Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Pokuta Stanisław

Coś pomilkliście, znaczy się że jak i dobre pieniądze płącą to i narzekać nie ma na co. Od zawsze wiedziałem że najgłośniej narzekają zazdrośnicy co ich do Pronaru nie chcieli.

ariell

Chyba musisz zmienić dilera i jarać lepsze zioło .

brutal

YYY - 2013-06-03 23:05:19 pronarowiec - 2013-06-03 19:47:50 NIE UWIERZYCIE!! Wchodzę sobie dziś spokojnie do kibelka na PIHach a tam w środkowej kabinie siedzi ten rudy kot.aż się wystraszyłem bo on wielki jest..ja patrzę a on pali fajkę i czyta gazetę(POLITYKA). Niby normalne a po chwili mówi do mnie: czego się gapisz [usunięte przez moderatora]? Dodam tylko że byłem wtedy trzeźwiutki jak nigdy. Ale oczywiście znajdą się tacy co mnie skrytykują.kto chce to mi uwierzyCo raz lepsze "zioło" tam jaracie!!!!A może świetne "grzybki"są na obiad hahhahaZaraz nam miny sie popsuja jak zarobimy znowu po 1,4.

YYY

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
pronarowiec

NIE UWIERZYCIE!! Wchodzę sobie dziś spokojnie do kibelka na PIHach a tam w środkowej kabinie siedzi ten rudy kot.aż się wystraszyłem bo on wielki jest..ja patrzę a on pali fajkę i czyta gazetę(POLITYKA). Niby normalne a po chwili mówi do mnie: czego się gapisz pajacu? Dodam tylko że byłem wtedy trzeźwiutki jak nigdy. Ale oczywiście znajdą się tacy co mnie skrytykują.kto chce to mi uwierzy

kierowca paleciaka

EX - 2013-05-30 19:48:30 kierowca wózka - 2013-05-30 15:40:19 EX - 2013-05-30 14:01:19 robol - 2013-05-26 09:04:24 I zrobiła sie cisza. Wszyscy siedzą przestraszeni jak popłynął niezatapialny mistrz z 16 letnim stażem? Pewnie wszyscy zadowoleni , jest praca , nawet w soboty ale tylko dla wybranych.Noooo prosze do czego to w Pronarze dochodzi...sami MISTRZOWIE są zwalniani!!!!![usunięte przez moderatora]!!!!WIELKIE zmiany wielkie!!!!W sumie to te "czystki" to 2 lata temu gdyby się odbyły może było by normalniej????Nooo ale Jacka sam Wielki Królik nie mógł "upolować" i wypierniczyć ,a tu proszę sami prośći pracownicy to zrobili za mobbing(podobno).Ciekawe!!!!Nooo cóż podobno "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" to i moze CAR też nierychliwy ale sprawiedliwy????Pozdro dla obozowiczów pracy!!!o kolega [usunięte przez moderatora] powrócił. Te kilkanaście osób które tu oszkalowałeś pod różnymi nickami też liczą na to, że sprawiedliwość istnieje."Kierowco wózka" jesteś naprawdę niesamowitym idiotą.....!!!!Nooo i udajesz kogoś z CBA,tajnych służb itp.Przedstaw się z imienia i nazwiska kim jesteś,a ja przedstawię się tu również z imienia i nazwiska...i zobaczymy czy jestem "Andrzejem" i pod iloma nickami tu coś napisałem...Masz odwagę to zrobić?Nooo bo ja mam!No prosze czekam na twój ruch DETEKTYWIE!!!!A może [usunięte przez moderatora] hahaha!!!Pozdrawiam w takim razie [usunięte przez moderatora] hahahNie pocieszaj się bo to nic nie da. Sprawa w toku. Proponuję wpisać w wyszukiwarce: "Szkalowanie w internecie nie jest bezkarne" i poczytać na money .pl o tej anonimowości.

XXX

EX - 2013-05-30 19:48:30 kierowca wózka - 2013-05-30 15:40:19 EX - 2013-05-30 14:01:19 robol - 2013-05-26 09:04:24 I zrobiła sie cisza. Wszyscy siedzą przestraszeni jak popłynął niezatapialny mistrz z 16 letnim stażem? Pewnie wszyscy zadowoleni , jest praca , nawet w soboty ale tylko dla wybranych.Noooo prosze do czego to w Pronarze dochodzi...sami MISTRZOWIE są zwalniani!!!![usunięte przez moderatora] Wielki Mistrz Lakierni!!!!WIELKIE zmiany wielkie!!!!W sumie to te "czystki" to 2 lata temu gdyby się odbyły może było by normalniej????Nooo ale Jacka sam Wielki Królik nie mógł "upolować" i [usunięte przez moderatora],a tu proszę sami prośći pracownicy to zrobili za [usunięte przez moderatora](podobno).Ciekawe!!!!Nooo cóż podobno "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" to i moze CAR też nierychliwy ale sprawiedliwy????Pozdro dla [usunięte przez moderatora]!!!o kolega Andrzej powrócił. Te kilkanaście osób które tu oszkalowałeś pod różnymi nickami też liczą na to, że sprawiedliwość istnieje."Kierowco wózka" jesteś naprawdę niesamowitym idiotą.....!!!!Nooo i udajesz kogoś z CBA,tajnych służb itp.Przedstaw się z imienia i nazwiska kim jesteś,a ja przedstawię się tu również z imienia i nazwiska...i zobaczymy czy jestem "Andrzejem" i pod iloma nickami tu coś napisałem...Masz odwagę to zrobić?Nooo bo ja mam!No prosze czekam na twój ruch DETEKTYWIE!!!!A może [usunięte przez moderatora] hahaha!!!Pozdrawiam w takim razie Andrzeja hahahWyczytane z Onetu:"Czy jest jednak jakaś szansa, że kiedyś będzie można zlicytować na Allegro coś nietypowego w normalny sposób? Ciężko mi sobie to wyobrazić. Bo spora część użytkowników internetu zachowuje się w sposób nieodpowiedzialny - myśląc że są w pełni anonimowi. Nawet jeśli da się ustalić personalia takiej osoby po numerze IP, to szybko okaże się że była to karta szybkiego bezprzewodowego internetu która została już dawno wyrzucona do kosza. Albo że użytkownik postanowił sobie pożartować korzystając z hotspotu w galerii handlowej."Także jak można wiedzieć kto jest kim tu???KIEROWCO PALECIAKA pomyśl???A nastepnie wysuwaj wnioski i podpisuj to czyimś imieniem!!!!Równiez pozdrawiam pana A.!!!

kierowca wózka

EX - 2013-05-30 14:01:19 robol - 2013-05-26 09:04:24 I zrobiła sie cisza. Wszyscy siedzą przestraszeni jak popłynął niezatapialny mistrz z 16 letnim stażem? Pewnie wszyscy zadowoleni , jest praca , nawet w soboty ale tylko dla wybranych.Noooo prosze do czego to w Pronarze dochodzi...sami MISTRZOWIE są zwalniani!!!![usunięte przez moderatora] Wielki Mistrz Lakierni!!!!WIELKIE zmiany wielkie!!!!W sumie to te "czystki" to 2 lata temu gdyby się odbyły może było by normalniej????Nooo ale Jacka sam Wielki Królik nie mógł "upolować" i wypierniczyć ,a tu proszę sami prośći pracownicy to zrobili za mobbing(podobno).Ciekawe!!!!Nooo cóż podobno "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" to i moze CAR też nierychliwy ale sprawiedliwy????Pozdro dla[usunięte przez moderatora]!!o kolega Andrzej powrócił. Te kilkanaście osób które tu oszkalowałeś pod różnymi nickami też liczą na to, że sprawiedliwość istnieje.

robol

wypłata i znów przegięcie

Jak co miesiąć znów pobory niby są ale ich niema. Są a jakze tyle tylko że na odcinku a na koncie brak. Już chyba czas zmienić w umowach o pracę datę wypłaty z 10 każdego miesiaca na bliżej nie określoną.

krzychu

1600 zl wyplaty niech sobie wsadza gdzies te pieniadze za taka robote

były

Ty Jadwiga przeczytaj do czego służy gowork, bo chyba właśnie Ty masz "zryty czerep" ( swoją drogą to może trochę polszczyzny? ). Portal ten jest do wyrażania opinii na temat firmy, w której się pracuje/pracowało, więc w czym problem? a zaglądam, owszem, bo ciekawi mnie czy coś się zmienia na lepsze czy nie... jak Cię boli, że ktoś się zwolnił z firmy i cieszy się z tego powodu to łatwo się domyślić "po której stronie" jesteś w Pronarze, pewnie rodzinka kogoś na górze, lub jedna z tych na górze hehe I nie psioczy, tylko mówi prawdę, dlaczego miałbym kłamać, że "królik" jest w porządku, skoro oszukuje i wykorzystuje ludzi?

Jadwiga

były - 2013-05-04 14:13:33 cóż widzę że firma ma zły wpływ na psychikę pracowników. ja jak wielu innych zwolniłem się i życie stało się piękniejsze :) jak to ktoś pisał: cieszę się jak pada deszcz, jak świeci słońce, i mam w (usunięte przez administratora) co wymyśli pan [usunięte przez moderatora] za co znowu uciąć wypłatę i nikt mnie nie motywuje do pracy [usunięte przez moderatora]. więc...da się? da się :)Tak, rzeczywiscie ta firma ma zly wplyw na psychike. Nawe po zwolnieniu sie z niej, wciaz zaglada sie na goworka i psioczy na innych. Czerep zryty na maksa.

były

kierowca paleciaka

Mądry - 2013-05-02 10:07:41 Hahahah nooo prosze długi weekend i nikt nic nie napisał!!!!Noo cóż król Artur pojechał na ryby produkcja goni nie wykonalne plany ,handel mówi,że nie ma czym handlować,,,w kasie pustki i wiatr,,,dłużnicy czekają kiedy coś do tej pustej kasy wpłynie,,, nooo ale WIOSNA!!!!!Ciepełko,słoneczko,pozytywne myslenie!!!!Nooo i świeta po raz II WIELKANOCNE!!!!W sumie jest pieknie i wesoło hahah!!!Pozdrawiam!!!I Ty powinieneś odpocząć Panie Andrzeju bo pewnie tak harujesz jak kiedyś u nas na przyczepach.

Mądry

barabasz

Dajcie szansę wykazać się dla pseudo Dyrektora [usunięte przez moderatora]. Chłop niby wszystko wie wszystkie rozumy pozjadał a moim zdaniem to kompletny [usunięte przez moderatora]. Nie mam pojęcia po co takiego nieroba trzymać w pracy. Powinno się jego w pierwszej kolejności zwolnić!!!!!!!!!!!!!! Panie Martyniuk niech Pan da mu miesiąc na sprawdzenie na dziale przyczep i wtedy się Pan przekona że [usunięte przez moderatora] nic nie umie i o niczym nie ma pojęcia. Przykładem tego jest jak broni swojej [usunięte przez moderatora] i zwalnia po kolei wszystkich majstrów zwalając na nich winę.

on

Mądry - 2013-04-17 08:09:28 barabasz - 2013-04-16 18:00:15 stary pracownik - 2013-04-15 06:39:18 jarek marek darek grzegorz wacław - 2013-04-14 22:24:57 a co to mnie g obchodzi kto rządził przed królikiem pacanie?teraz jest teraz i to jest najważniejsze.królik tylko szkodzi tej firmie i prowadzi ten okręt na dno.trzeba go zwolnić bo przez niego pracę może stracić wielu wielu ludziMnie baranie obchodzi bo wtedy jako zwykly pracownik zarabialem niecały 1000 zl a teraz na tym samym stanowisku prawie 3000 zł na rękę. Skoro tego nie wiesz to pewnie tak jak większość piszących tu nie pracujesz.Pewnie jesteś [usunięte przez moderatora] on tylko takich ma znajomych. pan [usunięte przez moderatora]. myśli tylko jak tu premie capnąć i sztuki sprzetu sie zgadzały do raportu. A to ze sprzet niekompletny to nie szkodzi mogę nawet zacytować jego słowa "schowajcie tak zeby nie bylo widac ze czegos brakuje" i premia jest a później moze sie kiedyś tam dokonczy. Tak to jest taka prawda o A.K. wiec nie ma co się oszukiwac ten czlowiek nie dba o losy FIRMY tylko o swój tylek i kase. Pozdrowienia dla ludzi pracujących uczciwie.Niestety cała prawda o panu [usunięte przez moderatora]!!!!!Chłopina dba tylko o swoją "PREMIE KWARTALNĄ" !!! Kombunuje jak by tu zrobić ilość sztuk z planu!!!Nie ważne jakim kosztem!!!Czy ludzie z montażu mają pracować po 10-12 godzin dziennie go to nie obchodzi!!!Nie obchodzi go ,że spawacze spawali od godz.14 do 24 czy ,że montaż przychodził do pracy na godz.4 rano i był do 14!!!!Co go obchodzi kto i czym dojedzie do pracy,czy ile wyda na swój dojazd jak będzie musiał sam jeżdzić do tej pracy przez 2tyg????To co zarobi w nadgodzinach wyda na dojazdy!!!Takze i tak i tak nie zarobi tylko zdrowie zmarnuje!!!Bo pan [usunięte przez moderatora] sobie tak wymyślił i tak ma być!!!Tylko jaki jest koszt pracowników???Z tym się nikt nie liczy!!!Tak to jest KOREA PÓŁNOCNA!!!!Taki sam system zarządzania jak u KIMA!!!CAR I BOH SKAZAŁI TAK MAJE BYCI!!!!!!Chore!!!Nooo a jak mija AKCJA na PREMIE KWARTALNA tzw.skok królika na kase,to jak czegos w maszynie czy przyczepie brakuje szanowny dyrektor każe schowąć ten sprzęt tak by CAR na spacerze po Hali tego nie zauważył!!!I to jest KRÓLIK SZKODNIK!!!!!Na taczce i za brame tak powinno być z takim gościem!!!!W sumie ubrać go w mundur SSi może w filmach wojennych występować jako człowiek z RASY PANÓW tzw.[usunięte przez moderatora]!!!!Tylko ,ze [usunięte przez moderatora] moze miał kulture i wychowanie a tu niestety tego nie ma bo z takim słownictwem jak ten pan wyrażąsie do ludzi to nikt na hali produkcyjnej do siebie tak nie mówi!!!!Prości ludzie tyle [usunięte przez moderatora] nie używają co on !!!!Świadczy to o prostactwie niestety!!!Polski słownik nie przewidział niestety słów do określenia tego pana. Cwany jest,stworzył nową firmę "KANT([usunięte przez moderatora])&OSZUST([usunięte przez moderatora])" by kopa w zad CAR nie sprzedał, albowiem OSZUST za dupo-chron służyć ma. Leszku ćwicz pośladki bo jak nie od CARA to od KANTA ciężkie baty na nie przyjmiesz.

Stefan

Widocznie już się wszyscy przyzwyczaili.

MĄDRY

TAK JEST DOBRZE ,ŻE NIE WSZYSCY MIELI WYPŁATY NA CZAS!!!!A FORUM MILCZY,,,DZIWNE,,,MONITORING DZIAŁA????

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.