Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

Nicola

Granie na maszynach i sprośne propozycje to tylko nasuwa mi się jeden pan.PAN I

:P

firma porazka wyorzystująca ludzi! jak ktos jest zdesperwany to niech pracuje w takiej firmie pracowałam ale nawet w cv nie wpisuje tej firmy dyrektor ktory na skargi pracownikow odpowiada ze wysle ich na dlugi urlop... to jest dyrektor? kierownik ktory siedzi calymi dniami i gra na maszynach to jest kierrownik? albo ktory proponuje sex i inne sprosne propozycje?? jak dla mnie zal i mobing po calosci

pracownica

Nie da się tego czytać!!!!!!Pracuje w tej firmie i nie mogę nic złego powiedzieć na Jej temat,praca jak każda inna!

ZyX. XyZ
@pracownica

Skoro uważasz ze praca super,jak kazda inna ,to dlaczego wciąż wiszą ogłoszenia na sklepach,dlaczego pracownicy pracujący latami odchodzą ?? Przychodzą nowe,na chwile i tez idą ??

Pracownica

Szkoda słów ... Pozdrowienia dla Dyrektorka :) :) :) :) ...

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
cichy21

witam pracowałem w tej firnie i wiekrzego syfu niema smród syf mobing szczególnie od ludzi pracójacych z kamienicy kierownik jest ok

O.N.A

Te pozytywne komentarze w firmie to pisał Pan dyrektor :-D?? Hahaha firma porażka, każdy kto ma choć troszeczkę szacunku do siebie i ambicji to odchodzi bo nikt normalny nie będzie w XXI wieku robić w obozie pracy ...... Ale wszystko ma swój kres. Widać co się dzieje na sklepach, brakuje ludzi .... Brawo dyrektorze!! Dobra robota :-D

słony

bo przychodzą pracownicy na tydzień lub dwa i zaraz odchodzą bo widzą że dłużej się nie da wytrzymać a i o dobrym zarobku można zapomnieć !

pracownica

Ludzie!!!!! Pracuję w tej firmie dwa lata i jest ciężko ale kto powiedział że płacą za siedzenie na tyłku.Trzeba tylko ruszyć głową i robić to co należy do obowiązków!Dyrekcja przemiła,kierownik do rany przyłożyć!Jeśli masz czysto na sklepie i dbasz o wszystko to żaden konkurs i tonaże nie są straszne.

Kasandra
@pracownica

Jeżeli uważasz że w Markamie jest mobing to spróbuj popracować w Polo, a zaraz zmienisz zdanie o Markamie. Hi hi zrymowało się. Pozdrawiam

;);)
@Kasandra

ja piernicze haa co za ludzie kto myśli że Pan Dyrekto dałby sobie nick oo taki -- ;);)

XXXXXXX

FIRMA STRASZNIE NISZCZY PSYCHICZNIE LUDZI I FIZYCZNIE ROWNIEZ BRAK PRACOWNIKOW NA SKLEPACH ODBIJA SIE NA INNYCH KTORZY ROBIA ZA DARMO DNIOWKI, BRAK WYPLAT ZA NADGODZINY WYMYSLANIE TONARZY KAR ZA WSZYSTKO, MOBING I NIC WIECEJ ZERO POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKOW. KAZDY KTO POCHWALA TA FIRME TO SZACUNEK ALE W MOICH OCZACH TO DNO, ZERO W POROWNANIU Z KONKURENCYJNYMI FIRMAMI. ZALUJE ZE MIALAM DOSWIADCZENIE Z TAKA FIRMA

xyz
@XXXXXXX

Ja też tam pracowałam - Mobing przez bardzo duże M. Pensji nie było się wstanie przewidzieć- często za coś obcinali- o czym nie było mowy na etapie rekrutacji, nadgodziny oczywiście za free, kierownictwo wymaga coraz więcej i więcej - co nie jest adekwatne w żaden sposób do zarobków, pracowałam w rożnych firmach i takiego dziadostwa nikt nigdzie nie robił. Szczerze odradzam.

Nikola

Do Skubi.Witam niestety nie były one ujęte w umowie,to wszystko wychodzi w trakcie pracy we firmie.Widać panu derektorowi się nudzi chyba,bo z tych nudów wymyśla różne kary.W umowie nie ma również że za brak czepka na głowie karają Cię.A tak jest.Jedynie może cię ukarać za palenie papierosów w trakcie pracy,bo podpisujesz aneks że nie będziesz palił.Dużo by jeszcze pisać przykładów,ale to nie ma sensu,po prostu szukaj gdzie indziej pracy szczerze to radze.Pozdrawiam

Nikola

Witam,też pracowałam w Markam prawie cały rok.Nie wspominam tego okresu dobrze,ciągle mało i mało.Jest to całkowita prawda,że nie wypłacają nadgodzin.W okresie świątecznym trzeba pracować po 13 godz za darmo.Pan derektor celowo zwiększał tonarze na sklepach w tych okresach,zwykle o tyle podnosił że niektóre sklepy nie wyrobiły tonarzu co wiązało się z premią nie 2 procent od obrotu,tylko np.1,2 procent.Doliczyć do tego jeszcze ok 30 nadgodzin niezapłaconych,to każda ekspediętka miała ok 250 do 300 zł mniej na wypłate w miesącu styczniu.CZYSTY ZYSK.WYZYSK CZŁOWIEKA PRZEZ CZŁOWIEKA.Pan derektor również kary finansowe stosuje np.za małą sprzedaż gdy trwa konkurs albo jak wydrukuje się błędny raport sprzedaży zerujący.Nie polecam tej firmy szczerze.Pozdrawiam

ellka

mam pytanie?jaka jest placa kierownika,od czego jest uzaleznina?czy jest to pensje stala czy tez zmienie sie np.zalezy od prowizji,sprzedanego tonazu?

Cc

Zrobie wszystko by kazdy sie dowiedzial kim byl i jest nasz kochany P. (usunięte przez administratora)nawet jak bym miala plakaty po miescie wyklejac i tak to uczynie......

Cc

Wiecie hmm przeskrobał sporo ale hmm po znajomosci..... bo rodzina...i nikt z polo nie chcial miec do czynienia (usunięte przez administratora).Pozdro

Cc

Zapytaj kierowniczka on Ci powie. Hehe zostal zdegradowany z kierownictwa w Polo

iwka

beznadziejna firma

Ha ha ha

Znam niektore dziewczyny i kierowniczki z Polo rozmawiajac z nimi to raczej nie pochwalaja wspolpracy z Kierownikiem ale zobaczymy co bedzie i jak sie wykaze...

O.N.A
@Ha ha ha

DŁUGO NIE WYTRZYMAŁNOWY KIEROWNIK :D ... Ciekawe dlaczego ??? Najsłabszym ogniwem w tym wszystkim jest Pan Dryektor,niestety .... Facet kompletnie nie ma pojęcia o tym jak prowadzi się tak dużą działalność gorpodarczą,nie potrafi zarządzać personelem. Potrafi jedynie krzyczeć, ubliżać i poniżać.. Generalnie jeśli chodzi i ekipę koleżanek po fachu było dobrze ... Z tym że Ja jeszcze pracowałam w formie za jej świetlanych czasów,teraz nie jestem w stanie się wypowiedzieć,bo wiele osób odeszło, dlaczego ??? Hmmmm .....

justaq

to dziwne, obecny Kierownik był w Polo kierownikiem mojej szwagierki i dobrze go wspomina. Zna się na pracy i na ludziach. Teraz sama szuka pracy(usunięte przez administratora)Wyciągasz wpis z przed pięciu lat, jakby to była prawda to raczej by tam tak długo jeszcze nie porobił. Ja osobiście nic do Kierownika P. (usunięte przez administratora)nie mam widziałam się z nim dopiero kilka razy, zrobił u nas na sklepie więcej za tydzień niż poprzedni Lesiu za rok. Ciekawe jak długo wytrzyma z Dyrektorem Konackim....

Nowa w Markamie

Żenado... coś zaczynasz zmieniać zdanie wpis wcześniej pisałaś że wszyscy klienci wąchają mięso i ty sama też to robisz. A co do mobbingu to radzę ci przeczytać definicje co to jest bo pisząc takie rzeczy najzwyklej w świecie się ośmieszasz. To co wymieniłaś to są narzędzia jakie mało która firma daje i dobrze wykorzystane pomagają zwiększać sprzedaż a co za tym idzie wykonywać plany założone przez firmę. Tylko trzeba chcieć i umieć je wykorzystać a nie kombinować jak tu zaszkodzić firmie. A u nas w firmie z tego co już się zorientowałam to są sklepy które takie narzędzia umieją wykorzystać i ze sklepów które były zgnojone przez personel zrobiły dobrze prosperujące punkty sprzedaży o dużych obrotach i często wygrywają konkursy np. Centrum B7. A ty najwidoczniej jesteś nieudolnym sprzedawcą skoro masz ze wszystkim problem. Może czas zmienić zawód i firmę skoro jest taka zła. Pozdrawiam

Żenada

U mnie klienci nie wachaja miesa i nigdy nie miałam z tym problemu.... ale co do innych stoisk to wiem iz takie przypadki sie zdarzaly. A co do mobingu to te karteczki z konkursami badz grillem to nie jest mobing? To dopiero mobing i presja wywierana na pracownikach ..... tonaż za wyzony i to o sporo bo jezeli sklep ktory robi 2 2,5 tony a ma zrobic 3 lub 3,5 . Czy to jest normalne?? Moim zdaniem nie bardzo bo nasz kochany P.Konacki musi sie nachapac z koryta bo mu zawsze malo.... Wiec

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam