Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów

Żarów

Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów

Adam 2014-05-04 12:38:53
nie polecam
Karolina 2014-11-24 22:17:04
Zgadzam się z Adamem, również nie polecam
Andrzej 2015-01-21 10:35:19
Ojj na pewno nie polecam... W tej firmie pracują same beztalencia w biurze i poza nim... A japończycy? TRAGEDIA
Pracownik 2015-04-19 21:17:17
Przepraszam jeśli to kogoś urazi , ale postawie pewne fakty:
1.Macie (usunięte przez administratora)i siedzieć cicho
2.Macie mało zarabiać bo ma się opłacać
3.Jesteście wymienni jak baterie w pilocie , (nie ty to inny.) takie podejście jest na porządku dziennym
trzystek 2015-10-16 19:35:42
ale wiecie, że tak jest w bardzo wielu firmach, ja nie wiem jak dokładnie jest w yagi, ale jeśli jest się wystarczająco asertywnym, a można, uwierzcie można, to jest wszystko w porządku i naprawdę dobrze się pracuje, nie ma lekko dzisiaj nigdzie i trzeba doceniać to co się ma i co ci oferują :) pozdrawiam
kkkrissss 2016-02-17 09:53:46
Pracowałem w Yagi i te negatywne komenty sa kłamstwem byłem tam zwykłym robolem ale luz praca na nockach piwko kima na fajeczke mozna wychodzic kiedy sie chce przez wszystkie zmiany zarobki jak w kazdym zakladzie ale w wekendy seteczki sa wiec na co wy narzekacie sa gorsze zakłady
Gienek 2016-02-18 21:20:25
Ja tam lubiałem pracować, praca dla prawdziwych facetów i pełno przystojniaków na kuźni, z niejednym by zaszalał. Polecam
Loeb 2016-03-17 17:50:20
To dlaczego już tam nie pracujesz ?? Skoro jest tak wspaniale ? :)
trzystek 2016-04-24 14:20:59
to w sumie ciekawe pytanie, ale czasem to sprawy niezwiązane z nami decydują o tym co robimy czy nie robimy, firma jest odpowiedzialna i dba o swoich pracowników i fajnie, że w sumie dobrze się tam pracuje, bo naprawdę można gorzej trafić i doceńcie co macie
Xxx 2016-08-10 16:03:29
Zgadzam się z tą opinią, niewiem nie pracowałam w yagi więc nie mogę ocenić ale jakby chciał ktoś porównać to zapraszam do sąsiadów dokładnie t&p tam jest dopiero tragedia
MADZIA 2016-08-26 15:07:16
A JA POLECAM ATMOSFERA BARDZO FAJNA JEDYNY MINUS TO ZAROBKI
Zostaw swoją opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów