Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Yagibylokiedysfajne

Tutaj jak ktos jest dobry to albo sam ucieka albo go wyrzuca bo jeest madrzejszy od przełożonego. Nawet maszyn nie ma kto naprawiac bo kierownika wyrzucili.

@Yagibylokiedysfajne

Widać spore zmiany dla tego jak najprędzej trzeba uciekać z tej firmy. (usunięte przez administratora) syfem pogania ! Nie spodziewałem się że takie rzeczy mogą się dziać "w zakładzie pracy j między ludźmi " którzy powinni sobie pomagać A nie (usunięte przez administratora) siebie

Xxx
@Yagibylokiedysfajne

To ty w ktorej grupie jestes jak ram pracujesz a jakiego kierownika wyrzucili kolo

Andrew

Z biura zaczeły odchodzić osoby które pracowały tam kilka a nawet kilkanaście lat na ich miejsce przyszły osoby które zachowują się jakby chcjciały zamknąć tę firmę kontrolę na wyjściu i branie wszystkich za potencjalnych złodzieij .Teraz największy problem jest kto się komu nie kłania kadro menedżerska szanujcie ludzi bo może się to odbić negatywnie na produkcji.

Szołmastgołonnnn

Coraz gorzej w tej firmie! Zamiast być lepiej to ja nie wiem w jakim biuro snie żyje! Biuro bawcie się świetnie na imprezie zakładowej!! Jak widać nie wszyscy mogą brać udział w tymże wydarzeniu ! Cała istota robienia imprez w ypf... Nie pozdrawiam tych co obmyslili tak przecudowny plan !

Jean
@Szołmastgołonnnn

Swego czasu zauważyłem,że pod zakład przychodzą związkowcy.Może warto wykorzystać tą okazję i założyć żwiązki ??

ŁoS z jagi
@Szołmastgołonnnn

walka trwa Premi nie ma:) hahaha

Alejandro
@Jean

Niestety drogi kolego wiekszosc osob ktorzy pracuja w yagi obawia sie o swoje miejsce prace i boja sie Bog wie czego? Gdyby zebrali paru łebskich osob to bankowo wywalczyliby premie kwartalne a tak to maja biede ale sami sa sobie winni. Najbardziej to mi szkoda osob zatrudnianych przez posrednika pracy czyste niewolnictwo

Anonimowo
@ŁoS z jagi

Jaka walka ? Bo na terenie zakładu nie słychać o żadnej walce

xxxxx
@Jean

niby wszyscy chcą a kazdy nie wiem boi sie czy co? związki to najlepsze rozwiązanie póki co w przypadku pracowników,

Janusz

Brak premii żadnej informacji dlaczego.Jak mamy się traktować poważnie jak robicie sobie z nas jaja.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
premie

Premie są.Czy ktos ma cos jeszcze do powiedzenia?

@premie

Podpowiedz co z tym cv? :)

To
@???

To email do hr jesli jestes mezczyzna w wieku do 30 lat i chcesz sobie zniszczyć zdrowie fizyczne i psychiczne za 2100 netto to przyjmą ciebie napewno.

??
@To

Jestem kobietą, posiadam doświadczenie w firmie produkcyjnej dlatego rozglądam się za pracą na strefie. Możesz podpowiedzieć gdzie wysłać CV?

??
@??

Dobra, nie było pytania ;) źle odczytałam Twoja odpowiedź

Ewelina
@To

Dlaczego zapytałeś czy @??? jest mężczyzną? Firma zatrudnia wyłącznie mężczyzn? Jako pracownik firmy możesz przedstawić nam wiele szczegółów, które zapewne pomogą nie jednej osobie poszukującej pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów. Jakie stanowisko obejmujesz i na czym polega Twoja codzienna praca? Czy według Twojej oceny kobieta nie będzie w stanie objąć takiego stanowiska?

Piotrek
@Ewelina

No ale pomiej jakoś to rozmowa klepająco jabko było a czy ty źle to odebrołaś tooo nie mój problem. Cołisy dla byłych meeee

@Ewelina

Firma zatrudnia też kobiety ale tylko ze względu na to,że mężczyźni nie chcą przychodzić do tego zakładu.Dlaczego tak jest ? Niech zarząd sam sobie odpowie na to pytanie.

@???

Zostaw na portierni to plus że ruszysz (usunięte przez administratora) z przed kompa morze Cię wezma????

???

Na jakiego maila wysyłać cv ? Na stronie jest jedynie info@ypf.pl , czy to poprawny adres by CV trafiło w odpowiednie ręce a nie do kosza?

I zaczęła się powtórka z rozrywki kolejny rok bez premii.... 0 informacji dlaczego a pieniędzy nie ma ludzie nadal są (usunięte przez administratora)mimo starań i obietnic (usunięte przez administratora)

Andrzej 2
@Andrzej

Tak bedzie juz caly czas bo to dobra strategia.Przyjac do zakladu same kobiety zeby moc latwiej manipulowac ludzmi.A na stanowiska funkcyjne awansowac cwaniaczkow co beda slepo robic to co im się każe.

Kondon
@Andrzej

Typowa zagrywka dyrektora. Dac podwyżkę obiecac premię:)

Andrew
@Andrzej

Jest informacja jest premia jestesmy zajebisci

Impreza

Impreza super wszyscy sie swietnie bawili nagrody dla 80% zalogi YAGI idzie w dobra strone za rok next party:DD

Przykro mi
@Impreza

Tylko żal mi tych wieśniaków co tak zadymiali.

Andrew4
@Impreza

Tak w dobra niewiem z ktorej strony haha pracowalem tam troche ludzie tam sa manipulowani straszeni i obwiniani za wszystko co sie da i kolesiostwo ma potege ... kawka papierosek ploteczki a inni musza zapie .... i jeszcze dostaja zjebki

Łapa

Firma bez przyszłości puki Polak jest dyrektorem. Niby się zna ale w teorii. W tej firmie nic nie osiągniesz bo nawet już nie ma od kogo się uczyć . Niedługo dyrektor będzie pracował na produkcji . Gość ma zero szacunku do kolegów którzy go wyprowadzili na to stanowisko. Ale cóż tak to jest chytrość i chciwość.

@Łapa

Pamietaj kolego w pracy nie ma znajomych sa tylko znajome gęby

Jean
@Majki

Po twoim wpisie wiem kim jesteś

Bardzo mnie to cieszy ;)

Andrew4
@Majki

Wszyscy wiemy to Majki♤

Nielekajciesie

Teraz pracownicy powinni zrobic tak jak szef. Zapisac sie na impreze ale nie przyjsc. To tak jak premie. Na pismie. Niech sie tlumaczy. Bo idzie kwiecien i bedzie kryzys.

Softhend

Polecam firmę tym którzy się nie znają na robocie a chcieliby zarobić. Bez żadnych konsekwencji bo wszystko spływa na dział kuźni. A więc nie czekaj i składaj podanie i zarabiaj to nic cię nie kosztuje.

Boss
@Softhend

Przejdź się po hali mc.Tam mamy dla Ciebie parę kwiatków z kuźni.

@Softhend

Szczerze to trzeba byc zdesperowanym aby pracowac na kuzni przeciez to jest trwala wada sluchu na reszte zycia

jajam iOmate

od czasu przejecia rynku w rzarowie przez kolegow z ukrainy widze ze to co tu jest napisane to jest najgorszy portal inf

Krzysztof

@Słońce, co rozumiesz pod stwierdzeniem niegodne warunki pracy? Czy próbowałeś rozmawiać z przełożonymi o swoich zastrzeżeniach? Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Może jest jeszcze na forum ktoś kto pracuje w firmie Yagi Poland Factory?

@Krzysztof

Oczywiście drogi kolego że znam tam osoby które negatywnie mówią o firmie. Jeśli pracujesz w Yagi to powinnes widzieć co są za warunki i niesprawiedliwości w tej firmie. Chyba że siedzisz tam po znajomości to masz na ludzi wyrabane. A po drugie warunki które tam panują w zimie zimno ludzie marzna chodzą na chorobowe. A po drugie przeczytaj też innych ludzi opinie

@Krzysztof

rozmowa z przełożonymi nic nie daje oni zyja w matrixie

John

Jak ktoś ma jakiś problem to odrazu staję się tym najgorszym.Biuro coraz więcej ma wymagań ale nie dają nic od siebie żeby było lepiej.Niewiem co się stało z tymi ludźmi pewnie pieniądze wzięły górę.Nawet brygadziści i liderzy zaczynają się buntować i słusznie.

NICK
@Krzysztof

smieszna podwyzka ktora miala miejsce to jedynie wyrownanie do innych zakladow. teraz jest to wykorzystywane przeciw ludzia , zarzad teierdzi ze to jego zasluga ze wywalczyli te pieniadze i teraz probuja robic dalej to co bylo obwinianie i osadzanie ludzi za cos na co nikt nie ma wplywu dalej uklady jak byly a premie nie dla wszystkich elita cos dostaje a Ci co pracuja nie bo cos robia a jak sie cos robi to zawsze moze sie cis zepsuc dlatego najlepiej nic nie robic wtedy jest sie super bo nie naraziles firmy na koszta:)

Nick1
@NICK

Wszędzie dają takie pieniądze.Każdy zakład walczy o człowieka.W electroluxie linia cała już stoi bo nie mają ludzi a oferują więcej na start niż yagi.

nowy
@Nick1

haha praca w Yagi a w elektro bez jaj tam to jest obuz nie robil bym tam za 2 razy tyle co daja

andrzej2

tragedia kolesiostwo niesprawiedliwosc wirtualna premia wszystko na ukladach

Premier
@andrzej2

Z premia jest jak z duchami. Wszyscy o niej mówią, a nikt jej nie widzial.

@Premier

Hahahah dokładnie tak ! Brak słów

workers
@andrzej2

no slyszalem ze kolesiostwo straszne:/ 0 wynagrodzenia dla starajacych sie. robisz zle nie robisz tez zle

@workers

jak dobrze (usunięte przez administratora) ,a jezeli sie z czyms nie zgadzasz idziesz na komisje sądownicza ..........na rozmowe tak jest w yagi

Mapet

Wynagrodzenie na dziale kuźni nie jest adekwatne do wykonywanej tam pracy.

@Mapet

jakiego rzedu zarobki sa na kuzni?

Zbik
@anonymous

1900 netto

@Zbik

ooo masakra......bebenki sluchowe nie twoje

anonimowo

najwięcej maja do powiedzenia ci co nic nie wiedzą. nie wiem skąd taka kwota :0

Zbik
@anonimowo

pracowałem tam więc wiem jakie są zarobki czy mam wrzucić odcinek z wypłaty????

@Zbik

z chęcią zobaczę bo ja wiem o innych kwotach

Szukam pracy

A jakie są kwoty na początek

Ustawiaczo

Szkoda gadać dają odejść porządnym pracowniką którzy nie lecą w kulki jak niektórzy, nowy dostali takie stawki na wjazd że stary operator ma więcej może o 100zł, premia kwartalna której nigdy nie ma 350zł co miesiąc dadzą pierwszą i później już jej nie będzie. Jeśli szukasz pracy w ch.... nie polecam, a podejście biura do pracownika koszmar...

szukający pracy

Witam ,widziałem ogłoszenie pracy na kuźni, 3750 brutto +dojazd+350 premii miesiąc+1000 kwartalnej,czy są to realne pieniądze i jak wygląda praca operatora na kuźni.Proszę o odpowiedz pracujących tam ludzi z góry dziękuję.

Pan_z_ pieknym_snem

Yagi to jest Potęga!!! Yagi najlepsze jest! Atmosfera super, wypłata ok! Praca lekka, ludzie mili! Taki miałem sen... Piękny sen, kiedy on się spełni?

Lider
@Pan_z_ pieknym_snem

Ja jestem liderem i jest super.Robie to co lubię.Czas szybko leci.Godzinka na przerwie godzinka na hali troche popatrze jak żuczki biegają reszta czasu w biurze.A na wypłatę nie narzekam.

Mcspakowania
@Lider

Lider slabe masz info bo u nas liderzy przerwe maja na hali i na stolowce wiec sie nie wypowiadaj bo do tego poziomy zstruktury tej firmy liderzy jeszcze mysla:/ gorzej jest wyrzej:)

Andrzej2
@Pan_z_ pieknym_snem

Moze jak sie raty za domy skończą ludzia odpowiedzialnym za ten (usunięte przez administratora) bedzie lepiej?!

Nędzna prowokacja.

może bardziej uderz w stół a nożyce się odezwą

@Mcspakowania

Po twojej ortografii widać że jesteś z PL nie musiałem patrzeć na nick.

@Lider

Lider! Prosze sie nie podszywac pod lidera! Tworczosc ci sie wlaczyla?

Krzysztof

@Lazy, najłatwiej zasugerować zmianę pracy. Może warto wykazać się empatią i zrozumieć nastroje niektórych pracowników. Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy. Czy uważasz, że większość zamieszczonych tutaj opinii o firmie Yagi Poland Factory jest niesprawiedliwa?

Panpracus

Dziś pożegnanie byłego kierownika utrzymania ruchu! Pewnie będzie więcej ludzi niż na planowanej imprezie firmowej. On miał szacunek wśród załogi i znał się na robocie, ale Yagi nie docenia takich ludzi

@Panpracus

Właśnie i tu jest naprawdę szkoda takich ludzi którzy faktycznie się znają na robocie i mają podejście do pracownika!!! Jeszcze trochę to same biuro zostanie. Wszystkie zakłady na strefie dają podwyżki tylko nie ta firma. Z dniem wypłaty człowiek nie wiem czy się śmiać czy płakać bo taka DANINA..

Jam
@Panpracus

To idz do innej firmy jak tam tak dobrze.

Lazy
@Dzaaak

Niewiem dlaczego marudzicie.W innych zakladach jest lepiej to zmiencie pracę.Proste.

Zostaw merytoryczną opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów

• Jak się pracuje w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Zobacz opinie na temat firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Kandydaci do pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów
1.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Fabryczna 3
    58-130 Żarów

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów