Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Jak tam

Jak idzie ratowanie firmy??

Paleciak

Tutaj już na legalu zastrasza się ludzi kamerami tragedia

Albo My albo ona
@Paleciak

Trzeba się zastanowić nad tym co się dzieje

Yagi-Nsk faktory

Nowa spółka bez odpowiedzialności ????kolejne 5 lat bez podatku nowy prezes????

Gorzej
@Yagi-Nsk faktory

Do tego mają swoich przedstawicieli,którzy podpisują niekorzystne regulacje bez konsultacji z pracownikami.

@Gorzej

Mozesz to rozwinąć bo dla mnie to nie zroumiale

Gorzej
@Andrzej

Zanim złoży się podpis w imieniu wszystkich pracowników chyba powinno najpierw się skonsultować z załogą czyż nie tak?

Empatia
@Yagi-Nsk faktory

Monitoring to ty ???

Monitoring
@Empatia

Monitoring to my

Zygmunt

Dlaczego znikły istotne opinie pracowników na temat Yagi?

Niewygoda
@Zygmunt

Prawda w oczy kole.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
JA

Ten wirus kiedyś się skończy i pewnie wszystko wróci do normy i sztuką będzie zatrudnić a nie zwolnić szkoda że nie wybrano innego rozwiązania na pewno niesmak pozostanie na długo.......

Yasira

No to może zwolnisz Kondzia?

Bardzo śmieszne

"...Podszywanie się pod inną osobę w internecie jest karalne . W takich przypadkach zastosowanie znajduje art. 190a § 2 k.k., że według którego karze do trzech lat pozbawienia wolności podlega każdy, kto: "podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej". Warto jednak pójść na policję, zwłaszcza gdy działanie sprawcy spowodowało jakieś negatywne skutki - np. gdy z konta opublikowano jakieś obraźliwe treści lub poniżające komentarze..." Wyrażanie opinii na podstawie faktów to jedno ,a drugie to oczernianie kogoś w Internecie. Podszywanie się pod kogoś lub oczernianie kogoś w internecie nie jest anonimowe i bezkarne.

@Bardzo śmieszne

Cóż widać jak na dłoni jaki poziom reprezentuje biuro. @Bardzo śmieszne znasz może termin sarkazm? Średnio inteligentna małpa by go wychwyciła. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa, ze ten został napisany przez osobę o której myślisz. Jednakże, doskonale obrazuje on stan w jakim jest teraz zakład i jak traktuje się pracowników. Załoga nie jest informowana o stanie firmy, planach naprawczych i działaniach jakie są podejmowane, co powoduje pojawianie się plotek (brak jakichkolwiek informacji to zła informacja). Ktoś usłyszy jakiś urywek zdania doda swoje i już mamy plotkę (jak kto woli fake news). Gdy koronaświrus zaczął szaleć spotkania z pracownikami odbywały się codziennie i każdy mniej więcej wiedział jak zmienia się sytuacja. Teraz nikt nic nie wie i to zaczyna ludzi denerwować, bo to niepewność co do dnia jutrzejszego jest w tym wszystkim najgorsza.

Weekend

Niestety firmę pogrążają osoby zarządzające.... Brak perspektyw.... Ciągną ile mogą zamiast działać żeby było lepiej w tych trudnych czasach

Dlatego czekamy na zwolnienia w biurze.

Czy pracownicy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów dogadują się między sobą?

maruda

oczywiście że sie dogaduja

współczuje wszystkim, jestem poza tym całym bałaganem o którym piszecie. I znów mamy rynek pracodawcy więc okazja aby wszystkich straszyć. Są pracownicy, którzy zrobią wszystko aby tylko mieć pracę, nie liczy się nic i NIKT , bo mamy kryzys.

Maszyning

Czemu pewien osobnik inaczej technik utrzymania ruchu pali e _papierosy w kiblu i szatni. Żadnych konsekwencji takie osoby nie mają. Jeśli myśli się że takie osoby wyjdą na proste to się mylą. Jest od tego wyższa ranga.

Niewiem
@Maszyning

A jest taki dział jak utrzymanie ruchu w Yagi?? Chodzi o tych ludzi co oblegają stołówki i śpią po kątach na nockach ??To ten cały TPM?

@Niewiem

Nie można mieć pretensji do chłopaków z TPM temat jest wszystkim znany i każdy wie co się dzieje na nockach.Ja bym winy szukał w przełożonych że nie reagują na takie zachowanie, bo jeżeli przełożony nie reaguje pomimo zasady " wszyscy wiedzą " to znaczy że jest przyzwolenie na nic nie robienie i spanie.

Jerzy
@Piotr

Kto ich ruszy jak tam sama rodzina i znajomi.Tak jak i w biurze i na stanowiskach funkcyjnych.Czy ktoś w Yagi dostał awans za robotę??

Wiecie czy firma potrzebuje pracowników? Z pewnością teraz nikogo nie będą rekrutować?

Tak

Organizacyjne (usunięte przez administratora)

Agata

Widać że w tej firmie nie boją się choroby. Jednego z pracowników żona wróciła z Japonii i ma kwaranntanne. A mąż normalnie pracuje gdzie powinien też siedzieć w domu. Oby tylko nikt na tym nie ucierpiał.

@Agata

Bardziej boja sie ze beda musieli zamknac zaklad.Czlowiek nigdy sie nie liczyl w tej firmie.

Podwyżki w Yagi porusza temat Krzysztof

Krzysztof

Podwyżki zapowiadają się bardzo obiecująco.

Czy to prawda

Słyszałam,że na pakowaniu i w kontroli jakości jest za dużo osób i że będą zwolnienia szczególnie na pakowaniu.Czy to prawda

zara
@Czy to prawda

skąd takie informacje

@zara

Pani się zapytała czy ktoś coś wie.Proszę nie odpowiadać pytaniem na pytanie.

@Czy to prawda

Jednak to prawda.

Coraz gorzej dzieje sie w firmie. Zwłaszcza ze brak utrzymania ruchu. Młodzi nic nie robią chowaja sie na nockach badz śpią. Trzeba samemu sobie jakos radzić z ogarnieciem awarii. Ale nikt tego nie widzi szkoda. Czas szukac nowej pracy. Bo jak tu pracowac na maszynach które sie ciagle psują a dyrektor wymaga. Teoretyk. Jak chcecie pracowac 24h i ciagle w pracy to polecam . Hałas, bród, i atmosfera kiepska. Łepki z tpm uczcie sie od starych operatorow, specjalistów póki jeszcze są bo sie później osra...... Jak ich zabraknie.

Młody
@Piotr

Dodam że teraz całe zło pracownicy zwalają na nową kadrową.A jak było wcześniej?Może warto powiedzieć głośno że to co się teraz dzieję to tylko i wyłącznie wina naszych managerów,którzy nie znają się na robocie.

@Młody

Jeśli sam masz dobre pomysły poprawiające organizację pracy, może wyjdź z inicjatywą i spróbuj się nimi podzielić. Warto próbować coś zmienić jeżeli pewne aspekty pracy Ci nie odpowiadają. Co o tym myślisz?

Ja wiem
@Bartosz

Mamy pomysł.Zwolnić połowę biura.Są niepotrzebni.

Dodaj treści swojego ogłoszenia. Kible osrane, wyzysk, na szczęście sami Polacy. Zarządzanie _ brak perspektyw błędy z przeszłości wychodzą. Nowy pracownik po tygodniu pracy się dziwi jak można być takim ślepym inwestują biuro a wystarczy dac ludzia pracować i nie zabierać im tego co się należy

THC

Kolejne dwie osoby z kuzni odchodzą. Najlepsza sytuacja zeby wyrwac jakieś pieniądze. Jak dyrektor teraz da ciała to zamknięcie. Dla przykladu jednego powinien zwolnic. Z tego co mi wiadomo to juz raz jeden z nich składał. Panowie zostancie gdzie wam bedzie lepiej........

Nie dajcie
@THC

Nie dajcie sobą manipulować za te nędzne groszę.Ja już mam to za sobą.

Chucknorris

Firma która nie dba o zdrowie i bezpieczenstwo ludzi pracujacych zwlaszcza na prasach. Nie działające kutyny bezpieczeństwa na maszynach zwlaszcza na prasach tylko po to aby wyprodukowac jak najwiecej sztuk. Nie polecam . Brak premi. I monitoring 24h i czepianie sie ludzi ze wolno chodzą itd.

@Chucknorris

Monitoring jest zakładany w firmach przede wszystkim ze względu bezpieczeństwa. Także przepisy BHP też powinny obowiązywać z tego powodu, więc powinieneś zgłosić nie działające urządzenia do działu, który się tym zajmie. Czym spowodowany jest brak premii? A inne benefity, które mogą podnieść wysokość wynagrodzenia. Są oferowane w Yagi Poland Factory?

Debilek
@Krzysztof

Kristof monitoring jest dla bezpieczeństwa??? Tak jest bezpieczeństwa tych którzy go zakładają nie ludzi którzy są nonitorowani!!!!!!

@Chucknorris

Potwierdzam też tam pracuje i moje zdanie jest takie Firma się rozwinęła zaczęli wyrównanie stawek do średniej strefowej i żeby nie wyjść ponad próg zaczęła się nagonka kamery kamery kamery brak nadgodzin które wiele osób ratuje żeby w miarę funkcjonować :'((((((:'''(((

Krzysztof

Jeżeli ktoś dobrze pracuje i nie ma nic do ukrycia to jakie znaczenie ma dla niego monitoring? Rozumiem, że może być to pewien dyskomfort, ale trzeba się do tego przyzwyczaić, bo kamery w firmach to obecnie standard i rzadko się zdarza, że ich nie ma. Wyjaśnij mi jaki związek ma monitoring do pracy w nadgodzinach? Jeśli są one uzgodnione z przełożonym i normalnie płatne jaki wpływ mają na to kamery?

Piter
@Krzysztof

Bzdura, w Niemczech to jest zabronione i na zachodzie, tylko Polacy sie tak dają w ciula zeby ich kamerować podczas pracy,

xxxxx
@Chucknorris

Mało tego co się teraz odwala, rewizje na bramie w jakim celu? Czy ktos odkuwek nie wynosi ? Czepianie się o picie wody przy dystrybutorach, a jeszcze głosy dochodza o zamknieciu stołowki przez nowa kadrowa. Niedługo na prawde biuro bedzie pracowało na produkcji, do tego dążą. Dosyć, że nas przymuszają do weekendów to nowa PANI kadrowa chciałaby zeby ludzie za darmo pracowali za dzien wolny w tygodniu, chociaż i tak za przesunięcia jest głodowa kasa a jeszcze chwila i nawet w tygodniu nie będzie miał jak tak dalej to będzie szło.

Zarządzanie
@xxxxx

Zarządzanie w wydaniu Polaków.Ludzie wy w ogóle nie macie pojęcia o szczupłym zarządzaniu.W Japonii to działa bo tam mają w pracy wszystko pod ręką,dobry pieniądz i szacunek do drugiego człowieka.A Wy ani kultury ani zdrowego rozsądku w tym co robicie.Wasze pseudo dobre zmiany niszczą zakład i Was samych.Poza pracą jest też życie prywatne i pewnie ciężko jest Wam żyć z myślą że jesteście tacy dla swoich współpracowników.Na hali słyszy się że znów zwolnienia się szykują jak głupim trzeba być żeby nie zauważyć problemu.Panie dyrektorze czy nagrody się pokończyły za polecenie czy też nowi omijają tą firmę.

Lolllll
@Piter

@Piter jestes kolejnym z półgłówków którzy chcą stworzyć Polskę na podobieństwo zachodu? Polska to Polska a Niemcy to Niemcy to tak jakby zacząć porównywać płace minimalną z innych krajów i narzekać ze w Polsce jest za malo...

@xxxxx

I co zamkneli ta kantyne bo nic nie wiem. Może kontrola jest na ochronie z jakiegoś powodu mnie to ani grzeje ani ziembi. Ale ponoć po ostatniej inwentaryzacji duzo brakuje ale może być to bujda. Jedni pluja na drugich i stekaja jak im zle i dalej tu są po co to gadanie W elektro wolne za robocza sobote to norma i nikt sie nie pyta czy chcesz czy nie bo maja prawo za soba . Rzucacie sie o sprawy ktore są norma w każdej firmie nie wiem o co tyle krzyku jak mi bedzie za duzo to zmienie i tyle a nie bede stenkac na prawo i lewo.

@Zarządzanie

chyba sam sobie odpowiedziales Jak słyszysz że mają zwalniac to jak maja zatrudniac. Skad slyszales ze maja zwalniac to potwierdzone

@Ola

Szanowna Olu. Wolne za sobote robocza nie jest norma! kto ci takich glupot naopowiadal. Zgodnie z kodeksem pracy Art. 151 2. §1. W zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych pracodawca, na pisemny wniosek pracownika, może udzielić mu w tym samym wymiarze czasu wolnego od pracy. §2. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy.

Zarządzanie
@Ola

Pisząc zwolnienia miałem na myśli że ludzie sami odchodzą.

Tak jest
@lolo

Czyli za 8 godzin przepracowanych należy się 12 godzin wolnego to tak w skrócie.

@Zarządzanie

Czy rotacja personelu w Yagi faktycznie jest taka duża? Ile osób ostatnio odeszło?

W ostatnim czasie
@Bartosz

5 operatorów i conajmniej 3 osoby z biura.

@lolo

Czytaj ze zrozumieniem wprowadzasz ludzi w bład sobota to dodatkowy dzien pracy a nie nadgodziny droga lolo

@Ola

Olu nie ma czegos takiego jak dodatkowy dzien pracy. Podpisujac umowe o prace masz wypisane warunki na jakich pracujesz. Jest tam takze godzinowa norma ktora wynosi 40h/tydzien. Wiec jesli pracujesz od poniedzialku do piatku to sobota jest liczona 8h nadliczbowych chyba ze wynika to z grafiku pracy.

@W ostatnim czasie

Czy za osoby, które odeszły firma zatrudniła już może nowych pracowników? Ciekawi mnie, czy są szansę się dostać.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Odp

3 zmiany 1zm od 6-14 2zm 14-22 3zm 22-6

Zostaw merytoryczną opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów

• Jak się pracuje w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Zobacz opinie na temat firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Kandydaci do pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów
1.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Fabryczna 3
    58-130 Żarów

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów