Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)

Kęty

Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)

kandydat 2017-01-04 05:18
I jeszcze jedno, czy to prawda że jak się przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną to trzeba przynieść ze sobą ołówek. długopis, gumkę, zszywacz, dziurkacz.A jak się ma w domu takie coś to trzeba to oddać do refresco?
Czytelnik 2017-01-04 14:38
Nie wiem kto Ci tak powiedział. Ale z pewnością jak już Cie zatrudnia na produkcji ,to do refesko masz przyniesc Własne ubrania robocze i własne narzedzia. Więc mozliwe iż do innych działów należy takie coś przynieść.
Praca spoko. Zarobki to tragedia patrzac na to ze 3 weekendy spedzasz w pracy.
kandydat 2017-01-06 21:42
Słyszałem od znajomego z biurowca. A o ubraniach i butach to jest wszystkim wiadomo że każdy ma mieć swoje, a jak nie masz to cię behapowiec pogoni. A ile można wyciągnąć za miesiąc pracy, tak już na łapę, zmieniły się od nowego roku przepisy to powinni dać więcej.
produkcja 2017-01-11 04:59
Coś się będzie działo, sfilcowana babcia od audytów goni po zakładzie jakby znów okres dostała, a za nią dwóch pajacu, Daruś i Jaruś. Sfilcowana z kajetem pod pachą, a pajace z puszką wazeliny. Taki cyrk wynagradza pracownikom kiepskie zarobki i organizacje pracy. Czekam czy to audyt biedronki, lidla czy Tesco
Warto by im podpowiedzieć o wałku z ujęciami wody: Kryształ 3 i innymi.
janosik 2017-01-11 23:01
Ta stara audytorska zakała wszystko widzi, a nie widzi że na bramie powiesili schemat lokalizacji budynków i dróg zakładu, a ma się on do rzeczywistości jak pięść do oka. Skąd ona to wytrzasnęła? ale przed jakimś audytem to ona powiesiła by nawet portret Stalina, byle tylko zamącić w głowie kolejnemu audytorowi. Ile jeszcze zła musi ona wyrządzić żeby jej kopnęli w d...ę. Koleżanki, koledzy nie bójmy się zacznijmy czyścić tą kiepską atmosferę w pracy. Czy tacy ludzie jak ona i kierownicy, brygadziści produkcji mają pozwolenie na niszczące zakład działania?
informatyk 2017-01-13 13:35
Z tego co można przeczytać, zakład średnio stoi i raczej nie ma się co pchać na stanowisko informatyka? - jest w tej chwili ogłoszona rekrutacja.
Robol 2017-01-13 17:28
Obiło mi się o uszy że Refresco buduje potężny zakład w centralnej Polsce to pewnie Kęty skończą jak Nieszawa
emigII 2017-01-14 00:40
To chyba myślisz o emigu, ale tu nie budują nowego zakładu tylko magazyny. Kozietuły to ulubieniec prezesa cola cola. Ma tam w kadrze kierowniczej tylu klakierów co Kaczyński w pisie, a on uwielbia lizodupów. Tak że nasz emig ma spoko, a Kęty to już gorszy sort. No i jest jeszcze ten małyzakład w górach koło Kęt który jest pierwszy w kolejce do odstrzału. A nie szukają kogoś do audytów? Warto by popracować za tą J.G. która tylko wszystkich wk....a. Takiego koczkodana to trudno spotkać, takie szkarady rodzą się chyba tylko w Kętach. Informatyk Grzegorz to młodzieniec zbyt dużo jeszcze nie potrafiący, jeżeli ktoś chce pracować jako informatyk to go szkoda. Tu nie pokaże swoich możliwości.
produkcja 2017-01-14 10:09
W Kętach też prezes coca cola ma swoich lizodupców w osobach Darusia. tej szkarady jak ją nazywasz i wielu innych. Zobaczymy co czas pokaże, czy te orły od pasztetów, kremów i żarówek udźwigną ciężar odpowiedzialności za zakłady refresco w Polsce. Wydaje mi się że poza Kozietułami to ani Kęty ani Ślemień nie mają szansy na przetrwanie . Oczkiem w głowie tych 8 prezesów i 16 dyrektorów (może jeszcze jakichś zatrudnią) jest zakład w Kozietułach.
Produkcja 2017-01-16 11:24
I tak swoją polityką zarządzania zniszczą nawet Kozietuły niema to jak za starych właścicieli dbali o swoje nie liczyły się słupki wykresy tylko ilość wyprodukowanych palet nawet premie były za to za ilość nadgodzin też to były czasy jak się coś zepsuło to pelen skład przy maszynie brygadzista operator mechanik zeby jak najszybciej awarie usunąć teraz to mają wszyscy w du...ie
emigII 2017-01-17 03:40
Nie wiem jak w Kętach, ale w Kozietułach za czasów emigu to było życie, produkcja soków, ich sprzedaż szła pełną parą, Stefan Janc zarządzał bez sztabu pomagierów. Efekty ekonomiczne były dwukrotnie wyższe niż teraz. Nie było linii PET a były wypłaty, premie i fajna atmosfera. Teraz tylko cała chmara jakichś prezesów, doradców, Grabowskich, Półmiarków, i nie wiadomo kto jeszcze będzie bardziej starał się rozpierdzielić to co było dobre. Mam nadzieję że ta banda nawiedzonych zniknie i coś się poprawi, a jeżeli nie to Refresco zniknie z mapy Polski.
edekzfabryki 2017-01-18 09:14
Może w Emigu za czasów Janca była duża produkcja i sprzedaż ale nijak nie przekładało się to na wypłaty i premie o których piszesz ;) chyba, że dla biurowych? bo produkcja słyszała tylko o pogłębiającym się kryzysie, który żadnej firmy tak nie gnębił jak Emig ;)
emigII 2017-01-19 06:20
Nie rozumiem o czym mówisz, ciągle słyszę jak to było super jak był Emig. To teraz masz mniej pracy, a więcejkasy? Chyba że jesteś z grupy tych napływowców z refresco co całymi dniami siedzą w salce i mają albo nardę, albo wideo konferencję, a potem jadą do hotelu i od rana znów to samo, wykresy, wskaźniki i lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeden drugiemu. Spróbuj spojrzeć dalej niż na koniec własnego nosa, pomyśl o ludziach z Nieszawy którzy zostali wystawieni za bramę. Jak pracowali w Taji to nic się złego ie działo, jak przyszło refresco to nagle krach. I we wszystkich zakładach refresco w Polsce może być podobnie. Zasada działania refresco jest taka, kupić zakład tanio, wyżyłować ile się da i dobrze sprzedać. Tak więc nie chwal dnia przed zachodem słońca o i tobie mogą wykopać koryto spod ryja.
edekzfabryki 2017-01-19 12:33
Jak możesz rozumieć jak nie pracujesz na produkcji ;)
dżimi 2017-01-19 19:31
W Kentach majom budowac pionta linie na wiosne. Slyszeliscie cos?
produkcja 2017-01-19 23:44
Chyba na dachu, albo w Żywcu u Półćwiartka na działce w altanie. Piontom w Kętach, siódmom w Kozietułach, ósmom w Ślemieniu, dziewiontom i dziesiontom w Nieszawie. Przyjmom ze sześciu derektorów z żarówek z Bielska, czterech prezesów z coca coli, pepsi coli i wosany, jakiegoś majstra z lokatę. A robole będą j...ć w sześciobrygadówce nawet w ósmym dniu tygodnia za całe 1800zł brutto z nadgodzinami. Przynoście cv bo Półćwiartek z małą rudą czekają, mają w tym roku przyjąć dwóch roboli, a resztę zrobią murzyny z tymczasówki.
robol 2017-01-20 09:42
Po co cyganom i ukraińcom jak ci co tam robią zatrudnieni przez jakąś agencję pracy to już są gorzej wynagradzani niż Polacy u Niemca. I co gorsze są chętni do pracy. Tylko cwane prezesy z refresco wolą ich tak zatrudniać żeby nie płacić podatków. Cygan iUkraiiec nie będzie j...ł za takie pieniądze. Tylko Polak wyj....y przez drugiego Polaka.
starzec 2017-01-20 15:26
No cześć "piontom linię " Kogo wy tam k u r w a zatrudniacie?
julek 2017-01-20 19:34
A z jakiego ujęcia będą lać na piątej linii? Z ujęcia nr 7, a na etykiecie będzie Kryształ 3? Może ktoś wytłumaczyć to oszustwo.
ujek 2017-01-21 18:55
Wode majom przywiesc beczkowozami ze Slemienia na pjonto linie. Info pewne od Mariana.
julek 2017-01-22 07:53
No to jak, będą lać z beczkowozu a na etykiecie będzie z ujęcia kryształ nr 3 ?, czy beczkowóz nr 1, 2, 3.......itd.
ujek 2017-01-22 15:32
Ujencie "fosa nr 1"
ujek 2017-01-22 16:38
Jak teros zaczolem prace to po jakim czasie moge zrobic sobie ferje zimowe?
Janek 2017-01-24 20:21
A w Kęty na magazynie na wózkach widłowych jak jest??
Janek 2017-01-25 12:46
A jak z umowami? Kasa jak mówisz ze d..y nie urywa to ile mniej więcej1200 zl 1500 2000?
magazynier 2017-01-25 21:20
Jak się postarasz to w sezonie dwójkę wyciągniesz, ale o nadgodzinach zapomnij.
janosik 2017-01-26 21:35
Kadra zarządzająca w refresco to sami Misiewicze.
Gadacz 2017-01-27 11:40
A jak wygląda praca pod agencjami na wózkach w ketach jest szansa dostać się pod refresco? Czy ... Wszystkie stanowiska są dobrze osadzone wujkami ciotkami itp..?
janosik 2017-01-27 14:29
A po co ci pracować w refresco jak będziesz za........ł tak samo jak w agencji. I tu i tu lecą w ch..a. Tylko że w agencji nie dostaniesz ciuchów, ale gumofilców żeby było cieplej, nie dostaniesz ani tu, ani tu. A jak pójdziesz do magazynu układać na palety to możesz łazić nawet w sandałach, nikt na to nie patrzy.
produkcja 2017-02-01 22:18
Coś cicho w tym refresco, linie idą na 10 % swoich możliwości, tiry się rozjechały po Polsce i omijają refresco Kęty, bo nie chcą wozić tego co ciężko produkujemy, prezesy, dyrektory i inne ch..e muje chyba się już na amen wyprowadziły do Kozietuł, atmosfera pogrzebowa, wymarły biurowiec, tylko księgowość w szklanej klatce pracuje. Coraz mniej biega baba jaga J.G, Daruś i Sławuś też jacyś niemrawi, brygadzisty roztelepani, łapki im latają, to chyba nerwy. Złe czasy nadciągają nad zakład. Podobno tylko Kozietuły górą, reszta to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nia.
Pytający 2017-02-03 10:52
Witam, w jakich godzinach jest czynny zakład? Praca idzie na dwie czy trzy zmiany?
odpowiadający 2017-02-04 07:50
Praca na cztery zmiany, w świątek. Piątek i niedzielę, w boże narodzenie i wszystkich świętych, w sylwestra i nowy rok. No na okrągło. Nie pchaj się do tej ch..ni
Produkcja II 2017-02-13 20:47
Zakład się sypie ,ludzie się sypią kto im będzie chciał robić za te marne grosze
Zbyszek z produkcji 2017-02-17 07:03
Coś znów wisi w powietrzu bo uaktywniła się starucha od audytów, goni po produkcji że o mało jej pampers nie wyleci, a królicze zepsute zęby szczerzy do Darusia. Ciągle coś radzą na górze w szklanej klatce i wtóruje im jakaś dziołucha z laboratorium. Czyżby zaczynali sezon? Jak ona zDarusiem zaczną produkować to czarno to widzę .
bezrobotny 2017-02-22 08:11
Chciałem się dowiedzieć czy przyjmują ludzi na produkcję do kentpolu, tylko nie przez jakąś agencję tylko do firmy retresco. Jestem na bezrobociu i coś bym popracował. Pozdrawiam.
Kita 2017-02-22 22:01
Witam
Podobno szukają do Refresco laborantki? Czy wiecie coś na ten temat? Czy zwolniło sie stanowisko, czy może poszerzają ten dział?
Fiufiu 2017-02-24 22:09
Pracodawca Andrzej i Marcin mixy nie polecam nie dawaja na czas umów a jak dadzą to końcem miesiąca na św niesprawiedliwie bo jednym co robią długo po stowce a najbardziej rozdarta brygadzista co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi a się drze wiecznie na zakład 200 zl ko dajcie spokój mimo tego wina zawsze na pracowników rządzą a potem się gubią płaca jak im się chce a jeśli im się cosniespodoba jeśli ktoś się zwolni nagle to potrafią niewyplacic nie mówiąc żeby któryś z nich odebrał telefon czy to guliwer czy to łysy
kita 2017-03-01 08:17
Czy wiadomo coś na temat przyjęć do tego laboratorium? W ogóle są te same oferty pracy na stanowisko laborantki w dwóch miejscach (Kęty i Bielsko) - czy w Bielsku też jest zakład Refresco?
Rychu 2017-03-01 17:05
To napisz sms do nich bo może nie wiedzą, że to Ty dzwonisz. Może wtedy któryś oddzwoni. Polecam powrót do podstawówki bo strasznie kaleczysz pisownię. Pewnie jesteś burakiem z gnojówki wyciągniętym i Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo do najprostszej pracy się nie nadajesz. Roznoś ulotki czy coś
Zbyszek z produkcji 2017-03-01 20:22
W Bielsku nie ma refresco, nawet gdyby było to nie licz żeby kogoś z Kęt albo B-B zatrudnili. Laborant to już nie robol z produkcji czy magazynu. Tam musi przyjść ktoś z Warszawy, Wrocławia albo Krakowa, ewentualnie z Żywca. Ale musi to być znajomy i lizo..p Półćwiartka i musi umieć rysować kaizeny na szybie i tablicy . Złóż cv i czekaj, może się uda.

kita 2017-03-01 22:51
Właśnie dziwne mi to było, bo pierwszy raz słyszę o tym, żeby w B-B było Refresco. CV złożyłam nawet dwa razy, dzwoniłam też, babeczka powiedziała, że rekrutacja nadal trwa. Dziwne, że tak długo rekrutują, pierwsze ofertę pracy wystawili 3 lutego. Pewnie nie mają nawet zamiaru dzwonić, a ja czekam bezsensu :) Mam jeszcze takie jedno pytanie - ilu ogólnie jest laborantów, czy oni pracują na 3 zmiany? W ofercie piszą, że jest to praca zmianowa, a ta babeczka, z którą rozmawiałam przez tel. powiedziała, że to tylko pierwsza zmiana. Ciężko czegokolwiek dowiedzieć się na temat tej oferty pracy, dlatego dziękuję za odpowiedź :)
Zbyszek z produkcji 2017-03-02 18:32
Pracują na trzy zmiany. Jest ich chyba 8 sztuk. Ogłosili rekrutacje bo taka jest procedura, ale na pewno ktoś z kolesiów już jest wybrany. Zadzwoń do takiej rudej z kadr to Ci będzie nawijać makaron na uszy że kogoś nadal szukają, ale ona jest podporządkowana prezesowi Jackowi i to on wybiera a nie kto inny.
kita 2017-03-02 19:29
Pewnie i tak jest jak piszesz - dawno mają już kogoś na to stanowisko lub nawet w ogóle nie szukają, a ogłoszenie jest bo musi być.
kita 2017-03-03 00:20
Tylko nie wiem po co mi ta babeczka z sekretariatu mówiła, że z tego co się orientuje osoba, która pracowała na tym stanowisku pracowała tylko na pierwszej zmianie. W sumie to tak to powiedziała jakby ktoś się zwolnił z tego stanowiska albo go zwolniono. A jak w ogóle wygląda praca na tym stanowisku laborantki? Osoby te większą część czasu spędzają w laboratorium czy chodzą po produkcji? Pracowałam kiedyś u Kanii w Pszczynie w tych zakładach mięsnych w kontroli jakości, tam to głównie po tej produkcji się chodziło, kontrolowało się wszystko dookoła.
pracownik 2017-03-17 09:31
W laborce dziewczyny zasuwają jak małe samochodziki, również są na produkcji, noszą próbki do analizy i inne rzeczy muszą ogarnąć jakie wymyśliła babcia od audytów i główna specjalistka zarządzania jakością i pełnomocnik zarządu i chyba jeszcze specjalistka od podcierania tyłków żeby papier nie został za paznokciami i nie dostał się do produktu.
Green Day 2017-03-21 18:05
Gratulacje dla zarządu za Green Day. Nazwa ta oznacza w pełni zmarnowany dzień lepiej było siedzieć w pracy niż przez 4 godziny słuchać bełkotu. Brawa za przezabawny poczęstunek dla ubogich mam na myśli paczkę z chleb i kotletem ale nie przejmujcie się to dostaliście z centrali. Wasze organizacje imprez na tle integracji tragedia najpierw bhp w psiarni i zimnych namiotach a teraz jakaś konferencja zrozumcie panie Andrzeju Darku ludzie to nie de -bile
Koziolek 2017-03-21 19:23
Chociaż było na plusie
EdEk 2017-03-21 21:38
Narzekac kazdy potrafi. Ludziu- jak Ci zle zmien prace- wolnosc wyboru.
Alla 2017-03-21 22:27
Napisz cos mądrego a nie nie pisz rzeczy oczywistej
Küttel 2017-03-22 15:35
Debile rządzący tym ścierwem w Pl nie posiadają własnego zdania, robią tylko to co im wielcy holendrzy każą. Ten prezesik i pedał papke robią tylko dobrą minę do złej gry, bo za tydzień, miesiąc rok ich wymienią jak to mają w zwyczaju.
Głupie polaczki bedą sie zabijać dla tych paru groszy czy lepszego stanowiska jak np. Na produkcji. Przez lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chujmiarkowi co po niktorzy awansowali na liderow, czyli najwiekszych idiotow ktorzy jedno co umią to przytakiwac przelozonemu i go całować. Jedna wielka banda kretynów, żałosny kabaret połączony z wyzyskiem. Jak najdalej od tego ścierwa
Zostaw swoją opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)