Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

hardy

haha, już ja widzę jak zarówno Ty jak i sam Kentpol zatrudni pracownika na kilka dni od tak żeby tylko sprawdzić czy się nadaje do tej roboty. Jak jesteś zainteresowany to bierzesz pracę i starasz się w niej robić wszystko tak jak najlepiej potrafisz. Jeśli nie to lepiej szukaj czegoś innego albo w ogóle zostać w łóżku...

sidel sbo 10

Pracowałem tam. Pewnego dnia usłyszałem od kolegi z tej pracy "masz jedno życie a tak nim szastasz" Zrozumiałem i odszedłem z kętpolu dzięki za nie świadomą radę B

john

Witam pracowalem tam jakis czas temu powiem tyle syf kila i mogila omijajcie szerokim lukiem praca dla desperatow mobbing i wykorzystywanie pracownika na maxa

Nieszawka

Jest strasznie nikomu nie polecam. Wszyscy uciekaja z firmy tylko dziady zostają. Tyle na temat. Piozdrawiam ui omijam szerokim łukiem

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
powixx

Żenada, naprawde żenada, Kierownictwo bez wykształcenia, tak samo brygadzisci, nic nie robia tylko gnoją ludzi. Zenada to się musi w końcu rozsypać, bo aż dziwne że ta firma zarabia na siebie. Brak profesjonalizmu, brygadzisci bez żadnych umiejętności(włącznie z obsługą podstawowych urządzeń, czy nawet komputera.) Tylko zwalają na zwykłych roboli swoje obowiazki a sami albo śpią, albo ściemniają. Czy naprawde zarząd jest na to ślepy?

deo

To są zwyłke [usunięte przez moderatora] Spróbujcie zachorować,to zobaczycie,że polecicie od razu z tej firmy.Kolega potrzebował iść do lekarza z powodu poważnej infekcji,to wiecie ,co mu powiedziano? Ze u nich sie nie choruje!!!! Poleciał z roboty w ciągu 24 godzin.Poza tym żyłują pracowników ile się da.Zadnych urlopów i gołe stawki.Najbardziej żałosne jest to,,że przedłużaja umowy co 2 tygodnie i powiadamijaą o tym smsem!!!! haha

kono

i jak kiedy przyjęcia? bo umowy podpisane i zero odzewu? a jak z wolnymi na zlecenie są trudności?

Ale żartowniś, to Taja została przejęta i to nie przez Kentpol tylko Refresco Holding

Nieszawa

Nie długo trzeba było czekać za zmianami w firmie po przejęciu kentpolu. Umowy zlecenie,pracujące soboty i niedzielę za dzień wolny(usunięte przez administratora)brak urlopu i chorobowego, wielki haos w firmie nikt nic nie wie. naprawdę tesknimy za TAJA.

Brak narzekania na zarobki, przełożonych itd itp, wierzyć się nie chce. Chyba poprawiło się w Kentpol :)

Ale cisza, nic ciekawego w refresco się nie dzieje

WPWR

[usunięte przez admina] miła atmosfera dzięki pracownikom którzy sami ją tworzą , praca lekka w sezonie 7 dni w tygodniu a spróbuj się nie zgodzić na nadgodziny ;D to ci urlop potargają , ewentualnie powiedzą że to było w umowie ,poza sezonem natomiast najczęstszym przedmiotem w dłoni jest (usunięte przez administratora) a tak na marginesie woda z linii nr 1 aż odstrasza w jakich warunkach jest lana (zabezpieczenia , higiena etc) , ogólnie nie jest tak najgorzej z wynagrodzeniem za taką prace ,

gościu

pracowałem tam 2,5 roku. Pieniądze nie były wcale złe i zawsze na czas. Ale to jedyny plus. Grafik zmienia się z dnia na dzień. Dowiadujesz się ze musisz iść w sobote i niedziele do pracy jak miało być wolne. A spróbuj odmówić. Tyra się często za trzech. Kierownictwo porażka, jedynie pan [usunięte przez admina] wykazuje ludzkie cechy. Reszta razem z majstrami beznadzieja. Majstry tak szpanują, wywyższają się a [usunięte przez admina] wiedzą i czesto trzeba za nich robote odwalać, a oni dostają kokosy. Pracownicy spoko. Z wszystkimi sie szło dogadać i dlatego tam się w miarę pracowało. Pomijając brygadę 2 gdzie ludzie to zawistne (usunięte przez administratora) i każdy patrzy tylko na siebie żeby byc lepszym od drugiego.

a czy wiecie jak płaca? terminowo? czy warto być dla nich przewoźnikiem? dotrzymują terminów?

[usunięte przez admina].Może trochę ciężko jest na produkcji stać na tasmie ale ogólnie jak się któremus nie chce robic,to później [usunięte przez admina]tylko płacze,że go nóżki bolą.Przerwa jest na tyle długa,by spokojnie wypić kawę i zjeść śniadanie.Na paieroska tez mozna wyskoczyć,kiedy się chce,więc nie (usunięte przez administratora) o jakims obozie pracy bo to duuuuuzzza przesada a właściwie bzdura na resorach.Jest co prawda kilku baranów,którzy denerwują ale pokażcie mi firmę w której kretynów brakuje??? NIe ma takiej.Firma pod sterami nowego właściciela dązy do pomnożenia zysków,na czym wy,[usunięte przez admina] i malkontenci możecie tylko zyskać.Jedynym minusem są (usunięte przez administratora) krótkie umowy na czas określony,co uważam za zdecydowany regres.A poza tym zakład świeci przykładem zorganizowanej firmy,któa w przeciwieństwie do innych przynosi ZYSKI!!! I o tym ie wolno zapominać,bo każdy pracownik dostaje punktualnie albo przed czasem wypłatę a jest ona uzalezniona od zaangazowania,czego brakuje większości narzekaczy.

re bezrobotny

"Mam propozycję zamieńmy się miejscami"- mam nieodparte wrazenie ze po tej zamianie ja siedzialbym przed laptopem w biurze a ty stałbys przy kilku maszynach na produkcji z kolejnym nowym grafikiem w rece.

głupi piotruś

bezrobotny zapraszamy do raju, po co czytasz i komentujesz, przyjdź do raju popracuj, a dopiero później komentuj wykształcony nie analfabeto.

bezrobotny

Ostanio na bezrobociu wisiało ogłoszenie o pracy u Was na produkcji. Chciałem sprawdzić co o Was się pisze i widzę, że całkiem ciekawe rzeczy. Zastanawia mnie tylko jedno. Skoro tak narzekacie i jest u Was tak źle to czemu tam jeszcze pracujecie? Przecież nikt was łańcuchami do maszyn nie przykuł.Mam propozycję zamieńmy się miejscami. [usunięte przez admina]

Jashin

[usunięte przez admina]y podczas 1 dnia pracy czlowiekowi nic nie zostaje wytlumaczone, posadza pracownika na maszyne i powiedza ''masz ucz sie'' smiechu warte... wracajac do opinia bo przeciez o to tutaj chodzi... TO NIE POLECAM !

kentpol

Witam jestem pracownikiem kentpolu i myślę że kadra jest do bani chodzi mi głównie o majstrów i kerowników.Przy przyjęciu dostałem papierek do podpisania o szkoleniu że je przeszedłem.Następnie szkoli mnie operator hm akurat trafili na mnie mam w tym doświadczenie byłem team laderem w delphi TYCHY .Na początku taki szkolący powinien być po szkoleniu instruktażowym aby mógł owe takie prowadzić i nie operator a majster.Co mnie jeszcze nurtuje to bezmyślność majstrów którzy nic nie wiedzą ani nic nie umieja żerują na innych .Jest taki jeden [usunięte przez admina]który mnie bardzo denerwuje to pan[usunięte przez admina]który zgrywa cwaniaka a tak naprawdę to nie ma pojęcia o tym co robi.Ja będąc majstrem miałem szkolenia które bardzo mnie ukierunkowały w tym co robiłem.Kadro z kentpolu daleko wam do doskonałości jesteście płyccy jak dno w mojej wannie.Pozdrawiam W.

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)