Wydawnictwo Poligraf Karol Kuczyński

Brzezia Łąka

Opinie o Wydawnictwo Poligraf Karol Kuczyński

kubełek

Czyli ci ludzie chwalący Poligrafa to sam Poligraf? Wstyd. Wstyd. Wstyd. I to jest serwis o pracy, a nie produktach danej firmy. Chyba się za bardzo rozpędzili - sami sobie wystawili opinię dotykającą dna.

ona

zdradza was jeszcze wykrzyknik po każdym komentarzu :D

axf

skoro tylu pisarzy się tutaj wypowiada, to dlaczego ukrywacie siebie jako autora? wiadomo, że najbardziej autentyczni są ludzie którzy podpisują się pod swoimi "wydanymi" dziełami. Ciężko stwierdzić czy pani Agnieszka, pan TomaszDr i inni to ludzie prawdziwi, czy podstawieni "pisarze" tak wiele zadowoleni ze współpracy z ową firmą ;)

Autorka

Jestem dumna z siebie, jestem radosna, że się udało. Każdy powinien spróbować pisać i wydawać swoje małe dzieła. Wydawnictwo Poligraf wydało i dystrybuowało moją książkę. Teraz jestem spełnioną pisarką!

TomaszDr

Informacje na stronie wydawnictwa są wiarygodne. Skorzystałem z ich usług i jestem naprawdę zadowolony. Wszystko się zgadza, a efekt końcowy zachwyca. Nareszcie mam swoją własną książkę!

qubek

Ja także chwalę sobie współpracę z wydawnictwem poligraf, wszystko zgodnie z umową.

Aga

No, a ja własnie polecam współpracę z wydawnictwem Poligraf. To wcale nie są pieniądze wyrzucone w błoto, a porządnie wydana ksiązka, czyli spełnienie wielu osób, któe normalnie nie miałyby takiej możliwości!

Berd

Rozważam podjęcie współpracy z tym wydawnictwem. Chętnie dowiem się, na czym polegał Pana problem z nimi...

Wojtek

Polecam, wypłaty na czas, bez nadgodzin itp.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Poligraf Karol Kuczyński - Brzezia Łąka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Poligraf Karol Kuczyński