Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)

Kęty

Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)

edekzfabryki 2017-01-19 12:33
Jak możesz rozumieć jak nie pracujesz na produkcji ;)
dżimi 2017-01-19 19:31
W Kentach majom budowac pionta linie na wiosne. Slyszeliscie cos?
produkcja 2017-01-19 23:44
Chyba na dachu, albo w Żywcu u Półćwiartka na działce w altanie. Piontom w Kętach, siódmom w Kozietułach, ósmom w Ślemieniu, dziewiontom i dziesiontom w Nieszawie. Przyjmom ze sześciu derektorów z żarówek z Bielska, czterech prezesów z coca coli, pepsi coli i wosany, jakiegoś majstra z lokatę. A robole będą j...ć w sześciobrygadówce nawet w ósmym dniu tygodnia za całe 1800zł brutto z nadgodzinami. Przynoście cv bo Półćwiartek z małą rudą czekają, mają w tym roku przyjąć dwóch roboli, a resztę zrobią murzyny z tymczasówki.
robol 2017-01-20 09:42
Po co cyganom i ukraińcom jak ci co tam robią zatrudnieni przez jakąś agencję pracy to już są gorzej wynagradzani niż Polacy u Niemca. I co gorsze są chętni do pracy. Tylko cwane prezesy z refresco wolą ich tak zatrudniać żeby nie płacić podatków. Cygan iUkraiiec nie będzie j...ł za takie pieniądze. Tylko Polak wyj....y przez drugiego Polaka.
starzec 2017-01-20 15:26
No cześć "piontom linię " Kogo wy tam k u r w a zatrudniacie?
julek 2017-01-20 19:34
A z jakiego ujęcia będą lać na piątej linii? Z ujęcia nr 7, a na etykiecie będzie Kryształ 3? Może ktoś wytłumaczyć to oszustwo.
ujek 2017-01-21 18:55
Wode majom przywiesc beczkowozami ze Slemienia na pjonto linie. Info pewne od Mariana.
julek 2017-01-22 07:53
No to jak, będą lać z beczkowozu a na etykiecie będzie z ujęcia kryształ nr 3 ?, czy beczkowóz nr 1, 2, 3.......itd.
ujek 2017-01-22 15:32
Ujencie "fosa nr 1"
ujek 2017-01-22 16:38
Jak teros zaczolem prace to po jakim czasie moge zrobic sobie ferje zimowe?
Janek 2017-01-24 20:21
A w Kęty na magazynie na wózkach widłowych jak jest??
Janek 2017-01-25 12:46
A jak z umowami? Kasa jak mówisz ze d..y nie urywa to ile mniej więcej1200 zl 1500 2000?
magazynier 2017-01-25 21:20
Jak się postarasz to w sezonie dwójkę wyciągniesz, ale o nadgodzinach zapomnij.
janosik 2017-01-26 21:35
Kadra zarządzająca w refresco to sami Misiewicze.
Gadacz 2017-01-27 11:40
A jak wygląda praca pod agencjami na wózkach w ketach jest szansa dostać się pod refresco? Czy ... Wszystkie stanowiska są dobrze osadzone wujkami ciotkami itp..?
janosik 2017-01-27 14:29
A po co ci pracować w refresco jak będziesz za........ł tak samo jak w agencji. I tu i tu lecą w ch..a. Tylko że w agencji nie dostaniesz ciuchów, ale gumofilców żeby było cieplej, nie dostaniesz ani tu, ani tu. A jak pójdziesz do magazynu układać na palety to możesz łazić nawet w sandałach, nikt na to nie patrzy.
produkcja 2017-02-01 22:18
Coś cicho w tym refresco, linie idą na 10 % swoich możliwości, tiry się rozjechały po Polsce i omijają refresco Kęty, bo nie chcą wozić tego co ciężko produkujemy, prezesy, dyrektory i inne ch..e muje chyba się już na amen wyprowadziły do Kozietuł, atmosfera pogrzebowa, wymarły biurowiec, tylko księgowość w szklanej klatce pracuje. Coraz mniej biega baba jaga J.G, Daruś i Sławuś też jacyś niemrawi, brygadzisty roztelepani, łapki im latają, to chyba nerwy. Złe czasy nadciągają nad zakład. Podobno tylko Kozietuły górą, reszta to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nia.
Pytający 2017-02-03 10:52
Witam, w jakich godzinach jest czynny zakład? Praca idzie na dwie czy trzy zmiany?
odpowiadający 2017-02-04 07:50
Praca na cztery zmiany, w świątek. Piątek i niedzielę, w boże narodzenie i wszystkich świętych, w sylwestra i nowy rok. No na okrągło. Nie pchaj się do tej ch..ni
Produkcja II 2017-02-13 20:47
Zakład się sypie ,ludzie się sypią kto im będzie chciał robić za te marne grosze
Zbyszek z produkcji 2017-02-17 07:03
Coś znów wisi w powietrzu bo uaktywniła się starucha od audytów, goni po produkcji że o mało jej pampers nie wyleci, a królicze zepsute zęby szczerzy do Darusia. Ciągle coś radzą na górze w szklanej klatce i wtóruje im jakaś dziołucha z laboratorium. Czyżby zaczynali sezon? Jak ona zDarusiem zaczną produkować to czarno to widzę .
bezrobotny 2017-02-22 08:11
Chciałem się dowiedzieć czy przyjmują ludzi na produkcję do kentpolu, tylko nie przez jakąś agencję tylko do firmy retresco. Jestem na bezrobociu i coś bym popracował. Pozdrawiam.
Kita 2017-02-22 22:01
Witam
Podobno szukają do Refresco laborantki? Czy wiecie coś na ten temat? Czy zwolniło sie stanowisko, czy może poszerzają ten dział?
Fiufiu 2017-02-24 22:09
Pracodawca Andrzej i Marcin mixy nie polecam nie dawaja na czas umów a jak dadzą to końcem miesiąca na św niesprawiedliwie bo jednym co robią długo po stowce a najbardziej rozdarta brygadzista co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi a się drze wiecznie na zakład 200 zl ko dajcie spokój mimo tego wina zawsze na pracowników rządzą a potem się gubią płaca jak im się chce a jeśli im się cosniespodoba jeśli ktoś się zwolni nagle to potrafią niewyplacic nie mówiąc żeby któryś z nich odebrał telefon czy to guliwer czy to łysy
kita 2017-03-01 08:17
Czy wiadomo coś na temat przyjęć do tego laboratorium? W ogóle są te same oferty pracy na stanowisko laborantki w dwóch miejscach (Kęty i Bielsko) - czy w Bielsku też jest zakład Refresco?
Rychu 2017-03-01 17:05
To napisz sms do nich bo może nie wiedzą, że to Ty dzwonisz. Może wtedy któryś oddzwoni. Polecam powrót do podstawówki bo strasznie kaleczysz pisownię. Pewnie jesteś burakiem z gnojówki wyciągniętym i Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo do najprostszej pracy się nie nadajesz. Roznoś ulotki czy coś
Zbyszek z produkcji 2017-03-01 20:22
W Bielsku nie ma refresco, nawet gdyby było to nie licz żeby kogoś z Kęt albo B-B zatrudnili. Laborant to już nie robol z produkcji czy magazynu. Tam musi przyjść ktoś z Warszawy, Wrocławia albo Krakowa, ewentualnie z Żywca. Ale musi to być znajomy i lizo..p Półćwiartka i musi umieć rysować kaizeny na szybie i tablicy . Złóż cv i czekaj, może się uda.

kita 2017-03-01 22:51
Właśnie dziwne mi to było, bo pierwszy raz słyszę o tym, żeby w B-B było Refresco. CV złożyłam nawet dwa razy, dzwoniłam też, babeczka powiedziała, że rekrutacja nadal trwa. Dziwne, że tak długo rekrutują, pierwsze ofertę pracy wystawili 3 lutego. Pewnie nie mają nawet zamiaru dzwonić, a ja czekam bezsensu :) Mam jeszcze takie jedno pytanie - ilu ogólnie jest laborantów, czy oni pracują na 3 zmiany? W ofercie piszą, że jest to praca zmianowa, a ta babeczka, z którą rozmawiałam przez tel. powiedziała, że to tylko pierwsza zmiana. Ciężko czegokolwiek dowiedzieć się na temat tej oferty pracy, dlatego dziękuję za odpowiedź :)
Zbyszek z produkcji 2017-03-02 18:32
Pracują na trzy zmiany. Jest ich chyba 8 sztuk. Ogłosili rekrutacje bo taka jest procedura, ale na pewno ktoś z kolesiów już jest wybrany. Zadzwoń do takiej rudej z kadr to Ci będzie nawijać makaron na uszy że kogoś nadal szukają, ale ona jest podporządkowana prezesowi Jackowi i to on wybiera a nie kto inny.
kita 2017-03-02 19:29
Pewnie i tak jest jak piszesz - dawno mają już kogoś na to stanowisko lub nawet w ogóle nie szukają, a ogłoszenie jest bo musi być.
kita 2017-03-03 00:20
Tylko nie wiem po co mi ta babeczka z sekretariatu mówiła, że z tego co się orientuje osoba, która pracowała na tym stanowisku pracowała tylko na pierwszej zmianie. W sumie to tak to powiedziała jakby ktoś się zwolnił z tego stanowiska albo go zwolniono. A jak w ogóle wygląda praca na tym stanowisku laborantki? Osoby te większą część czasu spędzają w laboratorium czy chodzą po produkcji? Pracowałam kiedyś u Kanii w Pszczynie w tych zakładach mięsnych w kontroli jakości, tam to głównie po tej produkcji się chodziło, kontrolowało się wszystko dookoła.
pracownik 2017-03-17 09:31
W laborce dziewczyny zasuwają jak małe samochodziki, również są na produkcji, noszą próbki do analizy i inne rzeczy muszą ogarnąć jakie wymyśliła babcia od audytów i główna specjalistka zarządzania jakością i pełnomocnik zarządu i chyba jeszcze specjalistka od podcierania tyłków żeby papier nie został za paznokciami i nie dostał się do produktu.
Green Day 2017-03-21 18:05
Gratulacje dla zarządu za Green Day. Nazwa ta oznacza w pełni zmarnowany dzień lepiej było siedzieć w pracy niż przez 4 godziny słuchać bełkotu. Brawa za przezabawny poczęstunek dla ubogich mam na myśli paczkę z chleb i kotletem ale nie przejmujcie się to dostaliście z centrali. Wasze organizacje imprez na tle integracji tragedia najpierw bhp w psiarni i zimnych namiotach a teraz jakaś konferencja zrozumcie panie Andrzeju Darku ludzie to nie de -bile
Koziolek 2017-03-21 19:23
Chociaż było na plusie
EdEk 2017-03-21 21:38
Narzekac kazdy potrafi. Ludziu- jak Ci zle zmien prace- wolnosc wyboru.
Alla 2017-03-21 22:27
Napisz cos mądrego a nie nie pisz rzeczy oczywistej
Küttel 2017-03-22 15:35
Debile rządzący tym ścierwem w Pl nie posiadają własnego zdania, robią tylko to co im wielcy holendrzy każą. Ten prezesik i pedał papke robią tylko dobrą minę do złej gry, bo za tydzień, miesiąc rok ich wymienią jak to mają w zwyczaju.
Głupie polaczki bedą sie zabijać dla tych paru groszy czy lepszego stanowiska jak np. Na produkcji. Przez lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chujmiarkowi co po niktorzy awansowali na liderow, czyli najwiekszych idiotow ktorzy jedno co umią to przytakiwac przelozonemu i go całować. Jedna wielka banda kretynów, żałosny kabaret połączony z wyzyskiem. Jak najdalej od tego ścierwa
Prawdziwa 2017-03-30 17:00
Ja zrezygnowałam z Refresco i odżyłam. Znalazłam inną pracę wśród normalnych ludzi z życzliwym Szefostwem. Pozdrawiam!
produkcja 2017-03-30 23:54
Idź się leczyć wiejski lizodupie co za 10 gr sprzedałbyś własną matkę. Jak jesteś taki zadowolony z tej pracy to rób i nie otwieraj mordy. Jesteś leaderze debilem do potęgi.
też tam pracowałam 2017-03-31 23:54
Tak jest, rozmawiałam z wieloma osobami które odeszły i też się sobie dziwią co tam robili w tej firmie. Podjęli pracę u innych pracodawców gdzie szefami są ludzie normalni.
Aleksy 2017-04-01 20:50
A ludzie dalej odchodzą i to podobno nie koniec ..
franc 2017-04-04 22:05
nie odchodzą tylko ich zwalniają ;)
produkcja 2017-04-06 09:47
Ale czy oni sobie coś z tego robią że ludzie odchodzą?, oni (zarząd i ćwierćmiarek) mają to głęboko w d...e. Jak będzie mało ludzi to debile brygadziści będą ścigać do roboty tych biedaków z agencji co robią za 4,50 na godzinę (brutto), a ćwierćmiarek będzie rysował na tablicy i na szybie w kantorku jaki to on robi plan. A biurowa cocacola będzie się z tego cieszył. Starucha od ałdytów też zapunktuje (fałszywie i przekrętem) na jakimś audycie i będzie ok. Czas stąd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero perspektyw na podwyżki i lepsze traktowanie zwykłego robola. Ten zakład potrzebuje leczenia, tu już ani bracia z Ukrainy nie przyjdą do pracy.
ten co odszedł sam 2017-04-06 16:24
tak sobie to tłumacz... Fajni ludzie odchodzą sami. Mają swój honor!
ja też zrezygnowałem z tej dziwnej firmy 2017-04-06 16:42
Zgadzam się. Zostają tylko tzw "misiewicze"-poplecznicy, miejscowi lub Ci, którym brak odwagi.
produkcja 2017-04-06 23:38
Zwalniają?, chyba cię poj....o. To Darusia zwolnią, a wtedy co?, no owieczki na hali w Korbielowie i ugniatanie oscypków, franc, liż mu d..ę to może cię weźmie za pomocnika juhasa, tak juhasa, bo wyżej w hierarchii gazdowskiej nie awansuje. Ale ten żywiecki chłopek jest żałosny.
pracownik 2017-04-06 23:39
Laki 2017-04-17 11:20
Refresco Kozietuly. ............. Dużo pisać , ale jedno jest pewne. Nie wiadomo kto tam rządzi i kto podejmuje decyzję. Kierowników jest 10 i tak naprawdę nie wiadomo który od czego. ( zwłaszcza przydupas Karolek.
Zatroskany 2017-04-20 13:26
Czy ktoś wie dla czego jest prowadzona gospodarka prowadząca do upadłości firmy Refresko Kętpol?
Na kiedy jest przewidywana upadłość ?
Kto nas przejmie ?
swój 2017-04-22 08:41
Karolek to spadek po Nieszawie, coś z kurduplem trzeba było zrobić to go upchali w Kozietułach, ot i cała tajemnica.
Zostaw swoją opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)