.Kiedyś firma miała naprawdę poziom ale teraz..... bez komentarza.No ale cóż ...trzeba się jeszcze chwile pomęczyć i poudawać.

Beata

CCC, dziękuję za odpowiedź :) Bardzo mi zależy na podjęciu pracy, bo 30.09.11r mija mi termin wypowiedzenia. Do niedawna byłam dumna z pracy w obecnej firmie, niestety w związku z tzw. kryzysem moja firma połączyła się z inną, która przejęła nasz dział księgowości i kadr. A że pracowałam w kadrach, to wylądowałam po 13 latach pracy na bruku :( Obserwując oferty pracy na mieleckim rynku, powoli się załamuję...

Zostaw merytoryczną opinię o Colfarm - Polska

• Jak się pracuje w Colfarm?

Zobacz opinie na temat firmy Colfarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colfarm?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colfarm?

Kandydaci do pracy w Colfarm napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colfarm