Ys Poland Autoparts Sp. z o.o

Pyskowice

Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o

Logistic 2016-12-14 19:38
Racja!Monitoring zwłaszcza na nockach.Co godzinę papierosek a na nadgodziny przychodzą posiedzieć(mowa o liderach) albo polatać z mopem.Nie raz się słyszało jak liderzy obgadują i poniżają pracowników.
Sombrero 2016-12-14 20:33
No wiesz jeden pójdzie w cholere a inny z tego czy innego powodu zostanie. To niech przynajmniej sobie tu ulzy, bo chyba tez po to sa fora tego typu.Trudno milczeć jak dzieja się takie rózne jaja
Marcin 2016-12-19 19:24
Jak myślicie dadzą jakiś nędzny bon na święta dla produkcji czy ludzia pracującym najciezej na ta cała szlachte się nie należy bo reklamację bo noki. ...tylko dlaczego szlachta świętowała widocznie jest co świętować!!!
Jadźka 2016-12-19 19:45
Myślę,że są ważniejsze wydatki niż nagradzanie produkcji.Ten kto miał być doceniony był na kolacji świątecznej.Szlachta zawsze zasługuje na uznanie cudzą pracą.Produkcja?Nie liczy się!Zerknij lepiej na pasek czy premia nie uciekła na opłacenie melanżu...
byly 2016-12-20 16:16
jaka szlachta same nieudaczniki
Marcell 2016-12-20 18:18
Jaki zakład taka i szlachta
Control Produce 2016-12-23 18:05
Szlachta ponad prawem, nie którzy pracownicy siedzą w biurze po 12 h , uważają, że są zapracowani i mają ogrom pracy. ( dział Logistyki ) a tak na prawdę większości czasu spędzają na papierosach i obgadywani innych ( Menagera, pracowników i firmę ) najlepsze, że firma to akceptuje, takie zachowanie. Pracownik produkcyjny nie wyrabiający odpowiednią poziom produktywności jest zwalniany. Proponuje zastosować narzędzia do produktywności osób pracujących w dziale Logistyki w Pyskowicach. Każdą zadanie można zmierzyć i określić ramowy przedział trwania operacji i ocenić pracochłonność zadań i dzięki temu można wyznaczyć wydajność. Bo zachowanie i naciąganie godzin jest karygodne ale widząc Managerka Logistyki nić z tym tematem nie robi. ( Dobry Manager ocenia i mierzy wydajność swoich pracowników)

Pozdrawiam
Control Produce
ILLUM 2017-01-07 15:12
Ludzie ale wy narzekacie zapraszam do innej pracy gdzie bedziecie jeszcze bardziej poniżani przez swoich rodaków wykorzystywani i traktowani jak śmieci to są realia polskie każdy pracownik fizyczny jest traktowany jak śmieć . Za dużo wieśniaków tam robi i nie ma pojęcia o innej pracy POZDRAWIAM
Fantasy 2017-01-07 20:42
Chyba nam sie "góra" odezwała.
Robert 2017-01-09 16:41
...rzekł wieśniak.
Czadoman 2017-01-10 14:48
To Ty nie masz pojęcia o pracy w innych zakładach. To wmawianie nam na każdym zebraniu, że gdzie indziej jest jeszcze gorzej naprawdę działa nam na nerwy.
Robert 2017-01-11 11:26
Też jestem tego zdania! To już się staje nudne.
Ktoś usuwa niewygodne komentarze...Prawda boli
Kaja 2017-01-13 13:06
Illum byłeś i będziesz białym koreancem
Andreas 2017-01-13 18:06
Najmadrzejsza Panią kadrową wywalili na bruk
Szkoda taka była arogancka wobec ludzi ...bidulka
Gienia 2017-01-13 18:11
Nie gadaj. M.W.?
Robert 2017-01-13 19:01
Szkoda...gdzie oni teraz znajdą drugą tak kompetentna kadrowa...zawsze uśmiechnięta,uprzejma,nie ingerujaca w życie pracowników. Tragedia. Trzeba ogłosić żałobę zakładową.
Marysia 2017-01-13 19:37
Koreanka jej pomogla?
Kaja 2017-01-13 19:40
Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka
Dawid 2017-01-14 06:55
Nie wiem o co wam chodzi z tą koreanką z zakupów, przecież to ładna i fajna dziewczyna jest. Zawsze mi pomaga. To chyba coś z polakami jest nie tak, że nie potrafią z koreańczykami współpracować.
Marek 2017-01-14 11:21
Mat. Skończ już wypisywac jedno i to samo. Znalazłeś miotle w końcu?
Pracownik 2017-01-14 15:46
Powinni wyrzucić dziewczynę z Działu logistyki z Pyskowic, która wszystko wie i umie najlepiej i najdłużej siedzi w pracy, bo tyle pracy jest, ze ona nie wyrabia MASAKRA.
Robert 2017-01-14 17:20
Chyba wiem o kogo chodzi. Jak się ma dobre układy w tej firmie to się można wspinać.
Czadoman 2017-01-14 21:34
Dobrze ze sie zreflektowała i nie skorzystała z mozliwosci awansu. To byłby czad.
Channel 2017-01-17 12:22
W Gliwicach rewolucje. Nareszcie zrobili porządek z osobami na stanowiskach Lider i support. Od samego początku to była pomyłka. Same znajomości nie wystarczą,trzeba mieć jeszcze trochę oleju w głowach. Doczekamy sprawiedliwości i zdegraduja pozostałych kierowników zamieszania. Teraz trzeba opuścić firmę z niesmakiem. Co za kompromitacja.
TseTse 2017-01-18 11:48
Jakie rewolucje? czyżby towarzystwo wzajemnej adoracji się rozpadło? na Pysk też porządki w kierownikach!
pytający 2017-01-18 20:57
Szybkie pytanie, wiadomo co z tą halą w Zabrzu? jakaś data przenosin? jakieś szczegóły?
Pracujący 2017-01-21 02:57
Ciekawe czy kochanka lidera zmiany A odejdzie razem z nim czy przejdzie na inną zmianę gdzie będzie musiała jeździć wózkiem i zacząć coś robić....
nicka 2017-01-27 13:45
Bylam dzis na rozmowie o prace w waszej firmie i co sie czlowiek dowiaduje jak zapytalam czemu Jest zapotrzebowanie na pracownikow. Ze Was wszystkich przenosza do ZABRZA. a jak ktos nie ma auta to co na nogach bedzie szedl hahaha
Kiki 2017-01-27 21:31
Ja dziś także byłam na rozmowie.... Nie pytałam o to czemu są przyjęcia ale zależało firmie by pracownicy byli z Pyskowic. .. To po co miejscowych do Zabrza? ?
123 2017-01-28 12:23
Dementuje głupotę, z firmy z Pyskowic i Gliwic będą jeździły busiki dla osób które nie będą miały jak dojechać do pracy.
pinik 2017-01-28 20:39
tylko jak pytalam Pana na rozmowie o to czy beda jakies busiki czy cos... Pan prowadzil rozmowe z firmy zewnetrznej ze mna to powiedzial ze nie bedzie zadnych busikow... widocznie sam nie byl poinformowany co i jak, a szkoda bo przez to ze nie mialabym jak dojechac zrezygnowalam :(
Kiki 2017-01-29 01:21
Odbiegając od romansow itp jak jest z praca w Pyskowicach i normami??
fred 2017-01-29 15:43
ciekawe na jakie stanowisko;) nie polecam firmy, wykończą ciebie psychicznie!!! to jest zakład znęcania się psychicznego nad pracownikami:(
anka 2017-02-17 11:01
A jak wygląda praca w dziale hr? Ile osób, jaka atmosfera, ile się pracuje godzin dziennie?
Kasia 2017-02-18 10:42
HR w tej firmie nie istnieje, doświadczone osoby zostały zwolnione a nowe dziewczyny nie dają sobie tam rady.
Jeśli chodzi o godziny pracy to standard 8 godzin + ewentualne nadgodziny.

Uwaga na tym stanowisku trzeba uważać na koreańskiego przełożonego który jest największym obleśnym typem jakiego poznałam.
Pracownik 2017-02-18 11:14
HR=biuro podawcze:)
byly 2017-02-18 20:42
tam pracuja rodzinne klany
zenek 2017-02-20 07:52
a o jakich doświadczonych osobach piszesz? i jakim doświadczeniu? bo z tego co sobie przypominam to takiej osoby w HR nie ma i nie było!!! twór HR zawsze był zawsze po stronie pracodawcy i nigdy nie miał nawet zamiaru pomóc pracownikowi, nawet jeśli pracownik miał racje!!! niestety co Koreańczyk każe HR zrobi:(
Ania 2017-02-20 08:27
czyli nie warto aplikować, bo pewnie pracodawca notorycznie mobinguje , strandard koreanskich zakladow, szkoda,że Polacy na to sie godza
Ania 2017-02-20 09:58
A dlaczego zostały zwolnione? Foch Prezesa?
anonim 2017-02-20 11:20
prawdy nie dojdziesz ale ile można tolerować czy raczej ignorować mobbing??? HR ma pomagać pracownikowi a nie robić co Prezes zarządzi - foch czy nie foch, ten dział to taka sama porażka jak i inne w tej firmie zarządzane przez Koreańczyków.
byly 2017-02-20 12:52
z pewnoscia wszyscy chyba sa zadowoleni ze zwsolnili te panie dawno powinno to sie stac
Okk 2017-02-21 00:15
Opowiedz o tym kolesiu, co konkretnie? Jest zboczeńcem? W jakim sensie trzeba na niego uważać?
Prawda w oczy kole 2017-02-21 18:50
Ploty ploteczki plotunie. Prawda jest taka ze szefowie sami nie wiedza czego chca. Zero decyzyjnosci. Polska zaloga zajmuje sie glownie plotkami i obrabianiem tylkow innym oraz przede wszystkim narzekaniem. Nikt nie wykonuje swojej pracy zetelnie z poczuciem odpowidzialnosci. Co do HR rozmienili babke za ponad dyche na dwie za polowe mniej.
piotr 2017-02-23 08:05
o pracy i o jej wykonywaniu rzetelnie nawet nie potrafisz napisać bez błędów:) najpierw naucz się pisać z polskimi znakami oraz poprawną gramatyką a potem wypowiadaj się na forum:) prawda w oczy kole? jeśli tak pracujesz jak piszesz to pisz za siebie!!! prawda jest taka, że wiele ludzi odeszło, a byli to ludzie z wiedzą a Koreańczycy nie potrafili jej uszanować - chcesz ich bronić - widocznie masz jakieś powody:)
Prawda w oczy kole 2017-02-23 18:06
Widze ze ubodlo bo pojawia sie odpowiedz na moj post. Ladnie tak o 8 05 na forum w pracy...
P.S.
Nikt nie broni dzieci rozbieganych we mgle...
piotr 2017-02-23 18:38
a kto powiedział, że ja w Pracy jestem ;) wiesz, głupie wypowiedzi i taka pisownia kole w oczy :)
Prawda w oczy kole 2017-02-23 19:28
O 18 38 juz pewnie nie. Moze ma kluc...
Gosia 2017-02-24 23:27
Co się okazuje pewna Pani S. ktora pracuje na Gliwicach donosi Panu M.M. wszystko na bieżąco. Ta nienawiść do niego to taki kamuflaż. Uważajcie co i przy kim mówicie...
Pracownik 2017-02-25 17:55
Slyszalem o bandzie managerow gubiacych portwele i nie potrafiacych zmienic kola...
Zostaw swoją opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ys Poland Autoparts Sp. z o.o