Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)

Kęty

Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)

julek 2017-01-22 07:53
No to jak, będą lać z beczkowozu a na etykiecie będzie z ujęcia kryształ nr 3 ?, czy beczkowóz nr 1, 2, 3.......itd.
ujek 2017-01-22 15:32
Ujencie "fosa nr 1"
ujek 2017-01-22 16:38
Jak teros zaczolem prace to po jakim czasie moge zrobic sobie ferje zimowe?
Janek 2017-01-24 20:21
A w Kęty na magazynie na wózkach widłowych jak jest??
Janek 2017-01-25 12:46
A jak z umowami? Kasa jak mówisz ze d..y nie urywa to ile mniej więcej1200 zl 1500 2000?
magazynier 2017-01-25 21:20
Jak się postarasz to w sezonie dwójkę wyciągniesz, ale o nadgodzinach zapomnij.
janosik 2017-01-26 21:35
Kadra zarządzająca w refresco to sami Misiewicze.
Gadacz 2017-01-27 11:40
A jak wygląda praca pod agencjami na wózkach w ketach jest szansa dostać się pod refresco? Czy ... Wszystkie stanowiska są dobrze osadzone wujkami ciotkami itp..?
janosik 2017-01-27 14:29
A po co ci pracować w refresco jak będziesz za........ł tak samo jak w agencji. I tu i tu lecą w ch..a. Tylko że w agencji nie dostaniesz ciuchów, ale gumofilców żeby było cieplej, nie dostaniesz ani tu, ani tu. A jak pójdziesz do magazynu układać na palety to możesz łazić nawet w sandałach, nikt na to nie patrzy.
produkcja 2017-02-01 22:18
Coś cicho w tym refresco, linie idą na 10 % swoich możliwości, tiry się rozjechały po Polsce i omijają refresco Kęty, bo nie chcą wozić tego co ciężko produkujemy, prezesy, dyrektory i inne ch..e muje chyba się już na amen wyprowadziły do Kozietuł, atmosfera pogrzebowa, wymarły biurowiec, tylko księgowość w szklanej klatce pracuje. Coraz mniej biega baba jaga J.G, Daruś i Sławuś też jacyś niemrawi, brygadzisty roztelepani, łapki im latają, to chyba nerwy. Złe czasy nadciągają nad zakład. Podobno tylko Kozietuły górą, reszta to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nia.
Pytający 2017-02-03 10:52
Witam, w jakich godzinach jest czynny zakład? Praca idzie na dwie czy trzy zmiany?
odpowiadający 2017-02-04 07:50
Praca na cztery zmiany, w świątek. Piątek i niedzielę, w boże narodzenie i wszystkich świętych, w sylwestra i nowy rok. No na okrągło. Nie pchaj się do tej ch..ni
Produkcja II 2017-02-13 20:47
Zakład się sypie ,ludzie się sypią kto im będzie chciał robić za te marne grosze
Zbyszek z produkcji 2017-02-17 07:03
Coś znów wisi w powietrzu bo uaktywniła się starucha od audytów, goni po produkcji że o mało jej pampers nie wyleci, a królicze zepsute zęby szczerzy do Darusia. Ciągle coś radzą na górze w szklanej klatce i wtóruje im jakaś dziołucha z laboratorium. Czyżby zaczynali sezon? Jak ona zDarusiem zaczną produkować to czarno to widzę .
bezrobotny 2017-02-22 08:11
Chciałem się dowiedzieć czy przyjmują ludzi na produkcję do kentpolu, tylko nie przez jakąś agencję tylko do firmy retresco. Jestem na bezrobociu i coś bym popracował. Pozdrawiam.
Kita 2017-02-22 22:01
Witam
Podobno szukają do Refresco laborantki? Czy wiecie coś na ten temat? Czy zwolniło sie stanowisko, czy może poszerzają ten dział?
Fiufiu 2017-02-24 22:09
Pracodawca Andrzej i Marcin mixy nie polecam nie dawaja na czas umów a jak dadzą to końcem miesiąca na św niesprawiedliwie bo jednym co robią długo po stowce a najbardziej rozdarta brygadzista co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi a się drze wiecznie na zakład 200 zl ko dajcie spokój mimo tego wina zawsze na pracowników rządzą a potem się gubią płaca jak im się chce a jeśli im się cosniespodoba jeśli ktoś się zwolni nagle to potrafią niewyplacic nie mówiąc żeby któryś z nich odebrał telefon czy to guliwer czy to łysy
kita 2017-03-01 08:17
Czy wiadomo coś na temat przyjęć do tego laboratorium? W ogóle są te same oferty pracy na stanowisko laborantki w dwóch miejscach (Kęty i Bielsko) - czy w Bielsku też jest zakład Refresco?
Rychu 2017-03-01 17:05
To napisz sms do nich bo może nie wiedzą, że to Ty dzwonisz. Może wtedy któryś oddzwoni. Polecam powrót do podstawówki bo strasznie kaleczysz pisownię. Pewnie jesteś burakiem z gnojówki wyciągniętym i Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo do najprostszej pracy się nie nadajesz. Roznoś ulotki czy coś
Zbyszek z produkcji 2017-03-01 20:22
W Bielsku nie ma refresco, nawet gdyby było to nie licz żeby kogoś z Kęt albo B-B zatrudnili. Laborant to już nie robol z produkcji czy magazynu. Tam musi przyjść ktoś z Warszawy, Wrocławia albo Krakowa, ewentualnie z Żywca. Ale musi to być znajomy i lizo..p Półćwiartka i musi umieć rysować kaizeny na szybie i tablicy . Złóż cv i czekaj, może się uda.

kita 2017-03-01 22:51
Właśnie dziwne mi to było, bo pierwszy raz słyszę o tym, żeby w B-B było Refresco. CV złożyłam nawet dwa razy, dzwoniłam też, babeczka powiedziała, że rekrutacja nadal trwa. Dziwne, że tak długo rekrutują, pierwsze ofertę pracy wystawili 3 lutego. Pewnie nie mają nawet zamiaru dzwonić, a ja czekam bezsensu :) Mam jeszcze takie jedno pytanie - ilu ogólnie jest laborantów, czy oni pracują na 3 zmiany? W ofercie piszą, że jest to praca zmianowa, a ta babeczka, z którą rozmawiałam przez tel. powiedziała, że to tylko pierwsza zmiana. Ciężko czegokolwiek dowiedzieć się na temat tej oferty pracy, dlatego dziękuję za odpowiedź :)
Zbyszek z produkcji 2017-03-02 18:32
Pracują na trzy zmiany. Jest ich chyba 8 sztuk. Ogłosili rekrutacje bo taka jest procedura, ale na pewno ktoś z kolesiów już jest wybrany. Zadzwoń do takiej rudej z kadr to Ci będzie nawijać makaron na uszy że kogoś nadal szukają, ale ona jest podporządkowana prezesowi Jackowi i to on wybiera a nie kto inny.
kita 2017-03-02 19:29
Pewnie i tak jest jak piszesz - dawno mają już kogoś na to stanowisko lub nawet w ogóle nie szukają, a ogłoszenie jest bo musi być.
kita 2017-03-03 00:20
Tylko nie wiem po co mi ta babeczka z sekretariatu mówiła, że z tego co się orientuje osoba, która pracowała na tym stanowisku pracowała tylko na pierwszej zmianie. W sumie to tak to powiedziała jakby ktoś się zwolnił z tego stanowiska albo go zwolniono. A jak w ogóle wygląda praca na tym stanowisku laborantki? Osoby te większą część czasu spędzają w laboratorium czy chodzą po produkcji? Pracowałam kiedyś u Kanii w Pszczynie w tych zakładach mięsnych w kontroli jakości, tam to głównie po tej produkcji się chodziło, kontrolowało się wszystko dookoła.
pracownik 2017-03-17 09:31
W laborce dziewczyny zasuwają jak małe samochodziki, również są na produkcji, noszą próbki do analizy i inne rzeczy muszą ogarnąć jakie wymyśliła babcia od audytów i główna specjalistka zarządzania jakością i pełnomocnik zarządu i chyba jeszcze specjalistka od podcierania tyłków żeby papier nie został za paznokciami i nie dostał się do produktu.
Green Day 2017-03-21 18:05
Gratulacje dla zarządu za Green Day. Nazwa ta oznacza w pełni zmarnowany dzień lepiej było siedzieć w pracy niż przez 4 godziny słuchać bełkotu. Brawa za przezabawny poczęstunek dla ubogich mam na myśli paczkę z chleb i kotletem ale nie przejmujcie się to dostaliście z centrali. Wasze organizacje imprez na tle integracji tragedia najpierw bhp w psiarni i zimnych namiotach a teraz jakaś konferencja zrozumcie panie Andrzeju Darku ludzie to nie de -bile
Koziolek 2017-03-21 19:23
Chociaż było na plusie
EdEk 2017-03-21 21:38
Narzekac kazdy potrafi. Ludziu- jak Ci zle zmien prace- wolnosc wyboru.
Alla 2017-03-21 22:27
Napisz cos mądrego a nie nie pisz rzeczy oczywistej
Küttel 2017-03-22 15:35
Debile rządzący tym ścierwem w Pl nie posiadają własnego zdania, robią tylko to co im wielcy holendrzy każą. Ten prezesik i pedał papke robią tylko dobrą minę do złej gry, bo za tydzień, miesiąc rok ich wymienią jak to mają w zwyczaju.
Głupie polaczki bedą sie zabijać dla tych paru groszy czy lepszego stanowiska jak np. Na produkcji. Przez lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chujmiarkowi co po niktorzy awansowali na liderow, czyli najwiekszych idiotow ktorzy jedno co umią to przytakiwac przelozonemu i go całować. Jedna wielka banda kretynów, żałosny kabaret połączony z wyzyskiem. Jak najdalej od tego ścierwa
Prawdziwa 2017-03-30 17:00
Ja zrezygnowałam z Refresco i odżyłam. Znalazłam inną pracę wśród normalnych ludzi z życzliwym Szefostwem. Pozdrawiam!
produkcja 2017-03-30 23:54
Idź się leczyć wiejski lizodupie co za 10 gr sprzedałbyś własną matkę. Jak jesteś taki zadowolony z tej pracy to rób i nie otwieraj mordy. Jesteś leaderze debilem do potęgi.
też tam pracowałam 2017-03-31 23:54
Tak jest, rozmawiałam z wieloma osobami które odeszły i też się sobie dziwią co tam robili w tej firmie. Podjęli pracę u innych pracodawców gdzie szefami są ludzie normalni.
Aleksy 2017-04-01 20:50
A ludzie dalej odchodzą i to podobno nie koniec ..
franc 2017-04-04 22:05
nie odchodzą tylko ich zwalniają ;)
produkcja 2017-04-06 09:47
Ale czy oni sobie coś z tego robią że ludzie odchodzą?, oni (zarząd i ćwierćmiarek) mają to głęboko w d...e. Jak będzie mało ludzi to debile brygadziści będą ścigać do roboty tych biedaków z agencji co robią za 4,50 na godzinę (brutto), a ćwierćmiarek będzie rysował na tablicy i na szybie w kantorku jaki to on robi plan. A biurowa cocacola będzie się z tego cieszył. Starucha od ałdytów też zapunktuje (fałszywie i przekrętem) na jakimś audycie i będzie ok. Czas stąd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero perspektyw na podwyżki i lepsze traktowanie zwykłego robola. Ten zakład potrzebuje leczenia, tu już ani bracia z Ukrainy nie przyjdą do pracy.
ten co odszedł sam 2017-04-06 16:24
tak sobie to tłumacz... Fajni ludzie odchodzą sami. Mają swój honor!
ja też zrezygnowałem z tej dziwnej firmy 2017-04-06 16:42
Zgadzam się. Zostają tylko tzw "misiewicze"-poplecznicy, miejscowi lub Ci, którym brak odwagi.
produkcja 2017-04-06 23:38
Zwalniają?, chyba cię poj....o. To Darusia zwolnią, a wtedy co?, no owieczki na hali w Korbielowie i ugniatanie oscypków, franc, liż mu d..ę to może cię weźmie za pomocnika juhasa, tak juhasa, bo wyżej w hierarchii gazdowskiej nie awansuje. Ale ten żywiecki chłopek jest żałosny.
pracownik 2017-04-06 23:39
Laki 2017-04-17 11:20
Refresco Kozietuly. ............. Dużo pisać , ale jedno jest pewne. Nie wiadomo kto tam rządzi i kto podejmuje decyzję. Kierowników jest 10 i tak naprawdę nie wiadomo który od czego. ( zwłaszcza przydupas Karolek.
Zatroskany 2017-04-20 13:26
Czy ktoś wie dla czego jest prowadzona gospodarka prowadząca do upadłości firmy Refresko Kętpol?
Na kiedy jest przewidywana upadłość ?
Kto nas przejmie ?
swój 2017-04-22 08:41
Karolek to spadek po Nieszawie, coś z kurduplem trzeba było zrobić to go upchali w Kozietułach, ot i cała tajemnica.
produkcja 2017-04-25 06:11
A kto nas ma przejąć?, trzeba szukać pracy samemu np. Daruś pójdzie paść owieczki, Sławuś za trenera fitnes, starucha od audytów do zatorlandu do pałacu strachów, brygadziści lizodupy do swoich wsi sprzątać końskie gówna z ulicy, a pozostali mądrzy znajdą wszędzie pracę.
produkcja 2017-04-26 21:35
A co robi nowa Pani kierownik z Nieszawy
emig II 2017-04-27 12:58
To samo co reszta wierchuszki czyli nic tylko garnie za to odpowiednią kasę.
obserwuje 2017-04-28 11:08
Zaczyna się pyszna fala w Kętach, poszły pierwsze wnioski o choroby zawodowe /w trakcie dochodzenia przez sanepid/. Następne w trakcie. Ciekawe co kierowniki z produkcji mają na ten temat do powiedzenia, teraz wyjdzie ta praca pomad siły, a zwłaszcza pracownic. Jak to szefom przedstawią na wykresach że produkcja niby zwyżkuje, a co ludzkie zdrowie w tym bajzlu. Patrzę na szybę w gniazdku Darusia i Jarusia, a także na tablicę śmiechu na hali i nie widzę żadnej informacji kolorem czerwonym o utracie zdrowia pracowników. A może prezesy dadzą im podwyżki za wykorzystywanie pracowników ponad ich siły. A co na to inspekcja pracy, a gdzie związki zawodowe, a co na to bhp. Coś mi tu śmierdzi większą zadymą. Jak im się wydawało i jak to mówią że baby są głupie to się teraz zdziwią. Za chwilę z tematem ruszy Ślemień i Kozietuły. Zaczyna się wesoło.
produkcja 2017-05-12 16:22
PIP już powiadomiony.
emig 2017-05-15 23:46
A Pani kierownik ma służbowe auto oraz hotel za nasze pieniądze.
produkcja 2017-05-15 23:55
A od kiedy w Refresco kierownicy mają służbowe auta oraz opłacany cało miesięczny pobyt w hotelu za pieniądze Refresco.
Zostaw swoją opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)