Goldenboy

KOSZMAR
ODRADZAM
ghgd 2011-01-31 16:52:35
UWAGA NA TEGO PRACODAWCE

PODAJE SIE JAKO KILKA ROZNYCH FIRM!!!

GOLDEN BOY, PRIMAVERA, GRAND, GRAND&FORD

UZYWA ROZNYCH ADRESOW EMAIL
dsgfsdgf 2011-02-01 10:09:11
ZAPOMNIAL KTOS DOPISAC ZE UZYWA JESZCZE NAZWY FIRMY

EXCLUSIVEMAN

I EMAILA
sfetwbg 2011-03-16 10:38:14
Goldenboy - GARNITURY odradzam zatrudnianie sie u tego pracodawcy !! odradzam rownież zakupów u niego! przychodzi dzien wyplaty i trzeba sie prosic o swoje pieniadze! ciagle nie ma sory inaczej ma tylko nie chce da ciagle tak mowi! po kieszeniach nosi pliki pieniedzy a jak potrzeba dac komus czy kupic cos to zaczynaja sie schody. przepisy jakie kolwiek są tu nie przestrzegane szkoda czasu i nerw odradzam nie zatrudniajcie sie w tej firmie tak to jest jak chce sie trzymac kilka srok za ogon a nie potrafi sie przypilnowac jednej! najwyższy czas wziaść sie za coś normalnie od A do Z a nie ściemniać i wysługiwać się ludzmi!
klient 2011-03-16 10:59:18
klientom obiecuje sie cuda a potem okazuje się, że a to nie ma tkaniny, a to szwalnia nawala a to coś tam a to coś tam i wkoło (usunięte przez administratora) ( od listopada czakam na garnitur zaliczka zaplacona i nadal cisza a jest marzec)- ODRADZAM ZAKUPÓW!! obsługa od listopada do marca zmieniła sie juz poraz 4 to poprostu skecz! kiedys pracowaly osoby ktore naprawde sie znaly i byly w stanie zrobic wszystko to co obiecaly a teraz tragedia! a na dodatek sa czasem bardzo nie mile! ODRADZAM PORAZ KOLEJNY!
nina 2011-09-06 11:49:22
cos strasznego brak rozmiarow dziewczyna stoi i siweci oczami
anonim 2014-07-27 23:49:39
(usunięte przez admimnistratora)z daleka od tego czlowieka i jego pseudo firm! ten czlowiek ma wiecej dlugow i komornikow na glowie niz wlosow! wszedzie oszukuje i okrada ludzi, wykorzystuje kogo sie da! UWAGA na tego typa!!!!
evil 2016-05-21 12:46:08
a ja to najpierw chciałabym się szczerze mówiąc dowiedzieć czy ta firma jeszcze istnieje - nie moge ich znaleźć w krsier ani chyba nie mają swojej stronki - pomożecie?
Zostaw swoją opinię o Goldenboy - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goldenboy