Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów

Pracowałeś w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Adam - 2014-05-04 12:38:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
nie polecam
zdjecie uzytkownika
Karolina - 2014-11-24 22:17:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Adam - 2014-05-04 12:38:53]:
Zgadzam się z Adamem, również nie polecam
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-01-21 10:34:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
zdjecie uzytkownika
Andrzej - 2015-01-21 10:35:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ojj na pewno nie polecam... W tej firmie pracują same beztalencia w biurze i poza nim... A japończycy? TRAGEDIA
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2015-04-19 21:17:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przepraszam jeśli to kogoś urazi , ale postawie pewne fakty:
1.Macie (usunięte przez administratora)i siedzieć cicho
2.Macie mało zarabiać bo ma się opłacać
3.Jesteście wymienni jak baterie w pilocie , (nie ty to inny.) takie podejście jest na porządku dziennym
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?
Zadaj pytanie
alert