Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

fajna

Moze by się soś zmienilo ale jakby Konacki jeszsce wyleciał

pik

Ruda nie bądż naiwna , rybka zawsze śmierdzi od głowy a ta się nie zmieniła!!!.

Ruda

Wreszcie wreszcie wreszcie zmienili kierownika !!! Premie się będą zgadzały porządek i spokój na sklepach. Boże niech będą dzięki!

mala159
@Ruda

ale jestescie naiwni wy dalej wierzycie ze tam bedzie lepiej tam sie nie zmieni nic premie dostaja tylko ci co wchodza bez wazeliny kierowniczka i derektorowi

obiektywny

Cztery koła w Markamie to za dwa miesiące i bez ubezpieczenia na czarno za 35o godzin z których odtrącą ze czterdzieści. Jeżeli pokażesz odcinek z takimi zarobkami za ustawowy czas pracy to ja dam ci cztery koła , a jezeli nie to ty mi dasz dwa kółka.

alojzy
@obiektywny

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha3000 4000!hahahahhaha to chyba kielusiak ktory spedza tam wiekszosc swojego smutnego zycia.....

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
blik

Witam-czy ktoś wie ile może zarobić kierowca dostaw w firmie MAKRAM w Kasince? Jak wygląda pensja-podstawa za godz? za km?

mądry

Ciekawi mnie kto pisze tak idiotyczne opinie.Jaki poziom intelektualny mają pracownicy tej firmy? Kto ich rekrutuje. Zapewne ma podobny intelekt. Być może on sam je pisze w wiadomym celu.

fajna

Są a Osiecimiu przyjecia jak jestes zainteresowany taką praca

konio

Idą święta na pewno będą paczki a w nich galareta,pasztetka coś co się pewnie nie sprzeda, może jeszcze coś dla pupilka o imieniu Reks.Pozdrawiam wszystkich którzy muszą to znosić. Wesołych świąt.

klijent234

Moja koleżanka w tej firmie robiła wiecznie manko wiecznie (usunięte przez administratora) była ta firma powinna się zamknąć A apropo na szopienicach nie miła baba sprzedaje śmierdzące Stare mięso fajny mają personel

mała123

Nawet kadrowa w tym zakładzie kłamie jedna Wielka pomyłka lepiej nie mieć pracy niż pracować w obozie gdzie człowieka nikt nie szanuje

mała123

Hejka pracowałam w tej firmie najgorsze (usunięte przez administratora) jakie może być dziewczyny po 12godz stały przez 2tyg A kierownik żadnej redakcji da Pani radę jeszcze brak ludzi do pracy.Wiecznie manko na remamentach jedna Wielka porażka

seba

witam.w markamie juz w momencie przekroczenia progu zakladu przynosisz straty dla firmy.to jest wlasnie myslenie ...ludzi ktorzy nic zupelnie nic nie reprezetuja.a jesli chodzi o posiłki ,hmmm kilka razy była akcja,,mega sraka,,ale zawsze mozna powiedziec ze to wirus albo grypa żołądkowa a nie totalnie przeterminowane jedzenie którym sie karmi pracowników

Ruda

Czego jeszcze chcecie od tej firmy? Czytając wasze komentarze to nie wiadomo czy płakać czy się śmiać?! Zapraszam do pracy do jednej z sieciówek.Charujesz jak wół za najniższą krajową,nawet w niedziele!! A o premii można zapomnieć bo i za co,jak to mówią! Faktycznie,komentarze pojawiają sie dopiero wtedy gdy jakaś pani wyleci za kradzież!

nowa

Dlatego też nikt z rodziny Skolarusów, ani żaden z dyrektorów nie je śniadań ani obiadów w firmowej stołówce, a pracuje tam cała familia, to daje do myślenia.

masakra

Jak to co się dzieje z mięsem zwróconym na zakład? W Kasince w zakładzie gotuje się obiadki z wszystkiego. Bigos to przegląd całego tygodnia ze wszystkich sklepów. Kiełbasa na gorąco na śniadanie codziennie przez kilka dni. Chyba komuś się wydaje, że człowiek jak świnia wszystko zje. A stołówka - pożal się Boże. Jeden syf. Coś kapie z sufitu do zupy. Bez komentarza. Nie życzę smacznego. Nie płacą nadgodzin, obcinają wypłaty, za chorobowe, urlopy itp. bez podania przyczyn. Nie dziwię się, że w tej firmie ciągle ludzie sami się zwalniają.

Jesteś daremny i żal mi Ciebie,kogo zatrudniasz że kradną? Ja Tobie nie ubliżam,ciekawe co sanepid na taką robote zapleczową by powiedział?

ze stażem

Droga "JA" jeśli dla ciebie otrzymanie przez właściciela zgody na zagospodarowanie ścinek poprzez robienie rolad co ma pomóc w zmniejszeniu strat porównujesz do zwykłej kradzieży czyli anulowanie paragonów lub całkowita sprzedaż towaru poza kasą to radzę zmienić lekarza tego od nerwów na psychiatrę choć boje się że dla Ciebie jest już za późno

No właśnie,zachoruje na nerwice,a zdrowa do firmy się przyjmowała? Czy to nie daje cos do myślenia? A nieuczciwy ludzie znajdą się wszędzie,czy chcesz powiedzieć że w tej firmie z góry wieje dobrocią i przykładem właściwego postępowania?To przecież na spotkaniu kierowników z dyrekcja i samym właścicielem była mowa o robieniu na zapleczu roladek żeby brakow i manka nie było,czego sam Pan właściciel udał że nie słyszy? Czy tak powinna wyglądać praca ekspedientki,to Wy sami pokazujecie Panie dyrektorze ,ze żeby było dobrze,trzeba kombinować.Skąd się więc biora braki w sklepie? Uznawanie zwrotow zależy od humorku Pana który tym się zajmuje? Co się dzieje z mięsem zwróconym w większych ilościach na zakład? Zostaje wyrzucone za okno? a kobiety na sklepach płacą za to. Czy to jest w porządku?

ze stażem

Witam, pracuję w tej firmie dość chwilę i zastanawia mnie dlaczego wysyp tego typu opinii pojawia się zawsze po tym jak zostaną zwolnione dyscyplinarnie dwie lub trzy panie za kradzież, lub przylapane na oszustwie albo któraś zachoruje na nerwice. Czy to nie dziwne. ??

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam