Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

józia

a jaki problem zgłosić to wszystko do Inspekcji Pracy nawet anonimowo.?

za urlopy tak samo zabierają kasę tyle ile im pasuje, za każdym razem inaczej obcinają żenada w gorszej firmie nie pracowałam

kochana

markam to tylko wyzyskiwacze nawet za chorobowe nie płaca tylko biorą dla siebie bo im mało złodzieje

pobożna

jedyny pan(usunięte przez administratora) na Krakowie to miał klase

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ddd

Skoro nie było premii tzn że nie wykonałaś planu i tyle w temacie, nie będę dyskutować z kimś kto mnie obraża. Żeby porozmawiać z właścicielem wystarczy pomyśleć i do niczego nie jest tu potrzebny dyrektor ani nikt inny. Z resztą u nas obecnie nie ma kierownika. Ruszcie głową dziewczyny.

stara pracownica

Niestety wszystkie te opinie można podsumować jednym zdaniem-oto cała prawda o Markam'ie. Pan kierownik-pies na baby (mam tutaj na myśli oddział w Sosnowcu). Reszta jak wyżej. Kiedyś firma była bardziej ludzka, pamiętam jeszcze czasy kiedy kierownikiem w Sosnowcu był p.Marek wtedy pracowało się inaczej, to był człowiek który robił dla ludzi, dzisiaj ludzie są tam na ostatnim miejscu a na pierwszym zysk i wyzysk.

ddd

Od kiedy to nie można porozmawiać z właścicielem? Ja jakoś nigdy nie miałam z tym problemu. Proponuję może najpierw spróbować a potem się wypowiadać. A co do pracy? Wszystko było ustalone z góry. Podstawa za 8 godzin plus premia za nadgodziny. Dla mnie to jasne. Zgodziłam się na takie warunki i nie mam do nikogo pretensji. Co do załogi to trudna sprawa. Niestety różne elementy pracują, dlatego część komentarzy traktuję z przymrużeniem oka. Jak to mówią złej baletnicy...

do elementa
@ddd

Wiadomo kto się podszywa pod pracownika, moim zdaniem taki komentarz to pisze tylko ktoś z właścicielskiego grona. Jedno się zgadza wszystko niby było z góry ustalone - ale firma Makam nie wywiązuje się z tego niestety, zero z nadgodziny, totalny wyzysk. Elementem chyba jest ten kto te brednie napisał i to do kwadratu!!!!!!!!!!

Pracownica
@ddd

Hehe dobre, nie miałaś problemu to gratuluję, ale widocznie jesteś bardzo zadowolona z pracy, bo pracownicy, którzy chcą iść ze skargą nie mają szans,bo muszą '' pierwsze przejść przez dyrektora''który m zawsze rację.

pracownica

Pracuję od jakiegoś czasu w tej firmie i na sam fakt pracy nie narzekam bo ekipa fajna , a praca nie najgorsza. Co do samej organizacji firmy to faktycznie masakra, nieodpowiedni człowiek na stanowisku dyrektora, premia niby jest, ale jak sobie coś ubzdura to jej nie ma, bez konkretnego powodu, a właściciel najwidoczniej nie ma bladego pojęcia co się dzieje na sklepach skoro pracownicy nie mogą z nim rozmawiać.Hmm, a kierownik I... to co wyżej napisane sama prawda!

była pracownica

tez tam pracowałam i sama odeszłam bo takiej tragedii to nigdzie nie widziałam o zapłacie za nadgodziny tylko można pomarzyć wolne za soboty nie do odebrania w tygodniu klienta rąbie się jak tylko sie da kombinacje takie że po prostu masakra najgorsza firma w jakiej pracowałam nie mam nic dobrego o nich do powiedzenia żałuje że tam pracowałam

do ada

wcale niema pracy 24h/7dni a ten którego zwolniono to musi tak mówić jak chcesz pracować i ci zależy na pracy to będziesz zadowolona!!!!!!

były

Do ada Tak nie ma problemu tak jak i z nadgodzinami (praca od 6 do 18) i gotowością do pracy 24h/7dni w tygodniu. Powodzenia

ktoś

mysmy sie kierownika uczepili!!!!!!!!!!!!kobieto ty nie wiesz co piszesz my prowokujemy buahahaha smieszna jestes sory ale widocznie ty dupy dajesz bo ja sobie tego nie życzyłam a on sam sobie cos wkręcał co mnie dobijało a jak ty sie na to godzisz to sory ale widocznie tobie to odpowida,brak słów dla tej firmy

iii

Za wysokie progi ? nie ma się za bardzo do czego pchać. Dlatego ogłoszenia są często a w ogłoszeniach są małe wymagania W całym powiecie wszyscy znają tą firmę i omijają szerokim łukiem. Praca w tej firmie nie była moją pierwszą pracą ale zapewne najgorszą. Zero szacunku do ludzi, mobing i niewypłacane nadgodziny. Żenada!

ktok

chyba ta suka by musiała być niewidoma i głucha

pracownica

Ludzie!!!!Coś cie się tak uparli na temat kierownika!!!!!! Jak stare mądre przysłowie mówi... jak suka nie da to pies nie weźmie!!! Widocznie prowokować potraficie a potem to kierownik winien!!!!!!

A każdego matoła trzeba szanować!!!!!A ludzie chcą pracować tylko w normalnych warunkach z normalnymi ludzmi!!!!

życzliwa
@33333

praca w firmie Markam to naprawdę porażka,pracowałam w tej firmie i to niebyła moja pierwsza praca ale zgadzam się z opinią większości;najgorsza praca w jakiej do tej pory pracowałam,żadnej pracy się nie boję ani ciężkiej a ta firma to raczej potrzebuje wolontariuszy a nie pracowników którzy potrzebują pracy żeby utrzymać rodzinę.Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tej pracy

wszyscy co tu piszecie to chyba była wasza pierwsza praca bo takim ludziom to się pracować po prostu nie chce tylko narzekać każdy umie a jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.A ogłoszenia wiszą bo wysokie progi dla matołów niestety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracownica

święta racja!!!!!Każda cicho siedzi bo się boi!!!

ktos
@pracownica

widocznie tak jest ze WŁASCICIEL JEST TAKI SAM BO NAWET NA SKLEPY NIE JEŻDZI aby zobaczyc co sie dzieje a pan I.....i to tylko o sexie mysli i tylko to ma do zaproponowania dziewczyna ochyda a jak ma ci dac premie to go czyści bo najlepiej miec do siebie

nikita

tak tak tylko pan I.jest taki ze na sex zaprasza i na socjalce obmacuje bllle żygac mi sie chce jak sobie to spomne ale zapłaci za swoje bo gnoic i molestowac to on potrafi Hitler był lepszy niz on a "dyrektor" masakra urlopami długimi faktycznie straszy co jest żenada ależ czego mozna sie spodziewac po najlepszych kolegach pewnie razem na maszynach kace przepierniczaja i na obiady tez razem chodza w czasie pracy SZCZERZE WOLE W OBOZIE PRACY (usunięte przez administratora)NIZ W MARKAMIE bo o tej pracy tylko mi zostały koszmary i psychiatryk odwiedzony masakra

xxxxx

WOLĘ PRACOWAĆ NA WYSYPISKU NIŻ NA MARKAMOWSKIM STOISKU!!!FIRMA TRAGEDIA,CAŁKOWITY WYZYSK PRACOWNIKA OCZYWIŚCIE O POSZANOWANIU NIE MA MOWY.PAN DYREKTOR KATASTROFA SAM POWINIEN STANĄĆ ZA LADĄ NA TYDZIEŃ TO BY SIĘ DOWIEDZIAŁ CO TO PRACA!!!!Powiem jeszcze tyle że wytrzymałam w tej firmie 2.5 roku,ale w końcu powiedziałam dość!!!TRAGEDIA!!PRACOWAĆ I NIE PYTAĆ O KASE

mala
@xxxxx

a widzialas jak gral na maszynach w czasie pracy ??? chyba nie

była
@mala

Zdecydowana większość ludzi sama się zwalnia. Ja też tak zrobiłam i mam się świetnie !!!!!!!!!!!!!! Ludzie więcej wiary w siebie !!!! Dość wyzysku i mobbingu.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam