Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Czesio

Podstawą każdego zakładu są ludzie i firma powinna o nich dbać niestety jeśli chodzi o YAGI to ze wszystkich japońskich firm na strefie mają najniższe stawki i praktycznie żadnego socjalu"zobaczcie sobie ogłoszenia z tej firmy i porównajcie inne japońskie" Teraz YAGI zainwestowało w nową halę i maszyny tylko o ludziach zapomnieli.

Krzysztof

@Glos ludu, staramy się nie podawać dokładnej wysokości zarobków, ponieważ może stanowić to tajemnicę biznesową firmy. Jeżeli chcesz, możesz podać wynagrodzenie ale w pewnym zakresie, z tzw. widełkami. @KcePodwyszkePioter, czy uważasz, że krzesła dla pracowników firmy Yagi Poland Factory są złym pomysłem? Czy możesz przytoczyć więcej argumentów, które potwierdzałby twoją opinię?

Świdnica praca

Dajcie ludziom krzesła na produkcję niech sobie siada. Dlaczego ich nie ma ludzie i tak muszą wykonać plan. Co was zbawia a te krzesła ludzi bolą kręgosłupy jak tak możecie ludzi traktować . To niech biuro też stoi zobaczą jak to miło stać przez 8 godzin. Pomóżcie tym ludziom

@Świdnica praca

Fajna masz robote jak masz czas sobie jeszcze usiąść

Andrew
@Andrzej

Tak siedzę i wbijam lewele.

KcePodwyszkePioter
@Andrzej

Roboty na siedzaco nie da sie zrobic ale kur.de papiery chociaz by czliwiek spokojnie mogl wypisac.

Krzysztof

@Janusz, na forum GoWork.pl staramy się nie podawać dokładnej wysokości zarobków. Można natomiast podać przedział wynagrodzenia. Jeżeli interesuje Cię praca w Yagi Poland Factory, to może warto zadzwonić do tej firmy i po prostu zapytać o aktualne warunki pracy? Obecnie sytuacja w wielu firmach jest dynamiczna, ze względu na konkurencję firm na rynku pracy.

@Krzysztof

zarobki w przedziale 2300-2400 brutto nowy pracownik co daje jakies srednio 1850 netto

Ciekawski
@Andrzej

Masakra za taka prace :/ to jest porazka w sklepach mozna wiecej zarobic:(

@Ciekawski

Wszyscy są zadowoleni ???? nawet premii nie potrzebujemy

Glos ludu
@Krzysztof

"Staramy sie nie podawac zarobkow"... W jakim celu? Niech przyszli pracownicy wiedza, jakie sa realia zarobkowe. Oszczedza tym samym czas na rozmowy kwalifikacyjne itp.

Leszno
Przyszły Boss

A ja niedługo zostanę ustawiaczem i w ogóle będzie mi tu fajnie;) dodam że i tak mi tu jest super bez ustawiacza.

niktnormalny
@Przyszły Boss

niecugo to sami kierowni y liderzy i brygadzisci zostana:D

Bosinho
@niktnormalny

Niecugo to ja zostać ustawiacz

Janusz
@Bosinho

moze ktos pochwali sie zarobkami??

Krzysztof

@anonymous, czy możesz potwierdzić, że część pracowników jest zatrudniania bezpośrednio przez firmę Yagi, a część przez Agencję pracy? Może w późniejszym czasie istnieje możliwość przejścia z umowy agencyjnej na umowę bezpośrednio z Yagi. Może jest tutaj na forum pracownik, który mógłby to potwierdzić? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

reno
@Krzysztof

Przerażają mnie opinie o zakładzie Yagi ....przykro jest to czytać komuś kto chciałby złożyć swoje CV

Krzysztof

@Premier, może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Twój ostatni wpis jest bardzo krótki. Zawiera wyłącznie trzy słowa. Inne osoby, które odwiedzają ten wątek niewiele się z niego dowiedzą. Czy możesz uzupełnić swoją wypowiedź i udzielić odpowiedzi na moje ostatnie pytania? Inni pracownicy są na pewno zainteresowani zdaniem doświadczonego pracownika na temat pracy w firmie Yagi Poland Factory.

Krzysztof

@Premier, czy na pewno chciałeś napisać, że nigdy nie trzymałeś premii w firmie Yagi Poland Factory? Jak długo pracujesz już w tej firmie? Może premia uzależniona jest od wielu czynników, które są po prostu nierealizowane? Jak oceniasz pozostałe aspekty pracy w tej firmie, czy jesteś zatrudniony na umowę na czas nieokreślony?

Andrzej2
@Krzysztof

czynnikow jest wiele ale zadko one są zakezne od pracownika:/ nowe projekty wliczane sa jako wyroby niezgodne . brak narzedzi czeste postoje maszyn niezalezne od pracownikow. zamowienia robione sa na 8 dni w tygodniu .brak obstawy na wielu liniach i za to nie ma premi:/ nie wdpomne o chorobowym hehe kochane l4

Premier

Krzysztof proszę cie.

Krzysztof

@Yagibylokiedysfajne, Jeżeli Twoja opinia o firmie Yagi Poland Factory jest negatywna, podaj proszę konkretne argumenty. Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Może wkrótce sytuacja w firmie zmieni się na lepsze?

Yagibylokiedysfajne

Jaki Pan taki kram. Co tu wiecej pisac. Moze Japonczycy kiedy przejrza na oczy. Ale moze to juz bedzie za późno

Matryce

Pamiętam jak kilka lat temu byłem operatorem na matrycach. Była ekipa i fajnie się pracowalo. Ostatnio spotkałem kolegę z Yagi i okazało się że z całej ekipy już prawie nikogo nie ma i to nie tylko na hali ale i w biurze. Podobno teraz to już padaczka i zero profesjonalizmu. Pozdrawiam tych co zostali oraz tych których już podobno tam nie ma

Sabat

Pracuje w yagi już spory czas,widzialem/am wiele sytuacji które WGL nie powinny mieć miejsca.pomiatanie pracownikiem,podkladanie klod pod nogi ,do noszenia, sprzedawanie wśród pracowników siebie nawzajem. Warunki pracy ? Totalna porażka! Zero przelotu powietrza jedynie otwarte bramy w okresie letnim. Wynagrodzenie ? Krótko mówiąc gorzej się nie da nawet z tymi weekendami pracującymi. Odradzam..

Crazy joseph
@Sabat

To czemu nadal tam jesteś??

Sabina
@Crazy joseph

Bo trzeba gdzieś pracować. Jak się ma rodzinę do utrzymania. Jak nie rozumiesz. Jak jesteś po znajomości to się ciesz. Karma wraca. Gdzie ten holerny PIP pomóżcie tym ludziom.

Josef crazy
@Sabina

Ja tam tylko Andrzeja znam.

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

Słońce
@Karolina

Fakt niema idealnych firm lecz nie wolno szmacic osób które chcą pracować bo np ma zły dzień. Od kiedy Karolina pisze ( jestem przekonany)

Łon
@Karolina

Nastroje znowu się pogorszyły i niema co się dziwić yagi "dzieli się" na dwie części połowa ludzi angażuje się w dobro firmy wypruwaja flaki aby normy były i żeby każdy był zadowolony.Natomiast druga połowa ma to totalnie w poważaniu i o dziwo Ci drudzy lepiej na tym wychodzą.

Łon
@Karolina

Mylisz się. Zadowolone to jest chyba tylko biuro.Bo jak narazie połowa kadry rozważa zwolnienie.

Marko
@Łon

Ludzie dzien w dzien odchodza i jak tu mowic o stabilizacji czy normach jak zarobki sa skandalicznie niskie

Słońce
@Marko

Ludzie będą odchodzić jeśli będziecie ich tak traktować przedmiotowo. Są nie godne warunki pracy i płacy gdzie jest PIP. Góra czyli menadzerowie liderzy itd są uzależnieni od ludzi produkcyjnych. Odradzam wszystkim pracy w tym zakładzie

Enriko

Droga kolezanko trzeba bylo mu powiedziec zeby spie......i spokojnie opuscic zaklad

Slonce
@Enriko

Drogi kolego masz rację. A potrzebuje pracy dlatego byłam cicho. Nie wiedziałam że z kontroli jakości lider jest tak pruderyjny.

Fantomas

Wielkim minusem jest zatrudnianie przez posrednika poniewaz pracujac poprzez Aktrion trzeba ciagle wydzwaniac i prosic sie o wyrownanie pieniedzy co jest uwlaczajace zwlaszcza jesli dostajesz de facto.......1650 zl na reke tego typu firmy powinny byc wykluczone z normalneg oobiegu gospodarczego

Łukasz
@Fantomas

Jak to oni przez podfirme zatrudniają??

@Łukasz

Jesli poszukuja operatorow to przez yagi a do mniej skomplikowanych czynnosci wynajmuja podfirme za psie pieniadze

@anonymous

I tu się mylisz bo Yagi placi podfirmie więcej niż swoim pracownikom - przecież podfirma musi na czyms zarobić i jeszcze zaplacic swoim ludziom

@anonymous

Drogi kolego oczywiscie ze wiecej bo z czego taka firma by zyla? tego typu firemki pasozytuja na twojej pracy

Krzysztof

@Zbigniew, wspomniałeś, że na rozmowie kwalifikacyjnej do Yagi zostałeś poinformowany o premii, natomiast już po zatrudnieniu dowiedziałeś się, że premii nie ma. Czy możesz to jakoś wyjaśnić? Przecież pracodawca nie może wprowadzać pracownika w błąd, a wszystkie zasady reguluje odpowiednia umowa. Czy zapoznałeś się z nią przed podpisaniem?

Czesio
@Krzysztof

Premia jest skonstruowana z wielu czynników niema oceny poszczególnych pracowników np: zatrudniasz się robisz ponad normę starasz się i nic z tego niemasz dlaczego? A dla tego że ludzie na których nie masz wpływu obijają się i na koniec ani Ty ani oni nie dostają premii już rozumiesz? Poprostu nie masz wpływu na dostanie premii bo muszą wszyscy chcieć a zawsze znajdzie się jakaś (usunięte przez administratora) która ma wszystko gdzieś i jej nie zależy.W zakładzie nie ma premii indywidualnej czyli oceny pracownika.

Tymon

Na premię trzeba sobie zapracować, może nie było wyników i nie było premii??

Zbigniew
@Tymon

Pracownicy nie chorują zostają regularniepo godzinach aby nadrobić braki mimo to nie ma planu bo zawsze jest jakieś ale.Zawsze coś wymyśla.Ale dlamnie to juz nie istotne.Niech inni się dają

Krzysztof

@Tomek, czy próbowałeś rozmawiać na temat zarobków z przełożonym lub szefem firmy Yagi? Czy znane Ci były warunki podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jeżeli je zaakceptowałeś, to oznacza, że byłeś z nich zadowolony? Koniec okresu próbnego, to dobra okazja do negocjacji warunków, może warto jeszcze poczekać z ostateczną decyzją.

Zbigniew
@Krzysztof

W yagi gdy ktoś chce odejść,biuro niechce rozmawiać z taką osobą a to błąd.Na rozmowie kwalifikacyjnej mowi się o premii natomiast pracownik dowiaduje się gdy już jest przyjęty ze premii nie ma.Benefitow żadnych Warunki pracy bardzo niekorzystne na hali duchota wysokie temperatury mgła olejowa no i masa uczulen a biuro oczywiście nic nie widzi.Jesli chodzi o pracę to zrobiła się klika.Jedni przychodzą do pracy dla zabawy nie robiąc nic natomiast drudzy pracują za pięciu.brak podstawowego sprzętu do pracy.Osobiscie zostałbym w zakładzie ale brak premii przekonał mnie żeby opuścić zaklad.Jednak Polacy to wiedzą jak wszystko zepsuć.Jak japonce rządzili wszystko miało się całkiem dobrze.Z takim podejściem życzę powodzenia w nabyciu nowych pracowników po rozbudowie

Jestem pracownikiem Yagi od jakiegoś czasu , goła pensja non stop, ludzie mówili mi że od 1,5 roku nie dostali premii , kończymy mi się okres próbny i ide gdzieś indziej, za takie pieniądze co oferują to opłaci się rachunki i z domu nie wyjdzie . Nie Polecam !!

@Tomek

Ludzie nagminnie robia nadgodziny badz przychodza na weekendy aby miec te 2 na reke......szczegolnie osoby zatrudniani przez agencje pracy ktore zeruja na prostym czlowieku

Krzysztof

@balrog, czy możesz napisać coś więcej o warunkach pracy w tej firmie? Użytkownik @Marcin wspominał o hałasie na stanowisku pracy. Czy rzeczywiście takie zjawisko występuje? Czy pracodawca stara się w jakiś sposób przeciwdziałać tym czynnikom? Pracodawca ma obowiązek przestrzegać zasad BHP. Czy jesteś pracownikiem firmy Yagi? Jak Ci się pracuje w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów

• Jak się pracuje w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Zobacz opinie na temat firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Kandydaci do pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów
1.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Fabryczna 3
    58-130 Żarów

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów