Opinie o Wydawnictwo Nowa Era w Straszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Nowa Era. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wydawnictwo Nowa Era o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Nowa Era w Straszyn

Iza

@Agata, możesz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Wydawnictwo Nowa Era? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy kadrą pracowniczą w tej firmie? Czy pracownicy są dla siebie pomocni i życzliwi? Napisz coś na ten temat.

@Iza

Haha Haha pomocni ? Życzliwi ?.............haha

Janusz

Jeśli jest tak tragicznie źle to dlaczego tu jeszcze pracujecie?

Puki piku

Zazdroszcza cico nic nie potrafia.Proponuje rzucic ta robote znalezc inna i nie narzekac.Za mala pensja szukaj nowej roboty,zli ludzie szukaj nowej roboty.Jak masz cos zapraszam do szefostwa.Na pewno pomoga przy wymowieniu o prace.Urlop sobie wykorzystasz,ale na litosc nie pisz tu jak masz problem.Nie pasuje -polepsz sobie,szukaj innej roboty,wyzszych zarobkow,przyjaznych ludzi i po problemie.A Ty piszesz tu farmazony i nic nadalna (usunięte przez administratora) w Nowej Erze siedzisz.To albo chcesz tu pracowac albo spadaj stad.

Qwerty

Dobrze (usunięte przez administratora) lize, ha ha dobre sobie.Pisze ktos kto wie jakie nieroby tam pracuja a spodziewaja sie nie wiadomo jakiej kasy.Pasozyty wezcie sie do roboty a nie narzekania.Firma jak kazda inna w kazdej cos Wam nie bedzie pasowac.Dobra rada placcie sobie sami zusy,podatki otworzcie wlasna firme,zatrudnijcie ludzi.Ciekawe co zrobicie jak bedziecie slyszec roszczenia,a nic w zamian.Na etacie kazdy madry.Bohaterzy....

@Qwerty

Nieroby?? Takich słów w stosunku do swoich pracowników mogli użyć tylko przełożeni co siedzą na tyłkach i nic nie robią. Sami teraz widzicie jak traktują pracowników... Zero szacunku

Qwerty
@anonymous

Domniemania i przypuszczenia....Chwytanie za slowka.Kolejny raz jak zwykle brak konstryktywnych wnioskow.Narzekanie na forum go work.Idz do Prezesa i mu to powiedz wprost,albo do przelozonych.Skoro to wszystko prawda przy czym sie uierasz to czego sie boisz.Praca i tak zla to nawet jak Ciebie zwilnia bedziesz sie cieszyl.Startuj zatem ze swoimi skargami-na co czekasz madralo?Przeciez powinienes walczyc o swoja lepsza pozycje.No nie pisz tylko tutaj ze sie boisz

Agata
@Qwerty

A czemu nie pisać skoro to forum jest właśnie po to? Do prezesa iść, mówisz? A prezes przychodzi do was dzielić sieprzemyśleniami? Myślę, że nie, jest ponad to wszystko. Dlatego właśnie odkąd mamy Internet i takie fora ludzie będą pisać bo mogą. A prezesem nikt sobie głowy zawracac nie będzie.

Iza

@Qwerty, mógłbyś przedstawić na tym forum własne spostrzeżenia wynikające ze współpracy z Wydawnictwo Nowa Era? Jesteś zadowolony z zatrudnienia w tym miejscu? Bardzo Cię proszę o zamieszczenie przez Ciebie wpisu zawierającego Twoje zdanie o tym pracodawcy.

Byłem kiedyś na rozmowie w tej firmie I powiem wam że bardzo złe wrażenie na mnie wywarła ta infolinia w Straszynie. Tak wiem nie ocenia się ludzi po okładce Ale mówię to co czułem podczas tej rozmowy i czytając te opinie to chyba rzeczywiście jest coś nie tak. Na szczęście znalazłem lepszą pracę :)

Omijajcie tę firmę !!! Nie jest godna polecenia. To lepiej Ukraińców się traktuję w innych firmach i oni Polaków.

Iza

@anonymous, mobbing jest to bardzo poważny problem jak również bardzo poważny zarzut. Zgodnie z Kodeksem Pracy, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy któryś z elementów tej definicji był zastosowany w stosunku do Ciebie? Mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat?

@Iza

Tak, wszystkie i sprawa będzie rozstrzygnięta drogą sądową.

Jest to firma nie przyjazna kupującym łamiąca podstawowe prawa konsumenta i naginającemu je na swój interes . Nie przejmują sie niczym i są bezwzględni w pomiatanie kupującym.Odradzam jakich kolwiek tranzakcji każdemu kto szanuje siebie i swoje pieniądze. Są to zwyczajne śmiecie

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Wydawnictwo Nowa Era? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Są jeśli uda Ci się zdobyć umowę przez Nową Erę. Pracownicy którzy są zatrudnieni przez agencję nie mają nic. (usunięte przez administratora)

@anonymous

Trzeba trzymać palec w D***ie ! Bo jeśli nie -to nie masz nic i totalny mobing wobec pracowników jeśli chodzi o infolinie, odradzam bo może odbić się to na twojej psychice to końca życia.. totalny brak szacunku i poszanowania

@anonymous

I nadal wielcy przełożeni są bezkarni, mobing jeszcze raz mobing ,

Włuczykij

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła nie ma tolerancji wobec pracowników

Łukaszku pamiętasz jak zaczynałeś? Teraz podobno Ewa jest zła za te imprezy w Serocku, Hania naprawdę nie ma ci nic za złe...Panie Andrzeju może czas zacząć przyglądnąć się sprawie i swoim podwładnym...

Pik puk
@anonymous

Kto tu taki odwazny.Ludzie opanujcie sie.Brudy na jakims marnym portalu piszecie,a go work na tym kase robi.Kto wymyslul te strone.Go work za pomowienia to powinien do sadu byc podany ze hejt promuje.Oj dobiora sie Wam do (usunięte przez administratora)

Życzliwy
@Pik puk

Żaden hejt wszyscy wiedza jak się bawicie na imprezkach firmowych szał dzikich ciał

@Życzliwy

A jak się bawią?

Pik Puk
@Życzliwy

Pewnie żal ci (usunięte przez administratora) ściska, że Ty nie możesz. Zazdrościsz baw się i Ty. A jak nie umiesz to ofiara jakaś z Ciebie.Co robisz zatem na etacie w Nowej Erze. Zwolnij, otwórz firmę, płać Zusy. Pewnie ci do 1 nie starcza to chociaż tu żale wylejesz. Ha ha żałosne.

Iza

@kam, nie jestem pracownikiem Wydawnictwa Nowa Era. Jestem moderatorem tego forum i moim zadaniem jest pozyskiwanie aktualnych informacji o firmach jako pracodawcach i aktywne uczestnictwo w tym miejscu. Staram się również dbać o to, aby użytkownicy forum, którzy często je odwiedzają przestrzegali jego zasad i zachowywali kulturę swoich wypowiedzi.

kam

Pani Izo widzę , że jest to sztampowa i niedorzeczna odpowiedź działu HR - proszę się lepiej zagłębić w tematykę problemu Straszyna . Kandydaci do pracy muszą mieć jasny obraz jak się pracuje w firmie Nowa Era.

Iza

Wydawnictwo Nowa Era to spoko firma. Najgorzej jak w firmie pracują ludzie, którym nie bardzo chce się pracować! Solidni pracownicy zawsze mają dobrze.

kam

Szanowni Państwo - przestrzegam przed pracą na infolinii w Straszynie. Praca niesamowicie niewdzięczna bardzo nisko płatna- zarobki na poziomie 1600 zł netto + głodowa premia 50-100 zł . Wynagrodzenia są zdecydowania niższe niż obiecują . Z pracowników robię białych murzynów. Oszukują na płatnych zamówieniach. Atmosfera i sposób traktowania pracowników to jest książkowy mobbing. Pseudo koordynator Łukasz D- karierę zrobił na pomówieniach i donosicielstwie , szykują się sprawy sądowe.

Obiektywna

A ja myślę, że będę obiektywna, gdyż miałam do czynienia rownież z innym wydawnictwem edukacyjnym. Każdy wie jaka to branża i nikt nikomu nie moze zagwarantować pracy na wiele lat. Pamiętam swoją rozmowę kwalifikacyjna, na której od razu było mówione na jaki okres nawiązywana jest współpraca i nikt mi nie gwarantował, ze zostanie przedłużona, wręcz przeciwnie... otwarcie było powiedziane, ze w tej branży sytuacja jest bardzo dynamiczna. W Nowej Erze pracowalo mi się bardzo dobrze. Jedynym minusem było to, ze nie dostałam podwyżki w momencie, kiedy wskoczyłam na duży ZUS, ale to juz myśle wina mojego kierownika, który nie walczył o to u góry a ja nie mailam takich możliwości. Praca bardzo dobra, nie było trzeba się wielce spinać zeby zrobic dobry wynik. Co za bzdury, ze tylko praca i praca, ze brak czasu na rodzine i przyjemności. Prawda jest taka, ze każdy z przedstawicieli sam sobie ustala trasy i bardzo często wyjeżdża sie dopiero o 9:00 z domu a wraca o 14:00 No chyba ze jest gorący okres prezentacji to pracujesz troche dłużej, ale masz za to zapłacone. Oprócz comiesięcznej premii otrzymujesz na koniec rownież prowizje od sprzedaży. W firmach konkurencyjnych tego nie ma... masz tylko premie za zadania, ktore sa po prosru nie do wykonania. Nowa Era ma bardzo dobre wyniki bo dba o klientów, klienci wiedza, ze to firma godna zaufania i przede wszystkim maja dobra ofertę, podręczniki bardzo dobrze przygotowane. Nauczycieli naprawde nie trzeba mocno namawiać do wyboru i przede wszystkim nie ma potrzeby obiecywania rzeczy niemożliwych. W NE panuje naprawde przyjazna atmosfera, nie poczułam nigdy, ze ludzie w zespole ze sobą konkurują, nie usłyszałam tez nigdy korporacyjnych tekstów... czy na spotkaniach z kierownikiem czy na szkoleniach, gdzie często byli rownież obecni ludzie z zarządu. Ludzie, którzy wystawiają negatywne opinie proponuje, zeby uderzyli się w pierś i przestali pluć jadem. Ja szczerze będę polecać pracę w Nowej Erze.

Dyzma
@Obiektywna

"Tekst sponsorowany"

@Obiektywna

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy.

Iza

@Alicja, póki co firma nie prowadzi obecnie rekrutacji. Natomiast odsyłam na stronę internetową firmy i sprawdzania aktualnych ogłoszeń o pracę. Lato to dobry czas na znalezienie pracy i dużo firm poszukuje pracowników być może w tej firmie rekrutacja się zakończyła jednak nie wykluczone, że będą nowe.

yaris oddany

wczoraj rozpoczęła się "Rzeź niewiniątek" wywalanie jak co roku :(

Gosia

Lepiej omijać tą firmę. Piękne opakowanie a w środku zgniła ryba. Jeśli komuś korporacja kojarzy się z miejscem do robienia kariery, to jest w błędzie. Na pewno w przypadku tej firmy. Tu pracownik, ten najniższego szczebla, a jest najwięcej (konsultantów) jest od robienia ( i kropka), ale nie kariery. I broń boże od myślenia. Jeśli macie zapał, energie, pomysły, jesteście kreatywni i chcecie się tym dzielić, rozwijać, szkolić to firmę tą omijajcie szerokim łukiem. Jeśli natomiast chcecie harować jak woły, nie macie rodziny lub nie planujecie jej mieć, albo po prostu macie ją gdzieś, lubicie prace społeczne i pomnażanie dobrobytu prezesów i managerów, to tak, ta firma jest dla was:-) Do 30 lipca (bo na tyle jest działalność a dostawy w sierpniu) można sporo zarobić na mydleniu oczu w szkołach i obietnicach często bez pokrycia a we IX zostaje infolinia jednak siano za sprzedaż zgarnie były wówczas doradca edukacyjny.

Aga
@Gosia

Niestety to prawda :-(

były współpracownik

Sałatki szkoda !!! Wyścig szczurów, atmosfera podła. WYNIK jest najważniejszy a później i tak kop w d....

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Nowa Era - Straszyn

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Nowa Era?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Nowa Era tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Nowa Era?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Nowa Era?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Nowa Era napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Nowa Era