Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Proszę o zostawianie treści, które będą posiadały tylko merytoryczne i prawdziwe informacje o firmie Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Każdy zarzut powinien być udowodniony jak chce się go umieścić na forum publicznym. Wtedy można wywnioskować czy coś jest prawdą czy też nie.

@Karolina

zostala tylko patologia i nieudacznicy

coś więcej o tych zonach kryminalistów?

Zen

Patologią jest ten kto daje takie wpisy

Domena tej firmy to nepotyzm i kolesiostwo No i manager który tańczy jak mu kierowniczki zagrają żenada

Banan

To niestety fakt układy ukladziki

@Zainteresowany nie jestem pracownikiem firmy Ys Poland Autoparts, dlatego nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć na to pytanie. Ale na forum wchodzi dużo pracowników firmy i na pewno ktoś Ci odpowie w najbliższym czasie. Pamiętajcie, że odpowiadając temu użytkownikowi możecie pomóc też innym.

Pracownik Produkcji

Rozmowa na poziomie, pytania standardowe. Jedynie pytanie o posiadanie dzieci było niestosowne. W ciągu 2 tygodni mam dostać informacje zwrotna.

@KNOPEK o co Ci chodzi? Moja wypowiedź nie była skierowana do Ciebie. Jeżeli masz coś do napisania merytorycznego o firmie Ys Poland Autoparts Sp. z o.o to poproszę, żebyś się podzielił tym z innymi użytkownikami.

@Kiełbasa przypominam, że jeżeli komuś zarzucasz coś tak poważnego jak mobbing to mam nadzieje, że wiesz doklładnie jak on wygląda. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułaś w firmie Ys Poland Autoparts? Na jakim stanowisku odczułaś takie zachowania? Chciałabyś opisać jakąś sytuację? Zgłaszałaś to gdzieś? Jeżeli takie sytuacje mają miejsce zawsze trzeba reagować i zgłaszać w odpowiednie miejsce. Wszystko, co napiszesz zainteresuje osoby szukające ofert pracy w firmie Ys Poland Autoparts.

KNOPEK
@Karolina

wal sie okej ?

Kiełbasa

Witam. Pracowalam w tej fimię 2 lata i wiem co tam się wyrabia. Niektórzy ludzie są na niewłaściwych stanowiskach. Liderzy i kierownicy bez szkoły średniej nie znają nawet języka.. i tacy ludzie trafija na wysokie stanowiska. Zero szacunku dla ludzi, mobbing również. Baby mają większe jaja niż faceci w tej firmie. Kobiety na zgrzewarkach dźwigaja po 30 kg a na prasach muszą robić tak jak faceci zero ulg i pomocy od strony lidera i suuporta. (Siedzą na palarni i pala fajki szczegolnie na nockach widac jak nic nie robia :) )nie mowie o każdym ale są tacy bezczelni ze staną i się patrzą a nawet palety nie pomogą wywieźć. Szczerze mówiąc za takie pieniądze nie polecam się tak męczyć psychicznie wykańcza człowieka i fizycznie.

cfaniak

Krążą opowieści że za stawkę którą tam proponują, zdolni są pracować jedynie ludzie po wyrokach. I wiecie co, zgadza się!

Żal się na to patrzy teraz ludzie którzy jeszcze jakoś ogarniali tą firmę odeszli lub odchodzą. Zmiana koreańczyków nie przyniosła nic dobrego, nowa firma w zabrzu powstaje bez jakiegokolwiek planu a ludzie nie chcą tu pracować.

Pracownik produkcji

Jeżeli ktoś lubi mobbing i pracowanie w szybkim tempie to jest to praca dla niego. Praca na produkcji szczególnie na prasach jest ciężka. Trzeba szybko pracować, przezbrajać matryce (odkręcanie i zakręcanie śrub oczywiscie w szybkim tempie bo mało czasu na przezbrojenia), dużo nieogarniętych pracowników, albo pracujesz z ludźmi z ukrainy co są oczywiście źle przeszkoleni i nie rozumieją niczego albo pracujesz z polakami co normalnie plują swoim toksycznym zachowaniem. Oczywiscie są wyjątki ale ta wyjątki co mają troche oleju w głowie i jakąś wiedze o firmie napewno się zwolnią jak firma będzie się przenosić do zabrza. Co do leaderów i kierownictwa produkcji nie mam słów. Pogratulować wspaniałego pomysłu w którym pracownik ma być już gotowy 10 min przed odebraniem zmiany... Nowe premie które mają motywować pracowników są jeszcze mniejsze... Co do HR'ów i reszty też szkoda słów, nie potrafią nawet dogadać się z prezesem i wywalczyć CZEGOKOLWIEK aby pracownik miał lepiej. W skrócie marionetki prezesa z Korei... Stawka nie warta tego co tam się wyprawia... Polecam się 2 razy zastanowić jeżeli ktoś będzie składał tam CV.

ciotka klotka
@Pracownik produkcji

ta firma powinna być zamknięte, to jest (usunięte przez administratora) jak można pozwolić obcokrajowcom tak pomiatać ludźmi??? co chwile jakieś kontrole z PIP ale co to daje, czy urzędnicy są tak ślepi, że nie widzą aż takiego mobbingu który aż bije po oczach z daleka??? pracowałam w tej firmie i mogę powiedzieć, że żal mi ludzi którzy tam nadal pracują, szkoda marnować zwoje życie, zdrowie na prace w takim zakładzie:( zaro poszanowania dla pracownika i jego pracy:(

Rto

1900 BRUTO JAK NAJNIZSZA KRAJAWA TO 2 tys

Rto

Witam są przyjęcia do Zabrza na pracownika produkcji może się dowiedzieć jakie stawki proponują i czy to jest praca pod firmą bezpośrednio czy przez agencję pracy.

@Rto

cześć, przyjęcia na produkcje sa zawsze, bo zawsze nam brakuje rąk do pracy. Jeśli chodzi o przyjęcie bezpośrednio do zabrza to jeszcze takowych nie ma. Po prostu jeśli będziesz pracować w Gliwicach lub Pyskowicach to będzie przeniesienie do zabrza jak już. Praca przez firmę bezpośrednio a płaca dla nowego pracownika produkcji to ok. 1900zł brutto. Nie polecam

Magazynier

Została sama cholota na czele z Wiolą , która nic nie robi a co jej wychodzi to obgadywanie innych, niech managerowie wezną się za nią bo tylko generuje koszty . Xd

zaniepokojony

Co się z tą firmą dzieje, co chwile ktoś nowy do biur a na produkcje to nie ma komu pracować. Tylko coraz więcej ukrainy. Ta firma się kończy!

byly

dobrzy ludzie odeszli zostali same nieudaczniki

Slyszalem o bandzie managerow gubiacych portwele i nie potrafiacych zmienic kola...

Gosia

Co się okazuje pewna Pani S. ktora pracuje na Gliwicach donosi Panu M.M. wszystko na bieżąco. Ta nienawiść do niego to taki kamuflaż. Uważajcie co i przy kim mówicie...

Prawda w oczy kole

Ploty ploteczki plotunie. Prawda jest taka ze szefowie sami nie wiedza czego chca. Zero decyzyjnosci. Polska zaloga zajmuje sie glownie plotkami i obrabianiem tylkow innym oraz przede wszystkim narzekaniem. Nikt nie wykonuje swojej pracy zetelnie z poczuciem odpowidzialnosci. Co do HR rozmienili babke za ponad dyche na dwie za polowe mniej.

piotr
@Prawda w oczy kole

o pracy i o jej wykonywaniu rzetelnie nawet nie potrafisz napisać bez błędów:) najpierw naucz się pisać z polskimi znakami oraz poprawną gramatyką a potem wypowiadaj się na forum:) prawda w oczy kole? jeśli tak pracujesz jak piszesz to pisz za siebie!!! prawda jest taka, że wiele ludzi odeszło, a byli to ludzie z wiedzą a Koreańczycy nie potrafili jej uszanować - chcesz ich bronić - widocznie masz jakieś powody:)

@piotr

Widze ze ubodlo bo pojawia sie odpowiedz na moj post. Ladnie tak o 8 05 na forum w pracy... P.S. Nikt nie broni dzieci rozbieganych we mgle...

piotr
@Prawda w oczy kole

a kto powiedział, że ja w Pracy jestem ;) wiesz, głupie wypowiedzi i taka pisownia kole w oczy :)

@piotr

O 18 38 juz pewnie nie. Moze ma kluc...

byly

z pewnoscia wszyscy chyba sa zadowoleni ze zwsolnili te panie dawno powinno to sie stac

tam pracuja rodzinne klany

Zostaw merytoryczną opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice

• Jak się pracuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ys Poland Autoparts Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Poznańska 4
    44-120 Pyskowice