Opinie o B.A.U.S. AT Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B.A.U.S. AT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie B.A.U.S. AT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.A.U.S. AT Sp. z o.o. w Toruń

Szukają ludzi do pracy na odpowiedzialne stanowiska z wykształceniem i doświadczenie za jak najmniejsze pieniadze. Proponują kandydatowi żeby wziął dzień wolny z pracy i przyjechał do firmy bo muszą sprawdzić jak sobie radzi za stawkę 22,80 brutto. Po do gadaniu się co do szczegółów i terminu przyjazdu stwierdzają że mają innego kandydata. Szkoda czasu na takich pracodawców.

Xxx
@Kandydat

No tak umowa na tydz i co piątek się proś o umowę czy w poniedziałek masz przyjść do pracy ...

Dawid

Język francuski jest wymagany ?

Katarzyna
@Hanna

Ja musiałam znać francuski bardzo dobrze ( minimum 69%) i dzięki temu mam pracę. Szef jest wymagający, ale wspaniały. Syn szefa również.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jakie są stawki godzinowe na stanowisku monter zabudowy podłóg? Jaka atmosfera panuje?

Do Marcina

Nie zawsze, ludzie którzy nie są pracownikami produkcyjnymi zadko szukają przez pośredników, ze względu na doświadczenie i wiedzę, że pośrednik ma od zatrudnienia prowizje. Poza tym na produkcji zawsze jest dużo większa rotacja niż na stanowiskach "wyższych".

Xxx Nowy wpis
@Kandydat

Co wchodzi w socjal B.A.U.S. AT Sp. z o.o.?

Pytam Nowy wpis

Orientuje się ktoś może czy są poszukiwane osoby na przedprodukcje?

Czy zdarzają się nadgodziny w B.A.U.S. AT Sp. z o.o.?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie B.A.U.S. AT Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Dawid

Język francuski jest wymagany ?

Prodigy
@Dawid

Tak ale tylko od kobiet z biura...

@Prodigy

Słaby komentarz, może admin zauważy, że się tu obraża kobiety.

@Kamila

A gdzie kogoś ktoś obraza? Widocznie wzięłaś komentarz za bardzo osobiście, to chyba znasz ten francuski aż za dobrze?

@69

rozumiem, że w biurze same panie tu są i stąd ta przypadkowa dwuznaczność czy ktoś delikatnie chciał sobie zażartować? ;)

Katarzyna

Rekruter

Witam Po jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i odniosłem wrażenie że potrzebują (usunięte przez administratora)a nie pracowników bo prawie rok czasu na umowę zlecenie to gruba przesada

O co chodzi z nowym ogłoszeniem? Trzeba znać francuski i jakieś programy do rysowania? Chodzi o Corel? Ktoś coś?

Jola
@Ewa

Francuski musisz znać i to na wysokim poziomie co najmniej na 69%

Cześć, jaka u was panuje atmosfera w dziale konstrukcyjnym i na jaką stawkę można liczyć? Pojawiła się oferta pracy na konstruktora ale nie chcę tracić urlopu jeśli moje oczekiwania różnią się względem tego co oferuje firma Z góry dzięki :) :)

@Kasia

Atmosfera była spoko i pewnie dalej taka jest, elastyczne godziny pracy, wypłata na czas, co do zarobków zależy od ciebie i twoich umiejętności o które szczegółowo wypyta kierownik działu (praca w Solidworks, PDM, Draftsight).

@Adam

A w jakim przedziale są zarobki w dziale? Nie chcę brać wolnego i tracić całego dnia by dowiedzieć się, że jednak szukacie kogoś tańszego

Co jaki czas w B.A.U.S. AT Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Chętnie dają podwyżki

Niewazne

Jak cię wielki majster nie polubi nigdy nie dostaniesz przyjdzie młody dostanie więcej od ciebie jeszcze ci go każą uczuć

Zatrudniłem się niedawno w tej firmie a już myśle żeby się zwolnić. Słabe pieniądze brak możliwości rozwoju. Zalezy na kogo sie trafi. Ogólnie ludzie spoko poza takim jednym Arkiem. Radzę na niego uważać bo fałszywy jest i niezły (usunięte przez administratora) Szef nie ogrania wielu spraw i zawala dużo rzeczy a potem dostaje po (usunięte przez administratora) pracownik. Wypłata zawsze na czas. To jedyny plus. Ogolnie firma moim zdaniem jest źle zarządzana.

Kamila

powiedz mi, nie wiedziales o tym ile bedą ci płacic przed zatrudnieniem ze teraz narzekasz na wysokość wypłaty czy jak?

@Kamila

Zwodzili mnie, że będę miał podwyżkę. Kilkadziesiąt złotych dostaliśmy. Tracą dobrych ludzi bo przy takich zarobkach nikomu się starać nie chce i firma po równi pochyłej zamiast się naprawdę rozwijać

Hanna

Ale to jak długo w sumie już pracujesz? Bo żeby podwyżkę indywidualną dostać to chyba trzeba nieco dłużej niż parę miesięcy? Te kilkadziesiąt to taka cykliczna zbiorowa podwyżka tak?

@Hanna

Nie ważne, jak długo. Ważne, że podwyżek nie ma za dużych, uważasz że dla kogoś kto pracuje kilka kat 200 zł to jest normalna podwyżka w dzisiejszych czasach?

Hanna

No jak wiadomo na pytanie retoryczne nie trzeba raczej odpowiadać. Mimo wszystko ciekawa jestem jak po paru miesiącach warunki tutaj wglądają, nikt nic nie pisał, więc jest bez zmian?

Rozwój jest możliwy

@Marcin

A napiszesz o tym rozwoju w takim razie coś więcej? jakiś konkrety zakres / kierunek?

Xxxx

Nie polecam na rozmowie co innego a w praktyce też co innego jedyny plus to że wypłaty są na czas a reszta to maskara. Obiecują umowe o prace a na drugi dzień zwalniają człowieka bo robia porządki, zarządzanie też słabe. Starzy pracownicy jeżdżą po nowych pracownikach oczywiście nie mam tu na myśli wszystkich starszych pracowników ale jest tam kilku takich.

Na ogłoszeniu umowa o pracę, na rozmowie inna rzeczywistość.. Na start na różne działy umowa zlecenie aż na 3 miesiące śmiech na sali.

@Marta

A masz gdzieś pod ręką może jakieś aktualne ogłoszenie? Bo zastanawiam się czy odnośnie tego uop to im chodzi, że już na stałe czy to wprost napisane jest, że o okres próbny chodzi?

@Hanna

Na olx jest ogłoszenie i pisze że umowa o pracę a nie zleceniowka

Gizmo

Da się zarobić u was 4500 netto w 8 godz dziennie bez sobót jestem operatorem piły panelowej cnc sheling z reszta każda inna nazwa tej maszyny ale ten sam program do rozkroju płyt jest

Aras
@Gizmo

W życiu tyle nie dostaniesz. Odkąd mały łysawy zarządza produkcja ludzie są traktowani jak (usunięte przez administratora) i tania siła robocza. Z 3500 max dostaniesz

Ernest

Drodzy koledzy,koleżanki jestem z wykształcenia tech.drzewnym 20 letnie doświadczenie w stolarstwie.Kierunek meblarstwo z czego 7 lat na terenie Holandii też w zawodzie swoim dokładnie przy budowie i wyposażeniu luksusowych przyczep kempingowych(usunięte przez administratora)

Grucha
@Ernest

I chcesz żeby ci zrobić zdjęcie?

@Grucha

Wątpliwe, raczej pisze o swoim doświadczeniu, żeby zapytać, ile mógłby zarobić w B. No, ale widzę, że tu trudno o pomocne odpowiedzi na temat pracy w firmie. To wiele mówi o atmosferze, nie uważasz?

Gizmo
@Ernest

To choć do rivas drew nie tu!

@Gizmo

Czemu nie tu? I tak właściwie to o co mu chodziło, bo w sumie chyba nie dokończył?

Jak wygląda sprawa grafiku w B.A.U.S. AT Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

To zależy, jakie masz stanowisko. Zarząd i niektórzy z administracji maja elastyczne godziny. Reszta już ma się trzymać swojego grafiku, bo jest gorszy lud.

Hanna

No ale chyba jednak czasami się zdarza, że komuś naprawdę okropnie coś ważnego wypadnie to chyba odnośnie zmian w jednym tylko dniu nie powinno być problemu? No bo już nie przesadzajmy jakiś stopień wyrozumiałości to raczej musi być

W firmie pracuje już 6 lat. Nie liczcie na podwyżki w tej firmie. Zależnie od działu, (usunięte przez administratora) małe pieniądze w sumie na każdy dziale. Niektórym przełożonym ciężko dogodzić z czym kolwiek. Praca na jedną zmianę. Premie kwartalne o których usłyszycie na początku, są raz na pół roku do tego bardzo śmieszne sumy. Brak narzędzi dla nowych pracowników, pierwsze można dostać dopiero po roku czasu, do tego czasu trzeba latać i pożyczać. Miejsce dobre jak chcecie się tylko załapać na chwile.

Ares

Szef ma swoje lata, więc ma prawo z młodą żoną poszaleć, co do reszty, to młody w sensie syn szefa nie umie kierować firmą i daje się w rogi walić temu małemu z zarządu. Niezdrowa ciekawość to mało powiedziane bo obgadywanie, kablowanie jest na porządku dziennym i zawiść.

Ogólnie firma spoko. Niestety szefostwo daje sobą manipulować przez koleżków. Dopóki stary to prowadzi, to dobrze się dzieje, z roku na rok jednak jest coraz gorzej i zamiast firma się rozwijać w dobrym kierunku, to idzie w zła stronę. Radzę zwrócić większa uwagę na to kogo dobiera się do zarządu bo szkoda firmy żeby patrząc długofalowo upadła, a przez dobór niewłaściwych ludzi może w przyszłości tak się stać. Ciężko też w firmie o rozwój i dużo podkopywania dołków jedni pod drugimi. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Witam serdecznie mam pytanie czy firma przyjmuje nowym pracowników na produkcję lub montaż Na rok 2022 ?Ja wiem ze lepiej jechać i samemu się spytać aczkolwiek nie ma mnie w Polsce. Proszę o informację z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Czy obecnie są jakieś zatrudnienia ?, na chwilę obecną pracuję od ponad 20 lat jako lider zespołu produkcyjnego w branży spożywczej w Toruniu, przy obsłudze maszyn przemysłowych, niestety praca na zmiany dobija. Szukam alternatyw w okolicy Torunia

Maro

Witam. Jak się wam pracuje na magazynie? Dużo jeżdżenia widłakiem? Prowadzicie dokumentację pisemną i komputerową ( ms.office) czy tylko 1 z 2? Jak atmosfera w pracy ? ( W skali 0/10 na pewno by mniej więcej zobrazowało ) Jak kierownictwo ? ( W porządku , można się o wszystko dogadać / Średnio / Niezbyt fajne ) Wynagrodzenie na start jest w porządku czy raczej słabe? Jakby jakiś pracownik , bądź były pracownik mógł odpowiedzieć na te pytania to byłbym bardzo wdzięczny + napewno by taka opinia pomogła innym kandydatom.

Zostaw merytoryczną opinię o B.A.U.S. AT Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w B.A.U.S. AT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.A.U.S. AT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.A.U.S. AT Sp. z o.o.?

B.A.U.S. AT Sp. z o.o.