Opinie o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

Steven Segal

Joanna przyjmij do wiadomości, że obiekt Katowice Modelarska 12 BOMBARDIER obsługuje Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa Kraków. I czy przekręty lub itp. itd. dzieją się w Katowicach czy Krakowie to dotyczy COiB Kraków :)

Joanna

@po, takie wypowiedzi nie będą tolerowane na forum. Ostrzegam, że Twój komentarz zostanie usunięty przez administratora forum. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie? Możecie napisać, jaka jest specyfika tej pracy? Jestem bardzo ciekawa.

po

jest tam taki jeden ubek były maśliński kabel i (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) o by go (usunięte przez administratora) strzelił

POF

tu sie zgodze w 100 %,zwłaszcza jezeli chodzi o prace we wrocławiu.porażka,dramat i ukraina.

em
@POF

a pracowałes we wrocławiu??

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

ochroniarz

to na jakim ty obiekcie pracujesz ,że tak wychwalasz????? Człowieku chyba sam nie wiesz co piszesz.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Joanna

@Figo, czy próbowałeś rozmawiać na ten temat w firmie? Może warto poruszyć ten temat tam, a nie na forum? @Dylakowiec, czy możesz napisać coś więcej? Twoja opinia może być bardzo ważna, ale poprzyj ją proszę jakimiś konkretami. Jaką umowę oferuje Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa, czy wyplata jest zawsze na czas? Jak socjal w tej firmie?

Figo
@Joanna

Z nim nie da się rozmawiać,jak się upomnisz o swoje to zwolni i już.Praca na umowę zlecenie,a umowy są fikcyjne niektóre,a rachunki dopiero.Oszukuje i okrada pracowników z godzin, a zarazem pieniędzy jak się da.Urzad skarbowy,pip i zuz nic z tym nie robi? A socjalnego nie ma wcale.Szkoda słów

Figo

O.prezesie firmy COiB niech pan zrobi coś z panem R.M. ponieważ okrada pracowników z pieniędzy.Nie płaci tzw.koncówek wypłat i oszukuje na godzinach pisząc ich mniej.

@Figo

Aby oskarżać pracodawcę o oszustwo na godzinach najpierw należałoby nauczyć się czytac i liczyć Jesteś bezczelny a twoje pretensjonalne zachowanie i wypisywanie obelg daleko Cię nie zaprowadzi. Jak ci szef nie płaci końcówek to mu o tym powiedz inteligencie ale tak to jest jak się z procy na szkołę strzelalo . W gębie mocny na forum a jak trzeba to jej nie otworzy. Nie pasuje Ci praca czy płaca to zrób miejsce innym i nie zwracaj Prezesowi (usunięte przez administratora)

Dylakowiec

Pracujemy !Jest OK++++

Cezary

Dlaczego taka cisza jest na forum? Tak dobrze się pracuje?

Tarabara

W skali 1-5 COiB ma mocną 4 .. Po przepracowaniu dłuższego okresu można przekonać się że jest sie docenionym . Grafik/godzina razy stawka = wypłata . Żetelne płacenie. Trzeba przyznać że na rynku ochrony jest duża liczba przypadkowych osób które są zwalniane i hejtują mieszając ludziom . Kłamią . CoiB to dobry pracodawca umundurowanie nowe, godziny w/ g umowy ok, wypłaty ok - tylko trzeba żetelnie pracować -obiboków pędzić z ochrony .

Fifi

aby cokolwiek napisać o firmie COiB należy przepracować trochę czasu, z dotychczasowych firm ochroniarskich w których pracowałem ocena na jedynkę.

@Fifi

to idz tam gdzie w twoim mniemaniu oceniasz firmę na 5 a nie zawracać du....

Olo

Fiki,ile dostajesz za wpis , być może za to pracujesz??? Czuję nosem że wiem kto to. Jeżeli tak bardzo bronisz firmy,to podam Ci fakty ,te złe, dotyczące tej firmy o której mowa.Dobrych jest mało.

@Olo

Olo pijaczku mi płacą za inteligencję a nie wpis , czujesz nosem kto to, ha ha masz (usunięte przez administratora)......y wech przez to chlanie taniego wina za to ja mam świetny i lepiej się więcej nie wypowiadaj jak chcesz znalezc jeszcze gdzieś prace

barbapapa

Pracuje w CoiB praca na podobnych zasadach jak w innych agencjach ochrony . 13 brutto grafik odgórny ilość godzin razy stawka = pensja .Ciuchy nowe . Kierownictwo OK

zdrowy
@barbapapa

idz do lekarza,dostaniesz grupę na głowe.

@zdrowy

nzdrowy jednak nie do końca jestes zdrowy bo jak widać twoje wypowiedzi świadczą o chorobie mozgu to niczym sie nie roznisz od tych z grupa cwaniaczku

fiki miki

fifi piszesz że z dotychczasowych firm ochraniarskich w których pracowałeś tę oceniasz najgorzej. To podstawowe moje pytanie po co pracujesz , wypisujesz bzdury zajmując innym miejsce . Żałosne daleko tak nie zajdziesz to masz pewne . Proponuje poczytac wiecej informacji na temat obowiązków pracownika ochrony na obiekcie , a nie zajmowac sie sprawami , które cie nie dotyczą, a jak widzę bardzo interesują . Chcieć a móc niestety to duża różnica i ty mozesz ale albo pracowac albo wypie...... . Proponuje w tej sytuacji to drugie

on.
@fiki miki

wazelina jest w promocji.

@on.

twój mózg też jest z promocji

Mini

Firma oczywiście zatrudnia również na umowę o pracę ale jak w większości firm należy na to zapracować tzn. przyjmą barana na umowę o pracę a ten po chwili idzie na l4, więc to nie działa w ten sposób. Trzeba się wykazać aby pracodawca mógł pracownikowi zaufać na tyle aby warto bylo dac mu umowę. Dzieje sie tak w kazdej normalnej firmie. Dodatkowy aspekt to wymogi kontrahenta jeśli ten wymaga to czy firma chce czy nie musi dac umowę a jeśli nie trzeba to dlaczego pchać się w dodatkowe koszta . To wyższa szkoła jazdy , więc trzeba znać temat od podszewki aby o tym rozmawiać.

fifki miki

Jesli sa osoby , które uważaja i nie boja sie na forum oczerniac firmę to po co pracuja, zwolnić sie firma tylko na tym skorzysta przyjmie inteligentnych ludzi

Mini

Joasiu warunki pracy są bardzo wyraznie napisane na umowie , którą kazdy przyjmujacy pracownik podpisuje własnorecznym podpisem . Pytanie czy taka osoba przyjmujaca sie czyta umowe, bo jak pozwole sobie stwierdzic po wiekszosci wypowiedzi na tym forum chyba nie, wiec do kogo pretensje do firmy czy należałoby wykazac deko inteligencji jak ci ludzie którzy te umowy daja , a ludzie nie potrafią nawet ich przeczytac, wiec o czym to swiadczy, a potem nazywa sie firmę oszustami ze Zarzad zarabia, po to załozyli firme aby zarabiac . Skoro dana osoba zgadza sie na prace podpisujac umowe, zgadza sie rownież na warunki jakie sa tam opisane należy tylko ja przeczytac , a jeśli ktoś nie potrafi nawet tego nie powinien pracować w ochronie bo przez takich matołów potem cierpi opinia całej branży. Wszystko jest zgodne z Prawem i niema tutaj przekłamania , ze wypłata za pozno itp. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM = 100% SUKCES Ja pracuje juz kilka lat w tej firmie i nie zdażyło sie aby firma nie wypłaciła wypłaty , płaci zgodnie z umową, wiec niema opożnien ani oszustwa . Gdyby płacili niezgodnie z umową to byłoby oszustwo ale ta firma płaci 100% zgodnie z umową

Joanna

Przypominamy, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, nie zawierać pomówień. Proszę również o zachowanie kultury wypowiedzi.

dag#3 pisanie w ten sposób zawsze ma konsekwencjie

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa
3.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Krakowska 50
    32-083 Kraków