Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Lizus

Tu nie zależy od wykształcenia tylko lizusostwa. Najlepiej tak jak błazny brygadzisty którzy już czekają aż "kierownik

Lizus
@Lizus

aż "kierownik

ABC

Na OLX od 4 miesiecy umieszczaja ogloszenia. Najpierw przez firmie rekrutacyjna a po sezonie sam Pan Marcinek. Jezeli szukasz pracy w ktorej robisz na brygadzistów, ta jest idealna!

pracowałam w tej firmie dluzszy czas, nei polecam, firma nastawiona tylko na zysk, liczy się lizusostwo i donosicielstwo, nie docenia się uczciwego człowieka

julek

najs, kolka, jaas , to ta sama osoba. I po co piszesz bzdury, myślisz że sprowokujesz do wymiany spostrzeżeń? Oj szkoda ci marnować tych ostatnich żywych komórek mózgu, biedny brygadzisto.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

julek

Jeżeli szukasz pracy to chodź i pytaj lub śledź ogłoszenia w Internecie lub jak chcesz koniecznie w refresco to sprawdź ich stronie w zakładce praca. Ja nie muszę chodzić i pytać bo ja mam pracę i nic nie wskazuje na to abym ją miał utracić. A jak ci się nie chce chodzić to przynajmniej myśl. Jak się dobrze orientujesz bo tam pracujesz to wiesz że po sezonie zwalniają a nie przyjmują, więc po co te głupie pisania. Chyba jesteś nawet brygadzistą bo tok myślenia jak zaistnieć na tym forum w 100% odpowiada właśnie ich intelektowi.

julek

Na kolanach czekają aż tam przyjdziesz do pracy. Pytasz się jakbyś nie umiał przyjść i sam zapytać.

I brygada

Tylko czekać aż półćwiartek ze swoimi majstrami wytną jakiś numer i butelka jakiegoś shaguaro z wkładką znajdą się u klienta, a klient w szpitalu. Było już kilka takich wkładek, ale sprawa nie trafiła do mediów, ale co się odwlecze to nie uciecze jak mówi przysłowie.

julek

Przyjdź zobaczysz jak się im udaje. Udaje to się kierownikowi z Żywca robić w

julek

Przyjdź zobaczysz jak się im udaje. Udaje to się kierownikowi z Żywca robić w

Refreskowiec

Syf, kiła i mogiła, bród smród i ubóstwo. Firma zatrudnia ludzi mówiąc im że mają szanse na stała pracę, a zwalnia ich co chwilę. Mi i kilku osobą jakimś cudem udało się przetrwać, ale i tak pracujemy za pół darmo. 3 weekedny w miesiącu. Bez dodatku za 4 brygadówkę (bo jest przecież nie obowiązkowy) . Mało tego, nowi pracownicy jak i Ci trochę starsi nie dostają ubrań roboczych, mimo że ich ubrania są narażone na zniszczenie. Chcesz z nami pracować? Kup sobie własne narzędzia ponieważ firma ich nie zapewnia. NIKT nie dostał narzędzi, każdy ma własne z domu. A spróbuj się upomnieć to wylecisz albo Cię brygadzisci uspokoją. BHP? BHP pilnuje jakiś stary gość co chyba nawet nie wie co to jest. Sam niedawno o mało nie pozbawiłem brygadzisty dłoni bo nie wiedziałem że jest w maszynie, a krańcówki były powykręcane... Maszyny nie są serwisowane, przez co psują sie regularnie, ale kierownik czepia się produkcji że nie wyrabia normy.. Jak mam robić norme skoro musze maszyne naprawiać bo jest nieserwisowana?

@Refreskowiec

To z ciebie fachura jak naprawiasz maszyny, ty jesteś od Krynia? Jeżeli nie to nie pieprz głupot. Gdybyś naprawiał to by cię półćwiartek chwalił. Obcina wam ręce, to dobrze, nie będziecie wykręcać tych krańcówek. Ubrania?, buty?, narzędzia?. W (usunięte przez administratora) ci się poprzewracało. Ty masz robić, a nie przebierać się. To nie pokaz mody, to refresco półćwiartka, jego asystenta wagi ciężkiej i durnych brygadzistów.

zmianowy

Gdybyś myślał(a) przy czytaniu to byś wiedział(a) co się zmieniło, a jak nie wiesz to zrób wywiad z półćwiartkiem i jego sługusami brygadzistami i sprawa jasna - cud malina, a jak chcesz prawdy to porozmawiaj z pracownikami i się dowiesz jakie to (usunięte przez administratora)

Julek
@zmianowy

Ha,ha,ha, wywiad z brygadzistami, przecież oni mają problem z czytaniem i pisaniem, a co dopiero z formułowaniem myśli i przekazywaniem ich. Chyba że wygadany półćwiartek to by za nich załatwił.

emigII

Jak w tych opiniach nie możesz się doczytać nic konstruktywnego to nie obraź się, ale jesteś chyba tępym brygadzistą z orszaku półćwiartka.

emigII

To forum mija się z celem. Ukazują się tylko opinie korzystne dla refresco. Nie ma sensu wysyłać opinii negatywnych bo i tak się nie ukażą lub zostaną momentalnie usunięte.

emig

Pracuję w refresco (emig) w Kozietułach już dosyć dawno i nigdy nie widziałem behapowca do momentu kiedy zaczął przyjeżdżać behapowiec z Kęt. Od tego momentu w z-dzie zaczęło się zmieniać na lepsze jeżeli chodzi o bhp. To jak ten starszy pan odchodzi to kto to będzie w Kozietułach teraz robił?

syropiarz

Bhpowiec odchodzi? To kto na jego miejsce, chyba półćwiartek, on umie ładnie mówić to będzie pupilkiem prezesów. Starzy na śmietnik. Szkoda że nie odchodzi ta chora stara od audytów.

Nieszawa

Fajny gościu, był kilka razy w Taji (refresco) i dał się ponać jako swój chłop. Co powiedział to dyrektor Mirek Hapka wprowadził. Szkoda że odchodzi. Ale refresco to nie Taja i my te to odczuwamy.

zmianowy

Chyba sobie kpisz, o jakich przyjacielskich relacja Ty mówisz. "przyjacielskie stosunki to czopki (brygadziści) wieśniaki Półćwiartka i vice wersa. Tylko Półćwiartek to szczwany lis. Wypuszcza tych ciemniaków, potem w całym z-dzie mówi że począwszy od cieciów na bramie poprzez księgowość i sprzedaż z logistyką, kotłownia, hydrofornia to ON. Jeszcze syropiarnia i oczyszczalnia ścieków to też Daruś Półćwiartek i jego przydupas Sławuś. Śmiech na sali, dwójka błaznów tak się lansują.e tylko się zrzygać. I to są te przyjacielskie relacje.

zmianowy II
@zmianowy

Półćwiartek gdzieś zniknął, albo na urlopie, albo go wydupili nowe prezesy. A może zgodnie z oczekiwaniami awansował w refresco i po urlopie wróci już jako jakiś dyrektor. To to jego marzenia, on przyjaciół sprzeda za awans jak judasz.

kentpolowiec

Nie wiem, bo jak odszedłem w lutym to nie było sezonu i nie przyjmowali. Tam teraz pracują sami z agencji pracy tymczasowej. Koledzy którzy tam nadal pracują mówią szansę na zatrudnienie na produkcji mają osoby które złożą cv i na rozmowie kwalifikacyjnej od razu wejdą w(usunięte przez administratora) . Więcej szans jest na pracę w magazynie, uprawnienia na wózki widłowe i można startować. Z kierownikiem magazynu, mówią na niego POMIDOR idzie się dogadać.

kentpolowiec

Nie wiem jak to wyglądało, ale Kentpol został kupiony chyba w 2010 roku właśnie przez refresco i stąd nazwa. Oni mają kilka zakładów w Europie i wszystkie nazywają się refresco. Ot i cała tajemnica.

zmianowy

Firma zmieniła nazwę bo przyszedł kierownik i majster od żarówek no to co oni się znają na produkcji napojów a kentpol to już była na rynku marka uznana i właściciele bali się że niedouki majstrowie zaczną do butelek upychać żarówki i firma Kentpol straci renomę, a tak to niech się nazywa refresco bo będą myśleć że teraz produkuje się oświetlacze.

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)