Opinie o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

fiki miki

Czaps87 / Dokładnie masz rację, ale rozumieją to tylko nieliczni i ci którzy przepracowali swoje w tej branży , a nieroby i pijaki maja dużą fantazje . Niektórzy mysla ze praca w ochronie to spanie i pierdzenie w stołek, a to bład. Ochrona to bardzo odpowiedzialna praca i jeśli ktoś mysli inczej to współczuje wyobrażni i nie polecam pracy w tej branży. Od tego roku na szczęście koniec z nieróbstwem . Do pracy przychodzi się PRACOWAĆ

CZAPS87

Z wieloma się tu zgodzę ale i z wieloma się nie zgodzę. Bo pracuje w tym zawodzie zawodowo od pewnego czasu, i nie znalazła się jeszcze firma ochroniarska na polskim rynku która by każdemu pasowała. a do niektórych baranów na tym forum: Bo jaki masz stosunek do pracy, tak ci w niej zapłacą.

fiki miki

fifi niech nie interesuje cie termin zapłaty od kontrahenta do firmy . Takie informacje nie na tym szczeblu czlowieku nie są dla ciebie dostępne trzeba było się więcej uczyć. Ja znam termin i oczywiście nie masz racji. Termin zapłaty wypłaty jest uwzględniony w kazdej umowie, która świadomie podpisałes chyba że byłeś ..... to twój problem świadomie z pewnoscia podpiszesz wypowiedzenie .

fiki miki

Wypłaty są zawsze na czas , jesli ktoś nieumie czytać własnej umowy , a potem twierdzi że nie płacą na czas to proponuję zapoznać się z umową , tam jasno i czytelnie pisze termin wypłaty ale barany oczywiście nawet tego niewiedza.

Fifi
@fiki miki

Od kiedy to stary dupowłaz obraża barany.Zapoznaj się z terminem otrzymania zapłaty od zleceniodawcy do firmy ochroniarskiej i terminem jej wypłaty dla pracowników ochrony,na etat tak,na umowę zlecenie po trzech tygodniach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Oszukany?

Powiem szczerze ze nie czytalem powyzszym wpisow bo mi sie nie chce. Powiem tyle. Nie placa w terminie, zbywaja maja totalnie wyj*** my z kolegami czekamy na kase do konca tyg I skladamy pozew zbiorowy do sadu. Nie dosc ze mi sie kasa na rachunkach wystawionych przez ta pseudo firm siee nie zgadza to jeszcze kasy na koncie brak (opoznienie 3 dni). Jezeli pracujesz dla kasy a nie dla zabicia czasu to omijaj ta firme szerokim lukiem.

jojo

uważajcie na tą firmę takie barachło że szkoda gadać, nie płacą na czas pracownicy na umowę o pracę dostają kasę na czas jednak ci na umowę zlecenie to kiedy im się podoba, w szczególności Katowice-Wełnowiec masakra.

@jojo

barachlo to masz w swojej pustej głowie, mózgu nie używasz jak widac . To kto zmusza cie do pracy jak ci źle baranie, zwolnij się , nikt siła cie nie trzyma. Nie rozumiem praca nie pasuje nie płacą to co tam jeszcze robisz .

sol

Nie przypuszczałem, że moi pierwsi pracodawcy takiej reputacji się dorobili. Trafiłem tam zaraz po wojsku :). Pracowałem na dużym obiekcie zaczynając od pracy niewykwalifikowanego "pracownika ochrony" portiera czy jak to się wtedy nazywało. Potem licencja...kończąc na kierowniku zmiany..szkolenia pracowników. Sporo godzin ale chłopaków dobrze wspominam..choć różne orzeszki się pojawiały. Starsze osoby też mają prawo pracować i miałem przyjemność z nimi pracować. Doświadczenie zawodowe "unikatowe" :). Co do właściciela to przemilczę taktownie temat bo trzeba go poznać i nie jedną noc "przesiedzieć" a większość z was pewnie nie miała okazji (jeszcze). Co do grafików to..ustawia się je pod zaufany trzon pracowników bo to oni zapewniają sprawne funkcjonowanie firmy a pozostali dopiero się "uczą". Przynajmniej jak to tak rozumiem. Za moich czasów (2001-2008) płacili regularnie a pamiętam czasy kiedy jeszcze w kopertach kasę przywozili.. Na koniec zacytuje sławne zdanie : ''..jak się komuś nie podoba to fora ze dwora" . Nie było Nam wtedy do śmiechu. Po prostu to nie praca dla wszystkich.

karma

w tak powaznej firmie z dwudziestoletnim stazem na rynku w branży @kerus to ty nie stawiaj warunków odnośnie grafiku tylko się grzecznie pokornie dostosuj bo taka opraca to ogromne możliwości i prestiż w cv. a teraz chyba przedstawicieli handlowych szukają

obecny

obecnie pracuję w tej firmie i odzież dostałem całkiem nową grafik też spoko.

paul zet

jest tu O.K

Nie zgadzam się z opinią dawnej zmienniczki z pracy, rajdy i jej męża.Z tego co wiemy,oni zwolnili się,a potem chcieli,aby s powrotem ich przyjąć.Kierownik odmówił,więc zaczęli zwyczajnie mścić się.Pozwy i zawiadomienia do prokuratury,a z drugiej strony wysyłają sms do kierownika,szantażując go,aby im zapłacił,to przestaną bruździć.A najdziwniejsze jest to,że z jednej strony pomawiają firmę,pracowników,a co pewien czas dzwonią do kierownika i pytają się,czy ich zatrudni. Ale co można spodziewać się po takich osobach? Podejrzewam,że mają coś nie tak z głową,bo chodziły plotki,ze maja coś z głową. Do tego rajda i jej mąż mają ponoć mnóstwo zajęć komorniczych. Nigdy nie mogli dostać całej wypłaty,bo im strącali na komornika i zawsze narzekali,że firma daje im grosze,bo wszystko zabierał komornik. Jak ktoś narobił sobie długów,to nie ma co mścić się na firmie,która wykonuje polecenia komornika. Pracujemy na obiekcie w tej firmie już kilka lat, nie nie ma pokrycia ten stek kłamstw,jakie co niektórzy wypisują.Za spanie,nieróbstwo w tej firmie zawsze wyrzucali.My pracujemy kilka lat i nie zdarzyło się,aby wypłata była opóźniona,aby komuś coś brakowało. Ale lesery i obiboki zawsze będą narzekać i czuć się jak święte krowy.

Psotka

Przykro mi ale ja nadal pracuje i mam sie swietnie i nie narzekam a po nazwisku to po pysku dla tego kto to napisal to trzeba do nas mowic przez per pan i per pani

agnieszka 1980

Masz szczera racje z mezem pracowalismy w gliwicach i teraz sprawe zalozylismy w sadzie maja postawiony artykul 288 par 1 pracowalismy jak male mrowki a o pieniadze musialam sie wyklocac nawet szantarzowany byl moj maz ze jak chche pracowac to szef bedzie mu wysylal cala wyplate a moj maz bedzie mu zwracal 835 zl reszta miala byc dla meza wtedy maz powiedzial ze ma go w (usunięte przez administratora) wykorzystac i wypierdolic takie podejscie ma Robert Malec do osob niepelnosprawnych zabieral dotacje i (usunięte przez administratora) mielismy z tego dodatkowo sprzatalismy biura z budowy za 300 zl a pieniadze z opoznieniem wysylal porazka z nimi jak ja sie zwolnilam to uslyszalam zem jestem zlym pracownikiem wiec zadalam mu pytanie po jaki h...lj mnie trzymal 2 lata w firmie obecnie z mezem mamy inna prace i jestesmy zadowoleninz faktu ze nasz szef nie traktuje nas bezprecensowo

fantom
@agnieszka 1980

Art. 288 § 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Możesz rozwinąć co ci uszkodzili?

Agnieszka rajda

Witam pracowałam w tej firmie ponad 1.5 roku żenada i blaznowanie pracodawców wzbogacają się na osobach niepełnosprawnych za nadgodziny płacą żałosne 5 zł i do tego stare mundury

smieszek

witam pracowalem w firmie coib pracodawca potraktowal mnie jak smiec pracowalem dla niego od stycznia do pazdziernika przez firme stracilem zdrowie nie mam dobrego zdania do dzisiaj nie dostalem pieniedzy za dodatkowe godziny i powiedzial mi ze juz mi wyplacil gora sie wzbogaca a my musimy zapierdzielac za marny grosz wg mnie to zeruja na pracownikach maja ich za nic

agnieszka 1980

Tak zgadza sie ale wykorzystujecie pracownikow niepelnosprawnych taka jest prawda mundury dajecie brudne i potargane

Tadeuszww.wppl

Przepraszam żle zrozumiałem, na umowę o pracę to chyba tak jest,ale ja mam inaczej,a i tak nie narzekam.Praca w miarę spokojna,a i szef też w miarę.Czekam aż u mnie zarobki zaczną wzrastać.Powodzenia!

Piotrek

Marne pieniądze,za którymi trzeba czekać i się prosić,a pracuje tam(w dużej większości) tylko banda emerytów z emeryturami po 3-4tysiące złotych którzy nie wiedzą co robić z wolnym czasem i blokują młodym ludziom miejsca pracy DZIĘKI CZEMU USTALONE SĄ TAK NISKIE STAWKI,winny temu jest polski rząd który wymyślił ZWROTY Z PEFRONU.A poza tym to chcę jeszcze podkreślić,iż w zdecydowanej większości pracowników ochrony nagminnie okradają sami pracodawcy .Pracowników oszukuje pracodawca,w rezultacie czego i oni sami(nie wszyscy)nieuczciwie podchodzą do swoich obowiązków . Firmy ochroniarskie nie wywiązują się ze składkami w ZUS-sie,większości nie wypłacają nadgodzin choć rekordziści ciągną nawet po 300 i więcej godzin. Możliwe jest to dzięki ROZPISANIU PRACY PRACOWNIKA NA KILKA UMÓW..Umów podpisywanych z firmami córkami, które pracodawca tworzy aby omijać Kodeks Pracy .Tak jest w TEJ FIRMIE.Oczywiście,zjawiają się w firmach ochroniarskich kontrolerzy z PIP – u , ale na to oszustwo nie reagują . Ponoć nie moją narządzi prawnych aby z tą patologią walczyć.Dziękuje za uwagę.

wujek

Szefostwo traktuje pracowników z godnością-hahahah człowieku ogarnij się i nie bądż żałosny.Kombinują z umowami,[usunięte przez moderatora] ma pracowników za nic traktuje wszystkich z pogardą-jest po prostu nieuczciwy.Za pieniędzmi trzeba czekać nie wiadomo ile i się upominać,szkoda słów na tą firmę....

Czytam czasem wypociny co niektórych i z żalem stwierdzam,że najwięcej brudów i inwektyw nie mających pokrycia w prawdzie wyrzucają z siebie osoby,które w każdej kolejnej firmie - teraz COIB - mieli problemy z wykonywaniem obowiązków. Firma COiB jest niedużą firmą,ale uczciwą i profesjonalną. Nie zdarzyło mi się, abym był choć na jedną złotówkę oszukany.pracować trzeba jak w każdej innej firmie. Pracuję już 12 lat i wielu przewinęło się w tej firmie nierobów,którzy myśleli,że jak w poprzedniej pracy będą mogli przez jakiś czas olewać wszystko, a robota jest od tego,aby wyspać się. Tacy dość szybko są wyłapywani i jeszcze szybciej żegnani z tej firmy. Ja przyzwyczaiłem się,że w tej firmie nie ogląda się tv,a po kinie nocnym idzie się spać.Tutaj pracuje się za stawkę jak wszędzie, ale jak podjąłeś się pracy,to ją trzeba wykonać. Kierownictwo jest spoko,kontrahenci zadowoleni,bo nie zgłaszają uwag, a incydentów nie ma. Pracowałem w wielu firmach, ale dopiero w tej firmie człowieka traktują z godnością.Prezesi zawsze pierwsi wyciągną rękę na przywitanie, zawsze złożą życzenia na święta. Grafik w święta tak dostosowują, aby każdy z nas mógł choć część świąt spędzić z bliskimi. A że wymagają, bo ktoś powierzył im swoje bezpieczeństwo to i wymagają od nas. najwięcej jest tutaj wpisów pospolitych nierobów,oszustów i cwaniaków, którzy jak zostają za nieróbstwo wyrzuceni z roboty, to wyżywają się na pisaniu nieprawdy. Jesli jeden z drugim jest pokrzywdzony, to niech podpisze . Pozdro dla wszystkich pracujących w COIB.

PietBlank

A tą opinię napisał zapewne ktoś z biura COiB, żeby samych złych głosów tu nie było. Propaganda w najczystszej postaci. Człowieku, ludziom nikt tu kitu nie wciśnie.

breslau

Witam COiB to firma jak każda wiadomo że każdy szef chce się wzbogacić i nie ma w tym nic dziwnego, lipa bo zdarza się poślizg z wypłatą a tym którzy twierdzą że to [usunięt eprzez moderatora] 6zł to mało itp. to polecam firemkę z Zabrza "formacja[usunięte przez moderatora]3.50 na godz. wypłaty po miesiącu zwalniasz się to jak dostaniesz część wypłaty to się ciesz znam ludzi co do tej pory nie dostali kasy za 2010r polecam poczytać opinie [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa
3.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Krakowska 50
    32-083 Kraków