Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

anka

A jak wygląda praca w dziale hr? Ile osób, jaka atmosfera, ile się pracuje godzin dziennie?

@anka

HR w tej firmie nie istnieje, doświadczone osoby zostały zwolnione a nowe dziewczyny nie dają sobie tam rady. Jeśli chodzi o godziny pracy to standard 8 godzin + ewentualne nadgodziny. Uwaga na tym stanowisku trzeba uważać na koreańskiego przełożonego który jest największym obleśnym typem jakiego poznałam.

HR=biuro podawcze:)

zenek
@Kasia

a o jakich doświadczonych osobach piszesz? i jakim doświadczeniu? bo z tego co sobie przypominam to takiej osoby w HR nie ma i nie było!!! twór HR zawsze był zawsze po stronie pracodawcy i nigdy nie miał nawet zamiaru pomóc pracownikowi, nawet jeśli pracownik miał racje!!! niestety co Koreańczyk każe HR zrobi:(

@zenek

czyli nie warto aplikować, bo pewnie pracodawca notorycznie mobinguje , strandard koreanskich zakladow, szkoda,że Polacy na to sie godza

@Kasia

A dlaczego zostały zwolnione? Foch Prezesa?

@Ania

prawdy nie dojdziesz ale ile można tolerować czy raczej ignorować mobbing??? HR ma pomagać pracownikowi a nie robić co Prezes zarządzi - foch czy nie foch, ten dział to taka sama porażka jak i inne w tej firmie zarządzane przez Koreańczyków.

Okk
@Kasia

Opowiedz o tym kolesiu, co konkretnie? Jest zboczeńcem? W jakim sensie trzeba na niego uważać?

Kiki

Odbiegając od romansow itp jak jest z praca w Pyskowicach i normami??

nicka

Bylam dzis na rozmowie o prace w waszej firmie i co sie czlowiek dowiaduje jak zapytalam czemu Jest zapotrzebowanie na pracownikow. Ze Was wszystkich przenosza do ZABRZA. a jak ktos nie ma auta to co na nogach bedzie szedl hahaha

Kiki
@nicka

Ja dziś także byłam na rozmowie.... Nie pytałam o to czemu są przyjęcia ale zależało firmie by pracownicy byli z Pyskowic. .. To po co miejscowych do Zabrza? ?

@nicka

Dementuje głupotę, z firmy z Pyskowic i Gliwic będą jeździły busiki dla osób które nie będą miały jak dojechać do pracy.

pinik
@123

tylko jak pytalam Pana na rozmowie o to czy beda jakies busiki czy cos... Pan prowadzil rozmowe z firmy zewnetrznej ze mna to powiedzial ze nie bedzie zadnych busikow... widocznie sam nie byl poinformowany co i jak, a szkoda bo przez to ze nie mialabym jak dojechac zrezygnowalam :(

fred
@nicka

ciekawe na jakie stanowisko;) nie polecam firmy, wykończą ciebie psychicznie!!! to jest zakład znęcania się psychicznego nad pracownikami:(

Pracujący

Ciekawe czy kochanka lidera zmiany A odejdzie razem z nim czy przejdzie na inną zmianę gdzie będzie musiała jeździć wózkiem i zacząć coś robić....

Pracownik Produkcji

Rozmowa na poziomie, pytania standardowe. Jedynie pytanie o posiadanie dzieci było niestosowne. W ciągu 2 tygodni mam dostać informacje zwrotna.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
pytający

Szybkie pytanie, wiadomo co z tą halą w Zabrzu? jakaś data przenosin? jakieś szczegóły?

Channel

W Gliwicach rewolucje. Nareszcie zrobili porządek z osobami na stanowiskach Lider i support. Od samego początku to była pomyłka. Same znajomości nie wystarczą,trzeba mieć jeszcze trochę oleju w głowach. Doczekamy sprawiedliwości i zdegraduja pozostałych kierowników zamieszania. Teraz trzeba opuścić firmę z niesmakiem. Co za kompromitacja.

TseTse
@Channel

Jakie rewolucje? czyżby towarzystwo wzajemnej adoracji się rozpadło? na Pysk też porządki w kierownikach!

Powinni wyrzucić dziewczynę z Działu logistyki z Pyskowic, która wszystko wie i umie najlepiej i najdłużej siedzi w pracy, bo tyle pracy jest, ze ona nie wyrabia MASAKRA.

Robert

Chyba wiem o kogo chodzi. Jak się ma dobre układy w tej firmie to się można wspinać.

Czadoman
@Robert

Dobrze ze sie zreflektowała i nie skorzystała z mozliwosci awansu. To byłby czad.

Dawid

Nie wiem o co wam chodzi z tą koreanką z zakupów, przecież to ładna i fajna dziewczyna jest. Zawsze mi pomaga. To chyba coś z polakami jest nie tak, że nie potrafią z koreańczykami współpracować.

@Dawid

Mat. Skończ już wypisywac jedno i to samo. Znalazłeś miotle w końcu?

Kaja

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka

Andreas

Najmadrzejsza Panią kadrową wywalili na bruk Szkoda taka była arogancka wobec ludzi ...bidulka

Gienia
@Andreas

Nie gadaj. M.W.?

@Andreas

Szkoda...gdzie oni teraz znajdą drugą tak kompetentna kadrowa...zawsze uśmiechnięta,uprzejma,nie ingerujaca w życie pracowników. Tragedia. Trzeba ogłosić żałobę zakładową.

Marysia
@Robert

Koreanka jej pomogla?

Kaja

Illum byłeś i będziesz białym koreancem

ILLUM

Ludzie ale wy narzekacie zapraszam do innej pracy gdzie bedziecie jeszcze bardziej poniżani przez swoich rodaków wykorzystywani i traktowani jak śmieci to są realia polskie każdy pracownik fizyczny jest traktowany jak śmieć . Za dużo wieśniaków tam robi i nie ma pojęcia o innej pracy POZDRAWIAM

Fantasy
@ILLUM

Chyba nam sie "góra" odezwała.

...rzekł wieśniak.

Czadoman
@ILLUM

To Ty nie masz pojęcia o pracy w innych zakładach. To wmawianie nam na każdym zebraniu, że gdzie indziej jest jeszcze gorzej naprawdę działa nam na nerwy.

@Czadoman

Też jestem tego zdania! To już się staje nudne. Ktoś usuwa niewygodne komentarze...Prawda boli

Jak myślicie dadzą jakiś nędzny bon na święta dla produkcji czy ludzia pracującym najciezej na ta cała szlachte się nie należy bo reklamację bo noki. ...tylko dlaczego szlachta świętowała widocznie jest co świętować!!!

Jadźka
@Marcin

Myślę,że są ważniejsze wydatki niż nagradzanie produkcji.Ten kto miał być doceniony był na kolacji świątecznej.Szlachta zawsze zasługuje na uznanie cudzą pracą.Produkcja?Nie liczy się!Zerknij lepiej na pasek czy premia nie uciekła na opłacenie melanżu...

byly
@Jadźka

jaka szlachta same nieudaczniki

Marcell
@byly

Jaki zakład taka i szlachta

Enginer Produce

Siemanko, Pracuje obecnie w YS Poland i mogę powiedzieć, ze ludzie ( Polacy) budują firmę i oni są odpowiedzialni za atmosferę i kształt firmy. Większości z nich są donosicielami co większości czasu przebywają na papierosie gdzie obgadują i donoszą na innych. Dzięki wyczerpujących wizyt na papierosie, musza siedzieć na nadgodzinach, bo ich wydajność jest na niskim poziomie. Rada dla Managerów i pomysł dla Reduce Cost , monitorowanie ludzi z biur, którzy ciągle przebywają na papierosach. Kolejny aspekt, który widzę, jest chamstwo w biurze gdzie pracownik, rzuca mięsem , obraża innych pracowników, uważając się za nad człowiekiem a tak na prawdę, takie osoby można opisać piosenką Land Park ''Miej niż zero"'. Filozofia Koreanska może być nie udolna, ale nie udolność i chamstwo Polaków , rodaków jest jeszcze gorsza. Bo Polak, Polakowi jest wrogem. Pozdrawiam Enginer Produce

Logistic
@Enginer Produce

Racja!Monitoring zwłaszcza na nockach.Co godzinę papierosek a na nadgodziny przychodzą posiedzieć(mowa o liderach) albo polatać z mopem.Nie raz się słyszało jak liderzy obgadują i poniżają pracowników.

mm

jak jeszcze za to YSP płaci;)

tipex & niko ponad prawem
@mm

Co prawda obowiązki nie współmierne do otrzymywanych pieniędzy. Mechanik główny (korean) dyryguje i czasem nawet rzuca częściami... Na szczęście nie mieszkamy we wschodniej Polsce i pracy u nas w ch. Nie ma co wylewać żali i cisnąć innych tyko bra (usunięte przez administratora) e w troki i wyruszać w świat szeroki. Widzę, że większość ludzi piszących na tym forum skupia się na tym kto kogo (usunięte przez administratora) i albo nie (usunięte przez administratora) i kto awansował bez szkoły czy jest mięśniakiem czy nie... Nie powiem troche się uśmiałem czytając te 3 strony komentarzy, ale szczerze to troche smutne, że tylu ludzi ciśnie osoby które gdzieś tam są jakie są. Może się zastanówcie nad sobą po choler*e jeszcze tu pracujecie skoro jesteście tacy zajebiści wśród tych wszystkich "idiotów". Przypominam ze pracy na śląsku jest ogroooooommm. Wiec palić wrotki i powodzenia. Peace. P.S. Woda w dystrybutorach jest c*ujowa a kible wiecznie w kolorze sepii.

Sombrero
@tipex & niko ponad prawem

No wiesz jeden pójdzie w cholere a inny z tego czy innego powodu zostanie. To niech przynajmniej sobie tu ulzy, bo chyba tez po to sa fora tego typu.Trudno milczeć jak dzieja się takie rózne jaja

mm

oj tam oj tam, chłopak musi jakoś odreagować w robocie:)

fghfrdhfc
@mm

A może dowartościować :-)

Harry Potter

Ten koleś w Gliwicach to jakiś desperat czy może taki playboy? Ukrainka za ukrainką. Urodą nie grzeszy,niczym nie przyciąga ,więc to one takie zdesperowane.

Marcell
@Harry Potter

Straszne desperatki a ta od lidera miniaturki przeszła wszelkie granice

Alojz
@Marcell

Marcell zapodaj coś wiecej

Lucy

Pociesza sie juz następną

Mikołaj

Niebawem imprezka świąteczna ale tylko dla wybrańców firmy. Produkcja znowu pominięta.

Kaja

Lista się pojawiła nagle ale jest .

Kaja

Alojz listę mieli wydrukować liderzy

Witek

No lista byla co wam wasz kierowniczek nie przekazał

Zostaw merytoryczną opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice

• Jak się pracuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ys Poland Autoparts Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Poznańska 4
    44-120 Pyskowice