Opinie o SKOK w Jaworzno Gwarków 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SKOK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SKOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Jaworzno Gwarków 2

zarobiona

przykre ,że oddziały zamykają się same... brak personelu

Do widzenia
@zarobiona

O to chyba chodziło... tak taniej o bez zbędnej afery

A który?

Dowcipas

Rozmawiają pracownik oddziału Skok Jaworzno ze zwiazkowcem : – Wiesz, przez ten KNF, to nie mogę spać, wiercę się całą noc, ale z nerwów nie daję rady zasnąć (mówi pracownik oddziału) – A ja śpię jak niemowlę… (związkowiec) – No co Ty, naprawdę?! Jak to, jak niemowlę?! – No po prostu, całą noc ryczę, a nad ranem sram w gacie…

To już jest koniec ?

A co tak ucichło? W firmie same strusie...głowy w piach ? Jakby co, to mnie tu nie ma ? Hihi Pani Komisarz, Związki, Pracownicy...nikt nie ma już nic do powiedzenia?

The end
@Dowcipas

Miesiąc później... przychodzi były pracownik do zwiazkowca i obecnego pracownika - lody poproszę

Dowcipas
@The end

A może frytki do tego?

The end

I colę

Jaworzynka
@zarobiona

Komisarz w Stefczyka Skoku.. Miałam tą fuchę na oku ! Niestety, to złudna nadzieja, A w Jaworznie już beznadzieja ! Joasia - fajna niewiasta, Tez zdana dalej na Piasta ! A tak cudownie być miało, Gdyby ud....c się dało Te dwa Skoki że Śląska.. A teraz ta sciezka grząska ! Niepocieszona Edith Edith

Hmn
@Dowcipas

Siedzi dwóch związkowców przy herbacie i dyskutują : -pamiętasz Piotr jak my do knfu dnia 9 pojechali -tak, to była podróż Pendolino się ledwo w stolycy zatrzymało a my już do chrzanowskiego polecieli -to my się z nim w końcu spotkali? - e no prawie, przyjęli nas jak króli w tej stolycy, z samym derektorem my dyskutowali i my górą, jak zawsze -to znaczy bedziemy działać? -no a jak, nieważne jak ale będziemy, nic nam nie trzeba ani depozytów ani sprzedaży bo my do Unii napisali i my są Pany

End of the end
@Hmn

Hahah, w samo sedno :)

Były ale zadowolony pracownik

Np we Włoszczowej,w Piotrkowiei w Łodzi tylko kierownik został.

Były niezadowolony
@Były ale zadowolony pracownik

W Piotrkowie i Łodzi oddziały zostały zamknięte z innych powodów

@Były ale zadowolony pracownik

Włoszczowa to jeszcze przez Jacka zamknięta... a Łódź, no jakby się komuś bardzo chciało pracować w kamienicy gdzie sufit może spaść Ci a głowę to nikt nie zabroni

Edi

Zabierzów Kraków to mało? Otwarte na pół gwizdka

@Edi

Ale gadanie, wszyscy siedzimy, nogi na stole, nikt nie ciśnie, o sprzedaży nie gada to wam źle?

niecierpliwy

kiedy w końcu się czegoś dowiemy, albo w lewo albo w prawo. Kończcie już ...

poza centralą
@niecierpliwy

napiszcie jak się Wam pracuje w centrali. My spoza nic nie wiemy :(

Z Centrali
@poza centralą

Uratowaniii. Hej, hopla, hopsasa, jeszcze nie trzeba zacisnąć pasa, lecz powiadam Wam lemingi, Od października zostaną Wam tylko stringi.

Coś od siebie
@Z Centrali

Związkowiec po śmierci trafia do piekła. Diabeł mówi: - musisz sobie wybrać karę za swoje grzechy. Pamiętaj że będzie ona trwała 1000lat. Diabeł oprowadza związkowca przez piekło i wchodzą do pierwszej sali gdzie małe diabełki przypiekają innego związkowca ogniem. - nie, nie tego napewno nie chcę. Wchodzą do drugiej sali gdzie prawnik jest bity pejczem. - tego też nie chcę. Wchodzą do trzeciej sali gdzie  "piękna" blondyna robi facetowi dobrze. - tak, tak to mi się podoba. - jesteś pewny? Pamiętaj że kara będzie trwała  1000lat - tak, jestem pewny. Diabeł podchodzi do blondyny i mówi: - blondi, możesz już przestać, przyszedł Twój zmiennik.

Art
@Coś od siebie

Zakończyła się już kara, związkowiec się tym jara Do diabła leci w podskoku - słuchaj mnie, mój Bogu! do nieba mi iść szybko trzeba gdyż skończona moja służba! -Coś ty taki ucieszony? Termin kary przedłużony!

stary
@Art

Jedynym pozytywnym aspektem zaistniałej sytuacji jest niezwykły rozkwit twórczości literackiej pracowników SKOK :). No i przy okazji powstał nowy gatunek żartów (o związkowcach) :).

Ze skoku
@stary

To się nazywa przebranżowienie ;) . Tonący brzytwy się chwyta

Z Polski

Kto ma doświadczenie jak się wywinąc z tej roboty? Mam propozycję ale max 3 tyg poczekaja a okres wypowiedzenia 3 miesiące. Czy Edith pójdzie na porozumienie? Co robić? Zwalniał się ktoś i podpisała? Pomocy, z której strony uderzyć?

Pati
@Z Polski

Nie idzie nikomu na skrócony okres wypowiedzenia...każdy dostaje 3 miechy

Joe

Do (usunięte przez administratora) y się zawiniemy, 3 miechy, szmat czasu, tylko nam trzeba żeby się po 3 miechach nie okazało że to banki się zawinęły a my zostaniemy z niczym bo kasa pusta i syndyk powie "przykro mi"

wróżka
@Joe

masz rację-po prostu nikt nas nie chce kupić i 14.10.2018-wejdzie syndyk i posprząta

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOK? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Takie tam

To już jest koniec nie ma już nic Jesteśmy wolni możemy iść ... Ach siedzimy dalej... A pasożyty na górze dalej na nas żerują

JaJakoByły

No to przedłużona agonia do 13.10 br.

JaJakoByły

A sprzedajecie jeszcze coś teraz ?

Yhy
@JaJakoByły

Się... od 08.2016

Dobre yhy
@Yhy

Haha

Komisja Nadzoru Finansowego informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie KNF z dnia 29 maja 2018 r. dotyczące restrukturyzacji SKOK Jaworzno oraz ogłoszenie KNF z dnia 29 maja 2018 r. dotyczące restrukturyzacji SKOK Piast, wpłynęły zgłoszenia od banków krajowych zainteresowanych udziałem w procesie restrukturyzacji Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej Jaworzno oraz Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej Piast. Biorąc pod uwagę wnioski tych banków dotyczące przedłużenia terminu na podjęcie decyzji dotyczącej udziału w procesie restrukturyzacji SKOK Jaworzno oraz SKOK Piast w trybie art. 74c ust. 4 ustawy o skok, Komisja jednogłośnie wyznaczyła termin do dnia 13 października 2018 r. na ostateczne zajęcie stanowiska przez zainteresowane banki w przedmiotowych sprawach.

Ciekawe dlaczego związki nic do nas nie piszą??

Last

Jutro ostatni dzień w pracy?. Zawijamy manatki i do pupu w kolejce?

OLO

JUTRO SIĘ OKAŻE, SĄDNY DZIEŃ....

Beatka
@OLO

Jutro się nic nie okaże...posiedzenie knf jest 17 lipca

Kng
@Beatka

Do spraw skok są osobne posiedzenia

Tatamajaja

No to kolejka pracowników do Jacka się ustawia ? Właśnie otworzył kolejny oddział w Oświęcimiu.

Jacek
@Tatamajaja

Haha Jacek jest teraz nic nie znaczącą firemką. Takie oddzialiki jak on ma to każdy może otworzyć. Za sprzedaż którą każe wam wygenerować można spokojnie takie coś utrzymać koszt takiego przedsięwzięcia żaden.

Fakty
@Jacek

Dawno takich bzdur nie czytałem. Od kiedy prowadzenie jakiejkolwiek działalność to żaden koszt. Wiesz dziecko ile kosztuje utrzymanie choćby jednego pracownika na umowę o prace nie mówiąc o kilku pracownikach i 4 oddziałach. To jest koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie. Dla ciebie to pewnie żadne koszt milionerze. W każdym razie Jacek otwiera oddziały, a wy już nawet nie zamykacie oddziałów, a się całkowicie zwijacie . Napisać kilka dyrdymałów to każdy potrafi, ale już założyć firme zatrudnić kilku pracowników, otworzyć kilka oddziałów jak widać potrafi tylko Jacek.

@Fakty

Szacunek dla Jacka. Podnieść się i walczyć do wielka jest rzecz.....

Bazar
@Fakty

Kilka oddziałów? 2? 3? Przy sprzedaży 100 k spokojnie zarabiasz na ZUS i czynsz i na pensje. Jeśli każdy pracownik dostanie plany jak za pf u Jacka czyli gdzieś tyle no to macie obraz interesu. Nie bądźcie głupi nie chodźcie do nich i nie dajcie się łupić. Wiecie ile musielibyście zasuwać żeby zarobić na pensję dżakiego? Jeleni szukają.

Ja pier... e

Haha podniósł się? Bankrut nie spłacający kredytu zaciągniętego w SKOK

Chudy
@Ja pier... e

Nie jestem zwolennikiem Pana Jacka ale pisanie o jego problemach finansowych na forum nie jest w porządku. A co z tajemnicą bankowa Ciebie nie dotyczy ?

@Chudy

Dokładnie. Jeżeli napisał(a) nieprawdę, to sprawa kwalifikuje się jako pomówienie. Jeżeli prawdę ... to szkoda mówić, ile przepisów zostało złamane.

Stolar
@Stary

A znając Jacusia jak to przeczyta gul mu skoczy, ciśnienie głowę powiększy i może być jazda. To że jesteśmy anonimowi w necie nie znaczy że pewnych zasad nie trzeba przestrzegać.

Tatamajaja
@Tatamajaja

Tak na Jacka pluliście i błotem rzucali??? Gdzie są ci, którzy wrzeszczeli "Brawo Edyto, brawo Tomku..???" teraz jakby nigdy nic polecicie do Jaworzna, Oświęcimia, czy Tychów ??? - tak postępują ludzie bez honoru. A Edyta od samego początku miała jedno zadanie i wykonała go w 100%. A gdzie ci , co najpierw szaleli po korytarzach , wrzeszczeli i niby mieli tyle to zrobić żeby Edytę knf wycofał jeszcze pod koniec 2016 roku - Muhammad Ali potem nagle zmianił front diametralnie jak tylko uzyskał kworum w członkostwie- zwęszył pismo nosem i skumał się z Edith. Pociągnął jeszcze roczek w spokoju ( on i żonka - notabene taka dawna psiapsiółka Jacka...) . Oj, żal mi tylko tych, którzy w tę paplaninę rzeczywiście uwierzyli...

Endriu

Tiaa już polecą :-D Kolejka się ustawia :-D

@Ja pier... e

Przesadziłeś/aś, na miejscu Jacka nie odpuściłbym ci tego wpisu. A wierz mi, można sprawdzić skąd to wyszło.

Lista PF
@Tatamajaja

Nie musiała się ustawiać kolejka...przecież lista pracowników którzy mają pracować dla PF była przedmiotem śledztwa związków od zeszłego roku, więc kto był na tej liście ....teraz się powoli okazuje ! G$, LL,PB.... A wszyscy się wypierali...nie! , ja ? Nieprawda...!.żenada ! Ktoś napisał : nowy oddział - zobaczymy, kto tam będzie pracowal ? Kłamstwo ma krótkie nogi....prędzej, czy poxniej dowiemy się, kto uciekł mając w zanadrzu pewne zatrudnienie ! W Jaworznie aż huczy od plotek, kto następny przejdzie do PF? a co w Trzebini ? Też obstawiają ?

Lista CF

Oczywiście...C F !!!!!!!!!

Jaworzynka
@Lista PF

Ania, Monika, Ania, Dominika....Czeladź, Kęty ? Wioleta, Bogdan, Patrycja, Małgorzata... Krzeszowice, Olkusz ? I kolejne cztery oddziały obstawione ! Tak obstawiamy na Centrali a Wy ?

Persona
@Lista PF

Czy ktoś pamięta, ile osób byli na liście ? To chyba będzie cała sieć CF! Jeszcze kilka oddziałów zdążą obstawić !!!

heheh
@Lista PF

Przedmiotem "śledztwa" związków buhahahaha Nie moge. Co za farsa.

@heheh

No tak ... podstawowym zadaniem związków zawodowych jest przecież prowadzenie śledztw PRZECIW pracownikom . Ostatnim razem, jak dobrze pamiętam, "śledztwo" na chwilę prawie sparaliżowało firmę. Nie mówiąc już o tym, jaki wpływ miało na morale załogi. Nie mówiąc też o tym, jaki wpływ miało na finanse firmy. I znowu ktoś chce do tego wracać? Część ludzi pewnie faktycznie pójdzie do CFP (bo ich i ich metody już zna i wie czego się spodziewać), część do banków, niektórzy założą coś na własną rękę (koszt wyposażenia i dostosowania lokalu tak naprawdę duży nie jest, to jak działalność będzie hulała to już inna sprawa) a część znajdzie pewnie pracę poza finansami. Więc nie za bardzo wiem o co się kłócić, nie wiem po co komu odgrzebywanie "śledztwa". Jak dla mnie jedynym przedmiotem śledztwa prowadzonego przez NIEZALEŻNY SAMORZĄDNY związek zawodowy może być łamanie praw pracowniczych. I tego śledztwa jakoś nikt nie widział, tak za czasów poprzedniego zarządu, jak i obecnego.

Ojciec Dyrektor
@Stary

Najnowsze informacje z frontu. Związki zawodowe wzięły we franczyze 3 oddziały Biedronki aby ustawić w nich "swoich ludzi". Wiem bo pewna zaprzyjaźniona kopalnia wysyla wungiel do Portugali. Przypadek? Nie sądzę.

Zaduma
@Stary

Jacek ma klasę której brakuje 90% użytkowników tego forum. To nie w jego stylu, aby tegopodobnych szczawiów podawać do sądu.

Dokladnie
@Zaduma

Tu się zgodzę. Nie jedna akcja była też w firmie przez te lata i nigdy nie był mściwy, a wręcz przeciwnie. Odpuszczał pracownikom którzy ewidentnie przekroczyli wszystkie granicie i szedł im jeszcze na ręke. Zamiast dyscyplinarki tacy pracownicy dostawali 3 miesięczne zwolnienie z odprawa.

Amen
@Dokladnie

Pomnik mu jeszcze postawcie...brak słów.

Ehe
@Amen

Wy jusz postawiliscie pomnik obecnym cudotwórcą i mogile calemu skokowi.

Hw
@Ehe

Świetna ortografia

Robota
@Tatamajaja

Dam pracę: https://ujarani.com/431556 Wielu ma idealne kompetencje więc zapraszam. Wymagania: ciągłe jęczenie, więc powinno się spodobać.

Młoda
@Robota

Nie jęcz.

StopBezkarnosci

MD, rośnie liczba niezadowolonych i skrzywdzonych pracowników obecnych oraz byłych Skoku Jaworzno. Wszystkich, którzy są zainteresowani pozwem zbiorowym przeciwko SJ, proszę o kontakt mailowy pod adresem stopbezkarnosci@wp.pl

konspirator
@StopBezkarnosci

Osoby, które dalej pracują w SKOK przestrzegam przed podawaniem swoich danych (lub pisanie z adresów poczty, na podstawie których można określić, kto się kontaktuje) nieznanym osobom. Nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie maila, nie można wykluczyć prowokacji osób powiązanych z "dworem" lub tego, że ktoś chce dostać awans lub podwyżkę donosząc na niezadowolonych.

@konspirator

Cóż, do czego to doszło żeby wszędzie węszyć spisek. Nieźle jesteście zaszczuci... Nie potrzebuję na razie danych osobowych lecz jedynie rozeznania czy uzbiera się 10 osób.

Dość
@konspirator

Ludzie obudźcie się! To nie jest praca przymusowa żeby do takiej paranoi dochodziło. Wiecie ile na Śląsku jest fajnej pracy. Nie kompromitujcie się już bardziej. Sami się upokarzacie

@Dość

Żeby była jasność: nie namawiam nikogo do rzucania pracy. Jeśli komuś jest tam dobrze, nie wnikam i nic mi do tego. Zależy mi tylko na sprawiedliwości i wyciągnięciu konsekwencji. W dorosłym życiu tak jest, że można podjąć każdą decyzję, lecz odpowiada się również za jej skutki. Dziękuję tym którzy się odezwali.

Iwo
@StopBezkarnosci

Ale pozew za co? Jak pozywać to raczej wcześniejszy zarząd i tych madrali od pf.

Kiero
@Iwo

Dobry żart tynfa wart :)

stary
@Kiero

Ale czemu żart? PF też można pozwać. Jest w likwidacji, ale jest tam likwidator i trzyosobowa rada nadzorcza (przynajmniej wg KRS), więc pewnie są też jakieś pieniądze.

@stary

A temu, że nie mam zastrzeżeń do PF lecz do SJ!

Iwo
@StopBezkarnosci

Ale to przez pf wielu zdrowie straciło.

Kropelka
@Iwo

Iwo, nie pamiętają jak wół jak cielęciem był. Nie ma co polemizować z malkontentami i frustratami.

@StopBezkarnosci

I jak tam pozew? Tak z ciekawości pytam, w obecnej sytuacji może ktoś jeszcze będzie chciał dołączyć.

Smerfetka

Ludziska dajcie już spokój tym kłótniom o to kto winien, a kto nie...stało się firma upadła i koniec. Wielu się ustawiło a zwłaszcza były zarząd, obecny zrobił to co miał zrobić i im się krzywda nie stanie...najgorzej mają Ci na dole, bo ani się dorobili, ani ustawili tylko zostali z nadzieją, że związki wywalczą im kupę kasy na odprawy. A ja wam mówię, że nie ma co czekać do końca tylko szukajcie i nej roboty. I to teraz, bo nieprawdą jest, że jest czas pracownika. Pozdrawiam

siostra oddziałowa
@Smerfetka

tak tak, szukać, zwolnić się i nawet tych marnych ochłapów nie wziąć...brawo TY

@siostra oddziałowa

Czyli lepiej nie szukać pracy, nie zwalniać się jak znajdzie się nowa prace tylko czekać na ochłapy... brawo TY. "Świetlana przyszłość" przed tobą. Myślę że poza tymi ochłapami to nie wiele więcej cie w życiu czeka z taka postawą.

Muniek
@siostra oddziałowa

szukać można już teraz oczywiście, ale jak przy okazji coś by wpadło to bym przynajmniej doznał odrobiny słodkości jak to nasi po meczu dzisiaj.Szkoda by mi było na koniec nie dostać choć trochę.Uważam, że zasłużyliśmy a związki powinny w tym pomóc,i tyle w temacie siostro.

Amon
@siostra oddziałowa

Jaka ty durna jesteś...przeżresz te ochłapy i co dalej ciemnogrodzie?! Dopiero weźmiesz (usunięte przez administratora) w troki i zaczniesz szukać roboty?! Powodzenia. Polać Smerfetce, dobrze gada (pisze).

Niesprawiedliwe

Nasz problem polega na tym, że my dostaniemy odprawy szaracze a zarząd dostał zarządowe....

Ona
@Niesprawiedliwe

Nam nie dano pensji w jednym miejscu a mówi się, że była pramia rocza...czyli nas nigdy nie będzie stać na otwarcie takiego oddziału

olo

szkoda że nic nie wiemy ktory bank zlozyl oferte ...

Amon
@olo

Polityka informacyjna w tej firmie na sam koniec, świetnie pokazuje, w jakim głębokim poważaniu ma nas kierownictwo. Brak słów. Bardzo dobrze, że polecicie ze stołków i wiecie co? Was będzie bardziej bolało bo spadniecie z wyższego stołka. Kmioty.

ami
@Amon

Kierownictwo każe pracować żeby się utrzymać na stołkach-bo przecież ci wszyscy to 50+ a kto ich zatrudni w tym wieku za marne 10tyś.

@ami

O jakim ty kierownictwie piszesz. Chyba ci chodzi o zarządce, bo kierownictwo jest przecież młode.

@olo

Siała baba mak, nie wiedziała jak, dziadek wiedział - nie powiedział, a to było tak... Lepiej nie wiedzieć, jakie to ma teraz znaczenie?

olo
@Dedektyf

a takie znaczenie, że o decyzji KNF byliśmy w lot poinformowali. Skoro tyraliśmy do jednej bramki niechaj jakaś łepetyna z tej bramki się wychyli i coś w tym temacie zechce szepnąć. Reasumując ŻADNEGO :))))

NaMiejscu
@olo

Oni wiedzą tyle co my, czyli tyle co mówią plotki. Dajcie im już spokój. Aktualnie to nie ich wina, że nawet na koniec tak nas "Góra " traktuje.

@olo

Mam pomysł . Zebrać się w grupę i iść do tej kobiety i niech się wytłumaczy co i jak. To jej zadbany obowiązek poinformować ludzi o ich losach.trzaba iść bo ona sama nie przyjdzie.

@IVA

Coś nie widzę chętnych. Nie jeden śmiałek już wypytywał i nic się nie dowiedział. Albo sama jeszcze nie wie albo nie może powiedzieć. Póki co trzeba czekać na oficjalny werdykt.

No tak
@Dedektyf

Myślę że chodzi o "kierownictwo" typu przyjaciel prezesa Andrzej S., żona innego przyjaciela prezesa Barbara B. Itp. Ci którzy dzięki Jackowi dobrali się do stołków, potem żeby z nich nie spaść zaprzedali duszę kobiecie o martwych oczach i uwierzyli w jej bajer.

@No tak

I niech pamiętają i mieja się na baczności....karma wraca drodzy kierownicy.

Adwokat

Ale jad. Szkoda tylko, że Jacek zostawil tych przyjacieli a sam nawiał, bo nie mial odwagi stawić czoła swoim następcom. Kto stanął na pierwszej linii 4 sierpnia, Jacek i jego świta nie przejmowali się nikim.

@Adwokat

Smutne.Ale Jacek dawał możliwość odejścia z nim.Niektórzy skorzystali inni zostali....

Jaa

He he he he Dał możliwość... świetnie powiedziane, szukał naiwniaków co będą nadal robić na niego zaijając baze ze sobą a on ich będzie bacikiem poganiał

Adwokat

Ale brednie wypisujesz, może Tobie dał taką możlowość, a innych nawet nie poinformował żeby się mogli przygotować na atak knf.

Rozczarowana
@Adwokat

Także nie jestem zwolennikiem ani poprzednich ani obecnych władz .... Ale są jakieś granice które zostały przekroczone a ustalenie czyjegoś IP to pestka jeśli w grę będzie wchodziło zawiadomienie o naruszeniu prawa .... natomiast biorąc pod uwagę hektolitry szamba które wylewa się tutaj wzajemnie codziennie to kiedyś ktoś musiał tu pacnąć o słowo za dużo..... dlaczego na GoWorku Piasta jest kilkanaście komentarzy a u nas 1000 .... bo mają więcej klasy i szacunku do siebie niż my. Proste.... ale co ja tam będę się mądrzyć zwykły szczaw oddziałowy.

ona

uwaga uwaga :-) może nie wiecie, ale istnieje jeszcze jedno wyjście dla naszej firmy !!! otóż KNF może podjąć decyzję o wznowieniu dalszej działalności SKOK hahahaha i jak uważać kto puścił w eter taką bzdurę?????

@ona

Wbrew pozorom ... może być w tym jakiś sens. Po raz pierwszy chyba zgłosił się bank, który chce przejąć jednocześnie 2 SKOK-i. Jeżeli stwierdził, że chce np. tylko jeden z nich, to być może taniej (w sensie kwoty uruchomionej przez BFG) jest pozwolić drugiemu przez jakiś czas funkcjonować, niż pozwolić na jego upadłość. To oczywiście tylko taka moja teoria ...

Ira

Fajnie wspomnam dobre lata w skok. Tu się zakochałam i szybko odkochałam - bo spojrzałam po raz drugi. Mam zabawne zdjęcia z imprezy przebierańców. Poznałam wspaniałych ludzi, ale dla kontrastu też kilka szuji. Nauczyło mnie to odróżniać jednych od drugich- lekcja życia:) Nie każdy kto się uśmiecha jest fair. Myślę,że z niektórymi zachowam kontakt na długo. Jeżeli ktoś też tak myśli, to nie zapomnijcie się powymieniać telefonami, bo służbowe Wam zabiorą...

rihanna
@Ira

Pani Iro, a siebie zaliczyła Pani do tych wspaniałych czy do tych szuji? Czy kilka osób z Pani powodu nie płakało w tej firmie? Czy na pewno?

Ira
@rihanna

Cóż. Nie pracuję w skok już kilka lat. Może to błąd, że idealizuję i niestety niektóre zadry pozostały. Więcej jednak jest tych dobrych wspomnień.Już się nie wtrącam. Pa.

Dymitr

Skoki weszły pod kontrolę knf w 2012r, o nowelizacji ustawy o skok też wszyscy wiedzieli wcześniej. Co jak co ale wymogi kapitałowe dla banków też były dostępne. I był czas na wdrożenie zmian. No ale z tym garbem w SKOKu i zamiataniem pod dywan wyszło jak wyszło, mogło być gorzej. A komisarz? Wykonała swoją pracę dla niej brak upadłości likwidacyjnej liczy się na plus. Ps. Powodzenia dla tych których przygarnie nabywca i udanych łowów dla reszty. Ps2. Zamiast się dogryzać na forum lepiej się zastanowić nad przyszłością. Świat nie kończy się na tej pracy.

Ojciec Dyrektor
@Dymitr

Lizytyłki... przychodzi nowe więc gotowiiii, do startuuuuu, startttttt (mlask mlask (usunięte przez administratora) ciap).

Dymitr
@Ojciec Dyrektor

Idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno.

Tomasz Warmus

Proszę Was wszystkich o nieoskarżanie się wzajemnie, sprzedaż - centrali, centrala- sprzedaży. Rozumiem rozgoryczenie i zwątpienie. To trudny czas dla nas wszystkich. Traktujmy się wszyscy z szacunkiem. Niech każdy z Was osobno i wspólnie i innymi stara się normalnie pracować i wykonywać swoje obowiązki. W moim postępowaniu, zawsze przyświecała zasada: "Nadzieje umiera ostatnia". Proszę uwierzcie, że jako Rada Nadzorcza oraz związki zawodowe, widzimy światełko w tunelu. Oczywiście, może ktoś być inne go zdania, uważać , że to czcza gadka. Nie przekonam niedowiarków. Po dzisiejszej decyzji KNF, mamy kolejny okres w którym możemy wspólnie działać. Rada i Solidarność w obszarach merytorycznych co do podjętych decyzji, a Wy jako pracownicy w obszarze normalnej pracy. Wiem, że obsługa członków w obecnej sytuacji, ich przekonywanie do niewycofywania depozytów, utrzymania ROR jest trudna i czasami wręcz niemożliwa. Po prostu, niech każdy komu zależy na tej firmie, dokona starań. Nikt indywidualnie nie jest w stanie zmienić biegu tego co się dzieje. Jest to możliwe tylko wspólnie - w jedności siła. O to proszę Was wszystkich pokornie.

BezJajec
@Tomasz Warmus

Dobranocka sie juz dawno skonczla. Poluzuj tam gdzie cie cisnie.

@BezJajec

Skoro się dobranocka skończyła, to czemu nie śpisz tylko czytasz geworka i jeszcze głupio komentujesz. Co ty dobrego zobiłeś/aś dla tej firmy, żeby mogła dalej istnieć ?

CZŁONEK KASY
@Tomasz Warmus

WITAM Wiem ze to forum dla pracownikow, ale nigdzie nie mogę dostac odpowiedzi w tej cięzkiej sytuacji dla Was.Od 1,5 roku czekam na wypłate udziałow miałam je dostac w czerwcu tego roku czy w obecnej sytuacji SKOK PIAST wypłaci mi udziały pytam bo nie mogę się nigdzie doprosic odpowiedzi ani w placówkach ani nawet w siedzibie głównej a to przecież moje pieniądze wszystkie warunki spełniłam czas odczekałam i co dalej ?

No tak
@Tomasz Warmus

Boli, bo koryto wysycha panie Tomaszu, tyle lat się woziło na grzbietach obsługi. A teraz trzeba będzie ruszyć (usunięte przez administratora) ę i znaleźć nowa drogę.

@CZŁONEK KASY

Trzeba pytać w SKOK PIAST, to forum dotyczy SKOK JAWORZNO. Po zatwierdzeniu wyniku finansowego za 2017 rok można się będzie dowiadywać.

@CZŁONEK KASY

No szanowny panie z rady nadzorczej. Prosze o odpowiedź dla tego członka. Co prawda pyta o Pan o skok Piast Ale nas też to dotyczy.

Klara
@Tomasz Warmus

ok Tomku masz rację, ja też nie popieram tego typu wpisów aczkolwiek nie dziwie się,że ludzie tak reagują. Ale mam propozycję...my robimy swoje ale jeżeli dojdzie do przejęcia przez bank to patrzymy wam na ręce jak negocjujecie ew.warunki naszego odejścia...pzdr

Koniec
@Tomasz Warmus

Tomek daj sobie spokój. Nikt już niczego nie zmieni. Uspokój się.

@Adwokat

Ty adwokat twoja odpowiedź jest tak merytoryczną jak wczorajsze słońce. Czym różni się Piast od Jaworzna. Odpowiedź człowiekowi bo to jego pieniądze. Oo tej wypowiedzi widać jaki macie stosunek do swoich klientów . Szkoda czasu na was. Ten z rady przytkany czy co że nie odpowiedział zainteresowanej.jaka rada taki skok

@IVA

A ty IVA pracujesz w SKOK i nie nie wiesz, że każdy z nich jest odrębną instytucją? Wszystko zależy od uchwały jaką podejmie na Walnym, a Rada w tym temacie nie wydaje decyzji, zresztą jest zawieszona. Więc nie wylewaj pomyji na Tomka jak nie znasz statutu.

Heheheeh
@Adwokat

Bajki dla dzieci wypisujecie. Co firma dla mnie zrobila i wy pozatym ze mnie oszukaliscie?! zeby ja cokolwiek dla niej poswiecal. Pierdzeniem farmazonu nic nie wskurasz pradwa sie nie zmieni. Wchodze na goworka dla rozrywki. Jeszcze jakies pytanka dzieciak?

Łobuz
@Heheheeh

Jak to co dla Ciebie zrobiła dala Ci prace i co miesięczna wypłatę żebyś miał z czego żyć. Nikt nie trzyma Cię tam na siłę droga wolna znjadź coś lepszego a nie użalaj się nad sobą jak dzieciak w piaskownicy

@Heheheeh

Dla rozrywki pohejtuj sobie na innych profilach, a nie obsrywaj podwórka, na którym pracujesz. Nie podoba się, to won - załóż sobie własną firmę i pogadamy jak się już dorobisz garba.

Hehehe
@Adwokat

Nie pracuje już w skoku :) Mam własną firmę :) Skad pomysl w ogole ze bede wykonywal twoje polecenia i robil tak ja piszesz... no bez jajec. Dorosnij dzieciak i sie tak nie spinaj. Wszystko dla was dzieci co was boli to hejt.

@Hehehe

Jak widać ty już dorosłeś, a twoja głupota razem z tobą. Napisz w takim razie coś na temat własnej firmy, zobaczymy jak stoi na rynku.

Hehehe
@Adwokat

Nie wiem z czym, kim, tutaj na gowork walczysz, ale na pewno nie zemną. Zrelaksuj sie.

Bleh

Mdli mnie

@Bleh

Masz rację. To jedyne uczucie jakie mam po dyskusjach tutaj. Jak Ci ludzie mogą coś zmienić jeśli w swoich szeregach nie umieją się dogadać. Teraz biorą się za walkę A przez dwa lata lizaki du.....psko i wmawiali ze jest Git

...
@CZŁONEK KASY

Udziały i wkłady nie są gwarantowane BFG

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Jaworzno

SKOK