SKOK

Jaworzno

Opinie o SKOK

pIWo 2017-02-17 21:54
Przeciez Ty ponoc nie jestes juz pracownikiem a jestes blisko i widzisz??? Hahahhaah a w zwiazkach tez jeden co ma mozg odbity bo za mocno poobrywal a drugi co nim steruje myslac, ze w koncu w zyciu kims zostanie hahahahah
ironiczny tolek 2017-02-17 21:54
nie ma jak pożyczyć kasę bankrutowi
Ona 2017-02-17 21:56
Piwo nie pij tyle bo ci się dwie ostatnie szare komórki w pustej czaszce zagubiły. Haha ha
ironiczny tolek 2017-02-17 21:57
a skąd ty Iwo niby wiesz na ile zapracowana jest Pani Komisarz skoro już podobno nie pracujesz, więc raczej blisko nie jesteś... kłamca nieładnie
Ona 2017-02-17 21:59
Ironiczny Tomek czy tam Tolek jaki ty się dowcipny zrobiłeś...boki zrywać
AktywnyOptymista 2017-02-17 22:01
pIVO, ObiektywnaInaczej i inni "sympatycy" SKOK Jaworzno

Miejcie choć odrobine honoru. I nie srajcie hejtem na SKOK Jaworzno.
Za Waszych czasów, przegonilibyście wszystkich w DUA, żeby znaleść kto śmie żle o SKOK-u tu napisać.
Odpuście i pozwólnie Nam pracować, nie róbcie sabotażu. NIe siejcie fermentu.
Obiektywna 2017-02-17 22:07
pIWO 2017-02-17 22:11
Ona ja wiem, ze u Ciebie ciezko z logicznym mysleniem ale pIWo to przeciw IWo a nie pijacy piwo...
AktywnyOptymista 2017-02-17 22:15
@ObiektywnaInaczej
(...) Ja nigdy w Skoku nie pracowalam chociaz kiedys chcialam i przyznam teraz szczerze, ze nie zaluje, ze wybralam inna droge. (...)

Też nie załuję :P W myśl przysłowia: "Baba z wozu koniom lżej"

Damy rade beż Ciebie @ObiektywnaInaczej :P
Iwo 2017-02-17 22:16
Może poprostu się interesuje, może mam przyjaciół. A jeśli chodzi o Piotrka jaki jest każdy wie ale odmówić mu zaangażowania nie można. W przeciwieństwie do tych co spier. .. jak szczury jemu należy się szacun chociaż czasem go ponosi fantazja ułańska. Czy nie tak powinna wyglądać postawa naszych top managerów? Nie. lepiej siać ferment aby tylko firmie doje..Ć, podebrać klienta i pracownika. H#@ ze SKOK, z członkami, z pracownikami - duma nam nie pozwoli żeby ktoś inny wyprowadził firmę na prosto. Czy to jest ta idea spółdzielczości? Okazaliśmy się t otalnymi matołami to odchodzimy i dajemy sprzątać specjalistom. I to jest odpowiedzialność czego niektórym poprostu zabrakło. I potem się dziwią że ludzie plują im w twarz.
Ona 2017-02-17 22:16
Prędzej z przedrostkiem anty ale wybaczam ci te próby pouczania mnie bo twoje komórki się jeszcze nie odnalazły. Spokojnie pisz dalej wkoncu może ci się coś w życiu uda. Swoją drogą jesteś najzabawniejszy z tej ekipy " intelektualistów " wyznawców pana g.
Pan wszystko widzi 2017-02-17 22:20
Związki zawodowe powstały aby zabezpieczyć interesy pewnych 2 panów co myślą teraz, ze królami życia zostali. Szukają sposobu jakby się komisarzowi przypodobać, bo chyba liczą na stanowiska w samym knf-ie
Iwo 2017-02-17 22:28
Z tego co pamiętam związki powstały żeby zabezpieczyć interesy panów co konkurencje robią :-) A tu taki h... wyszedł :-D Okazało się że robią Piotrkowy program i bronią firmy :-) Ale się cesarz musiał zdziwić.
ami127 2017-02-17 22:29
trafiłeś w sedno
AktywnyOptymista 2017-02-17 22:33
@Pan wszystko widzi

Jakich dwóch panów masz na mysli? Byc może niekumaty jestem , ale ten Twoj wpis nie trzyma sie chyba kupy :P
Pan wszystko widzi 2017-02-17 22:52
Trzyma się trzyma. Ochrona działaczy związków zawodowych - mówi ci to coś?
AktywnyOptymista 2017-02-17 23:01
@Pan wszystko widzi

I jak powstawały ZZ w SKOK i PF, to chcesz powiedzieć że obaj Przewodniczacy nowopowstajacych ZOZ mieli smaki na stanowiska w KNF? :P:P
Proszę, rozwińmy ten temat, bo to bedzie hit tygodnia, ta Twoja teoria : :P:P
Realista 2017-02-17 23:29
Oni sa za tepi na stanowiska w Skok a co dopiero w KNF...oni sa tylko dobrzy w inwigilowaniu pracownikow , zastraszaniu i donoszeniu do pani komisarz...
AktywnyOptymista 2017-02-17 23:42
@Realista i inni "sympatycy"

Proponuję, żebyście pisali pod tymi samymi nickami. Nie róbcie sztucznego tłoku i wrażenia , że jest Was sporo.
To takie troche dziecinne i śmieszne i jest kontynuacja propagandy która kiedyś była :P
Pewne rzeczy widać ( IP) :P
AktywnyOptymista 2017-02-17 23:44
@Realista :P
Oni są nadal w SKOK i PF a Ciebie juz niema :P Ufff :P
Pan wszystko widzi 2017-02-18 08:31
Wtedy nie mieli ale teraz mają bo im się w głowach poprzewracało. Może się dowiedzą kiedy wypłaci się pracownikom zaległe nadgodziny za wcześniejsze przychodzenie do pracy?
I nie myślcie że ktoś o was zawalczy, będą patrzeć tylko swoich interesów.
Ona 2017-02-18 09:18
Bla bla bla. Czytać twoich rewelacji nie mogę. Dam ci dobra radę przestań tyle ogladac Mode ma sukces bo potem ta fikcje przenosisz na realny świat który cię otacza.
Iwo 2017-02-18 09:26
Widzisz a potem się dziwisz że ktoś Was atakuje jak wy probujecie przywalić się do wszystkiego nie mając o niczym pojęcia. Nikt nie musi tu pluć jadem na gembule itd ale jak się czyta takie pier... jak wasze to poprostu szlag człowieka trafia. Wszyscy wiedzą jak jest, kto doprowadził do sytuacji jaka jest oraz jak wygląda stosunek poprzednich władz do firmy obecnie. Mówisz że gembule dawał ludziom pracę itd. Gembula był od tego jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od srania. To nie była jego własność ani jego firma. Ile on na niej zarobił, ile się też wylatał po stanach i innych konferencjach itd. Nie nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za swoje tylko za pieniądze członków. A wy mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pomniki stawiajcie. Jesteś z zewnątrz uja wiesz. Komisarz chwyciła się za głowę jak to wszystko zobaczyła. Jakbyś był z firmy to byś wiedział co powiedziała na widok porcelany którą zobaczyła. A Ty próbujesz przypier... się do Bogu winnego Piotrka który próbuje coś zrobić. Jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] knf jakie stanowiska. Zwykły prosty Górnik który chce dobrze. To że go czasem ponosi. Każdy jest jaki jest. Dba o własny tyłek, o tyłek członków związku? Nosz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a o czyj ma dbać? Naszych wspaniałych top menadżerów? Może z wdzięczności powinniśmy się im jeszcze zrzucić na nowy interesik bo widzę że kapitał zakładowy mają ogromny. Potem się dziwić że ludzie Was atakują. Pewnie gembula na w d... co tu piszecie ale najeżdżając na kasę dodatkowo chłopa pograzacie bo wygląda jakby to było na zlecenie a gość pewnie nawet nie wie że tu taka gównoburza powstała. Nadgodziny?Qrwa jakbyś wiedział jeden z drugim ile się dawniej siedziało za duetu z grubą to już byście tak nie burzyli na obecne warunki. Pod względem pracowniczym jest teraz ok. Nie ma hulanki, nie ma uj się czego ale jest przynajmniej normalnie. To że teraz cesarz nie sypnie tym co mu włażą w du..? Nie sypnie bo dlatego też to właśnie tu już niema. Rozdać swoim a obsługa doić klienta. Tak to wyglądało. Ale się zmieniło. Ciekawe czy teraz w nowym śmiesznym tworku też będzie tak Chojny :-)
KING 2017-02-18 10:19
A jaka Ty masz wiedze na temat tego co bylo? Jaka masz wiedze w zakresie zmian w rozporzadzeniach dot. Rachunkowosci ktore wymusily m.in. utworzenie spolek w celu dokapitalizowania Kasy? To wymogi rozporzadzen wprowadzonych za czasow PO spowodowaly zwiekszenie kosztow zwiazanych z tworzeniem odpisow. Spolka Partner Finanse na dzien wejscia zarzadcy komisarycznego do Skok miala zysk netto na poziomie 1,5 mln zl i byla wyceniana zgodnie z metodologia rynkowa na podstawie zdyskontowanej wartosci przyszlych przeplywow pienieznych na okolo 80 mln zl. Wycene sporzadzala spolka zewnetrzna wyspecjalizowana, ktora byla do tego merytorycznie przygotowana. Pracownikami spolki sa wykladowcy akademiccy- profesor i dr z Akedemii Ekonomicznej w Poznaniu. Obecnie wartosc spolki zostala ustalona na poziomie 16 mln zl ( wyceniajacy od komisarz nie wzial pod uwage nawet srodkow pienieznych spolki do wyceny wartosci pozaoperacyjnej- na dzien 04 sierpnia Spolka miala 15 mln zl na koncie) na zarzuty RN odnosnie zanizonej celowo wyceny i koniecznosci jej powtorzenia przez inny podmiot komosarz stwierdzila ze nie ma zamiaru. Stad macie minus kapusciane glaby, ktore zjadly wszystkie rozumy. Nie macie nawet ciut pojecia o tym co poszecie ...szczegolnie ty plytki Jak kaluza IWO. Jesli chcecie rozmawiac merytorycznie to prosze bardzo
były pracownik 2017-02-18 10:20
zastanawia mnie jedna rzecz, czy Ty w ogóle wiesz jak rynek pracy teraz wygląda, czy siedzisz dalej w Skok z klapkami na oczach! W korporacjach praca jest zróżnicowana: i tak to prawda że w jednych wykorzystują pracownika jak tylko mogą - i trzeba zauważyć że rekrutacje są tam bardzo często bo pracownicy SAMI odchodzą i druga strona medalu gdzie faktycznie trzeba zap..... ale wiesz za co pracujesz i masz czas na przerwę, która Ci się należy i na przygotowanie oraz zakończenie dnia pracy - i tu rekrutacje są rzadko! Może nie wiesz, ale świadomość ludzi jest coraz większa i ludzie znają swoje prawa, jeśli im praca nie odpowiada to ją zmieniają (przynajmniej Ci odważniejsi), rynek pracy jest teraz ogromny, a banki, czy skoki nie oferują świetnych zarobków tak jak kiedyś!!!!
Iwo 2017-02-18 10:29
Tak tak wszystko wina Tuska. Młody któremu cintka rozj... też był od niego. Program naprawczy którzy stworzyli Ci wspaniali menadżerowie był na ustach wielu osób. Wiesz co? Zazwyczaj z tych ust wychodziło: " co za debil to pisał...."
Ona 2017-02-18 10:32
Haha ha bardzo rozmawiała mnie Troja wypowiedź szczególnie ten moment " wiedzą za co pracują i masz czas na przerwę " . Tym stwierdzeniem już wiem że DUŻO o tym wiesz i z nie jednej korporacji" chleb jadłaś" haha ha . Dziewczyno jesteś taka zabawna że aż żałuję że cię nie znam osobiście. Mogłabyś mnie rozbawiać gdy zdarzy mi się zły dzień. Masz do tego talent , te błyskotliwe stwierdzenia....fiu fiu .
AktywnyOptymista 2017-02-18 10:37
@KING
(...) byla wyceniana zgodnie z metodologia rynkowa na podstawie zdyskontowanej wartosci przyszlych przeplywow pienieznych (...)
Wytłumacz co to są te planowane przychodzy przyszłych okresów i może podaj jak, te planowane przychody przyszłych okresów były realizowane.

(...) Spolka Partner Finanse na dzien wejscia zarzadcy komisarycznego do Skok miala zysk netto na poziomie 1,5 mln zl (...)
A to do PF wszedł Komisarz czy do SKOK? A z jakich źródeł PF miał przychody, żeby osiagnac taki wynik?
Przychody pojawiajace sie w PF były pozycja kosztów w jakiej Firmie?
KING 2017-02-18 10:39
Program byl weryfikowany rowniez poza KNFem i poza KSKoK. Przegladaly go osoby o wysokim poziomie wiedzy merytorycznej z tytulami naukowymi. Jedna z tych osob byl byly wiceminister finansow. Poza drobnymi korektami nie mieli uwag co do zalozen programu. O to mozesz zapytac osoby, ktore nadal pracuja w Skok i go w glownej mierze tworzyly podobnie jak nadzorowaly obecny program. Napisz cos merytorycznego IWo by mozna bylo rzeczowo sie do tego odniesc. Mnie nie interesuje pyskowka jaka tutaj urzadzacie chociaz troche poniosly mnie emocje czytajac co macie do powiedzenia.
Ona 2017-02-18 10:40
Napisz coś jeszcze .Takie mądre i niedorzeczne rzeczy piszesz . Zawsze możemy się spotkać po ustaleniu IP i przedstawisz swoje rewelacje w innej instytucji gdzie będziesz wyjaśniał jakie rzeczy wygadujesz (fałszywe) na forum. Chyba byles tym "z@jebistym" (hahaha) menagerem ktory teraz klepie wnioski na obsłudze.
KING 2017-02-18 10:52
Na dzien 30 czerwa spolka realizowala plan sprzedazy, ktory byl podstawa wyceny w blisko 99%. Dane mozna zweryfikowac zarowno w skok jak i w Spolce. Sa zreszta zalaczone do pozwu skierowanego przez Rade Nadzorcza w WSA.Po wejsciu komisarz sprzedaz, ktora byla podstawa by osiagac przychody diametralnie sie zalamala co wplynelo w konsekwencji na planowane przyszle przychody i spadek wycenynw czesci operacyjnej. Czesc pozaoperacyjna w postaci 15 mln zl, ktore byly na kontach PF zostala prawdopodobnie w duzej mierze przejedzona po wejsciu nowych wladz z racji faktu, iz spolka nie miala przychodow bo nie sprzedawala i Skok nie placil. Obok przychodow ze Skoku byly jeszcze przychody z ubezpieczen ale w wiekszosci uzaleznione od sprzedazy pozyczek. Koszty, ktore pojawialy sie w Skok z racji iz byly kosztami inkrementalnymi byly rozliczane w czasie czyli nie obciazaly w calosci biezacego m-ca, natomiast nie bylo by tak gdyby zostaly wygenerowane w Skoku a nie w spolce. Wowczas wynik finnasowy Kasy bylby znacznie gorszy.
no no 2017-02-18 10:55
Szkalujesz ZZ ale prawda jest taka,że związki są nadal na swoim miejscu ,a prezesiki podczas wejścia komisarz spier... od zaplecza jak szczury .Związki mówiły na początku ,że nasz prezes nas nie opuścił próbuje opanować sytuację na pewno pomoże . I co ? I g...no prezesiki pierwsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Gębula i Tempulec w czasie kiedy Wy wierzyliście ,że coś robią to odpoczywali i mieli na nas wy...ne co z resztą widać do teraz .Pamiętaj co siejesz to zbierzesz -karma wraca !!!!!!!!!!
Ona 2017-02-18 10:55
Skoro byli tak świetnie to co robi u nas Pani Komisarz ... geniuszu?
KING 2017-02-18 10:56
Ona z tego co przeczytalem to Ty potrafisz tylko obrazac ludzi. Zal mi Cie. W Warszawie toczy sie proces z powodztwa RN Skok i jesli trzeba bedzie to bede zeznawal.
Iwo 2017-02-18 11:06
Ile tych procesów już było i co??? Też wina peło??? Ostatnie odrzucone i co??? To co było nie wróci. Eldorado się skończyło, czas zapier .. na chleb jak wszyscy :-)
AktywnyOptymista 2017-02-18 11:09
@KING
(...) Na dzien 30 czerwa spolka realizowala plan sprzedazy, ktory byl podstawa wyceny w blisko 99% (...)
Kiedy ten plan sprzedazy był ustalony. Ile miesiecy PF realizował plan?

(...) Koszty, ktore pojawialy sie w Skok z racji iz byly kosztami inkrementalnymi byly rozliczane w czasie czyli nie obciazaly w calosci biezacego m-ca (...)
Czyli jest jeszcze wrek kosztów do rozliczenia, tak jak i przychdów. Koszty ani przychodzy nie "wyparowały" i kiedyś w RZiS trafia przecież.
Częścia przychodów PF, były i są wpływy z nabytych wierzytelności. Ta pozycja wpływa równiez na osiagniecie tego wyniku o którym piszesz.
Jak SKOK "wyszedł" na transakcji sprzedaży wierzytelnosci? Dlaczego je sprzedawał? Żeby nie tworzyć opisów? Bo to zle pozyczki były - jak powiedział by Bogus Linda?? A która spółka je sprzedawała?
Czy nie ta która pozniej je odkupowała, żeby znowu pojawiły sie u niej przychody z wpływów ze spłat tych wierzytelności?

... 2017-02-18 11:16
Skoro myślisz i uważasz inaczej rozwiń to, poprzyj przykładami a nie hejtuj, wypowiedzi osądzające innych są łatwe do wyrażenia, każdy może mieć inne zdanie na temat pracy w korporacji i inny na temat pracy w skok. To, że ktoś uważa inaczej ma do tego prawo, a skoro potwierdza, że nie jest tak jak pisze to wie z własnego doświadczenia. Skoro jest tak dobrze to czemu już tylu ludzi odeszło?????
AktywnyOptymista 2017-02-18 11:24
@
(...) Skoro jest tak dobrze to czemu już tylu ludzi odeszło??(...)

Skoro jest tak zle to dlaczego większość ludzi została? Co? Usłyszę , że zostały osoby które pracując pomagaja Komisarz Firmę rozwalić? Ze niby tylko ci pracownicy żli? To kto ich qwa zatrudniał? Kto zatrudnił ta większość złych pracowników?
Wykonuję swoje obowiazki tak samo sumiennie przez cały czas mojej pracy w Firmie. Zawsze bedę pracował jak najlepiej potrafię z przekonaniem, że moja praca jest potrzebna i przyczynia sie mniej lub więcej do mozliwości kontynuowania działalności.

Czy to, że nie zgadzam się z wszystkimi posunięciami z przed 4 sierpnia - oznacza, że jestem teraz "be" ?
Ona 2017-02-18 11:49
Powiem Ci na koniec że gówno tylko błotem się obrzuca. Na twoje głupie rewelacje nie zamierzam nawet reagować bo ty a nie ja napchałeś sobie kieszenie ile wlazło i spi....łeś aby realizować WIELKI PLAN B. Odczep się od nas, ludzi którzy walczą aby pokazać takim jak ty że SKOK to ludzie to wspólna praca. Ty o tym nie wiesz nic bo jesteś zwykłym szczurem. Jesteś na tak niskim poziomie intelektualnym że z tobą nie zamierzam zamienić już ani jednego słowa. A w sądzie jak jesteś tak dobrze doinformowany pewnie będziesz zeznaniać nie raz .
KING 2017-02-18 12:01
Jesli piszesz o wierzytelnosciach to wiesz jakie byly przeplywy finansowe zarowno na skryptach jak i na pakietach wierzytelnosci. Wyzsze niz wynikaly z prognoz do wyceny co znaczy, ze maja swoja wartosc, ktora rowniez nie zostala uwzgleniona w czsci nieoperacyjnej wyceny spolki. Nie tylko PF skupila wierzytelnosci bo pakiet czerwcowy zakupil inny podmiot na rynku zwiazany z funduszem sekurytyzacyjnym. Chcialby, tutaj przypomniec scenariusz Skok Kopernik, ktora nie zawiazala odpisow gdy weszlo rozporzedzenie iw ykazywala olbrzymia strate. Nie ma jej juz od kilku lat. Mogl byc tski scenariusz gdyby nie Spolki. Poza tym chcialbym przypomniec, ze pion ryzyka kredytowego byl oddzielony od pionu sprzedazy i Dak pozostal w Skoku decydujac o przyznawaniu pozyczek co jak wiem nie uleglo zmianie. Czyli ze bylo dobrze ? Pamietaj tez, ze wynik netto spolki rowniez ten osiagniety na wierzytelnościach podnosil wartosc spolki a co za tym idzie wartosc udzialow w aktywach Skok. Kazdy moze miec wlasne zdanie ale wazne by w tej dyskusji pozostac czlowiekiem. Oceniajac powierzchownie bez analizy- ktora pewnie nie jest Ci obca mozna krzywdzic nieslusznie ludzi.
AktywnyOptymista 2017-02-18 12:24
Dominik

Nie pisz mi w kółko o PF. Jak zdywersyfikowaliscie przychody przez okres działalności PF czy tez MSP?

Rozlicznie kosztów czasie? Super! Jaki byl sredni okres zycia pozyczki? 60? 70 miesięcy?
Czyli wiadomo ze po tym okresie, koszty które sa rozliczane miesiecznie sie skumuluja i beda miesiecznie w takiej wysokosci jak by nie byly rozliczane - TAK?
Jak zochowuja się koszty w przypadku zrolowania pozyczki? Czyz nie wpadaja w całości do RZiS?
jaki był poziom rolowania pozyczek, zeby osiagac plany sprzedazy? Jak przy tej planowanej przedazy roslo saldo? Saldo pozyczek regularnych.
Dominik, piszac że przeciez DAK byl czaly czas w SKOK , chcesz powiedziec że to wina SKOK-u, ze udziela takich pozyczek? A kto chodzul na pielgrzymki do DAK-u i skomlal o zmiane decyzji kredytowych? Czy to nie Twoj Dyrektor i nie Twoi Kierownicy regionów?
A kto jak nie PF poszedl w "promotorów" Wiesz jaka byla szkodowosc tego portfela? Interesowało Ciebie to? Nie, bo wazna byla sprzedaz, za ktora spolka miala placone, bo wazna byla realizacja planu, ktory przeciez byl podstawą do wyceny spolki.
Sprzedawaliscie jedno wielkie goowno, zeby spolke mozna bylo dobrze wycenic. Wazne bylo tu i teraz( zreszta to slowa jednego z Twoich Kierowników Regionu).
Co PF zrobil po stronie kosztow, zeby mozna bylo obnizyc prowizję jaka SKOK placil?
Co powiesz mi o koncowej probie nabicia sobie kasy, przez osoby z ktorymi wspolpracowałeś. poprzez jakies głupkowate proby wspolpracy z pewną firma zajmujaca sie szkoleniami - w nazwie ma "wspolnicy".
Co powiesz o tych wszystkich "niskocennych" ktore znikly z PF w ostanich miesiacach?
KING 2017-02-18 12:48
Tomku,
Przy rolowaniu pozyczek do RZiS wpada zarowno koszt jak i przychod. Wiesz, ze byla nadwyzka przychodu od 2015 roku- zerknij do drugiego Tomka jesli to nie Ty przygotowywales te dane,. Kazde zamkniecie wczesniejsze pozyczki z tego okresu poprawialo wynik finnasowy kasy. Struktura produktu z wysoka prowizja i nizszym oprocentowniem. Strukrtura wymuszona w duzym stopniu przez rynek niskich stop procentowych.apropos kosztow w PF to jest pelna dokumentacja ich ciecia i z informacji, ktore otrzymalem analitycy komisarz stwierdzali, ze nie ma tam co ciac. Obnizka poziomow prowizji dla spolki rowniez nastepowala a kolejne byly zaplanowane w PPNie. Przypominam Ci, ze spolka przejela koszty marketingu i zniknely w znacznej czesci z Kasy.Do konca 2015 roku saldo roslo wolno, natomiast nastapil wzrost w roku 2016 i na koniec czerwa wzrost salda byl realizowany zgodnie z zalozeniami PPNu- wynosil okolo 3,5% o ile mnie pamiec nie myli. Interesowala mnie szkodowosc bo pewnie nie wiesz ale rozwiazywane byly umowy promotorskie gdzie szkodowosc byla wyzsza. Dane pochodzily od Was. Nie zwalam na Skok podejmowania decyzji tylko pokazuje, ze model nadal funkcjonuje. Nie wiem nic na temat tej firmy, o ktorej wspominasz w tym kontekscie. Co do niskocennych odnioslem sie juz w pismie do obecnego Prezesa spolki
AktywnyOptymista 2017-02-18 13:23
W dalszej cześci dyskusji, musielibysmy zacząć rozmawiac o faktycznych danych i załozeniach do PPN, tych byłych i obecnych - a to nie jest możliwe i zapewne zrozumiesz, że w szczególy wchodzić nie będę.

Możemy sie "przegadywać" używajać ogólnych stwierdzeń co do danych i faktów ale nie uprawiajmy propagandy. Nie skupiajmy sie na samych sobie, ale na Firmie.
Pisząc Firma mam na mysli SKOK i PF - bo przeciez jesteśmy od siebie współzależni.

Ogólnie napiszę - gdzieś, coś nie było dobre, skoro w Naszej SKOK mamy Zarzad Komisaryczny.
I odwolywanie sie do sytuacji politycznej, czy zmian w przepisach, jest w znacznej mierze usprawiedliwieniem, nie do końca właściwym.
Dlaczego w innych SKOK nie ma Zarządów Komisarycznych? Sa i wieksze SKOK od naszej i mniejsze.

Tam to gdzieś i cos zadziałało we własciwym czasie.

Zabrałem tu głos, bo mierzi mnie, jak ktoś wprowadza niezdrową atmosferę wsród pracowników i obniza im morale do pracy w SKOK i PF. Jak roztacza czarne scenariusze nad Firmą.
Uwierzcie, że Ci którzy pozostali w Firmie maja świadomość niepewnosci ale chcą sie przyłozyć do realizowania obecnego PPN i maja nadzieję, że to sie uda.
To samo robili przy każdym programie.

I nie zabierajcie im nadzieji.
Nie wmawiajcie im, że są wrogami tej Firmy, że działaja na jej szkodę.
Nie wmawiajcie im, że są złymi pracownikami.
Nie działajcie na szkodę Firmy, tylko dlatego, że w niej już nie pracujecie.

Ja osobiście nie tak sobie wyobrażałem obecne relacje z częścia osób, których nie ma już w Firmie.

Iwo 2017-02-18 13:30
Rozwiązywane umowa za szkodowość i podpisywane z osobą bliską promotorowi. Ładnie to wyglądało na papierku. Wogóle ten wasz pomysł z promotorami to największe gó... jakie wymyśliliście. Z jednej strony maile i pouczenia że nie wolno tego i tego, z drugiej strony jak nie potrafiłeś się dogadać z promotorem i mu "zaufać" byłeś czarną owcą. Jak przyszło co do czego góra umywała ręce. I teraz bidoki którym zależało żeby było dobrze w firmie, muszą chodzić i się tłumaczyć ze współpracy z tym i tym. Chcieli dobrze, chcieli tego co przełożeni a teraz mają problem. I o to ludzie też mają pretensje. Jednego czy drugiego wezmą za tyłek i pójdzie w górę. Ja np jestem czysty, nie mam sobie nic do zarzucenia. Ale są tacy którzy wam zaufali i jechali po bandzie. Myślicie że jak przyjdzie co do czego to teraz będą stać w obronie góry? Wątpię po tym jak zaczeliście spier.... i zostawiliście ludzi z tym syfem samych.
Brawo 2017-02-18 13:31
Amen
KING 2017-02-18 13:33
Ja zabralem tutaj glos bo rowniez dowiedzialem sie o pyskowce, ktora tutaj zapanowala. Ja Wam niczego nie odbieralem i nie odbieram i nic nie wmawiam. Oby bylo jak najlepiej. Nie porownujmy sie do innych Skok gdyz sam wiesz, ze sytuacja z przejeciami w przeszlosci byla specyficzna i miala znaczacy wplyw na pozniejsza sytuacje Kasy. Nie podoba mi sie jednak atak zarowno w kierunku Skok i PF jak rowniez atak w kierunku CFP. Na tym koncze. pozdrawiam wszystkich, nawet " Oną".
Iwo 2017-02-18 13:35
No pyskówka nigdy nie była dopuszczalna w firmie :-)
ObserwujeWas 2017-02-18 13:52
Ale z was gamonie. Na priva piszcie sobie wasze madrosci.
Nova 2017-02-18 19:14
Proponuję, żeby każdy z Was poświęcił teraz tyle samo czasu co na hejty swoim mężom, żonom, dzieciom. Na pewno przyniesie to więcej korzyści niż pisanie o czymś, czego i tak się nie zmieni.
szczerze 2017-02-19 15:26
Ale wy jestescie wszyscy naiwni, ludzie zostali bo nie mają akurat innej pracy na oku, liczą na odprawy w razie upadłości a nie dlatego że wierzą w jakiś PPN, może się uda może nie, nikt nie wie czy są szanse na akceptację planu, ale kto się zwolni bez znalezienia innej pracy. Teraz to trzeba na l4 wypierd.... żeby mieć czas na szukanie pracy, bo już w ch.. ludzi na zwolnieniach siedzi i jak tu się na rozmowę wyrwać.
Do wszystkiego dorabiacie jakąś ideologię a to po prostu szara rzeczywistość.
Prawda jest taka że wszyscy się wozicie na plecach pracowników obsługi, którzy teraz dodatkowo są na każdym kroku ingiwilowani, tacy jesteście zajebiści, czas pokaże jak się na rynku pracy odnajdziecie.
Zostaw swoją opinię o SKOK - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK