Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

nie dostąpił zaszczytu

W tym zakładzie nie dają socjalnego na wakacje, ale jak donosisz i przytakujesz Darkowi i Jarkowi jacy to oni wspaniali to masz szansę usiąść obok nich przy stoliku z żarciem za nasze wspólnie wypracowane pieniążki. Ale żeby dostąpić tego zaszczytu to trzeba być majstrem czopkiem.

pracus

podobno przyjmuja ludzi do refresco ??? to prawda?

Olek
@pracus

Tak

Masakra! Odradzam każdemu zdrowemu człowiekowi. Obóz pracy! Praca cały tydzień! Wszyscy dobrzy operatorzy się pozwalniali, reszta szuka innej pracy. Kierownicy potrafią tylko dużo gadać i wykresy przedstawiać nie znając się w ogóle na produkcji. Nie polecam

m***

zawsze można się zwolnić...

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
J.szmateszczyn

Co do przedmówcy to powiem ci tylko tyle, jeżeli idioto myślisz że 1700 netto to jest dużo w obozowym systemi po 7 dni pracy ciągłej z 3 zmianami włącznie i pracą na 3 stanowiskach naraz za tą obrażliwą wręcz stawkę, to albo jesteś kolejnym kretynem z biura który stara się ratować dobre imię tego obozu, albo kompletnym bezmózgiem ( jedno nie wyklucza drugiego) Pozdrawiam

j. szmateszczyn

Darek to idealny przykład polaczka karierowicza, która dla dobrych wykresów postanowił sprzedać duszę. Tą kasę którą tam kroisz pajacu nie kupisz sobie wolności, a ten twój gruby przydupas jest tylko od jąkania na zebraniach??? Współczuję do jakiego poziomu można się skurwić dla pieniędzy. Przykręcanie śruby powoduje że za chwilę zostaną tam tylko desperaci, którym się roboty nie chce szukać, bo pracować w tym obozowym systemie za 1700 zł netto nikt mądry nie będzie. Uśmiechnij się jak to czytasz jełopie!!!

murzyn

Ten zakład jest przykładem tego co się dzieje w naszym kraju. Państwo wysokich cen, a niskich płac. Niewolnictwo XXI wieku. Wykupowanie zakładów przez zagranicznych inwestorow i zmienianie ich w obozy pracy. Wykresy to wszytko co ich interesuje. Garstka kupionych polaków którzy gnoja własnych rodaków w imię "cudownych" korporacji. Przypomina to walkę za czasów komuny. Osoby za kartki z hasłami i podburzaniem ludzi żeby nie przychodzili na nie płatne nadgodziny 7 dni w tygodni są przesladowane i straszone.

całomiarek

mobbing, wyzysk, użeranie się z półgłowkami. Zakład, w którym dyrektor kadrowy mówi, że ludzie (którzy na nią cięzko pracują) to debile i półgłówki. Na pewno by się kilku znalazło, jeśli miała na myśli brygadzistów

murzyn

"Wolnym za nadgodziny nie wykarmie rodziny".

nickname

nie polecił był pracy w tej firmie nikomu zdrowemu psychicznie. Praca na okrągło, za śmieszne pieniądze, piątek, świątek teraz jeszcze za darmo. Albo do wybrania 1 za 1. Banda kretynów rządzących tą "firmą" wyciska już tyle ile sie da. Załoga okrojona do minimum, do tego agencje pracy (które w równym stopniu oszukują ludzi). Od brygadzisty włącznie do góry ludzie pozbawiani są zdolności myślenia. Co do tych pierwszych, nie wiem czy któryś spełnia wymagania dotyczące wykształcenia, które jest żenujące lekko mówiąc. Nie polecam, już dawno powinni zamknąć ten (usunięte przez administratora)

gość

Praca w systemie 12h, robisz po 200h w miesiącu - weekendy także (lepiej mieć telefon w ręce) robota jest przez maj,czerwiec,lipiec a w sierpniu praktycznie trzeba się żegnać i czekać kolejne 9 miesięcy na telefon. Brak jakichkolwiek dodatków bo nie ma zatrudnienia bezpośrednio pod firmę więc goła stawka na godzinę, rzecz jasna urlopu czy L4 też nie ma. Cud, miód i orzeszki

ktp

Witam Wie ktoś może jak wygląda tam praca na wózkach widłowych. Ile godzin w miesiącu trzeba wyrobić, czy są jakieś dodatki itp. z góry dziękuje

@ktp

Polecam pracę w tej firmie osobą które nie mają lub nie lubią rodziny, nie chcą korzystać z urlopu przez całe lato, lubią pracować przez 7-dni w tygodniu w zamian za obietnice zapłaty za weekendy na koniec sezonu lub kilka dni wolnego po sezonie jak tylko będzie możliwość wybrania nadgodzin. Nowy kierownik DP to karierowicz i nieporozumienie, tylko szuka sposobu jak zabrać część premii za zdobyte ,, minusy ".Wózkowi na produkcji tak samo koszmar obóz pracy nie polecam.

asd

Wybieram sie tam do pracy, jak to teraz wyglada ?

Jacenty

A jak się nazywa ten nowy kierownik? To zwolnili dwóch?,czy jednego? będę wdzięczny za informacje.

A.M.

zwłaszcza na lepsze zmieniły się zasady wypłacania nadliczbówek. Módlmy się aby jesień była naprawdę pogodna

FRYC

Co wy na dziwne wyczyny nowego kierownika

ida
@FRYC

Zmieniło się wszystko na lepsze . Nowy kierownik wprowadza dużo ciekawych zmian i jest bardzo pozytywnie nastawiony na współpracę . JEST O NIEBO LEPIEJ .

@ida

Jeżeli jest tak dobrze to dla czego wielu z nas szuka pracy.

justys

firma kentpol żeruje na pracownikach zatrudnionych sezonowo.w umowie i na rozmowie mówią co innego a jak wchodzisz na magazyn robisz co innnego za marne grosze!!!4zł brutto na 5osob za zrobienie jednej palety (założenie uszu na wody ustawienie na palecie 4pozimy owiniecie streczem i jeszcze raz recznie streczem przyklejenie nakleji)smiech na sali!!zapierd... jak beduin a na koniec dnia zarabiasz 30zl po odliczeniu dojazdu.takze powodzenia tym co chca tam pracowac na akord. brygadzista pan a.spoko gosciu.taze nie kentpol tylko arbeit macht frei.

bas.......

Praca spoko polecam i wcale nie jest tak jak inni pisza

m***

Co myślicie o pracy na produkcji Czy zmienilo sie cos odkad jest nowy kierownik? Kiedys tam pracowałem teraz mam szanse ponownie sie zaczepic tylko nie wiem czt zmienilo sie cos na lepsze?

zmianowy
@m***

Kierownik produkcji z tym tłustym przydupasem to największe błazny w Polsce, a brygadziści są ich czopkami, wślizgują się w ich tłuste dupska bez mydła. Kabaret. Brygadziści za premię podpierdalają wszystkich, ale te wsiowe mendy z uśmiech żywieckiego błazna nawet brata by sprzedali.

Jacenty

Podobno polecieli kierownicy,ten najmądrzejszy z Inwałdu W.P.i ten najważniejszy z Targanic R.W.czy to prawda? dajcie znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)