Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Iza

Asystentka ds. Logistyki - opłaca się kandydować na to stanowisko? Zależy mi na wejściu w branżę, może zostaniu samodzielnym logistykiem, a od czegoś zacząć trzeba. Pracodawca uzależnia wynagrodzenie od doświadczenia. Jakie ono może być, gdy tego doświadczenia nie mam?

@Iza

Hej jakiś start w tej firmie na pewno możesz mieć ale bez doświadczenia na więcej niż najniższa krajowa pewnie nie masz co liczyć... I to będzie ciężki początek bo bałagan i brak zorganizowania i osoby która tą logistyką zarządza brak. Kierownik- polak z kierowniczką- ukrainką wydają odmienne polecenia, nie dogadują się między sobą, a obydwie zmiany logistyków same pod sobą kopią dołki i zamiast sobie nawzajem pomagać to na siebie szukają nawzajem wpadek... ogólnie nie polecam

@Ania

To kierwnictwo nie jest zgrane? Bo takie wykluczające się wzajemnie polecenia tylko wprowadzają chaos w firmie. Czemu ludzie się nie lubią? Bo tak zrozumiałem. Nie ma jakiejś integracji w firmie? Imprez firmowych żeby się dotrzeć?

@Czesław

Imprezy integracyjne w tej firmie? ???? żartujesz nie ma czasu i kasy na takie luksusy. Tylko praca po 7 dni w tygodniu. Jedyne imprezy organizuje dla zamkniętego grona dział jakości i to tylko po cichu żeby się inne działy nie dowiedziały. A i imprezy integracyjne na Czechowicach polskie kierownictwo z ukraińską załogą ????

ctrl

W firmie panuje ogromne zamieszanie. W tym momencie firma realizuje bardzo dużo nowych projektów, z którymi sobie nie radzi i nie ma najmniejszej możliwości egzystować w normalny sposób, tak żeby praca była spójna i przejrzysta. Przez braki w ludziach działach jakości, zakupów, rozwoju czy produkcji. Wózkowi zarabiają najniższą krajową, częściej są na L4 niż w pracy. Pracownicy często robią rzeczy na polecenie swoich przełożonych (co muszą realizować wg zapisku w umowie każdego pracownika), które w ogóle nie są związane z ich obowiązkami jednocześnie zaniedbując swoją pracę, do czego później mają problem osoby, które wydały im "rozkaz" wykonywania innego zadania - brzmi jak absurd ale to codzienność. Pracownicy produkcyjni podlegający pod agencję rekrutacyjną (czyt. większość hali), raz do pracy przychodzą a raz nie, totalna olewka (W większości Ukraińcy, Ruscy, Gruzini) W zamian za to, pracownicy biurowi są zachęcani do pracowania na linii selekcyjnej, maszynach spawalniczych, prasach oczywiście bez żadnego przeszkolenia i dodatkowych pieniędzy. W momencie odmówienia zejścia na halę, Koreańczycy (dyrektorzy) patrzą na odmawiających z krzywą gębą przez następny miesiąc. Wiele maszyn znajdujących się na produkcji nie są zabezpieczone wg BHP, jak np. nieopadające rolety na stacjach spawalniczych, co może spowodować uszczerbek na zdrowiu. Na hali tonowe rolki stali stoją w miejscach wyznaczonych do poruszania dla pracowników. Nie są zabezpieczane prawidłowo, bo brakuje na nie miejsca, przez co można sobie zrobić krzywdę. Zawieszone podwyżki inflacyjne oraz awanse dla ludzi, którzy na nie zasługują były zawieszone, a firma tłumaczyła to niewiedzą o ile % mają dać podwyżkę, bo trwa spór pomiędzy związkami zawodowymi a firmą - gdzie firma oferuje (ok. 5% podwyżki, a związki chcą wywalczyć inflacyjne ok. 20%). Do momentu trwania sporu, podwyżek żadnych nie było, co owocuje tym, że ludzie po studiach pracują za 500zł brutto więcej niż min. krajowa. Aktualnie weszła podwyżka 10% a inflacja to blisko 20%. Nowy prezes, po Angielsku ani be ani me, sknera nastawiony tylko na wyzysk z ludzi, a 20.000 - 30.000zł/msc na obiadki dla 7 Koreańczyków się zawsze znajdzie.

@ctrl

Nie mów że pracownicy biurowi są zmuszani do pracy na hali produkcyjnej jak nie mają żadnego przeszkolenia i uprawnień do pracy na maszynach. Komu w ogóle przychodzą do głowy takie pomysły? Jeśli chodzi o podwyżki to 10% dla każdego? Kierownictwo też dostało taki sam pułap?

Czesław

Co według ciebie oznacza że to firma kogucik? Chcą sprawiać wrażenie lepszych niż w rzeczywistości? Tobie co konkretnie nie pasowało? Bo jak już krytykujesz to niech to będzie krytyka konstruktywna, nie?

Żelusiowy

Rozmowa kwalifikacyjna w miłej atmosferze. Sprawdzane są kwestie z ogłoszenia o pracę. Nie przedstawiono danych dot. ewentualnego wynagrodzenia. Brak widełek. Rekruterzy zapewniali, że każdego poinformują o wyniku rekrutacji. No niestety - informacji brak.

@Żelusiowy

i info ostatecznie o widełkach także? Ciekawa wobec tego jestem warunków pracy ale samych osób rekrutujących, oni oprócz tego to co jeszcze w firmie robią? Płacą im od kandydata czy jak, wie ktoś?

Nina
@Żelusiowy

Bo mało płacą tylko dlatego. Firma jest spoko ale nie inwestują w pracownika

Pracownik Produkcji

Rozmowa na poziomie, pytania standardowe. Jedynie pytanie o posiadanie dzieci było niestosowne. W ciągu 2 tygodni mam dostać informacje zwrotna.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zastanów się... dwa razy.

Jeżeli chcesz i lubisz pracować w dni ustawowo wolne od pracy... do YSP jest zakładem właśnie dla ciebie!!! A teraz na poważnie!!! Właśnie trafiła do nas(pracowników)bardzo ciekawa informacja, oczywiście jak najbardziej poparta paragrafem z kodeksu pracy, o tym że z przyczyn, być może kaprysu... będziemy świadczyć pracę w dniu 11 listopada(USTAWOWO wolny dzień), w zamian za wolny dzień w dniu 17 listopada(narodowe święto w Republice Czeskiej). Pytam... czy kolejnym krokiem oczywiście zgodnie z prawem będzie pracujący dzień 26 grudnia w zamian np. za wolne w dniu 28 grudnia, a może np. poniedziałek wielkanocny pracujący a kolejny dzień oddany jako wolny. Zanim zatrudnisz się u nas... zastanów się dwa razy!!! Natomiast osoby odpowiedzialne za taką decyzję namawiam do refleksji, tak do refleksji czy tak wypada zwykle po ludzku postępować.

@Zastanów się... dwa razy.

A jeszcze napisz ze wyplaty ida w dol zamiast w gore....ja jestem szczesliwy ze tam juz nie pracuje i kazdemu odradzam...

Zastanów się... dwa razy.
@Byly pracownik

Nie jest to odpowiednie miejsce na tego typu informacje. Ale może ktoś się zastanowi zanim wejdzie do naszej YSP - rodziny. Zarobek pracownika pras(samodzielne stanowisko), z kilkuletnim stażem, bez żadnego L- 4, czyli 100% pełny miesiąc za październik to... czytaj dokładnie 2900 zł i parę groszy reszty. Zastanawiam się czy to dalej praca, czy już wolontariat!!! A tak na marginesie, ciekawe jaki zarobek ma pracownica, która to chodzi między prasami, chyba to raczej asystentka, nie sądzę aby miała samodzielne stanowisko. Namawiam... do refleksji.

@Zastanów się... dwa razy.

A kto tu jest tak właściwie odpowiedzialny za całkowity nadzór całego obecnego systemu pracy? Raczej powinna ta osoba coś niepokojącego przyuważyć... Ty chyba przez cały czas jej nie obserwujesz, prawda?

@Anna

Problem w tym że polska kadra zarządzającą firmą nie robi nic aby wywalczyć cokolwiek dla pracowników produkcyjnych podkreślam POLSKICH aby polepszyć ich warunki płacowe i nie tylko . Prędzej zrobią dobrze Ukraińcom bo.mają większe względy w tej firmie niż Polacy to po pierwsze. A po drugie kadry zarządzające rozdysponowują premiami tylko miedzy sobą tak że szaraki z dołu nie mają żadnej wiedzy na temat przyznawanych premii i nagród. Jedyna nadzieja na jakąkolwiek zmianę pozostaje w rękach nowo powstałych związków zawodowych może oni "pocisną" polski i koreański menegment do jakichkolwiek zmian pozytywnych oczywiście dla zwykłych pracowników.

...
@Zastanów się... dwa razy.

Najlepiej zajść w ciążę to cie traktują jak księżniczkę w tej firmie...

Dziwny
@Zastanów się... dwa razy.

Ty zwykły robol musiałeś odpracować za darmo swoje świeto... ale kadra biurowa oczywiście w komplecie wstawiła się w pracy za 100% nadgodzin przez 8 godzin pijąc kawę za kawą i zajadając się pysznymi rogalikami... pytanie tylko czy nie przypadkiem kupionymi za firmowe pieniądze...

@...

to w zasadzie źle według Ciebie, że podchodzą z szacunkiem do kobiet w ciąży? dużo już takich przypadków było i mamy wracały do firmy?

Moja pierwsza wyplata to 1700 złotych i usłyszałem ze to najnizsza krajowa ! Uciekac z tego zakładu !!!!

Kaczor

Podobno powstają nowe palmiarnię na hali to chyba nie ma tak źle

Byly pracownik

To ciebie zaskocze dostalem 1500 odrazu sie zwolnilem zaklad ma nas w nosie!!!

Karol

Zapytaj sie ile nasi sasiedzi dostaja gdzie jest ich prawie caly zaklad! Nam zabieraja a im daja ! To jest uczciwe ?!!!!

Weronika

Poprosiłeś o pasek z wypłaty? Tam masz wszystko wyszczególnione. Na podstawie jakiej umowy pracujesz? Może byłeś na L4?

@Weronika

Umowe o prace i nie nie bylem na L4....

Osa

Pracuje w tej firmie już dość długo i jestem w stanie stwierdzić że na wyższych stanowiskach pracuje sama patologia która nie ma nawet ukończonej szkoły średniej! (usunięte przez administratora) Maszyny są bez serwisów tak samo jak i spawarki jak i prasy i później zdarzają się takie wypadki jak miażdżenie rąk czy kurtyny ze spawarek spadają prosto na kręgosłup! Polscy którzy dostali się na wyższe stanowiska zachowują się jakby Pana Boga za nogi złapali(usunięte przez administratora)i wymyśla chore pomysłu które nie posiadają żadnego atestu a ludzie tylko sobie krzywdę robią jak próbują zrobić przebudowę!!! Człowiek dostanie zrype nawet za to że się odezwie do kogoś innego czy nie daj Boże uśmiechnie bo tak przecież nie można !!! Supporci i liderzy ze zmiany A też mają wiele do życzenia, nie wszyscy ale większość z nich. Wszystko trzeba robić samego bo przecież lider nie ruszy (usunięte przez administratora) zębów cokolwiek dostarczyć bo mu się nie chce . Szczególnie na nockach widać widać jak dwie Panie lider i support chodzą sobie na fajeczke co godzinę a potem udajaa wielkie zmęczone bo one muszą zasuwać!!! Tylko norma , norma i norma i jeszcze więcej! Koreańce nie mają żadnego szacunku dla Polaków! A to dzięki nim ta ich żałosna firma się trzyma. Ale tak jak mówię. Wyższe stanowiska zajmuje patologia i trzymają się tej firmy jak pana Boga za nogi bo nigdzie indziej nie zatrudnia osób po głupiej podstawówce którzy nawet nie znają polskiego alfabetu

Orzeł
@Osa

100 % prawda o kadrze ...nadgodzin nie ma dla zwykłych pracowników .Ale dla żonki kierownika zmiany B oraz narzeczonej lidera (usunięte przez administratora)się zawsze znajdą jedna banda

@Orzeł

Nie wiem jak to wygląda, bo nie jestem ze zmiany B. Ale raz widzieliśmy jak nie było nadgodzin (chyba z początku roku), dwóch liderów ze zmiany B i samego kierownika!!! Byleby natrzaskac godzin za nic nie robienie! Największą bekę i tak mam z planisty(usunięte przez administratora) Latają i rządzą sobie ludźmi z produkcji bo sami dawaja (usunięte przez administratora) bo nawet nie potrafią ułożyć plany czego i ile zrobić. Smutek, smutek i jeszcze raz smutek.

@Osa

Zaniepokoiło mnie to, co użytkownik @Osa napisał o rzekomych wypadkach w tym miejscu pracy. Rzeczywiście miała miejsce sytuacja, gdzie na któregoś z pracowników spadała kurtyna ze spawarek? Zastanawia mnie, czy pracodawca zabezpiecza w jakiś sposób pracowników przed takimi sytuacjami? Proszę, aby ktoś mający doświadczenia związane z pracą w firmie Ys Poland Autoparts opisał, jak to wygląda.

Tragedia
@Czesław

Naprawiaja jak juz komuś stanie się krzywda. Nikt nie dba o pracowników. Maszyny nie są w ogóle przeglądane dopóki się nie zepsują. Pani z BHP też ma wywalone na to że np. pełno oleju cieknie z maszyny i można łatwo się poślizgnąć i przewrocic. Nic nikt nie robi. Mam nadzieję że kiedyś PiP się do nich tak doczepi że zakład zostanie zamknięty na dobre.

@Tragedia

Maszyny powinny być konserwowane i mieć aktualny przegląd. Zasady BHP są ważne i ich przestrzeganie gwarantuje bezpieczeństwo pracy. Czy zgłaszałeś przełożonemu tą sytuację? Jeśli większość pracowników zgłosi takie problemy przełożony powinien wziąć po uwagę naprawę. Nie sądzisz?

Haha
@Osa

Czyli nic się nie zmienia.

Prasa
@Tragedia

Zgadzam sie

Xawię

Cześć wszystkim! Chciałem się dowiedzieć czy w Ysp istnieje ZFŚS - Zakladowy Fundusz Świadczeń Socjalnych?

@Xawię

Też jestem ciekawy czy w firmie dają jakieś benefity z socjala bo nikt o tym wcześniej nie wspomniał. To zawsze miły dodatek do wypłaty. Chcesz tu aplikować że się tym interesujesz?

@Czesław

Czesław, nie chcę aplikować. Jestem byłym pracownikiem. Chciałem się dowiedzieć czy po czasie jak odszedłem wprowadzili ten fundusz bo z tego co wiem to pracodawca ma obowiązek mieć dla pracowników założony taki fundusz. Wtedy nie byłem świadomy że jest to obowiązek pracodawcy. (usunięte przez administratora)

@Xawię

Słabo, że nie wiedziałeś. :( No ale po odejściu nawet jakby teraz założył to Ciebie i tak już wszystko omija?

@Anna

Mnie omija, ale obecnych pracowników nie musi omijać. Dobrze by było jakby ktoś odważny upomniałby się o takie coś.

koral
@Czesław

Słyszałem że nadal nic nie dają z funduszu.

@koral

A od kogo to słyszałeś? Dalej to aktualne czy może coś zmienili w tej kwestii?

@Xawię

może zacznie istnieć bo związek zawodowy już jest.

No to raczej dobra informacja a od jakiego czasu już jest? Bo ciekawe ile im to zajmie, żeby na to samoistnie wpaść. Chyba że ludzie już zgłaszali swoje sugestie?

Witam jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu oraz jakie zarobki oferują??

Julia
@Zainteresowany

I jak, byłeś może na rozmowie, ale dowiedziałeś sie czegoś o tym stanowisku? :) Czytam ze byleś zainteresowany, a trochę czasu juz minęło :D

Zaciekawiona

Hej, jak oceniacie w tej firmie pracę w biurze? Na pracuj.pl są teraz 2 ogłoszenia na asystenta ds. logistyki i inżyniera jakości. Chcecie się podzielić jakimiś opiniami?

@Zaciekawiona

Z działu logostyki zwalnia się najlepszy i jedenn z najbardziej ogarniętych ludzo w tej firmie. Niby pracuje w dziale logistyki ale pracownicy mòwią że tak naprawdę to ogarnia pracę 3 dziaĺòw w tym zarządzania pradukcją. Bez niego praca w tej firmie bedzie bardzo trudna i maĺyo efektowna. Takźe przed pracownikoami logosttki dùżo pracy i nauki. A co do działu jakości bardzo dužo starych pracownikòw się zwolniło a wielu jeszcze sie zwolni bo są na wypowiedzeniach wiec ktoß nowy dosta ie kupę nowych obowoązków niestety bez wsparcoe starych dobrych pracownikòw. Wiec przed ewentualnymi nowymi pracownikami tych działòw duży ogrom pracy i nauki bez mozżliwości wpadek. Źyczę powodzenia ????

Ktoś
@Mała

Podobno z jakości kogoś zwolnili. Prawda to?

...
@Ktoś

Aco to dziwne że i czasem kogoś sami zwolnią a nie sam się ktoś zwalnia? Jak jesteś zaintersowana wolnym wakatem to wystarczy cv złożyć ????

Ktoś

Co się dzieje z działem jakości? Nagle pojawiło się dużo ogłoszeń z naborem. Zastanawiam się czy nie wysłać CV.

@Ktoś

A co się może dziać? Ludzie nie wytrzymują nerwowo' zwalniają się i znajdują lepszą pracè. Zarobki marne a wymagania i obowiàzki jak wieża Eifla . Maĺe perspektywy rozwoju i lepszej kasy. Koreańczycy oszczędzają na ludzoach jak mogą ale sobie nivzego nie żałują. Garstka najlepszych ludzi już odeszła a ci ktòrzy zostali mimo ogeomnego zapału i zaangażowania nie dają rady nic zmienić. Nowi przychodzą ale po 3 miesiącach w tym (usunięte przez administratora) uciekają gdzoe pieprz rośnie. W koñcu wokół tyle nowych firn sie buduje że jest w czym wybierać. A YSP jest na skraju zapaści i wszytsko wskazuje na to że niedługo wszyscy stamtąd zaczną uciekać nawet Ukraina

Łoś
@Ktoś

Niby wszyscy wiedzieli, ale się łudzili, że ludzie ciągle będą łykać jak pelikan obiecanki lepszych zarobków. Ciupapi munianio

Czy zdarzają się nadgodziny w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Łysyłobuziak

Można przyjść dobrowolnie. Chyba że naprawdę potrzebują. Raczej się pytają.

Mała

Rzadko i niechętnie ???? zazwyczaj na nadgodziny przychodzą ci co" zasłużyli" i to tylko idą wybrane działy ale ogólnie nadgodzin nie ma bo Koreańcy nie chcą płacić

Żenada
@Mała

Jak się Wam w tej firmie nie podoba to się zwolnijcie. Ciągle każdy pracownik pisze gorzkie żale jak mu to źle i nie dobrze! Powtarzam, jak Wam źle, to zmieńcie miejsce a nie biadolicie. Zarobki są do (usunięte przez administratora) - to fakt, premia co kot napłakał, ze aż wstyd to nazwać premią a raczej "jałmużną". Więc jak komuś źle to niech zmieni pracę.

Lola

Nie polecam!!! Chyba ze ktos ma stalowe nerwy i duże pokłady cierpliwości. Szkolenie praktycznie nie istnieje...postawia Cię przy randomowej maszynie z osobą, która stoi z tobą z przymusu. (usunięte przez administratora)

Robi się wakat na kierownika zmiany pokaż jaki/jaka bd wyrozumiały/ła,cierpilwy/ła. W (usunięte przez administratora) byłeś (usunięte przez administratora) widziałeś/łaś. Stojąc na maszynie fajnie się oczernia ale jestem pewien/na że na pierwszym lepszym zebraniu z zarządem tej firmy spuścił/łaś by głowę i słowem byś się nie odwezwał/ła a ci "psełdo kierownicy wzięci z produkcji" dzień w dzień tłumaczą się z tego dlaczego komuś nie chcę się pracować albo chodzić do tej pracy. Gdyby nie ten "psełdo kierownik" może i ty byś dzisiaj nie pracował/ła w tej żałosnej firmie.

Praca całkiem fajna za to zarobki żenada!

Tom

Witam. Jak wygląda praca. Na dziale utrzymania ruchu ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Zatrudniony

Jaką wartość merytoryczną ma Wasz wpis. Portal powstał w celu informacyjnym o warunkach pracy, istotnych faktach. Ja rozumiem, że na otwartym forum, można pisać cokolwiek, pomawiać ludzi bez konsekwencji. Tylko czy odważycie się to samo napisać z imieniem i nazwiskiem w nicku?

Blabla
@Zatrudniony

To informacja o warunkach pracy i bliskich stosunkach pomiedzy pracownikami

Klient

Bardziej jak zakatowany golf z lat 80. Jedzie ciezko bo wszystkie tryby wyrobione i luzy fest ale dojechac mozna na koncowce

@Zatrudniony

Myślę, że ludzie piszą co widzą. Gdyby było dobrze to nie było by tu tyle negatywnych komentarzy. Może po prostu nikt nie chce słuchać co pracownikom nie odpowiada i nikt nie pyta co proponują jako alternatywę więc pozostaje im wygadać się tutaj,jak myślisz? Na obecnego pracodawcę nie narzekam i nie szukam go w sieci aby ostrzec innych na forach bo po prostu nie mam takiej potrzeby. A w tej firmie tylko znajomości, znajomości i ewentualnie znajomości doprowadzą Cię na kierownika. Zero doświadczenia, rozeznania w praktyce tylko czysto wysnute teorie metodą prób i błędów. Szkoda,że te błędy odczuwają pracownicy po wypadkowi. Teamliderzy pożal się Boże. A Ty dlaczego nie przedstawiłeś się z imienia i nazwiska Panie Zatrudniony?

Pinokio
@Glonojad

O jakich Teamliderach mowa? O tych co całe 8h spędzają na wózku? W dotadtku bez uprawnień....

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Nawet nie polecam próbować udawać się tam na rozmowę o pracę

Kiedy moze Pan/Pani zacząć. Tylko tyle :D

Takie tam

Czytając wasze wpisy , jestem pełen podziwu. Można by uznać że ta firma to siedlisko patologi społecznej , nieudaczników i komformistów. Czy aby na pewno ? Napiszcie proszę która to firma w okolicy tak mocno rozbudowała park maszynowy w ostatnich latach ? Która firma otrzymała tyle nowych projektów i stale się rozwija ? Czy ktoś z was przed wylaniem jadu zastanowił się nad tym wszystkim , dlaczego tak wiele spraw kuleje w firmie i co jest powodem tak złej opinii ? To nie ludzie " na stanowiskach" psują atmosferę w pracy , to nie kontrola jakości psuje atmosferę czy logistyka czy jakikolwiek inny dział. To TY psujesz to firmę , TY wylewasz jad na ludzi którzy mimo wielu przeciwności o których nie masz pojęcia walczą o CIEBIE mimo że o tym nie wiesz , Ty swoją postawą psujesz tą firmę. Wystarczy żeby każdy z WAS/NAS spiął poślady i robił co do niego należy a uwierz mi lub nie drogi czytelniku że wszystko zacznie działać jak należy. To czy jesteś zadowolony z pracy czy nie zależy przede wszystkim od CIEBIE i TWOJEJ postawy. Żeby oczekiwać od firmy czegoś - trzeba dać coś w zamian. Fakt , zarobki i premie nie powalają na kolana ale nie ma również typowego KORPO , nie ma również KOMUNY gdzie ZENEK spawacz leży w boksie naje...... . Normalna firma jakich wiele , nie zgadzam się z większością opinii.

Gregor
@Takie tam

I co z tego, że firma rozbudowała park maszynowy? Pensji pracownikom to nie podniosło, by mieli aż skakać z dumy.

Haha
@Takie tam

I co z tego, że się rozbudowali? A wypadków w pracy to już nikt nie widzi gdzie ludzie tracą swoje kończyny. Większość pras w ogóle nie powinna być dopuszczona do użytku

Majster
@Takie tam

Człowieku przepracowalem tam ładnych parę lat i za przeproszeniem puknij się w łeb! To nie jest firma jak każda inna ( korpo-produkcja) , zarobki bardzo marne , zero premii . Robienie tak absurdalnych rzeczy ( na produkcji ) że kontrola jakości powinna nie istnieć jak i wiele innych rzeczy ( nawet sama firma ) . Wypadki na porządku dziennym , jeśli chcesz stracić rękę za 2 tysie to śmiało. Zero ,powtarzam to jeszcze raz zero kontroli maszyn zero serwisu a później wypadki itd itp. A Ty masz się podpisać ( swoim nazwiskiem ) przed każdą szychtą że maszyna jest sprawna a później łamią się kręgosłupy i obcinają ręce. Absurd , a o innych absurdach już nie wspomnę . Do rzeczy, nigdy nie oczernialem żadnej firmy , ponieważ nie pali się za sobą mostów , ale ta pseudofirma powinna już dawno nie istnieć! Omijać szerokim łukiem nawet jeśli pali nam się grunt to uwierzcie mi znajdziecie coś lepszego a jeśli nie to za 2 tysiące możesz robić wiele innych rzeczy niż narażać swoje zdrowie/życie. Nie pozdrawiam.

Uprzejmy
@Majster

Zgadzam się z @Majster.(usunięte przez administratora) i zarobki marne, jedynie mozna sie dorobic przysłowiowego "garba". Same wypadki i(usunięte przez administratora)i ZERO konsekwencji dla zakładu. Tym się już dawno powinien porządnie zająć PIP i inne instytucje, a nie śmieszne zapowiedziane kontrole, a wszyscy robią kabaret. Pracownicy nic nie znaczą, bo jak ktoś straci kończynę wystarczy przekupić i zastąpić innym (tzw. straty wojenne). W dodatku winę na pracowników sie zrzuca. Wystarczą zabezpieczenia, tylko szkoda kasy, lepiej mieć dla zarządu na hulanki i alkohol. Nie pozdrawiam i nie polecam

@Takie tam

(usunięte przez administratora)za to koreańczycy, którzy sa na zakładzie i podejmuja decyzje owszem. Dziękuję za uwagę i patrz co piszesz. Jak ktoś inny wspomniał używki w tym zakładzie to standard.(usunięte przez administratora)

Zal
@Hipokryci

A ile kierowników zmianowych posiada jakiekolwiek kompetencje do swojego stanowiska?? Jakies wykształcenie? Ile osób wsiada na wózek widłowy bez uprawnień? Każdy najlepiej potrafi tylko wulgaryzmami władać i na fajeczkę chodzić.

@Zal

(usunięte przez administratora)Masz rację, nikt nie ma takich kompetencji i jest samowolka. Szkoda tylko ludzi którymi zarządzaja. Tak nie powinno być w normalnym zakładzie. Ktoś, kto odpowiada za grupę osób powinien posiadać odpowiednie wykształcenie i przeszkolenie. Niestety realia są takie, że wystarczy sie dobrze "uśmiechnąć" do odpowiednich osób.

@Hipokryci

Może ta wiadomość dotrze. Przykładowy ZENEK może nie leży, ale koreańcycy już tak. Wszyscy to czują i widzą. Porażka

@Hipokryci

Była też mowa o białym proszku. Administrator ewidentnie tuszuje takie wypowiedzi

@Takie tam

Gościu co za głupoty pociskasz? Pracownik produkcji ma ścisnąć pośladki? Przeważnie to właśnie pracownicy na produkcji robią swoje,starają się jak mogą,wykonują aczkolwiek starają się wykonać określoną normę w zamian za co? Za to aby usłyszeć,że wciąż mało? Wciąż źle? Nie dostanie pochwały bo zacznie domagać się podwyżki. To produkcja utrzymuje cały zakład. Kontrola jakości sprawdza okreslone parametry i wymogi ale to wciąż prac.prod. odwala największą robotę. Jeden robi,sześciu ściemnia. To z tego,że ten ZENEK robi swoje a nikt nie docenia tylko się przypierd...? Walczą o ZENKA? Walczą żeby nie utracić swojego krzesełka spod (usunięte przez administratora) Widać na pierwszy rzut oka, że odezwała się osóbka z biura pierdząca w fotel i monitorująca pracę innych. Krótka ocena,że to produkcja wylewa jad. No przecież nie ktoś z biura kto siedzi i popija kawusie na ploteczkach bo oni nie mają na co narzekać,chyba jedynie na brak ciastek. Nie zabłysnąłeś,nie pozdrawiam.

@Glonojad

W samo sedno! Dziwię się, że w ogóle ktoś tam jeszcze pracuje.

Miki

Smieszna firma. (usunięte przez administratora)i obgadywacze. Maszyny bez przeglądu np."Aida". Pensje takie same jak sprzątaczka a jakie wymagania "norma". (usunięte przez administratora).

Agnieszka
@Miki

Warto mieć na uwadze, że kwestia wysokości wynagrodzenia jest raczej indywidualna. Tobie pensja wydaje się zbyt niska, a innym będzie już odpowiadać. A co z dodatkami pozapłacowymi w Ys Poland Autoparts? Otrzymujecie jakieś karty sportowe, bony świąteczne, itp.?

Nieznany
@Agnieszka

Haha. Jakie bonusy? Jakie premie? Nic tylko wyzysk. Jedynie 30 zl miesiecznie do automatow z przekaskami. W przerwie na posilek ciezko sie do nich dostac i zmiescic w czasie

@Nieznany

Dokładnie. BHP 0 - tylko umieją się uczepić o brak zatyczek do uszu, a przegląd maszyn mają gdzieś.

Ludek

KTO PAMIĘTA JESZCZE PRACĘ PYSKOWICACH ???

Chlebuś

To se ne wrati...

Ja, Luty -Sierpień 2017

Byly
@Adam

2010 początki to były czasy 2000 elementow testy itd po 2 latach produkcja zaczęła sie pełna para 4000 elementów normy na 8 H horror i odszedlam

Grzesiu
@Ludek

Tam jeszcze jakos dzialalo Zabrze to zniszczylo i oby ta smieszna firma upadla

Zostaw merytoryczną opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice

• Jak się pracuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ys Poland Autoparts Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Poznańska 4
    44-120 Pyskowice