Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Nie polecam nikomu. Same uklady i kolezenstwo. Jezeli nie jestes lizusem, to nie praca dla takich osob. Szczegolnie na wyzszych stanowistkach... malo kto ma kompetencje i umiejetnosci do wykonywanych zadan. Ludzie tam caly czas cierpia z powodu wypadkow i nikt sie z tym nie liczy. Licza sie jedynie $$$ na przekupstwa. Radze unikac tego (usunięte przez administratora)

Nie polecam nikomu. Same uklady i kolezenstwo. Jezeli nie jestes lizusem, to nie praca dla takich osob. Szczegolnie na wyzszych stanowistkach... malo kto ma kompetencje i umiejetnosci do wykonywanych zadan. Ludzie tam caly czas cierpia z powodu wypadkow i nikt sie z tym nie liczy. Licza sie jedynie $$$ na przekupstwa. Unikac tego (usunięte przez administratora)

ktoś

W końcu pozbyli się tego nieroba, co wiecznie na L4 siedział?

Fajny 81
@ktoś

O kim mówisz?

Dziewczyny jaki styl panuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Frida

BOHO

Pracownik Produkcji

Rozmowa na poziomie, pytania standardowe. Jedynie pytanie o posiadanie dzieci było niestosowne. W ciągu 2 tygodni mam dostać informacje zwrotna.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Myślę, że to było całkiem normalne pytanie. Każdy przez ewentualnym zatrudnieniem w danej firmie chciałby wiedzieć, jak wyglądają różne kwestie związane z zatrudnieniem. To jak z tymi szansami na ewentualny awans?

brrr

To wszystko zależy czy masz biust czy nie

Do pracy...

Jak można się dostać do tej firmy ? Jakasbagencja pracy to obsługuje czy trzeba z buta uderzać prosto do kadr ? I czy są teraz przyjęcia i kogo zatrudniają (jakieś szczególne wymagania. Itp.)

d

Awansowała bo sobie na to zapracowała ! zazdrość i podłość ludzi nie zna granic!!!!!!!!

Ludzie szkoda gadac. Dzis nie ma niewolnictwa! Jak sie nie podoba to trzeba sobie poszukac innej pracy. A wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Lidia

Prawdę mówiąc, to Twój wpis jest średnio pomocny. Napisz proszę jakieś konkrety o pracy w Ys Poland. Co myślisz o zarobkach?

Stała
@Lidia

Zarobki najniższe ze wszystkich firm na strefach ale za to konkretny luz w pracy nie trzeba gonić za normą bo za 50 zł premii za wyrobienie nie ma po co się męczyć i wysilać A poza tym normy są tak wyliczone że spokojna praca i każdy normalny człowiek ogarnie nawet spokojnie kawki na stanowisku pracy się napijesz i na spokojnie pójdziesz do toalety nikt nie musi Cię zastępować bo nie ma tam pracy taśmowej A i jeszcze smsa dasz radę napisać i przez telefon też w toalecie pogadasz także luz A kuszenie ludzi atrakcyjnym system premiowania zakrawa na śmieszność premia to 50 zł za wyrobienie normy 50 zł za obecność o ile pełne 3 miesiące jesteś w pracy bez chorobowego no i 50 zł bhp aha i obiecane 100zl premii jakościowej której praktycznie nie ma bo jakość w tej firmie nie istnieje A nawet jakby miała być to koreański prezes skutecznie ją zablokuje także pracownik po minimum roku pracy może liczyć na 2000zl wypłaty o ile dostanie premię ZAPRASZAMY walcie do firmy yspoland drzwiami i oknami tam już na was czekają w otwartymi rękami aha to wszystko tyczy się pracowników produkcyjnych bo jeżeli będziecie mieć szczęście i dostaniecie się do biura albo logistyki albo jakości to macie zapewniony jeszcze większy luz nieograniczone wyjścia na papieroski dostęp do wszelkich zakładowych ploteczek no i automatycznie wyższe zarobki powodzenia

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Stała

W tej firmie takie słowo jak rekrutacja nie istnieje. Wystarczy przyjść złożyć cv i na drugi dzień pracujesz. To firma która przyjmuje wszystkich bez wyjatku. Nie musisz miec wyksztalcenia ani doswiadczenia nie ma żadnych wymagań ani specjalnych umiejętności. Tak samo jak nie istnieje pojecie szkoleń i kompetentnych ludzi do podjęcia decyzji czy pomocy. A ludzie którzy tam jeszcze pozostali to tylko z wygody, darmowego dowozu do pracy czy też pewności że nikt ich nie zwolni bo są w tej firmie nie do zastąpienia. Pewnie większość osób czytających tą opinie powie że większość firm czy to na strefie gliwickiej czy zabrzańskiej działa na podobnej zasadzie i że osoba pisząca to nie ma odwagi powiedzieć tego wprost i wyżywa się anonimowo no ale cóż chcieliście szczerej opinii to ja dostaliście.

Tragedia
@Stała

Popieram w 100%. Tam się człowiek nie liczy. Nie wiem czy współczuć osoba które tam pracują czy się z nich śmiać że pasuje im robota u Koreancow. Najwidoczniej nie mają większych perspektyw w życiu

Najpierw to trzeba zwolnić Pana kierownika z zmiany C kapus nie udacznik

Mała
@Adam

Na szczęście jeden się sam wyeliminował ????w końcu zmiana B odetchnie z ulgą ????

Ziomek z z produkcji

W firmie panuje ogolna patologia jeśli chodzi o osoby na "wyższych stanowiskach". Na zmianie B liderzy i saporci są nieudolni i nawet nie próbują pomagać ludziom z produkcji. Mechanicy nie dbają o stan techniczny maszyn tak jak powinni ale co sie dziwić jak jest ich kilku. Jedyne akcje serwisowe robią dopiero po wypadku choć jedna prasa co zmiażdżyła dwóm osobą ręce dalej stoi i nikt jej nie naprawia. W sumie może to i lepiej. Pracownicy jakości są w porządku ale standardy w firmie tak szybko sie zmieniają że oni sami tego nie ogarniają. Na jednej zmianie coś jest dopuszczone a przyjdzie druga i się okazuje ze pierwsza zmiana produkowała złom. Ogólny chaos. Jeśli chcesz zarobić pieniądze to nie powinieneś się tutaj zatrudniać bo na produkcji dostaniesz najniższą krajową z możliwością dostania co rok podwyżki o 3%. Śmiech na sali.....

@Ziomek z z produkcji

Wiele firm działa obecnie zgodnie z filozofią ciągłego rozwoju, więc zmieniające się standardy to coś, z czym można często się spotkać. A w jakim systemie odbywa się praca w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o? Jeśli możesz, to napisz też, na jaką umowę można liczyć.

joser2

Firma porazka.Zenada. Nie polecam. Bhp maja gdzes. Polakow zastepuja ukraincami od 5-ciu agencij,maszyny bez serwisu,pracuje tam tylko patologia. Po tygodniu rzuczilem ten zaklad, choc i przyjechalem z ukrainy. Ludzie uciekaja,niema co tam lapac,rowniez mozna zostac bez reki,w 2019-m 2 takich wypadki bylo. Koreanczycy maja wszystko gdzies

@joser2

Nie jesteś tu pierwszą osobą, która wspomina o tak tragicznych w skutkach wypadkach jakimi są na przykład miażdżenie rąk podczas pracy. Co stoi za tego typu przypadkami? Czy pracodawcy nie wprowadzają takich technik, które mają za zadanie zabezpieczyć swoich pracowników przed nieszczęśliwymi wypadkami?

ktośtaki

Cóż, jakby to krótko opisać a niestety się tak nie da, to dział produkcji i mówię o operatorach, między sobą wszyscy są w porządku, mniej lub bardziej, ale jak trzeba to idzie otrzymać pomoc jak się czegoś nie wie i ogólnie stosunki między pracownikami są OK. Problem zaczyna się im bardziej patrzymy na wyższe szczeble. Niektórzy Liderzy wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) mają, to samo tyczy się kierownictwa i wszystkich wyżej. Ukraina to Ukraina, traktowani jak święte krowy, tu coś rozwalą, tam coś zniszczą, nieostrożni. Jakość obowiązuje wszystkich, tylko nie ich. Maszyny mają po nawet 10 lat i ZERO serwisów od kilku lat. Jeśli chodzi o sam aspekt pracy, to jest ona monotonna, nudna wręcz, ale nie jest lekka, kwestia ogarnięcia tematu i potem paroma lekkimi ruchami można robić coś z czym ktoś inny będzie się bardzo męczył. Trzeba dźwigać, dużo dźwigać, aspekt fizyczny niestety jest naginany do granic możliwości

centuś

Nie ma ideałów, zawsze znajdzie się cos co trzeba naprawiać. Ale w sumie jest dobrze.

Bari
@centuś

Naprawić to trzeba kadrę w tym zakładzie poczynając od śmiesznego kierownika mydlacego oczy koreańca A wali wały na żywca ...

Bartosz

Właśnie kończę drugą umowę 9 miesięczną .co mogę powiedzieć o zakładzie a no trochę o zarobkach nie wspominam ale to że pracownik produkcji zarabia na równi czy nawet mniej od sprzątacza hali to jest upokorzenie.Druga sprawa fajnie że po tylu latach firma ruszyła się i wybudowała swoją hale aczkolwiek zejdzie rok puki warunki socjalne będą na poziomie szefostwu się spieszy szybko i byle jak takie ich motto I trzecia i ostatnia z mojej strony wysłuchiwać od kierownika czy menagera różnych pierdół wam wolno ale żeby dostać NOWE narzędzia na stanowisko to nie wiadomo co nie dostaniecie albo dostaniecie zużyte lub prowizoryczne narzędzia bo firma biedna i ją niby nie stać co do ludzi od zwykłych pracowników do liderów nic nie mam sa w porządku na resztę strata czasu .

byly
@Bartosz

proponuje pozbyc sie stechlego, milerka pazdziozycy lesiakow i wtedy zaklad bedzie funkcjonowal

Obecny

Brawo! W końcu coś mądrego.Popieram! I "pięknej" nikoli

Joanna
@byly

Akurat Lesiaki są w porządku traktują wszystkich tak samo i zajmują się praca .A nie chodzeniem na papieroska 25 razy na zmianę jak inni liderzy

dlugi
@Joanna

mieliscie dobrych liderow mariusz, (usunięte przez administratora)juz niebedzie tak dobrze jak kiedys to se newrati

dlugi
@dlugi

dlaczego stantad uciekaja ludzie bo to nie zaklad trylko (usunięte przez administratora)

kicia
@byly

miler to małoletni karypel i wredny h......j

Control Produce

Szlachta ponad prawem, nie którzy pracownicy siedzą w biurze po 12 h , uważają, że są zapracowani i mają ogrom pracy. ( dział Logistyki ) a tak na prawdę większości czasu spędzają na papierosach i obgadywani innych ( Menagera, pracowników i firmę ) najlepsze, że firma to akceptuje, takie zachowanie. Pracownik produkcyjny nie wyrabiający odpowiednią poziom produktywności jest zwalniany. Proponuje zastosować narzędzia do produktywności osób pracujących w dziale Logistyki w Pyskowicach. Każdą zadanie można zmierzyć i określić ramowy przedział trwania operacji i ocenić pracochłonność zadań i dzięki temu można wyznaczyć wydajność. Bo zachowanie i naciąganie godzin jest karygodne ale widząc Managerka Logistyki nić z tym tematem nie robi. ( Dobry Manager ocenia i mierzy wydajność swoich pracowników) Pozdrawiam Control Produce

@Control Produce

Ha ha

Marcin były pracownik
@Control Produce

Firma porażka zwolnilem się przez to że mi się dziecko urodziło i musiałem się przeprowadzić i do dziś mi nie wysłali świadectwa pracy A to już prawie rok będzie płaca tak że w biedronce Lidlu i wszędzie zapłacą lepiej maszyny się psują i cza czekać aż je zrobią jak zrobią to i tak po chwili się psują i znów się czeka nie polecam

jezdem z zabrza i interesuje mnie praca w tej firmie. moze mi ktoś powiedieć czy warto tam iść?

byly
@Zainteresowany

nawet nie probuj szkoda nerwow

@Zainteresowany

Tak warto ja tam pracuje

@Bartosz czy rozmawialiście z szefem na temat różnicy wynagrodzeń między tymi stanowiskami? Może powinniście zwrócić uwagę na to i podać argumenty za tym, żeby Wasze stanowisko zarabiało więcej w firmie Ys Poland Autoparts. Jakie argumenty byście przedstawili?

oburzony

NIe polecam tego zakładu. Kadry oszukuja ludzi na pieniondze, Nikomu nie potrzebny jest ten dzień wolnego

@byly ale dlaczego obrażasz osoby, które pracują w Ys Poland Autoparts? Pracowałeś tam, że wiesz kto tam pracuje i tak się o nich wyrażasz? Ktoś Ci się naraził? Jakie masz doświadczenia z tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice

• Jak się pracuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ys Poland Autoparts Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Poznańska 4
    44-120 Pyskowice