Opinie o B.A.U.S. AT Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B.A.U.S. AT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie B.A.U.S. AT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.A.U.S. AT Sp. z o.o. w Toruń

Maro

Witam. Jak się wam pracuje na magazynie? Dużo jeżdżenia widłakiem? Prowadzicie dokumentację pisemną i komputerową ( ms.office) czy tylko 1 z 2? Jak atmosfera w pracy ? ( W skali 0/10 na pewno by mniej więcej zobrazowało ) Jak kierownictwo ? ( W porządku , można się o wszystko dogadać / Średnio / Niezbyt fajne ) Wynagrodzenie na start jest w porządku czy raczej słabe? Jakby jakiś pracownik , bądź były pracownik mógł odpowiedzieć na te pytania to byłbym bardzo wdzięczny + napewno by taka opinia pomogła innym kandydatom.

Na ile zmian się pracuję w firmie i czy są przyjmowane nowe osoby

Barbara
@ja

Nie wiem niestety, na ile zamian pracuje się w firmie B.A.U.S. AT, ale wiem, że właśnie szukają tam nowych pracowników. Wiele naprawdę ciekawych ofert znajdziesz na jednym z wiodących portali. Jesteś zainteresowany pracą na produkcji, czy chodzi o inny charakter pracy?

@Barbara

Na produkcji

Amelia

A ilu asystentów jest obecnie w firmie?

Edward

Czego konkretnie nie polecasz? Twoja opinia jest na chwilę obecną mało dla mnie zrozumiała, dlatego też chciałbym Cię prosić o to, abyś napisał coś więcej na temat pracy w firmie B.A.U.S. AT. Mógłbyś to zrobić?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie B.A.U.S. AT Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Małgorzata

@Schweißer, a czy aktualnie poszukiwani sa nowi pracownicy? Czy trudno tam uzyskać zatrudnienie? Nie znalazłam niestety żadnych aktualnych ofert pracy ale może któryś z naszych użytkowników jest w stanie nam powiedzieć czy warto tam aplikować?

@Małgorzata

Poszukiwana jest osoba znająca bardzo dobrze język francuski.

@Hans Kloss

A co zwalniaja obecna pracownice znajaca francuski?

@Bob

Nie, firma się rozwija i potrzeba rąk do pracy, tudzież osobę znającą język francuski jako punkt wyjściowy. Reszta to długie przyszkolenie i pełne zaangażowanie w proces projektowania i zabudowy pojazdów ratunkowych.

@Hans Kloss

Rozumiem .hmm...a nie wiesz może kiedy będą premie kwartalne?podbno pracownicy czekają już pół roku i nic?

@Bob

Nie wiem, ja tam nie pracuję tylko znajoma. O finanse się nie pytam.

Aga
@Bob

Może słabo zna ten francuski.... Ciekawe jak poszło jej na egzaminie...:)

@Aga

Jak zapewne się domyślasz - nie jest to dobre miejsce na takie dywagacje. Takie komentarze w żadnym stopniu nie przyczyniają się do pomocy osobom, które wchodzą tu po to, by dowiedzieć się czegoś o firmie B.A.U.S. AT. Jesteś jej pracownikiem, czy tylko obserwujesz to, co się tam dzieje?

Małgorzata

@Hans Kloss Rozumiem. Stanowisko wydaje się być ciekawe - a wymagają doświadczenia, czy przyjmą osobę, która dopiero rozpoczyna karierę zawodową? @Bob Super, że mimo tego, iż nie pracujesz już w B.A.U.S. AT aktywnie udzielasz się na forum. A jak długi miałeś tam staż pracy?

Małgorzata

@Hans Kloss Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. A na jakie stanowisko chcą zatrudnić osobę, która zna dobrze język francuski? @Bob Wnioskuję po Twoim wpisie, że jesteś pracownikiem w B.A.U.S. AT. Może w związku z tym zechciałbyś się podzielić z użytkownikami forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Oferuje umowę o pracę, czy raczej pozostaje przy umowie zleceniu?

@Małgorzata

Raczej juz byłym pracownikiem ale mam cały czas kontakt z osobami które tam pracują...Jezeli chodzi o atmosfere to jak najbardziej jest ok ,umowa jest jak najbardziej o prace ,tylko z premia kwartalna za ktora wiszą juz pół roku jest cicho i nikt nic nie wie xd koledze z forum zadałem pytanie o premie to nagle ucichł...pozdrawiam

@Małgorzata

@Małgorzata Menadżer projektu z j. francuskim

interesant

Dzień dobry. Czy pracuje ktoś w firmie B.A.U.S w Ostaszewie i mógłby podzielić się opinią na temat firmy ? Jaka atmosfera pracy, zarobki itp ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Schweißer
@interesant

Pracuje w tej firmie blisko rok i po trzech innych zakładach mam już z czym porównywać i Baus naprawdę wypada w tym porównaniu bardzo dobrze nikt nikogo nie goni ,atmosfera jest normalna i każdy kto pracował po nazwijmy to kołchozach przychodząc tu do pracy odetchnie z ulgą.

admin

Masz już dość plotek na temat firmy B.A.U.S. AT Sp. z o.o.? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o B.A.U.S. AT Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w B.A.U.S. AT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.A.U.S. AT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.A.U.S. AT Sp. z o.o.?

B.A.U.S. AT Sp. z o.o.