Ys Poland Autoparts Sp. z o.o

Pyskowice

Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o

Czadoman 2017-01-10 14:48
To Ty nie masz pojęcia o pracy w innych zakładach. To wmawianie nam na każdym zebraniu, że gdzie indziej jest jeszcze gorzej naprawdę działa nam na nerwy.
Robert 2017-01-11 11:26
Też jestem tego zdania! To już się staje nudne.
Ktoś usuwa niewygodne komentarze...Prawda boli
Kaja 2017-01-13 13:06
Illum byłeś i będziesz białym koreancem
Andreas 2017-01-13 18:06
Najmadrzejsza Panią kadrową wywalili na bruk
Szkoda taka była arogancka wobec ludzi ...bidulka
Gienia 2017-01-13 18:11
Nie gadaj. M.W.?
Robert 2017-01-13 19:01
Szkoda...gdzie oni teraz znajdą drugą tak kompetentna kadrowa...zawsze uśmiechnięta,uprzejma,nie ingerujaca w życie pracowników. Tragedia. Trzeba ogłosić żałobę zakładową.
Marysia 2017-01-13 19:37
Koreanka jej pomogla?
Kaja 2017-01-13 19:40
Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka
Dawid 2017-01-14 06:55
Nie wiem o co wam chodzi z tą koreanką z zakupów, przecież to ładna i fajna dziewczyna jest. Zawsze mi pomaga. To chyba coś z polakami jest nie tak, że nie potrafią z koreańczykami współpracować.
Marek 2017-01-14 11:21
Mat. Skończ już wypisywac jedno i to samo. Znalazłeś miotle w końcu?
Pracownik 2017-01-14 15:46
Powinni wyrzucić dziewczynę z Działu logistyki z Pyskowic, która wszystko wie i umie najlepiej i najdłużej siedzi w pracy, bo tyle pracy jest, ze ona nie wyrabia MASAKRA.
Robert 2017-01-14 17:20
Chyba wiem o kogo chodzi. Jak się ma dobre układy w tej firmie to się można wspinać.
Czadoman 2017-01-14 21:34
Dobrze ze sie zreflektowała i nie skorzystała z mozliwosci awansu. To byłby czad.
Channel 2017-01-17 12:22
W Gliwicach rewolucje. Nareszcie zrobili porządek z osobami na stanowiskach Lider i support. Od samego początku to była pomyłka. Same znajomości nie wystarczą,trzeba mieć jeszcze trochę oleju w głowach. Doczekamy sprawiedliwości i zdegraduja pozostałych kierowników zamieszania. Teraz trzeba opuścić firmę z niesmakiem. Co za kompromitacja.
TseTse 2017-01-18 11:48
Jakie rewolucje? czyżby towarzystwo wzajemnej adoracji się rozpadło? na Pysk też porządki w kierownikach!
pytający 2017-01-18 20:57
Szybkie pytanie, wiadomo co z tą halą w Zabrzu? jakaś data przenosin? jakieś szczegóły?
Pracujący 2017-01-21 02:57
Ciekawe czy kochanka lidera zmiany A odejdzie razem z nim czy przejdzie na inną zmianę gdzie będzie musiała jeździć wózkiem i zacząć coś robić....
nicka 2017-01-27 13:45
Bylam dzis na rozmowie o prace w waszej firmie i co sie czlowiek dowiaduje jak zapytalam czemu Jest zapotrzebowanie na pracownikow. Ze Was wszystkich przenosza do ZABRZA. a jak ktos nie ma auta to co na nogach bedzie szedl hahaha
Kiki 2017-01-27 21:31
Ja dziś także byłam na rozmowie.... Nie pytałam o to czemu są przyjęcia ale zależało firmie by pracownicy byli z Pyskowic. .. To po co miejscowych do Zabrza? ?
123 2017-01-28 12:23
Dementuje głupotę, z firmy z Pyskowic i Gliwic będą jeździły busiki dla osób które nie będą miały jak dojechać do pracy.
pinik 2017-01-28 20:39
tylko jak pytalam Pana na rozmowie o to czy beda jakies busiki czy cos... Pan prowadzil rozmowe z firmy zewnetrznej ze mna to powiedzial ze nie bedzie zadnych busikow... widocznie sam nie byl poinformowany co i jak, a szkoda bo przez to ze nie mialabym jak dojechac zrezygnowalam :(
Kiki 2017-01-29 01:21
Odbiegając od romansow itp jak jest z praca w Pyskowicach i normami??
fred 2017-01-29 15:43
ciekawe na jakie stanowisko;) nie polecam firmy, wykończą ciebie psychicznie!!! to jest zakład znęcania się psychicznego nad pracownikami:(
anka 2017-02-17 11:01
A jak wygląda praca w dziale hr? Ile osób, jaka atmosfera, ile się pracuje godzin dziennie?
Kasia 2017-02-18 10:42
HR w tej firmie nie istnieje, doświadczone osoby zostały zwolnione a nowe dziewczyny nie dają sobie tam rady.
Jeśli chodzi o godziny pracy to standard 8 godzin + ewentualne nadgodziny.

Uwaga na tym stanowisku trzeba uważać na koreańskiego przełożonego który jest największym obleśnym typem jakiego poznałam.
Pracownik 2017-02-18 11:14
HR=biuro podawcze:)
byly 2017-02-18 20:42
tam pracuja rodzinne klany
zenek 2017-02-20 07:52
a o jakich doświadczonych osobach piszesz? i jakim doświadczeniu? bo z tego co sobie przypominam to takiej osoby w HR nie ma i nie było!!! twór HR zawsze był zawsze po stronie pracodawcy i nigdy nie miał nawet zamiaru pomóc pracownikowi, nawet jeśli pracownik miał racje!!! niestety co Koreańczyk każe HR zrobi:(
Ania 2017-02-20 08:27
czyli nie warto aplikować, bo pewnie pracodawca notorycznie mobinguje , strandard koreanskich zakladow, szkoda,że Polacy na to sie godza
Ania 2017-02-20 09:58
A dlaczego zostały zwolnione? Foch Prezesa?
anonim 2017-02-20 11:20
prawdy nie dojdziesz ale ile można tolerować czy raczej ignorować mobbing??? HR ma pomagać pracownikowi a nie robić co Prezes zarządzi - foch czy nie foch, ten dział to taka sama porażka jak i inne w tej firmie zarządzane przez Koreańczyków.
byly 2017-02-20 12:52
z pewnoscia wszyscy chyba sa zadowoleni ze zwsolnili te panie dawno powinno to sie stac
Okk 2017-02-21 00:15
Opowiedz o tym kolesiu, co konkretnie? Jest zboczeńcem? W jakim sensie trzeba na niego uważać?
Prawda w oczy kole 2017-02-21 18:50
Ploty ploteczki plotunie. Prawda jest taka ze szefowie sami nie wiedza czego chca. Zero decyzyjnosci. Polska zaloga zajmuje sie glownie plotkami i obrabianiem tylkow innym oraz przede wszystkim narzekaniem. Nikt nie wykonuje swojej pracy zetelnie z poczuciem odpowidzialnosci. Co do HR rozmienili babke za ponad dyche na dwie za polowe mniej.
piotr 2017-02-23 08:05
o pracy i o jej wykonywaniu rzetelnie nawet nie potrafisz napisać bez błędów:) najpierw naucz się pisać z polskimi znakami oraz poprawną gramatyką a potem wypowiadaj się na forum:) prawda w oczy kole? jeśli tak pracujesz jak piszesz to pisz za siebie!!! prawda jest taka, że wiele ludzi odeszło, a byli to ludzie z wiedzą a Koreańczycy nie potrafili jej uszanować - chcesz ich bronić - widocznie masz jakieś powody:)
Prawda w oczy kole 2017-02-23 18:06
Widze ze ubodlo bo pojawia sie odpowiedz na moj post. Ladnie tak o 8 05 na forum w pracy...
P.S.
Nikt nie broni dzieci rozbieganych we mgle...
piotr 2017-02-23 18:38
a kto powiedział, że ja w Pracy jestem ;) wiesz, głupie wypowiedzi i taka pisownia kole w oczy :)
Prawda w oczy kole 2017-02-23 19:28
O 18 38 juz pewnie nie. Moze ma kluc...
Gosia 2017-02-24 23:27
Co się okazuje pewna Pani S. ktora pracuje na Gliwicach donosi Panu M.M. wszystko na bieżąco. Ta nienawiść do niego to taki kamuflaż. Uważajcie co i przy kim mówicie...
Pracownik 2017-02-25 17:55
Slyszalem o bandzie managerow gubiacych portwele i nie potrafiacych zmienic kola...
byly 2017-03-11 06:31
dobrzy ludzie odeszli zostali same nieudaczniki
zaniepokojony 2017-03-11 12:16
Co się z tą firmą dzieje, co chwile ktoś nowy do biur a na produkcje to nie ma komu pracować. Tylko coraz więcej ukrainy.
Ta firma się kończy!
Magazynier 2017-03-16 22:54
Została sama cholota na czele z Wiolą , która nic nie robi a co jej wychodzi to obgadywanie innych, niech managerowie wezną się za nią bo tylko generuje koszty . Xd
Rto 2017-03-24 09:49
Witam są przyjęcia do Zabrza na pracownika produkcji może się dowiedzieć jakie stawki proponują i czy to jest praca pod firmą bezpośrednio czy przez agencję pracy.
321 2017-03-29 09:15
cześć,
przyjęcia na produkcje sa zawsze, bo zawsze nam brakuje rąk do pracy. Jeśli chodzi o przyjęcie bezpośrednio do zabrza to jeszcze takowych nie ma. Po prostu jeśli będziesz pracować w Gliwicach lub Pyskowicach to będzie przeniesienie do zabrza jak już.
Praca przez firmę bezpośrednio a płaca dla nowego pracownika produkcji to ok. 1900zł brutto.
Nie polecam
Rto 2017-04-03 08:31
1900 BRUTO JAK NAJNIZSZA KRAJAWA TO 2 tys
Pracownik produkcji 2017-04-10 14:16
Jeżeli ktoś lubi mobbing i pracowanie w szybkim tempie to jest to praca dla niego. Praca na produkcji szczególnie na prasach jest ciężka. Trzeba szybko pracować, przezbrajać matryce (odkręcanie i zakręcanie śrub oczywiscie w szybkim tempie bo mało czasu na przezbrojenia), dużo nieogarniętych pracowników, albo pracujesz z ludźmi z ukrainy co są oczywiście źle przeszkoleni i nie rozumieją niczego albo pracujesz z polakami co normalnie plują swoim toksycznym zachowaniem. Oczywiscie są wyjątki ale ta wyjątki co mają troche oleju w głowie i jakąś wiedze o firmie napewno się zwolnią jak firma będzie się przenosić do zabrza. Co do leaderów i kierownictwa produkcji nie mam słów. Pogratulować wspaniałego pomysłu w którym pracownik ma być już gotowy 10 min przed odebraniem zmiany... Nowe premie które mają motywować pracowników są jeszcze mniejsze... Co do HR'ów i reszty też szkoda słów, nie potrafią nawet dogadać się z prezesem i wywalczyć CZEGOKOLWIEK aby pracownik miał lepiej. W skrócie marionetki prezesa z Korei... Stawka nie warta tego co tam się wyprawia... Polecam się 2 razy zastanowić jeżeli ktoś będzie składał tam CV.
ciotka klotka 2017-04-20 10:52
ta firma powinna być zamknięte, to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak można pozwolić obcokrajowcom tak pomiatać ludźmi??? co chwile jakieś kontrole z PIP ale co to daje, czy urzędnicy są tak ślepi, że nie widzą aż takiego mobbingu który aż bije po oczach z daleka??? pracowałam w tej firmie i mogę powiedzieć, że żal mi ludzi którzy tam nadal pracują, szkoda marnować zwoje życie, zdrowie na prace w takim zakładzie:( zaro poszanowania dla pracownika i jego pracy:(
ja 2017-06-11 23:27
Żal się na to patrzy teraz ludzie którzy jeszcze jakoś ogarniali tą firmę odeszli lub odchodzą. Zmiana koreańczyków nie przyniosła nic dobrego, nowa firma w zabrzu powstaje bez jakiegokolwiek planu a ludzie nie chcą tu pracować.
cfaniak 2017-06-19 12:16
Krążą opowieści że za stawkę którą tam proponują, zdolni są pracować jedynie ludzie po wyrokach.
I wiecie co, zgadza się!
Zostaw swoją opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ys Poland Autoparts Sp. z o.o