Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

ala

no juz niemacie o kim pisac?moze o trzodzie chlewnej?ciekawszy temat.

olala

hiiihiii i wydaje mu sie ze jest inteligentny i przystojny:)) 160 w kapeluszu:)

leo

WITAM.CIEKAW JESTEM CZY ZNALAZŁBY SIE KTOŚ KTO MIAŁBY O KONAŚIU COS POZYTYWNEGO DO POWIEDZENIA?AAA CHYBA ZE ON SAM:)SPOTKAC TAKIEGO TYPA TO TOTALNA KATASTROFA.PANIE KONACKI MOZE PROBLEMY KADROWE ROZWIĄŻĄ UCHODZCY ,ALE PODEJŻEWAM ZE ZA 500 EURO MIESIĘCZNIE OD ŚWITU DO ZMROKU POKAŻĄ CI ŚRODKOWY PALEC...

nowa

Prawda, dyrektor Konacki nie potrafi przyznać się do błędu, podejmie jakąś "nie bardzo trafną" decyzję i z uporem głupca przy niej trwa.

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
sokista

gratuluje !!!!taki dyrektor jak pan Konacki ....to poprostu skarb!!!ale moze w warsztacie samochodowym a nie w zakladzie miesnym.

car

najwiekszym nieszczesciem tego zakladu pracy jest pseudo dyrektor Konacki...nieudolny mechanik samochodowy z Zabrza,robiacy teraz pseudo kariere dyrektora w firmie u ojca swojego koleszki....powodzenia!!!!

nowa

dlaczego usuwacie opinie?

obama

markam sie zbroi...zamiast zakladu miesnego planowany jest nowy reality show big brader kielbasa.dziesiatki nowych kamer w kazdym zakamarku.ktos pomyslal....a i mam mam info dla pan ze sklepow firmowych ,monitoring zainstalowany w waszych sklepikach nie tylko nagrywa obraz ,rowniez wasze komentarze.czy to jest aby legalne....

wrednaa

brak szacunku totalnie a kierownik iwański nie nadaje sie na to stanowisko oszust i (usunięte przez administratora) dziwie sie ze nikt tego w firmie nie widzi

rycho

pracowalem w tej firmie ,a raczej w tym (usunięte przez administratora) rozpacz!zero szacunku zero kultury...kiErownictwo i dyrekcja TO TOTALNA PORAzKA!

Mala

Uwaga, nie wyplacaja nadgodzin, listy podmieniaja A kierownik Sebastian to juz masakra.

mala159
@Mala

tak to prawda listy zawsze sa falszowane a nadgodziny mozna zapomniec ze beda wyplacone

pracownica

Zauważyłam że na niektórych sklepach panuje bardzo miła atmosfera a w innych zaś nie można nawet się odezwać bo jest się nikim! Od czego to zależy???? Od ładniejszej buzi???

ślązaczka

panie dyrektorze może by tak mniej biurokracji na sklepach .

miśka

dziekuje firmie Markam za miłą współprace zdobyte doświadczenie ,wyrozumiałość,za pomoc . za te lepsze i gorsze chwile było super dziekuje . pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów.

minus

właśnie zwalniam się z tej firmy ale chciałabym żeby mój kierownik był taki pan sebastian.

Nostradamus

Mane ,tekel ,fares

minus

mniej niż zero

pracownica

Niechby Pan dyrektor baczniej przyglądnął się pracy kierownika Sebastiana,było by to z korzyścią dla firmy,zas samemu Iwanickiemu życzę jeśli nie teraz to kiedyś takiego przełożonego jakim on sam jest i oby go tak traktowali,jak on traktuje pracownice.Pozdrawiam.

jol

Markam to porażka,właściciel ma swoich dupobłazów którzy chcą pokazać jak bardzo są ważni. Szkoda tylko że właściciel jest tak bardzo głuchy i ślepy na to co się tak naprawdę dzieje. Zero szacunku do tych którzy od lat wkładali mnóstwo serca i poświęcali nawet życie rodzinne dla Markamu. Pracowało się po 16-18 godzin,dzień i noc trzeba było być dostępnym. Dyrektor podły i fałszywy a ten kierownik hazardzista to już ogromna pomyłka . Nie wiem tylko jakim cudem jeszcze pracuje za to co robi. NIE polecam nikomu pracy w tej firmie. !!!

ktoś

A ja się dziwię tylko temu ,że jeżeli rzeczywiście jest tak żle jak czytam na tym forum to dlaczego nikt z tym nic nie robi.Jeżeli właściciel firmy widzi te wpisy ,a powinien interesować się jak postrzegana jest jego firma i nic nie robi w kierunku zmian na lepsze.Czy ambicji nie ma już ,czy jest tak zadufany ,że wisi mu to że ludzi wykorzystuje,że są niezadowoleni z warunków pracy i płacy. Może należałoby się zatrzymać na chwilę i zastanowić nad sobą. Z jednej strony "wielki katolik"siedzenie w pierwszych rzędach w kościele wyciąganie jęzora po komunię św. a tutaj poniewierać ludźmi to jest chyba coś nie tak . Może należałoby się jakoś zreflektować i nie wykorzystywać ludzi. Jeżeli nie ma się kto tym zając to może należy zastanowić się nad zmiana w kadrze kierowniczej. Niektórzy mają tam etat przez zasiedzenie , inni przez znajomości itd. a brakuje prawdziwego menadżera znającego się na robocie . Tak do zastanowienia jeżeli ktoś jeszcze się tam nad czymś zastanawia.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam