Opinie o Budweld w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Budweld. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Budweld o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budweld w Wrocław

X

Panowie po co te opinie ,komentarze -logika jest jedna skoro w firmie jest ponad 250 osob jak ktos nie otrzymalby wynagrodzenia to wiecie co by sie tu dzialo? Tak naprawde to opinie sa wyrazane w momencie jak sa drobne niesnaski albo niedogadane sprawy pomiedzy stronami a zarabia tylko firma ktora ma placone za reklamy .Wystarczy 10 tego spytac sie czy sa juz wyplaty dokonane i wszystko jest jasne jak slonce

Budweld

Witam, nasze ogłoszenia znajdują się na rożnych portalach związanych z pracą. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebooku - www.facebook.com/budweld, gdzie najszybciej pojawiają się oferty. Dobrym źródłem informacji jest także nasza strona internetowa www.budweld.com W oby tych miejscach znajdzie Pan także numer kontaktowy do nas, gdzie może Pan uzyskać dokładniejsze informacje o ofertach, warunkach i wymaganiach. W imieniu firmy Budweld zapraszam Pana oraz inne osoby zainteresowane pracą do kontaktu z nami. Co do terminowości wypłaty wynagrodzeń, ponieważ ten wątek pojawia się także w dyskusji. W swojej wieloletniej historii firma nigdy nie spóźniła się z wypłatą wynagrodzeń. Wyznajemy zasadę, że uczciwa praca = terminowa, uczciwa wypłata. Patrząc z innej strony najlepiej na początku pracy zapytać się innych pracowników naszej firmy, jak wygląda sytuacja. Z pewnością taka opinia będzie najbardziej miarodajna. Jeszcze raz wszystkie osoby mające wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. pozdrawiamy wszystkich piszących na tym forum. Zespół Budweld Sp z o.o.

slay

tylko jakie te wynagrodzenia?mógłby ktoś napisać z pracujących lub byłych pracujących

króliczek koszyczek

wynagrodzenia sa zawsze terminowo

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Budweld? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Miodek

Nieodpowiedzialna pisze sie razem

Budweld

W imieniu firmy Budweld zapraszamy do kontaktu, wtedy wyjaśnimy wszystkie Pana wątpliwości. W historii firmy nie zdarzyło się, aby wynagrodzenia były zapłacone nieterminowo. Aby aplikować do nas do pracy prosimy o telefon lub przesłanie aplikacji drogą mailową (adresy znajdują się w naszych ogłoszeniach, na stronie internetowej i profilu na FB). W przypadku aplikacji na stanowiska związane ze spawaniem prosimy od razu dołączyć certyfikaty spawalnicze. Warto załączyć także certyfikaty, które wygasły a zawierają inne uprawnienia niż aktualnie posiadane przez Kandydata. Pomaga nam to lepiej ocenić Kandydata i jego kwalifikacje w odniesieniu do realizowanych przez firmę projektów. Jednym z elementów procesu rekrutacji są próbki spawalnicze oraz (lub) rozmowa z potencjalnym bezpośrednim przełożonym. W przypadku próbek informujemy jakie są wymagania, czasami zdarza się, że spawalnik może odstąpić od rutynowych testów, ale niestety to już nie leży w naszej gestii. Staramy się precyzyjnie określać wymagania. Przykładowo jeżeli wymagana jest dobra lub bardzo dobra znajomość rysunku technicznego jest to weryfikowane. Testy praktyczne dotyczą także często lakierników lub piaskarzy. W trakcie rozmów telefonicznych lub wstępnych spotkań z Kandydatami określamy jakie główne aspekty będą poruszane podczas finalnej rozmowy. Z reguły wyniki procesu rekrutacji dostępne są od razu lub w przeciągu krótkiego okresu czasu (czasem nie jest to od nas zależne a od naszego Klienta). W razie pytań zapraszam do kontaktu z nami. pozdrawiamy serdecznie Budweld

Jagoda konin

dziś otrzymałem na konto pieniądze od firmy= dziękuję bardzo za uregulowanie należności -myślę że to wina Pana który usunął swój numer (usunięte przez administratora) jest to numer osoby zamawiającej noclegi --Panie Prezesie sprawiedliwym by byloo aby ta osoba odczuła to kara finasową i proponuje zabranie premii łacznie do zwolnienia --osoba ta jest nie odpowiedzialna i winna za to ponieśc konsekwencje --zapraszam wszystkich pracowników do podjecia pracy natomiast w przypadku problemów słuze pomoca mój nr tel (usunięte przez administratora)

Jagoda konin

firma wynajęła u mnie pokoje -umowa telefoniczna z nr tel (usunięte przez administratora)po przenocowaniu nie uregulowali płatności za nocleg --UWAGA NA FIRMĘ ,,BUDWELD,,

kambr

co do pracy tutaj to może znajdą się chętni których zainteresują obecnę oferty pracy z Budweldu. Mianowicie firma poszukuje obecnie osób na stanowiska: Lakiernik przemysłowy Operatorzy CNC Spawacz MAG 135/136 na które aplikować można do końca roku. A na spawacza nawet i do stycznia 2015. Także warto się nad tym zastanowić ;)

m.m.

W firmie pracowałem 3miesiące, warunki pracy dobre, za mieszkanie potrącają 200zł, pobory wpłacane w terminie i w kwocie jaka została wypracowana tylko trzeba chcieć pracować...

aaa

Tylko nieudacznicy i lenie bez przerwy narzekają bo robić się nie chce. Tu za pracę przynajmniej,10 zawsze się kasa zgadza. Umowy o pracę ma większość, ale niektórzy sami wola umowę zlecenie. Tak jak w większości polskich firm obecnie.

janów

miałem pracować ale wyszła wpadka przez firmę budweld w janowie .a resztę sami dopiszcie

miodek

ja spawam..ty spawasz..my spawamy jeeeeee

współpracownik

ja kiedyś tam też miałem ludzi dawałem większą stawkę i zapewniałem zakwateraowanie na swój koszt ale niektórzy muszą się nachapać na full !!

współpracownik

O tej firmie trochę wiem i nie jest tak jak to tutaj piszą. :) To co tu piszą dobrze to na pewno zarząd firmy Budweld. Fakty są takie że zatrudniają na umowę o dzieło i płacą szesnaście na godzinę i zakwateraowanie na swój koszt to tyczy się pracy we Wrocławiu jak jest gdzie indziej to nie wiem. Firma jak ma nóż na gardle wtedy daje normalną umowę i ubezpieczenie bo wcześniej to jest BHP ale wewnętrzne firmy !! Ja bym na tą firmę uważał i szukałbym innej.

kluska22

A jak maja lakiernicy przemyslowi czy warunki sa znosne i wyn.

Ariel
@kluska22

Nie wiem o czym mówisz chyba chcesz kogoś oczernić. Pracowałem w Obornikach i porządniejszego gościa od Krzyśka Lacha nie znam. Gość jest cięty na pijaków - może i dobrze. Zajebiście żałuję, że dałem się namówić tumanom z Budweldu, że Lach nie płaci ZUS - płacił wszystko a później okazało się że BUDWELD nie płacił i niech wszyscy sprawdzają tych [usunięte przez administratora] z BUDWELD-u. Nie piszcie jako anonim ja się nie obawiam oszustów z BUDWELDU -u. Przestrzegam wszystkich przed [usunięte przez administratora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz jak niema Lacha wszystko jest ok .Nie ma obcinania pensji itp.a brał sobie i babie w Obornikach do kielni i jezdzili na weekendy

patryk

osobiście doprowadziłem do wyjebania lacha :) to było po prostu piękne doświadczenie

nikita

mozna skorzystac z kwatery , które proponuje firma, albo i nie. jezeli chcesz wynajac cos na własną reke firma równiez dopłaca 200 zł, ewentualnie pokrywa czesc kosztów dojazdów. Kto co woli

anonim 3

ja juz pracuje dobre pare miesiecy - jako spawacz- i co do próbek, to jak ktoś ma umiejetnosci i doswiadczenie (nie tylko na papierze ) to da radę . Liczasię umiejetnosci i no i trochę szczescia. i jak kolega powyzej jak się robi nadgodziny to pensje całkiem spora mozna wyciagnąc - oczywiscia jak ktos chce

Ja spawaczem nie jestem, wiem tylko że muszą przejść najpierw próbki. Podobno połowa nie zdaje. Stawka dla spawacza na początek zależy od doświadczenia. Ile dają trzeba samemu zadzwonić i się dowiedzieć.

nestoran

Pracuje tu ponad miesiąc i na razie wszystko ok. Kasa się zgadza warunki do mieszkania?, cudów nie ma ale jest ok. Masz godziny masz kaskę. Ludzie z całej Polski i nie tylko. Wiem tylko że spawacze łatwo nie mają, muszą przejść próbki, podobno łatwo nie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Budweld - Wrocław

• Jak się pracuje w Budweld?

Zobacz opinie na temat firmy Budweld tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budweld?