Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Mieciu

Wiecie coś na temat przerwy świątecznej? W Pyskowicach była lista dla chętnych osób a w Gliwicach cisza

@Mieciu

Tak lista byłą kto chętny wziąć urlop w przerwie poświątecznej .Przerwa jest zależna od liczby osób wybierajacych urlop.Dziwne u nas w Pyskowicach dziś już listy zostały oddane!!

@Mieciu

Mietek jest lista chętnych na przerwę poswiateczna wszystko zależy od chętnych ilu będzie dziś już ta lista została oddana do wglądu.... Ktoś u was zawalił i nie dotarło do was przecież maile zostały wysłane więc co jest średniowiecze czy ktoś ma w tym interes

Ciekawy

Jak wygląda sytuacja z przełożonymi? Są jakieś problemy? Zastanawiam się nad zatrudnieniem w tej firmie. Proszę o krótką informację

Benek
@Ciekawy

Jakieś problemy? Jeśli chcesz aby twój przełożony się na ciebie codziennie wydzierał, tobą poniewierał i robił z ciebie debila to... przestań się zastanawiać i sobie odpuść, ta firma to jakaś kpina i chyba najgorszemu wrogowi nie polecam się tam zatrudniać:(

pracujący

Przyszły rok - są już oficjalne informacje na onecie np. w lato przenoszenie wszystkiego

pytający

cześć, są już jakieś oficjalne informacje na temat przenosin zakładu do innego miejsca ? Wszystko co się słyszy to tylko plotki, ktoś wie kiedy podadzą oficjalną informację?

@pytający

Nie ma oficjalnej informacji.Ale skoro są plotki to prędzej czy później zakład się przeniesie jak w przypadku drugiej hali w Łabędach.

Pracownik Produkcji

Rozmowa na poziomie, pytania standardowe. Jedynie pytanie o posiadanie dzieci było niestosowne. W ciągu 2 tygodni mam dostać informacje zwrotna.

Irena

Najnowszy news : za 2 tyg. firmowa impreza wigilijna. Nie czujcie się zaproszeni.

Irek
@Irena

Irenko baw się dobrze:) Nawet z zaproszeniem bym olał:) A tak na marginesie to na pracuj.pl firma szuka nowego Specjalisty do Zakupów - czy na prawdę zamiast szanować ludzi lepiej wykańczać ich i wymieniać co 2-3 miesięcy??? Ten dział to jakaś patologia.

Irena
@Irek

Irek wez przestań. Moze się zle wyraziłam. Miało być nie czujmy sie zaproszeni.

Śmieszna firma, wykańcza własnych specjalistów na życzenie a potem się dziwi, że pozostali ludzie obarczeni pracą uciekają. jedyna opcja dla tej firmy żeby się utrzymała na rynku to zwolnic koreańców

bro
@123

And this will never happen :( Koreance wykończą polskich pracowników, a potem pojadą sobie do innego kraju wykańczać inne nacje.

robert

Ciekawe dlaczego niektóre komentarze znikają.

Gimnazjalista
@robert

Niebawem w Gliwicach szykuje się awans z produkcji do biura. Widocznie wykształcenie i doświadczenie nie jest brane pod uwagę w tej firmie. Przez takich ludzi zakład padnie. Po gimnazjum na krzesło jaki wstyd. Jak to mówią,się buja się ma, UR jednak się na coś przydało

@Gimnazjalista

Nic nie poradzisz, kapitalista, jak będzie chciał, to i ze sprzątaczki zrobi dyrektorkę

ziutek
@Władimir

Ciekawe kiedy padnie. Na Pyskowicach jest taki bu***rdel, że szok. Magazyn zawalony, nowej z zakupów już nie ma od jakiegoś czasu, Koreanka musiała ją dojechać jak poprzednie. Goscia z logistyki też nie widać. Jak przeniosą zakład do Zabrza to już w ogóle będzie dramat, połowa ludzi się zwolni. Za niedługo to tam nikt pracować nie będzie.

Manager
@Gimnazjalista

Tak, nawet z produkcji wrzucają do biura i takie osoby mają wielkie mniemanie o sobie i myślą, że chwycili Boga za nogi. W firmie można wskazać na takie osoby. nie , które z tych osób to mogły sprzedawać jajka na handlu a nie, irytować swoją osobą w biurze.

@ziutek

Jak to nikt? Mało ukrainców? - takich przeciez solidnych, pracowitych, dokładnych

@Władimir

Ta firma schodzi na samo dno. Zero szacunku dla ludzi i ich pracy.

Władimir

Dobrze opłacony Polak więcej by z siebie dał niz dwóch leserów ukrainców

@Władimir

ja to wiem i chyba każdy kto pracuje w tej firmie, ale co zrobisz jak Koreańczycy mają inny to myślenia i rozumowania:(zamiast trzymać wykwalifikowaną kadrę i ją docenić wolą człowieka zniszczyć i wywalić - ot koreańskie a nie europejskie myślenie:(

Majster

Dokładnie tak! Jak masz z czymś lub kimś problem słyszysz: To się zwolnij ale nigdzie nie zarobisz tyle co tu.Żenada.Na strefie tyle firm i w niejednej lepiej płacą niż tu.Myślą,że u nich jak u Pana Boga za piecem.Rotacja straszna.Zresztą kto przyjdzie pracowac za taki zasiłek.Zero socjalu.Zero motywacji.

ta kobieta zatrudnia ludzi nie do pracy ale po to żeby miała się nad kim znęcać psychicznie - najgorsze jest to, że firma nic z tym nie robi i nic nie zrobi:( zatrudnią kolejną specjalistkę i po 2-3 miesięcy będzie to samo...wykończyła trzy... wykończy i czwartą:(

Johnny
@były pracownik

Czego wymagacie od firmy? Sprawiedliwego traktowania pracowników? Skoro Polak nowo zatrudniony ma stawkę wyższą od kilkuletniego i doswiadczonego pracownika to o czym tu pisać...Temat rzeka.

dora
@Johnny

to za jaką stawkę pracujesz to sam się na to godzisz, ty i pracodawca, a na szarganie nerwów... nikt nie powinien się godzić i tak nie powinno być!!! szacunek dla pracy i ludzi... w tej firmie to fakt, temat rzeka:(

i na dodatek superwisiory nioeudaczniki przez nich ludzie uciekaja

gruby

najbardziej przerąbane mają zakupy, ciekawe kiedy nową wykończy;) to już trzecia?

@gruby

Koreanka już ją wykończyła. Dziwne, że firma trzyma Managera który psychicznie wykańcza swoich pracowników.

Ta firma wykańcza psychicznie ludzi.

@były pracownik

Tadek zostaw ;)

Jeżeli chcesz i ty aplikować to teraz inżyniera procesu potrzebują do pyskowic.

@1

napewno sie znajdzie jakis po podstawowce na inzynierka

@1

napewno sie znajdzie jakis po podstawowce na inzynierka

byly

jak po chilwce zostaja suportami to zaklad schodzi na psy

Logistycs

Witam wszystkim, Dostrzegłem ofertę pracy na stanowisku Asystent ds. logistyki w Pyskowicach, czy warto zaaplikować , jak wygląda sytuacja w firmie. ile można zarobić i jakie są obowiązki. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam Logistycs

Shame

Witajcie, Szybkie pytanie: w najbliższym czasie mam rozmowę rekrutacyjną na stanowisko : asystenta ds. zakupów. Czy w związku z tym macie jakieś porady , opinie ? Na czym polega praca ? Jakie są warunki pracy ? za każda odpowiedź będę wdzięczny.

Jaro
@Shame

Kapuj na każdym kroku i awans pewny :-) Też tak zaczynałem.

kicia
@Shame

nie idź do zakupów!!! chyba, że chcesz aby sobie zszargać nerwy! szefowa poprzednią specjalistkę i asystentkę wykończyła, szkoda bo super dziewczyny były:( mobbing, na który firma przymyka oko

Największy patologiczny zakład polaczków jaki mógł istnieć ponieważ Koreańczycy nie chcą zarządzać tylko żądzą patałachami którzy nie mają predyspozycji na jakie kol wiek inne stanowiska nawet do łopaty :) tam awansują Adam.S Dawid.S Kaśka.S Mariusz.M i cała zarząd produkcji beztalencie:) Jakość Tadek.P i jakiś paweł.k podobno bez mózgu mięśniak :) bo normalni poodchodzili Logistyka to banda beztalencia konfidenci każdy jeden na drugiego nadaje nawet zwalają winy na siebie. Jeśli ktoś chce tam iść to na okres próbny może iść ale przyszłościowo nie polecam patologicznych rodzinnej firmy zresztą poczujecie zobaczycie Pozdrawiam. M

Iza
@Marek

Potwierdzam i zobaczycie zrozumiecie....

Gosia
@Marek

Na drugim zakładzie jest to samo. Jeden taki został przeniesiony z Pyskowic do Gliwic i myśli że jest dyrektorem i chciał by rządzić każdym . Tylko pytanie dlaczego Koreańczyk rzuca w niego telefonem...Przyjemniej by się pracowało gdyby nie trzeba było oglądać jego wrednej miny. Stanowisko jakie posiada nie upoważnia go do obgadywania i wyśmiewania się z pracowników. Zero szacunku. Na siłę szuka o co się doczepic i wystawić upomnienie. Ciągle słychać słowa krytyki,źle to,źle tamto. Pracownicy z Ukrainy są uważani za lepszych,a krytykuje Polaków . Próbuje udawać jaki jest fajny ale nie wychodzi mu to. Zero kompetencji. To pewne,że przez ogromną pomyłkę objął to stanowisko,ewentualnie brak chętnych. Chyba wiadomo o kogo chodzi.

@Gosia

Tak to jest jak wykształcenie przewyższa inteligencje ;-)

Odnośnie tematu Ochrony.Doszły mnie słuchy że na branie pracuje jakiś GAY,czy to prawda???i mam pytanko jak się można tam złapać się na pracownika ochrony???

Zbycho
@Piotr

Jest taki gość, jest spoko.Jest miły i nie wadzi nikomu ot spoko człowieczek zawsze elegancko ubrany wygląda jak prawdziwy ochroniarz, a nie jak reszta ekipy w dzinsach i trampkach,dlaczego pytasz ???

Madzia

Powiedzcie czy ochrona ysp to ta sama firma,bo chyba nie,byłam z CV i Pan z ochrony nie wpuścił mnie ,ale za to był bardzo miły i kulturalny!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice

• Jak się pracuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ys Poland Autoparts Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Poznańska 4
    44-120 Pyskowice