Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów

Żarów

Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów

Adam 2014-05-04 12:38
nie polecam
Karolina 2014-11-24 22:17
Zgadzam się z Adamem, również nie polecam
Andrzej 2015-01-21 10:35
Ojj na pewno nie polecam... W tej firmie pracują same beztalencia w biurze i poza nim... A japończycy? TRAGEDIA
Pracownik 2015-04-19 21:17
Przepraszam jeśli to kogoś urazi , ale postawie pewne fakty:
1.Macie (usunięte przez administratora)i siedzieć cicho
2.Macie mało zarabiać bo ma się opłacać
3.Jesteście wymienni jak baterie w pilocie , (nie ty to inny.) takie podejście jest na porządku dziennym
kkkrissss 2016-02-17 09:53
Pracowałem w Yagi i te negatywne komenty sa kłamstwem byłem tam zwykłym robolem ale luz praca na nockach piwko kima na fajeczke mozna wychodzic kiedy sie chce przez wszystkie zmiany zarobki jak w kazdym zakladzie ale w wekendy seteczki sa wiec na co wy narzekacie sa gorsze zakłady
Gienek 2016-02-18 21:20
Ja tam lubiałem pracować, praca dla prawdziwych facetów i pełno przystojniaków na kuźni, z niejednym by zaszalał. Polecam
Loeb 2016-03-17 17:50
To dlaczego już tam nie pracujesz ?? Skoro jest tak wspaniale ? :)
Xxx 2016-08-10 16:03
Zgadzam się z tą opinią, niewiem nie pracowałam w yagi więc nie mogę ocenić ale jakby chciał ktoś porównać to zapraszam do sąsiadów dokładnie t&p tam jest dopiero tragedia
MADZIA 2016-08-26 15:07
A JA POLECAM ATMOSFERA BARDZO FAJNA JEDYNY MINUS TO ZAROBKI
dukal 2016-10-17 20:52
to ile konkretnie wynosi to wynagrodzenie że uznajesz je za minus? no jednak przy rozmowie o zarobkach wypada podac na jakim jesteś stanowisku bo moze na jakiś szeregowym i to nie jest zbyt miarodajne wtedy
Ancymon 2017-01-01 20:57
zarobki słabe nawet przy podwyżkach kamer pozakładali odmawiają urlopów nawet na żądanie zarząd zmienił się na polski a na stanowiskach kierowniczych same buraki co nie mają pojęcia jak się pracuje.jeżeli chodzi o zarobki osoba z rocznym stażem nie zarobi nawet 1600zł po ich wielkich podwyżkach,
Ancymon 2017-01-01 20:57
Andrejewicz 2017-02-19 17:52
Jeśli jestem desperatem możesz iść do Yagi. Płaca słaba, rządzą Polacy którzy zwalniają dobrych pracowników. Szkoda czasu i nerwów. Na strefie dużo lepszych firm.
kubala2006 2017-04-15 21:19
czyli jakie są lepsze?
Anonim Pracownik 2017-04-28 09:51
Specyficzni ludzie rządzą tą firmą. Mi osobiście badzo nie podoba się atmosfera. To nie jest typowa Japońską firma jak np Toyota. Tutaj chcą błyszczeć Polacy co często prowadzi niestety w złym kierunku. Pracowałem w kilku innych miejscach i niestety Yagi wypada najgorzej w całym zestawieniu. Czas na zmiany.
Kudlaty 2017-05-26 13:08
w eluxie to samo sie robi co w yagi.... pracowalem tu i tu....

w yagi mozna powiedziec ze nawet lzejsza praca bo w eluxie po podniesieniu norm na 800 szt to jakas porazka zapie..... totalny gdyny w yagi byly zarobki o 500zl wiecej nie zmienilbym tej pracy (weekendy ladnie platne :-) ) bo w eluxie soboty tylko do odbioru nawet pod przymusem wysylaja na to wolne
Arkadiusz 2017-07-25 13:05
Yagi to jest firma z potęeniałem. Tutaj rozwój to codzienność. Nigdzie nie ma tak wspaniałej atmosfery i wielu miłych ludzi. Chcesz zarabiać dobre pieniądze? Chcesz się rozwijać i szkolić? Chcesz szybko awansować z produkcyjnego na stanowisko biurowe - wybierz Yagi. Teraz są tutaj możliwości firma się rozrasta i szuka nowych ludzi. Warto najlepsza firma na całej strefie a może nawet i w powiecie. Inwestuje w człowieka na każdym etapie jego kariery zawodowej. Dodatkowo bogaty pakiet socialny.
Zostaw swoją opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów