Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

Nieudolność kierowników na każdym kroku.

pracownica

Kurde ,nie wierze że lubił kobiety,on chyba bez seksu żyje,to przecież ponurak i to on sprawia, ze taka atmosfera w sklepach panuje.

Fajna Misia

Ja pracowałam w tej firmie. Tragedia.Robisz jak Wół, nie płacą nad godzin, straty bierzesz na siebie, a kierowniczka ma fochy, a wcześniej kierownik Iwański lubił kobiety. Więcej nie pisze. Ocena należy do Was

mała

Ludzie,pracowałam już w niejednym sklepie i wiem co potrafią ekspedientki robić a raczej czego im się nie chce robić!!!!! Gdyby nie to~ jak to piszecie mobing czy coś to uwierzcie mi na stoisku byłby jeden syf!!!!!!!! A już nie wspomnę o złodziejstwie. Co do ubioru kierownictwa to się zgadzam bo taki człowiek to powinien być wizerunkiem całej firmy! Garnitur i dobre perfumy!!!!!!

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
opop

witam Podzielę się z Wami pewną sceną jaką miałam przyjemność albo nieprzyjemność oglądać w sklepie w Oświęcimiu gdzie jest stoisko MARKAM-u.Dziewczyny ze stoiska ważyły towar z lad chłodniczych pewnie miały jaką inwentaryzacje. Przed ladą stał jakiś Pan który pisał, co One podawały pewnie jakiś ich przełożony tak sądzę z jego zachowania, bo na pewno nie z jego ubioru. Miał na sobie szaro-bury fartuch który był pewnie kiedyś biały i tak bardzo zmięty jakby prosto wyszedł z przełyku krowy. Natomiast jego zachowanie było karygodne. Traktował te kobiety na pewno starsze od niego jak kapo w obozie. Nie wiem czy one tego nie widziały, może są tak zastraszone. Robię w tym sklepie czasami zakupy i uważam że są to bardzo miłe i uczynne Panie. Piszę to tylko po to aby pracodawcy zwrócili czasem uwagę na to jak traktowani są ich ludzie, jaką dobierają sobie kadrę kierowniczą ludzi, którzy są ich wizytówką. A przede wszystkim ludzie poniżani są mało efektywni, nie utożsamiają się z firmą i nie starają się pomnażać kapitału firmy. Teraz mam dylemat, czy ja jako klient mam nadal robić zakupy w tym sklepie i pomnażać pieniądze właściciela, nie znam go, ale jego 'wizytówkę'. Pozdrawiam

pracownica

A czego spodziewać sie po zebraniu,pewnie ze był wściekły !!! Panie kierowniczki troche samokrytyki

OBAWA

Może dyrekcja zwroci większą uwagę na prace kierownika Sebastiana,toż ten człowiek tylko naganami i zwolnieniami straszy,porozmawiac z nim to z cudem graniczy,powiem ze to czysty mobing z jego strony.

robol

już nikt nie pisze ???????????????????????????????????????? Co się stało??????????????????????????????????????????????? Czyż by wszystkie Panie nagle były zadowolone?????????????? Chyba zebranie wiele dało ????????????????????????????????? HE HE Pan I obrósł w piórka nic tylko kawal palanta. Chce pokazać kim jest. jest gorzej niż było. Moze jakiś strajk he he jak większość grup pracowniczych

konaś

niestety to naprawde jest (usunięte przez administratora) W tym miejscu człowiek to śmieć...pseudo dyrektorzy to są prawdziwi ludzie.

oświecony

Żle jak piszą o tobie tylko złe rzeczy , żle jak piszą tylko dobrze,ale to że nic już nie piszą to tragedia.

robol
@oświecony

Masz Pani racje :-) pewnie wszystkim wszystko pasuje

nieugięta

odważna nie siej defetyzmu- jesteś kimś z dyrekcji ?

odważna

Dajcie sobie spokó. Jest Was za mało, nie stać Was na prawników aby wytoczyć im proces. Wiem ze było by o co bo mam też spora wiedzę o tej "firmie" ale mam też wiedzę o funkcjonowaniu sanepidu , pipu,pih i urzędu skarbowego.... I dostałam jasny sygnał, jeśli mam dużo pieniędzy i czasu to mogę się z to bawić, ale nagranie np z monitoringu to za mało, potrzebni są świadkowie, więcej osób będących ofiarami działań w tej firmie.... Jeśli się nie zbierzemy i nie odważymy powiedzieć jak nas traktują (traktowali) to nic z tego nie będzie. Pozdrawiam!

pobożna

Inspekcja Pracy rozwiąże nasze problemy tylko trzeba wskazać konkretne przypadki np. kto i na jakim sklepie pracuje bez umowy? komu i na jakim sklepie nie zwrócono za badania? w jakim miesiącu i na jakim sklepie na ewidencji były fikcyjne godziny a rzeczywiste ukrywane? Na jakim sklepie nie ma uczciwego zaplecza sanitarnego dla personelu? itd., itp. konkrety a nie ogólniki.

lola

Witam. Pracuje w tej firmie od kilku dobrych lat. Na terenie Krakowa. Cóż mogę powiedzieć? Generalnie praca jak praca.. Robić trzeba. Ale jeśli chodzi o warunki itp porażka. Ja pamiętam swoją rozmowę kwalifikacyjną z dawna Panią kierownik, która była przed Panem Leszkiem i nie pamiętam żeby mi mówiła o tym ze za manko w towarze, będą mi zabierane pieniądze... A tak niestety jest. Mamy niby 2% na ubytki, ale jak się wyciągnie wędline kiepskiej jakości z worka,wypłynie z niej ten cały syf którym go nafaszerują to już mamy po 2%. Pan dyrektor hmmm jedyna osoba ma świecie która ma pojęcie o wszystkim i albo On ma rację albo nikt i nie da sobie nic powiedzieć. I najgorsze jest to ze nie przyjmuje do wiadomosci ze ich produkty od dawna straciły na jakości. Jak to możliwe ze wędlina która Otworzyłam wczoraj o 14 dziś rano o 6 musiałam ja myć? Data ważności na opakowaniu była do 22.12 ... Ale Pan Adam mi powie ze mam brudna lade,albo krasnoludki opluly. Klienci to widzą i nie zbyt chętnie chcą kupować, a jak już kupią i zobaczą w domu co to to drugi raz nie wrócą... No ale cóż. Oszczędności na wszystkim. Wyliczanie środków czystości itp itd. Musiałabym tutaj esej napisać a nikomu nie będzie się chciało tego czytać. Generalnie brakuje w tej firmie kogoś MĄDREGO ZNAJĄCEGO SIĘ NA ZARZĄDZANIU kto by to podniósł. Pan dyrektor niestety nie jest tą osobą. Nie ujmując mu niczego.. Zajmuje się wszystkim do okoła zamiast tym co powinien. A korzystając z okazji ze się tu wypowiadam, pytanie do "władz", czy mają państwo w zamiarze zatrudnić jakiegoś sensownego kierownika na Kraków :-)?? Szkoda ze Pan Leszek T. Odszedł, to był facet który potrafił zarządzać, rozmawiać. Nigdy nie było z nim problemów jeśli sumiennie wykonywało się jego polecenia. I sklepy tez wychodziły lepiej.... O kogoś takiego prosimy. Pozdrawiam serdecznie

misia

złaszałam do inspekcji nic ci to nie da sad i jeszcze chwile i beda płakac bo juz cos na rzeczy jest ale nie wiem co i jak

pracownica

Gorzej jak w wojsku!!!! nie- nawet bym powiedziała jak w obozie pracy!

pracownica

pracując w tej firmie nauczyłam się jednego-nie mieć czasu dla rodziny bo pracuje się cały czas bez dnia wolnego!!!!24 h na 7 dni tylko markam.O nic nie pytaj tylko zapieprzaj....

mik

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.Ha ha ha!!!!!!

Nikt nie zgłasza widocznie wszyscy się boją albo nie wiedza jak się do tego zabrać. Wiec kobiety do roboty.

pobożna

no właśnie najwyższy czas się za to zabrać

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam