Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Mirosław

Zostawiłem Pronar i zmieniłem pracę. Nie miałem problemu ze znalezieniem nowej, gdyż Pronar jaki jest taki jest ale wiele można się tam nauczyć. Zdobywa się cenne doświadczenie, a właśnie tego poszukują inni pracodawcy. Nie bójcie się zostawić pronaru. Nie słuchajcie, że tam nie ma powrotu, bo i tak nie będziecie chcieli tam wracać. Jest wiele ciekawych firm gdzie można dobrze zarobić i być traktowanym jak człowiek. Moim zdaniem dopuki dyrektorem jest królik nic dobrego tej firmy nie spotka. Tego człowieka trzeba leczyc.

never

Po tym jak zobaczyłem na co stać tak renomowana firmę Pronar która istnieje tyle samo co wolna i niepodległa POLSKA od 1989roku i Pan Prezydent Komorowski głośno i publicznie ogłasza to w mas mediach żebyśmy cieszyli sie wolnością nam daną,ten sam Prezydent odznacza Pana Z.(usunięte przez administratora)i Z.(usunięte przez administratora) na otwarciu nowej filii Pronaru to jest paradoks tej naszej wolności gdzie zwykły człowiek jest zniewolony i zastraszony pozbawiony braku perspektyw życiowych.W jakim systemie my zyjemy gdzie dawnych komuchów głaszcze się i odznacza a ludzie nie mają za co przeżyć z miesiąca na miesiąc.Sama nazwa Pronar nie poniza ludzi którzy tam pracują robią to ludzie którzy zajmuja stanowiska kierownicze dyrektorskie cham na chamie jaki pan taki kram.Pozdrawiam

gaz-pom

gdzie moje dudki za robotę, pracował cały miesiąc tyłka w samochodzie służbowym nie posadził ani razu aby do pracy dojechać a pieniądza na gaz do swego trupa niema ile dni czekać na zapracowany grosz

never

Czyzby zwiększono produkcję i zwiększają zatrudnienie w Fili Pronaru w Siemiatyczach.Ciągle wiszą ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników.Dziwne bardzo dziwne produkcja jak wiem nie zwiekszona a rotacja i selekcja trwa.Nic nowego syf i jeszcze raz syf a miał byc to porządny zakład który byłby przeciwwagą dla obecnych Polseru i Oerlemansu lecz za namową prezesów tych zakładów dorównał im poziomem w płacach i traktowaniu ludzi.Niech zyje solidarność pracodawców

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
XXXXX

A pracuje na najcięższym dziale kołowni :P

XXXXX

Ja tam pracuje od jakiegoś czasu i nie narzekam . no jak ktoś nie ma siły to moze i tam takiemu ciężko :)

never

Witam.Widząc nowe wpisy jednym słowem nichil novi w Firmie pronar.Cóz smutne jest to że zakład mający taka historię i powiedzmy renomę załozony w Polsce i zatrudniający Polaków nie daje mozliwości rozwoji i godnego utrzymania szczególnie filia w Siemiatyczach która miała byc nadzieją dla mieszkańców na lepsze jutro lecz marzenia o zarobkach 2,5tys m-c prysły jak bańka mydlana już nikt prawie nie pracuje z tych osób które zgłosiły się do pracy w śierpniu 2012r.A nie wierzyłem słowom Instruktora Łukasza który nas przyuczał do zawodu spawacza a obecnie pracuje w Finlandii i chwali sobie nie tylko zarobki lecz współpracę z ludzmi pamiętam jego słowa z września 2012roku w Narewce ŻE KAZANO NASZĄ GRUPĘ Z SIEMIATYCZ DOCENIĆ TYLKO NA POCZĄTKU DO OTWARCIA FILII W SIEMIATYCZACH nie uwierzyłem w to lecz po kilku miesiącach się przekonałem że jego słowa nie były zmyślone po przeniesieniu nas do Siemiatyckiego zakładu doceniono nas zarobkami i arogancją szczególnie nowo wybranych mistrzów kretyni i debile.Nic dodać nic ująć.

jelen

jeleni nie brakuje wystarczy wyjsc wieczorem i nasluchiwac gdzie najglosniej rycza :)

never

UWAGA!!!! UWAGA!!!FIRMA PRONAR SZUKA AJENTA DO STACJI PALIW W DUBICZACH CERKIEWNYCH TAK BRZMI KOMUNIKAR REKALMA W RADIU BIAŁYSTOK.UWAGA UWAGA FIRMA PRONAR SZUKA JELENIA DO PROWADZENIA STACJI PALIW W DUBICZACH CERKIEWNYCH JESLI JESTES JELENIEM ZARYZYKUJ A ZROZUMIESZ DLACZEGO TO PISZĘ

never

Widzę że osoba pod nickiem przeznaczenie docenia ciężka pracę Mistrza Jana zwanego ES.Pracowałem w Narewce i poznałem Mistrzunia Jana ma swoje ja i upór ale nie jest jeszcze taki najgorszy kiedy przeniosłem się do nowo otwieranej fili w Siemiatyczach to dopiero ESY na stanowisku Mistrzów działów wytypowali tępaków i (usunięte przez administratora) wyszkolonych w Narwi ci to dopiero mogą uczyć Janka w Narewce jak poniżać i rozdawać pracę żeby kolesie zarabiali 3kę z przodu a inni nie.Więc nic nowego przeznaczenie,a wiesz dlaczego tak jest???Bo to wina wasza zamulonych przestraszonych pracowników A GDZIE MACIE MÓZGI ZAŁÓŻCIE ZWIĄZKI I WALCZCIE ZGRANIE LUDZI TO JEST ROZWIĄZANIE NA TAKICH MLONÓW JAK ES I INNI MISTRZUNIE JAK TOCZKO I GODUN DEBILE

interesent

Interesuja mnie opinie na temat pracy w dziale sprzedazy firmy Pronar. Prosze o rzetelne i szczere informacje odnosnie warunkow pracy i placy pracownikow umyslowych. Wiem, ze Pronar od wielu lat szuka specjalistow sprzedazy. Co chwila oglaszaja sie na ogolnopolskich portalach pracy. Czy naprawde az tak trudno zdobyc tam takie stanowisko czy wlasnie warunki pracy sa fatalne? Bylbym wdzieczny za wszystkie "normalne" komentarze.

Onar problem to w handlu jest. Bo jak "się sprzedaje" to i "miodu" nie potrzeba a jak "sie nie sprzedaje" to i miód nie pomaga. O i to chyba wszystko.

przeznaczenie

W narewce na przyczepach pracuje es zneca się nad pracownikami z działu przyczep poniża ich w upały ludzie pracują od 14 do 24 nie pozwala robić przerwy uranie robocze ma wystarczyć na 7 miesięcy ludzie chodzą w popalonym podartym ubraniu gdzie jest pip takie warunki doprowadzą do tragedii tak sądzi es ciekawe czy pan martyniuk wie co w narewce es wyprawia

gosc112233
@przeznaczenie

...i za to bierze premie w wys.kilkunastu tysi...produkcja za wszelka cene!

never

Niech æyje wspóøtwórca zakøadu Pronar fili w Siemiatyczach (usunięte przez administratora)Po machlojkach gruntowych stworzyø zakøad i zmniejszyø bezrobocie w Siemiatyczach ale stworzyø miejsca pracy niewolniczej za 1200 dla spawacza a zakøadzie Pronar.Niech zyje niech zyje.

never

Były dobrze to ująłeś TYLKO DOBRYCH KOLEGÓW wspomina sié.Lecz w fili siemiatyckiej Pronaru nie ma takich same mlony i buce których nie warto wspominac a juz przypominac poniewaæ choroby psychicznej sié czøek nabawi.Banda cepów i buraków z okolic Siemiatycz.Z takimi ludzmi nie da sié pracowa©.

never

pozdrawiam Buców i ciapciaków z fili siemiatyckiej.Jak tam kliki i pajace cieszący się z michy codziennie o 10?Jeszcze burak Toczko pracuje?Jaki pan taki kram cham na górze i cham na dole.

były

jest życie poza tym (usunięte przez administratora) ,rzuciłem to jakiś czas temu i jakoś nie tęsknię ,jak mówił jakiś pan tylko dobrych kolegów dobrze wspominam . Manipulacja ludźmi to tam podstawa ,sprzedajni (usunięte przez administratora)norma .gowork to tylko przyzwyczajenie.pozdrawiam

tak

Pracuje w firmie Pronar 3 lata i zarabiam bardzo dobrze. Nepotyzm jest jak wszędzie. Obserwując firmy konkurencyjne w segmencie maszyn rolniczych to ciekawe jak bylibyście zadowoleni pracując w soboty i czasem niedziele. Jeśli jesteś świeżo po szkole to ta firma da ci dobre pieniądze i ciekawą prace. Osobiście polecam Pronar.

Rozgoryczenie i rozczarowanie kilkoma ostatnimi wyplatami uświadomiło mi w jakiej złodziejskiej firmie pracuje ,kolesiostwo ,kumoterstwo totalny nepotyzm taki jest PRONAR

Stefan

To po co tam pracujesz?

@Stefan

Dobre pytanie po co???? gdyż nie mam innej alternatywy:)

Stefan

Bzdura. Zawsze jest jakaś alternatywa. Kajdankami Cie przecież tam nie przykuli.

@Stefan

Zastanowię się nad tymi Kajdankami:)

never

Onar jaka to elita to (usunięte przez administratora) na hamie o egoistycznym charakterze i dbaniu o swoją (usunięte przez administratora).Elita była przed II wojna światową i została wytrzebiona przez ojców obecnych elit.Z hama nigdy nie będzie pana nawet w najdroższym garniturze nie zmieni swojego charakteru i wyglądu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 288.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.