Opinie o Wydawnictwo Nowa Era w Straszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Nowa Era. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wydawnictwo Nowa Era o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Nowa Era w Straszyn

ANonim

Zamówiłem książki w sklepie internetowym. Przesyłka fatalnie zapakowania i zabezpieczone. Podręczniki przyjechały w rozdartym kartonie, w wielu miejscach pogniecione

@ANonim

Twój komentarz to reklamacja a forum na GoWork nie służy do tego. Jeśli masz zastrzeżenia związane z zapakowaną przez Wydawnictwo Nowa Era przesyłką to najlepiej skorzystaj z https://www.nowaera.pl/kontakt i pod tym linkiem napisz swoje zażalenie. Ja z kolei zwracam się do pracowników tej firmy - warto jest aplikować do tego pracodawcy?

@ANonim

Ciesz się że chociaż ci wysłali twoje zamówienie bo do mnie przyszło kogoś innego a o moim nic nie wiadomo zero kontaktu, na maila nie odpisują a dodzwonić się nie da ogólnie ten sklep to porażka...

Stokrotka

Nie polecam! Bardzo nierzetelna firma. Zwrot pieniędzy za odesłany zgodnie z regulaminem towar graniczy z cudem. Tłumaczenia opóźnienia na poziomie przedszkola. Nie, nie i jeszcze raz nie!

@Stokrotka

Czy głównym powodem twojego niezadowolenia jest opóźnienie w zwrocie pieniędzy? Może warto opisać dokładniej całą sytuację. Dlaczego zdecydowałeś się na zwrot towaru, czy wynikało to z błędów w zamówieniu, czy może zdecydowałeś się po prostu zrezygnować z zamówienia?

bick
@Adam

Zamawiasz konia a dostajesz kozę, tak wyszło w moim wypadku, nie polecam firmy.

@bick

Jak rozumiem - zamówiłeś konkretną rzecz z Wydawnictwa Nowa Era, a otrzymałeś coś zupełnie niezgodnego z zamówieniem. Czy udało Ci wszystko sprawnie z nimi wyjaśnić? Może ktoś z Was chciałby rozpocząć swoją karierę zawodową w Wydawnictwie Nowa Era? Jeśli tak to zachęcam Was do odwiedzenia strony internetowej tego wydawnictwa - w zakładce "Pracuj z nami" znajdziecie aktualne oferty pracy: https://www.nowaera.pl/o-nas/pracuj-z-nami Koniecznie dajcie mi później znać, co postanowiliście!

Pracuje w Nowej Erze już jakiś czas i jestem zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami. Ja firma postrzegam jako otwartą na pracownika, nie zauważyłam/nie doświadczyłam żadnych zachowań "(usunięte przez administratora)" o których inni tak często wspominają. Atmosfera jest dobra i przyjazna i do tej pory nie doświadczyłam żadnych nieprzyjemności ze strony osoby przełożonej. Firma według mniej bardziej zwraca uwagę na jakość a nie na ilość tak jak ktoś stwierdził. Ile osób tyle opinii, ale osobiście uważam że za dużo jest negatywnych opinii na temat firmy. Pozwolę sobie stwierdzić, że firma stara się dbać o pracowników i spełniać ich prośby/wymagania. Jest otwarta na sugestie pracowników.

Leszek

Fajnie, że masz dobrą opinię o firmie i jesteś zadowolona z zatrudnienia. Masz prawo do własnego zadnia i subiektywnej oceny pracodawcy. Piszesz, że firma dba o pracowników. Czy objawia się to w postaci szkoleń lub premii? Dodaj więcej informacji, gdyż to zaciekawi przyszłych pracowników.

Magda
@Leszek

Szkolenia są raczej wewnętrzne lub stanowiskowe, o te lepsze trzeba się postarać lub zasłużyć.

@Magda

Nie każdy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia. Dlatego świetnie, że w Wydawnictwie Nowa Era możecie na jakieś liczyć. Nadmieniłaś, iż na te lepsze szkolenia należy zasłużyć. Jestem zatem bardzo ciekawa, jak wygląda tam kwestia podwyżek. Czy jest tak, że wszyscy pracownicy co jakiś czas je otrzymują, czy też, by je dostać, trzeba osiągnąć ponadprzeciętne wyniki w pracy? Rozwiń proszę ten temat.

kadaweryna

Rekrutowałam do Nowej Ery w Warszawie na staż w dziale marketingu. Nie wypowiem się na temat warunków panujących w firmie, bo nie mam takiej wiedzy, ale zauważyłam ogromny nieprofesjonalizm w dziale HR, który powinien przecież odpowiadać za wizerunek firmy i rzetelnie reprezentować organizację na zewnątrz podczas kontaktu z potencjalnymi pracownikami. Do rzeczy. Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne do Warszawy i pani rekruter obiecała potwierdzić je mejlowo, posyłając adres i nazwiska osób uczestniczących w spotkaniu. Wiadomości po rozmowie nie otrzymałam, nie otrzymałam jej też w kolejnych dniach, więc postanowiłam sama oddzwonić do pani, z którą się umówiłam. Ani nie odbierała, ani nie odpowiadała na SMS-y. Niespełna po tygodniu, wieczorem, dzień przed planowanym spotkaniem dostaję niefrasobliwą wiadomość potwierdzającą spotkanie - w momencie, gdy byłam przekonana, że o mnie zapomniano i zdążyłam zmodyfikować plany (tym bardziej, że nie jestem z Warszawy; mam do niej 130 km). Zostałam przeproszona za całą sytuację i brak kontaktu i umówiłyśmy się na kolejny tydzień. Zaufałam, że nie muszę już potwierdzać spotkania i pojechałam do Warszawy. Spotkanie było umówione na godzinę 13, dotarłam i na miejscu panie z recepcji zdziwione moją obecnością informują, że pani z HR-u, która była ze mną umówiona, nie ma dziś w pracy i nie będzie i nikomu nie przekazała informacji o jakimkolwiek spotkaniu rekrutacyjnym. Nie wiem, czy byłam bardziej wściekła, czy zażenowana brakiem organizacji w firmie, którą uważałam za naprawdę renomowaną. Ostatecznie znalazła się inna pracownica, która rozmowę ze mną przeprowadziła i starała się bronić koleżanki, ale czy naprawdę żyjemy w średniowieczu, że nie wiemy, że są telefony i można zrobić z nich użytek, jeśli trzeba odwołać lub potwierdzić spotkanie? Polecam firmie nauczyć swoich pracowników szanowania czasu potencjalnych członków załogi lub zatrudnianie osób, które będą profesjonalnie podchodzić do swoich obowiązków. Bo nic tak nie psuje renomy firmy, jak tak fatalna organizacja i nieprofesjonalny dział HR.

oko

Wszystkie maile na go work są osób z firmy; chcą wyłapać niezadowolonych. Od kilku lat widzę że liczba gwiazdek w ocenie firmy spadła, to najlepsza "reklama"

Leszek
@oko

Po Twojej wypowiedzi mogę przypuszczać, że masz doświadczenia związane z pracą w firmie Wydawnictwo Nowa Era. Chciałbym dowiedzieć się, czy od nowego roku wprowadzono może jakieś istotne zmiany w warunkach zatrudnienia? Zapowiedziane są może podwyżki bądź innego rodzaju korzystne zmiany dla zatrudnionych osób? Chciałbym, abyś przedstawił, jak to aktualnie wygląda.

Uważajcie pracując w tej firmie na swoje plecy! Straszne panoszy się donosicielstwo jednego na drugiego, pracowałam to wiem! Miałam zabawki czyli samochód i nawet niezłą pensję w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (jak byłam na małym ZUS to było OK! Ale jak ma się duży ZUS to raczej kicha!). Ale najgorsze to było to donosicielstwo! Masakra jakaś! Miałam umowę na określony czas i z góry wiedziałam, że nie będzie przedłużenia ale wielu się łudziło i po prostu donosili i lizali pewną część ciała! Ogólnie nie jest zła praca w Nowej Erze ale ... rewelacji się nie spodziewajcie, to wszystko zależy od tego w jakim gronie ludzi będziecie ... Jak trafiłam raczej tak sobie po japońsku, jako tako, rewelacji nie było! Otrzymywane wynagrodzenie nie rekompensowało w pełni mojego zaangażowania i przeżywanych "komplikacji" zawodowych!

hewra
@Karolina

Karolino, co masz na myśli mówiąc niezłą pensję ? Ciekawi mnie jestem bo składałam cv i kiedyś mnie zaprosili na na rozmowę ale z przyczyn losowych musiałam odpuścić.Zastanawiam się czy warto ponownie zaaplikować ? Jeśli nie chcesz pisać na forum to napisz proszę na gaspar771[at]wp.pl

kam

Szanowni Państwo - przestrzegam przed pracą na infolinii w Straszynie. Praca niesamowicie niewdzięczna bardzo nisko płatna- zarobki na poziomie 1600 zł netto + głodowa premia 50-100 zł . Wynagrodzenia są zdecydowania niższe niż obiecują . Z pracowników robię białych murzynów. Oszukują na płatnych zamówieniach. Atmosfera i sposób traktowania pracowników to jest książkowy mobbing. Pseudo koordynator Łukasz D- karierę zrobił na pomówieniach i donosicielstwie , szykują się sprawy sądowe.

Dobra dusza

Uwaga! Nowa Era to najgorszy pracodawca w trójmieście. Wymagają od pracownika jak najwięcej i ponad jego siły za najniższą krajową to jest normalnie nie do uwierzenia. Wyścig szurów na infolini, nie liczy się jakość rozmowy tylko ilość, trzeba ponad 100 telefonów wykonywać dziennie gdzie później odsluchuja niektóre i się czepiają że zapomniało się na koncu namówić klienta na jakiś produkt gdzie to klient dzwoni z problemem a nie my z ofertą i wiadomo że po rozwiązaniu problemu on się rozłacza. Przestrzegam

Iza

@anonymous, Na stronie Wydawnictwa Nowa Era pod adresem https://www.nowaera.pl/kontakt znajdziesz numer telefonu kontaktowego. Może warto zadzwonić i zapytać jaki jest status twojej aplikacji i czy rekrutacja na to stanowisko trwa nadal? Czasami rekrutacje trwają kilka miesięcy i dopiero po dłuższym czasie aplikacje zostaję otwarte.

Iza

@Grażyna, Może warto było po prostu zadzwonić do Nowej Ery i zapytać co dalej z Twoją kandydaturą? Czasami firmy prowadzą kilka rekrutacji jednocześnie, mają wielu kandydatów i zdarza się im popełniać błędy. W tej sytuacji dobrze widzianym gestem jest po prostu wysłać maila z zapytaniem lub zadzwonić i dopytać. Pokazujemy w ten sposób, że na prawdę zależy nam na tej ofercie.

@Iza

Niestety, do tej pory moja aplikacja na stanowisko redaktora historii i wos-u nie została rozpatrzona, ba nawet jeszcze nie została otwarta, mimo, że termin zgłoszeń minął na początku sierpnia. Wysłałam maila do firmy, na który również nie otrzymałam odpowiedzi. Nie ukrywam, że zależy mi na tej pracy, nie wiem jednak jak skontaktować się w tej sprawie z NE

Iza

@Goran 74, jak długo oczekujesz już na zamówienie z firmy Wydawnictwo Nowa Era? Czy w międzyczasie udało Ci się skontaktować z firmą lub otrzymałeś od niej odpowiedź zwrotną? Może trudności z wysyłką są związane z rokiem szkolnym i rozpoczynającym się rokiem akademickim, a w związku z tym większą ilością zamówień? Może warto uzbroić się w cierpliwość i dać firmie jeszcze trochę czasu.

kb

Fatalny sklep , brak kontaktu mimo numerów telefonów i e-maila . po zamówieniu brak potwierdzenie , na formularz kontaktowy i e-maila oprócz potwierdzenia przeczytania brak odpowiedzi . Dodzwonić się to cud . Jak tak funkcjonuje cała firma to szkoda słów i czasu.

Goran 74
@kb

Potwierdzam Mam ten sam problem Zapłacone a zamówienia nie ma. próby nawiązania kontaktu czy mailem czy telefonicznie spełzają na niczym tej firmy tak jakby po prostu nie było jakby zniknęła z dnia na dzień

Iza

@kb, Na forum GoWork.pl wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Oceniamy pracodawców oraz warunki pracy. Rozumiem, że jesteś niezadowolonym klientem firmy Wydawnictwo Nowa Era. Czy możesz napisać coś więcej na temat tej sytuacji? Dlaczego postanowiłaś się skontaktować bezpośrednio z firmą?

Grażyna

Złożyłam aplikację na stanowisko redaktora, termin składania aplikacji minął na początku sierpnia, do tej pory moja aplikacja nie została otwarta. Jak długo przeciętnie czeka się na odpowiedź ze strony Firmy?

Iza

@Ojjj, może warto spróbować i zapytać bezpośrednio w firmie Wydawnictwo Nowa Era? Obecnie firmy zmieniają podejście do ofert pracy i coraz częściej umieszczają szczegółowe informacje o wynagrodzeniu. Może warto zapytać? Dlaczego akurat stanowisko konsultanta Ciebie zainteresowało?

Ojj
@Iza

Problemem jest podany przedzial samej podstawy bez wysokosci premii

Ojjj

Orientuje sie ktos ile srednio telekonsultant zarabia? Obojetnie jaki oddzial

Oceniacz

Niektórzy potrafią niestety tylko narzekać!!!

zainteresowany

Dlaczego komentarz o wyrywaniu myszek i mobingu został usunięty? Czyżby firma chciała coś ukryć...hmmm

Yupi
@zainteresowany

Alez tu nuda na tym forum.Trzeba do roboty sie zabrac nygusy a (usunięte przez administratora)ito tu o bzdurach.Na pudelku ciekawsze rzeczy pisza.

Agata
@zainteresowany

Pewnie Nowa Era poprosiła albo wymusiła usunięcie niektórych zwrotów a wręcz całych postów jak to miało miejsce w moim przypadku gdy w roku 2013 zamieści obszerny artykuł na temat pracy w teym wydawnictwie. Słowa kłamstwa tam nie było ale prezesunio bał sie pewnie czarnego piaru.

Ole
@Agata

A co Agatko zwolnili Ciebie bo bylas kiepska i zale wylewasz.

Cieszcie się, ze nie pracujecie we WSiPie.

Iza

@anonymous, rozumiem, że chciałeś przekazać, że takie zjawiska o których napisałam nie występują pomiędzy pracownikami w firmie Wydawnictwo Nowa Era? Możesz coś więcej napisać na ten temat i przedstawić swój komentarz bardziej szczegółowo? Zapraszam do dyskusji na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Nowa Era - Straszyn

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Nowa Era?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Nowa Era tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Nowa Era?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Nowa Era?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Nowa Era napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Nowa Era