Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

hmmmmmm

juz na bialystokonline.pl jest ogłoszenie do pronaru na lakiernika [usunięte przez moderatora] oferują godziwe wynagrodzenie. normalnie smiech.....jesli 1300 to godziwe wynagrodzenie dla lakiernika to niech sami za takie pieniadze maluja.

Popatrzeć na listę obecności to z miesiąca na miesiąc coraz mniej ludzi....Zadnych premii żadnego socjala tylko coraz mniejsze wypłaty...i to przychodzenie w soboty pod przymusem to jest normalnie [usunięte przez moderatora]

XXX

zirytowany - 2013-06-28 22:07:29 Niech mi ktoś odpowie w końcu czy może zostać wystosowane polecenie służbowe na przyjście w sobotę do pracy.Niestety może byc wystosowane takie polecenie.W myśl Kodeksu Pracy jest:"z ważnych przyczyn dla zakładu pracy"może być zwiększony czas pracy bądż musi byc ona wykonana w dni wolne ustawowo od pracy ,a nawet kiedy ten dzień"jest na czerwono w kalendarzu".Poza tym przepisy dotyczące zakazu pracy w dni świąteczne dotyczą handlu a nie zakładów produkcyjnych,czyli można być zmuszonym nawet do pracy w Boże Narodzenie!!!!!Tylko co to są "ważne przyczyny"... Kodeks Pracy tego nie precyzuje...noo i to wszystko wykorzystują pracodawcy.Kiedy w zakładach Fiata w Tychach ludzie zaczeli się burzyć i zagrozili strajkiem to pracodawca zaczął lepiej płacić za prace w dni wolne od pracy(było to ze 3 lata temu)Także tu nic się nie wygra.Nie pomoże nasyłanie PIP bo to jest zgodne z Kodeksem Pracy pod warunkiem ,że są wypłacane tzw.100-setki.Tak za prace w dni wolne płaci sie 100-setki a nie jak robi to ktoś w w/w firmie nalicza 50-tki.Poza tym gdyby załoga była zgrana domagała by się zapewnienia transportu ze swego miejsca zamieszkania bądż zwrotu pieniedzy za taki dojazd!!!Noo i tu wszyscy dajecie ciała bo nawet podpisując umowę był taki dokument podatkowy dotyczący zwrotu podatkowego za dojazd do pracy poza miejscem swego zamieszkania.Uważam ,że solidarna postawa pracowników w tym temacie(domaganie się autobusu) zmusiła by panów kierowników do zapewnienia dojazdu.I to oni musieli by wyjaśniać dla zarządu dlaczego podjeli decyzje o pracy w te dni kiedy trzeba za to ponieść koszt dodatkowy w postaci zapłacenia za autobus.Hmmm wszystkie zakłady pracy wożą pracowników tylko Pronar jest takim ewenementem ,ze tam ludzie dojeżdżaja swymi autami!!!!Brawo panowie wspierajcie nadal panów udziałowców,będą dzieki temu jeszcze bogatsi!!!

zirytowany

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
BBC

Nooo nooo Car usunął się...nowy pan dyrektor...spłacanie długów...czyżby to było wstawanie z kolan???Tylko kiedyś w sezonie zchodziło po 420 przyczep a teraz 120szt.!!!!A traktorów szok 000!!!A sprzętu komunalnego ile????Cóż może nowotwór jest jeszcze do wycięcia....i podleczenia tego kolosa na glinianych nogach???Ciekawe????A może sprzedać się Chinczykom???Tylko czy oni są zainteresowani???Ciekawe....ile osób zostało z tych 1800 które pracowały...Nooo ale powodzenia na nowej drodze życia!!!!

NN

zacznijcie szanowac ludzi bo tak szybko odchodza z PRONARU

aaa

Jadwiga - 2013-06-25 16:49:20 aaa - 2013-06-23 16:56:16 ccc - 2013-06-23 13:09:15 Tyle nowości ,a tu wszysc milczą????Hmmm udzieliła się wakacyjna atmosfera ,czy wszyscy maja to już głęboko w [usunięte przez moderatora]???pochwal się tymi nowościami,pochwalAno na przyklad T680 z uszczelnieniem gumowym albo hakowiec nowy mamy w Pronarze... Belowa samozbierajaca i posypywarka samozaladowcza :) Jadwiga cos ty nie do rzeczy pierniczysz!!!!Cooo za posypywarka samozaładowcza hihi...!!!!Palisz ostre zioło kochanienka!!!

Jadwiga

aaa

ccc

xyz

A spawacze ze Strabli już gotowi są na delegację do Siemiatycz??? :)

Pat

Spoko spoko szukają dziury w całym a ja zdaję krew od 7 lat i tyle prawie pracuję w końcu jakiś AWANS hehe dobry system zakazać wszystkiego żeby nie było niczego...

młotek

Z najnowszych wieści- ruszył casting na czarną listę Kreta. Jak się na nią dostać? Zdaj krew w poniedziałek bądź piątek, adnotacja na liście gwarantowana. Tych, którzy znaleźli się na liście czekają nagrody, m.in. przerzut na kołownię. Tak właśnie pronar wspiera krwiodawców, brawo.

vvv

1 - 2013-06-12 15:05:23 Dla niektórych to śmiech a innym tragedia.Noo to się powyrabiało!!!Nooo nooo!!!A w sumie to nic nie ma....nie ma na Zakładzie nr 1 gwożdzi do pistoletów by zbijac palety,nie mam blachy by robić borty,nie ma blachy na zwijki na kołowni,nie ma detali dla montażu... tooo i nie ma wypłaty...ajjjj i nie ma dotacji z UE...noo i się naprawde powyrabiało...

Dla niektórych to śmiech a innym tragedia.

Jasio z Wólki

Rudy Kot - 2013-06-11 23:33:06 No i spoko już 11 a w zasadzie 12 a przelewu jak nie było to i niema. A jak i w końcu się pojawi to aż mnie rozbawi ile to ci nasi kierownicy i majstrowie płacą śmiechu warte hahahaZgadza się. Niema ni złotówki

Rudy Kot

robol

pronarowiec - 2013-06-03 19:47:50 NIE UWIERZYCIE!! Wchodzę sobie dziś spokojnie do kibelka na PIHach a tam w środkowej kabinie siedzi ten rudy kot.aż się wystraszyłem bo on wielki jest..ja patrzę a on pali fajkę i czyta gazetę(POLITYKA). Niby normalne a po chwili mówi do mnie: czego się gapisz [usunięte przez moderatora]? Dodam tylko że byłem wtedy trzeźwiutki jak nigdy. Ale oczywiście znajdą się tacy co mnie skrytykują.kto chce to mi uwierzywszystko pokręciłeś, pewnie to nie był rudy kot tylko raby i jarał swoje zioło.

maverick

kiedy ty wymieniales uprzejmosci z przyczepa to krasnoludki wynosily jej czesci zamienne! coz przyczepa tez czlowiek probuje zadbac o swoja przyszlosc jak moze

powiem tak. ten kot wcale mnie nie dziwi. w tej firmie widziałem lepsze rzeczy....ostatnio gdy wracałem z obiadu to na podwórku widziałem jak przyczepa kaszlała.... jak kaszlała to podnosiła się. poźniej kichnęła. powiedziałem jej sto lat, a ona do mnie dziękuje. i poźniej zabrała sie i odjechała....takie rzeczy tu sie dzieją....

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 16 to opinie pozytywne, 110 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.