Opinie o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o w Pyskowice

Dulcynea

raczej nie ma problemu z dniem wolnym .przynajmniej u mnie na zmianie nie slyszałam

Dulcynea

za nocki jest dodatek nocny.Soboty to jest różnie zależy od naglących zamówień.samych nocek nie można robić trzeba iść systemem zgodnie ze swoją zmianą.

Dulcynea

Da sie wyrobić przyjmują teraz bezpośrednio bez pośrednictwa pracy.Pierwsza umowa na 3 miechy druga na rok ,trzecia stała. Jedna zmiana---- wchodzi trzecia zmiana tzw.nocka czyli system 3 zmianowy zarobki średnio ,małe he he ok 1500 bez sobót

zbielony

ha ha przecież tu nie ma żadnych wygórowanych kwalifikacji na magazyniera tu przecież pracują magazynierzy z zawodówką a nie absolwenci uniwersytetu i z 5-letnią praktyką obsługi wózka nie rozśmieszajmy się ! a co do zarobków tu nawet po roku zarabiasz tyle samo a nie tylko na początku WYZYSK I TYLE !

adi 267
@zbielony

tako prawda ta firma jesdt do bani ludzie na zmianie A jak lider i Wiolka są wredni i falszywi tam się liczy tylko wynnik nić innegoi zeby nie było dubli to wiadomo bo żołdki się wkurwiają na pracownika nikomu nie polecam tam składać aplikacji po tam jest obóż pracy jezeli się uczysz zaocznie to im nie pasuje jak masz praktyki to ci powie przełożony masz wybór albo praktyki albo praca wybierasz tam jest wyżysk i to na maxsa najgorszo firma jako jest tak samo trw

Max
@adi 267

Wiesz co mogę zrozumieć że komuś firma nie pasuje , że praca mu nie odpowiada. Ale jak czytam, że ktoś pisze że cała zmiana jest do bani, to mam wrażenie że jest albo idiotom i nikt go nie akceptuje albo do niczego się nie nadaje . Jest też jeszcze jedna możliwość jest to jego pierwsza praca i myśli że to jak w domu że mamusia mu będzie wszystko pod buzie dawać i robić za niego . A co do nauki , to nie słyszałem żeby ktoś komuś zabraniał się uczyć , wielu ludzi w tym zakładzie się uczy i jakoś nikomu to nie przeszkadza .

Pracownik Produkcji

Rozmowa na poziomie, pytania standardowe. Jedynie pytanie o posiadanie dzieci było niestosowne. W ciągu 2 tygodni mam dostać informacje zwrotna.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
do tommy

Tommy - 2012-08-14 15:15:12 Oni nawet nie maja swojej strony w języku polskim, co się rzadko zdarzaNick angielski. Trzeba sie uczyc jezykow a nie marudzic... Firma amerykanska nie musi miec strony w jezyku polskim...

z magazynu

zbielony - 2012-07-19 17:18:26 Uhahany wszystko zależy na jakim stanowisku pracujesz jedni graja w .... [usunięte przez moderatora]a np. na na magazynie inni ciężko pracują na produkcji zbielony trzeba miec wyksztalcenie i isc na magazyniera [usunięte przez moderatora] .

Wojtasik

Szkoda gadać , z daleka od tej firmy

karolina

Mój chłopak tam pracował i juz nie pracuje, co to za zarobki 1100 zł ? śmiech na sali, dojazd go kosztował 150 zł, po miesiącu pracy i odliczeniu kosztu dojazdu 950 zł netto, całe szczęscie przygodę z tą firmą ma już za sobą , tak jak piszą powyżej praca za miskę ryżu

zbielony

maja stronę w swoim rodowitym języku a tak naprawdę to produkuje się tam elementy do bombek militarnych oficjalnie komponenty do branży automotive kia hundai itp.

Tommy

Oni nawet nie maja swojej strony w języku polskim, co się rzadko zdarza

Asia

Co tak naprawde produkuje ta firma ?

zbielony

Uhahany wszystko zależy na jakim stanowisku pracujesz jedni graja w ... [usunięte przez moderatora].a np. na na magazynie inni ciężko pracują na produkcji

Goku

Dziwisz sie Marek ze juz tam nie pracujesz jak dzien w dzien lecialec w ... [usunięte przez moderatora] jak sie wykrecic z roboty... dzien w dzien robiles z siebie takiego [usunięte przez moderatora].. a to tylko zeby (usunięte przez administratora) ac do nosa... ogarnij sie chlopie... pracuje tam tyle co ty i tylko ty masz problemy. [usunięte przez moderatora] zostan tam i udaj sie na leczenie o ile cos pomoze..

No Łukasz masz w 100% racje, ja jeszcze tu jestem...mysle ze do 30.04 bo nikt mi nie chce powiedziec czy mi umowe przedluza czy nie, ale w razie braku nowej umowy tutaj juz mam nagrana robote, wiec jest spoko :D a co tam u Ciebie? bys sie kurde pofatygowal kiedys na Tokyo odwiedzic kumpla z wojska :D

były

a ten mechanik juz niejednego zakapował razem z (usunięte przez administratora) knehtem na cudzej krzywdzie sie pasie pasozyt

dalej to samo

niestety nic sie nie zmienilo...a nawet jest jeszcze gorzej...nie ma co komentowac najwyzsza pora stad (usunięte przez administratora) i tylwe w temacie, biore przyklad z lukasza i sie wynosze z tego syfu bo tu mozna sie dorobic...garba!! a jak pojdziesz cos zalatwic i pogadac to cie zbesztaja...zero szacunku dla pracownika, nawet tego ktorego spod agencji przyjeli pod swoje skrzydla...smiech na sali...tak sie teraz dba o ludzi ktorzy (usunięte przez administratora) a zebyscie mieli dylematy gdzie na weekend jechac? praga a moze berlin? ludzie ja mam duzo powazniejsze dylematy...spadam z tej firmy i radze tak kazdemu kto tam utknął

pizza

(usunięte przez administratora)idź lepiej na produkcje sam sobie robic, tak jak robiłeś kiedyś i dobrze pamiętasz jak to było :) pokarz sam jak te swoje normy wyrabiasz :)

Tadek

przykład 5 lat temu zarabiałeś podobnie paliwo 3 zł dzisiaj 5 zł jak by nie patrzeć pracodawca z nieba kasy nie ma tak samo wydaje kase plus na firme i tak samo produkt schodzi a jak sie buble robi to tym bardziej kokosy wszyscy robią

Tadek

skończcie te słodkie pierdzenie bo sie nie da już oni podwyżek cen w slepach nie robią (usunięte przez administratora)

Kłamią na każdym kroku byle napchac tylko swoje kieszenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ys Poland Autoparts Sp. z o.o - Pyskowice

• Jak się pracuje w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ys Poland Autoparts Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Ys Poland Autoparts Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ys Poland Autoparts Sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Poznańska 4
    44-120 Pyskowice