Opinie o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

BASIA

Uczciwa firma . Bardzo dobre warunki pracy .Polecam 100% na rynku ochrony COIB to diament wśród kamieni. -premie -uczciwość -godna praca -krystalicznie czyste kierownictwo RM to uczciwy i pełen miłości do pracowników ochrony kierownik . Dzięki za premie na święta (3 raz) . Wypłata zawsze na czas bardzo atrakcyjna

Jolka

R.M.ty s.......ile gdzie wyplata.Żeby twoja rodzina doświadczyła świąt bez pieniędzy, zakupów, prezentów dla dzieci.Czy żona twoja się jakim jesteś oszustem .Media lokalne się dowiedzą jak COIB traktuje pracowników.

Sajmon

Pokaż się tu R.M ty (usunięte przez administratora) a będziesz miał (usunięte przez administratora)obitą równą.

AdamBombardier

COIB uczciwy rzetelny zawsze płaci na czas co do grosza.Na święta dostałem nagrodę pieniężną za co dziękuję . Bardzo mamy dobre warunki pracy umowa stała na czas nieokreślony ,premie na święta i jest możliwy pakiet socjalny dla niepełnosprawnych . Uczciwa firma COib jest polecam . COIB na rynku ochrony to DIAMENT WŚRÓD KAMIENI jeżeli chodzi o uczciwość i podejście do pracownika. Duże zarobki.

nocny
@AdamBombardier

też dostałem premie na święta ale tylko 120 zł w Chorzowie ok

Ona
@nocny

Za wpisy i lizostwo ta premia.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
hahahaha

Wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalny Koordynator Ochrony i członek zarządu COiB złego słowa nie powiem na RM. Nigdy nie było w COIB żadnych problemów z kasą (płaca lepsza niż u innych AO). Godziny elastyczne grafik dogodny dla każdego. Dobrzy pracownicy ochroni i rzetelni są w COIB docenieni . Umowa Zlecenie zawsze wypłacana w 100% ile godzin razy stawka równa się godziwa wypłata . Dla nierobów COIB to nie jest miejsce lepiej odejść i zakwaszać inne AOchrony. Umundurowanie i koszule oraz obuwie dostałem nowe w COIB .Wszystkie papierkowe sprawy załatwiane na bieżąco .COIB to bardzo dobry pracodawca na rynku ochrony .MAmy bardzo dobre warunki .RM jeden z najlepszych Koordynatorów w PL

AdamBombardier
@hahahaha

prawda dostałem kase dodatkową na boże narodzenie

ryś
@AdamBombardier

niema pieniędzy , te brednie bzduru pisze cała familia Coib żeby ludzie nie pozwalniali się 21 grudzień a ludzie są bez pieniędzy bez wypłat na święta . Sami przyjedziecie prezez coib i jego rodzina w święta i będziecie pracowac bo nikt nie przyjdzie do pracy , niema wypłaty niema sensu w tej firmie pracować , dobrze że na bombardierze przejmuje inna firma przynajmiej będą płacić .

Biedna
@ryś

Ryś masz rację.To firma złodziejska.Zeby na takie święta być bez wypłaty Za co zakupy zrobić mam itd Święta będę miala z rodziną przez nich tragiczne.Po nich idę go PIP dość tego Gnój R.M.

żetelny

Czytam forum i muszę przyznać że co do opinii to na obiekcie w Wrocławiu to wszystko się zgadza.Pracownik ochrony ma bardzo dobre warunki zgodnie z umową , kasa w terminie i bardzo atrakcyjna , wszystkie sprawy administracyjne osób niepełnosprawnych załatwiane super , nowe umundurowanie , bardzo atrakcyjne warunki mam dopłatę do dojazdu , dostałem nagrodę pieniężną na święta ( trzeci raz) , obiekt spoko , czuję się wspaniale w COIB to praca bardzo dobra. Co do poruszanych kwestii firmy i członka zarządu rm - nie ma lepszego w województwie dolnośląskim pracownicy ochrony konkurencji płaczą ze złości że COIB ma tak uczciwego kierownika i czystego jak kryształ człowieka obrażać . Umowy z pełnym zusem i wszystkimi składkami + premie+ dodatki (dojazd,zwrot za leki itp.) Wywala pijaków to piszą bzdury .

Ona
@żetelny

Jakie premie?Jak nie potrafią wypłaty dać na czas.Tylko do sądu się nadają za przekręty,za nie płacenie na czas,pisanie mniej godzin od przepracowanych,zaniżanie stawek za nadgodziny.Lokalna prasę trzeba powiadomić niech się zainteresują ta firmą.A sąd ,pip itd swoją drogą. Im

Wu da Fak

Witam Państwa. Chciałem zaznaczyć ,że nie czytam wszystkich komentarzy gdyż nie mam na to czasu oraz nie chce mi się dawać w dyskusje w internecie ( wiadomo jak to w sieci jest). Co do Pana R.M. To rzeczywiście jest strasznie rzetelny. Już drugi list dostaje o wszczęciu postępowania administracyjnego przez ZUS. Postępowanie to jest prowadzone w sprawie składek zdrowotnych. Prosił bym o zastanowienie się nad tym czy rzeczywiście Pan R.M jest tak rzetelny jak co po niektórzy go tutaj bronią. Polecał bym też sprawdzenie czy Pan R.M wpłaca właściwie składki na podstawie waszych umów. Szkoda ,że nie da dołączyć się tutaj dołączyć bezpośrednio skanu wezwania.

BASIA

COIB uczciwa firma .Wypłaty bardzo atrakcyjne rzetelne za wykonaną pracę .Możliwość awansu oraz premii . Duża szansa na umowę o pracę i szkolenia . Polecam . Warto w tej firmie pracować uczciwie jest się docenionym. +premie +wypłata +prawdomówność i uczciwość nadzoru +nowe sorty mundurowe +większość pracuje lata Polecam podjęcie pracy w firmie COIB -Warto!!!!To gwarancja uczciwości w ochronie. p.s. Kierownik ochrony +

@BASIA

Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie. Piszesz, że jest szansa szkolić się w obrębie firmy - czy w związku z tym niektóre osoby mogą liczyć na przykład na awans? Ciekawi mnie, czy ścieżka rozwoju jest jasno wytyczona. Powiedz mi proszę, jak to wygląda w praktyce.

Figo

Organizujemy zbiorów pozew do sądu,PIP i nawet lokalne media o niewypłacanie wypłat na czas,ucinaniu wypracowanych godzin, stawka ktora to jest zaniżona,i to znacznie,a nie jak ustawowo 13.70 brutto.Na wszystko są dowody.Tak robi pan R.M.Piszcie prawdę,jak nas traktuje

Joanna

Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum, wulgaryzmy naprawdę nie są tu potrzebne. Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie, to rozumiem, że pracujesz w tym miejscu tak? Co mogłabyś powiedzieć na temat pracodawcy?

@Figo

Jak można tak wzorowego kierownika kalumią internetową obrzucać . Jeden z najrzetelniejszych kierowników ,nigdy na grosik nie oszukał a często daje premie. Ludzie piszący o RM kłamstwa i pomówienia pewnie nie pracują w COIB. Wspaniały,uczciwy rzetelny prawdomówny . Od kiedy podpisałem umowę i zatrudniłem się zobaczyłem że dzięki Kierownikowi nasza agencja plasuje się w czubie jeżeli chodzi o uczciwość .

Figo
@hahahaha

Sam nick-hahahaha mówi za siebie.Jeszcze raz piszę że oszukuje na godzinach,stawkach a wypłaty pracowników z dużym opuźnieniem.I w życiu nie wierzę że piszę to osoba pracująca w tej firmie.Na moje zarzuty są niezbite dowody,dla PIP u i sądu pracy.Niech tu wypowiadają się osoby uczciwe i szczere a

@Figo

Prawda jest po mojej stronie i podtrzymuje swoje zdanie .Robie już 4 rok! Na naszym obiekcie jest RM bardzo dobrym pracodawcą kierownikiem . UCZCIWY , PRAWDOMÓWNY ,PROFESJONALISTA

mamamija
@Figo

Ale takie osoby w ochronie nie pracują Figuś co Ty z księżyca sìę urwałeś wypłacaja według umowy , która posiadasz niumiesz czytać a Ty po sądach chcesz chodzić co Ty chłopie halo tu ziemia

Pracownik ochrony
@Figo

Po pierwsze.Nie rób błędów ortograficznych,bo wychodzi z ciebie buractwo. Po drugie, jak masz dowody,to śmigaj do sądów i PIP`ów,może akurat coś wskórasz. Ale też pamiętaj, kij ma dwa końce. Pracodawca tez może pozwać ciebie za pomówienia,szkalowania i wtedy,licz się z tym, ze możesz przegrać i słono zapłacić za swoje słowa. Wiem co piszę. Już troje takich było,co szkalowali na tym forum,a teraz komornik nie ma im nawet z czego wyegzekwować , bo tyle byli winni firmie, że są goli i weseli. Mnie tam nigdy nie zalegali, a jeśli zdarzyły się poślizgi, to kilkudniowe z powodu, że im jakiś kontrahent nie zapłacił. Popatrz gamoniu, jak w innych firmach płacą. Poczytaj, jak w wielu firmach nie płacą od miesięcy i maja pracownika gdzieś. A ty, śpiochu najwięcej krzyczysz,bo ktoś zapłacił ci kilka 2,3 może 5 dni później? Umowy o pracę ta firma wypłaca w terminie.Nigdy nie było opóźnienia.A umowy zlecenia, zdarza się, rzadko,aby nie były wypłacone do 25 następnego miesiąca.

ludwiczek
@hahahaha

kierownika nikt nie obraza to Prezes ten co lubi dobrze zjesc on jest odpowiedzialny za wyplate rzetelną wynagrodzen więc niech to robi a nie gra w h.... bo rzutuje to na jego wizerunku nikogo innego

Lola
@Pracownik ochrony

Sam robisz błędy ,i nie obrażaj innych.Chyba jesteś lizydupą skoro tak chwalisz pracodawcę.Fakt jest faktem że nie płacą na czas, oszukują na godzinach.Wyplata po 7 dniach po terminie,a za nadgodziny jeszcze nie ma.I jakie premie? Żenada tak kłamać

hahahaha

Bardzo dobra firma jedna z najrzetelniejszych na rynku.Uczciwa godnie płacąca.Warunki super .Mundury nowe ,elastyczny grafik ,szkolenia premie . Fachowa i profesjonalna kadra . RM jeden z najuczciwszych na rynku ochrony wspaniały i pełen zrozumienia dla pracowników ochrony . U niego słowo jest ważniejsze niż papier dzięki temu COIB jest jedną z najlepszych firm ochrony na rynku .Warto tu pracować .

@hahahaha

@hahahaha, piszesz o wielu istotnych aspektach dotyczących pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie. Wspominasz również o elastycznym grafiku - oznacza to, że podajesz swoją dyspozycyjność, a pracodawca biorąc ją pod uwagę ustala zmiany czy jakoś inaczej?

@Joanna

Grafik ustalany z porozumieniem z kierownictwem w Krakowie .Nie było nigdy problemu z dopasowaniem .Bardzo o.k. pracodawca

hahahaha

RM prawdomówny rzetelny uczciwy często najciężej pracujący w firmie COIB . Kierownik naprawdę poświąca się dla dobra nas wszystkich pracowników ochrony . -prawdomówny -uczciwy -płaci premie -profesjonalista względem pracowników ochrony -często płaci ponad stan innych firm -zawsze rzetelnie płaci nigdy na grosz nie było pomyłki oraz nigdy wypłata nie była opuźniona -wzór kierownik Najlepszy COIB pracodawca na rynku ochrony

@hahahaha

Cieszę się więc, że jesteś zadowolony z zatrudnienia w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie. Rozumiem, że planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą, tak? Jeśli masz jakieś informacje na temat aktualnych lub planowanych rekrutacji, to podziel się proszę nimi z nami tu, na forum. Może jakieś osoby także chciałyby spróbować swoich sił w pracy w tym miejscu.

Bogus

kogo kogo

Pablo

w końcu będzie luzik

Asia Asienka

wiesz że dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele. Proponuje ci nie wypisywać na tym forum bo nie popracujesz w bt dlugo wielki brat szpieguje

Cb
@Pablo

Alleluja i do przodu:)

Joanna

@Łukaszek, forum nie jest miejscem na tego typu wypowiedzi o innych osobach z firmy, więc proszę o nieobrażanie nikogo! Nie bardzo potrafię wywnioskować z Twojej wypowiedzi, czy pracujesz obecnie w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa - mógłbyś doprecyzować tę kwestię? Przypomnę też, że wątek dotyczy pracy w Krakowie.

Tomus

Łukaszek fiki jest wysoka o kogo ci chodzi . Ogłoszenia daje i co nowego napisales zawsze daje jak potrzeba

Tomus

Łukaszek fiki jest wysoka co ty chlopie nachlałes się . Ogłoszenia daje i co nowego napisales zawsze daje jak potrzeba

Tomus

Lol ale wiadomości z ksiezyca się urwales czy co . Fiki jest wysoka to po pierwsze a ogłoszenia zawsze daje jak jest potrzeba nic nowego nie napisałeś.

@Tomus

@Tomus, a Ty pracujesz w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie? Nie wynika to jednoznacznie z Twojej wypowiedzi, czy jesteś aktualnie związany z tą firmą. Jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się nim na forum!

Joanna

@Joanna, ale czemu mnie atakujesz? Nie znam sytuacji firmy, bo nie jestem jej pracownikiem, a pytam, bo takie jest między innymi moja zadanie na forum. @Tajemniczy gość to ktoś, dziękuję za podzielenie się swoją opinią, ale zwróć proszę uwagę na to, że wątek dotyczy pracy w Krakowie.

Joanna

Ponownie proszę o zamieszczanie rzeczowych i kulturalnych opinii na temat pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie! To, co piszecie, jest niedopuszczalne na forum, a Wasze komentarze zostaną najpewniej usunięte przez administratora. Zwracam się do osób pracujących obecnie w tym miejscu - czy zechcecie napisać kilka słów na temat pracodawcy i oferowanych przez niego warunków?

Cała prawda :) hehehe :)

Tajemniczy gość to ktoś
@Joanna

Cześć.w skrócie napiszę,nie polecam pracy w tej firmie.w szczególności we Wrocławiu na obiekcie bombardiera. Pracownicy nie dostali pensji jeszcze za sierpień A już mamy października.zero kontaktu z szefostwem.maja w skrócie pracownika za śmieci. Nie pozwalają zrobić sobie normalnych przerw śniadaniowych,cały czas masz stać na baczność przy wejściu głównym.stawka 13,70 brutto na reke dostajesz 10 zl a reszty juz nie zobaczysz.no i pracujesz nawet po 300 H bo już niekt nie chce tu pracować. i jak PR,ychodzi wypłata to chcą przelewać w ratach ale swoje musisz wyczekac.odradzam tej firmy ale jak to się mówi, kto nie spróbuję ten się nie dowie.

Joanna

@Wniebowzięty z COiB, co ma na celu Twój komentarz? Nie wnosi on nic do dyskusji na temat pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie. Jak oceniacie pracę w tym miejscu i podejście pracodawcy do pracowników? Zachęcam do dodawania swoich wypowiedzi.

Fiki miki

Daro resocjalizacji poddaje się więźniów a nie chorych na główkę. Oni podlegają psychoterapii Widać że masz problem z dyńką. Kłania się Wikipedia ciemniaku z Sosnowca

Dla fiki: D

Byłem dzisiaj u psychiatry i stwierdził że nic mi już nie pomoże i dlatego będziesz miała (usunięte przez administratora) !!

@Dla fiki: D

ha ha ha MS pojebie

Anka

Znałam w robocie taką fiki miki i jej gadki. Boże! Widzisz i nie grzmisz! :D

Lolek
@Anka

skończ czlowieczku pisać cały czas pod roznymi pseudo bo to śmieszne hak się czyta wiadomo że pisze jedna osoba

Lolek

a może nie mężczyzna i co główka nie pracuje w mózgu pusto, tutaj są relacje damsko męskie jak widac (usunięte przez administratora)

Jean Cloude Ja Wam Dam
@Lolek

Wal się zboczony obojniaku bo lolek to jest rodzaj męski albo nijaki A nie żeński pusta kapusto (nadgnita) Dupek

Joanna

@Steven Segal, cóż, dziękuję za informację, nie jestem w żaden sposób związana z Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa, więc nie znam tego typu szczegółów. Bardzo proszę Was o kulturalne wypowiedzi na forum i zaprzestanie wzajemnego obrażania się! Takie komentarze nic nie wnoszą do dyskusji i naprawdę nie są tu potrzebne. Jeśli ktoś z Was chciałby podzielić się naprawdę rzeczową opinią o pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa - zachęcam.

Rozpalony

Fiki miki musisz być bardzo seksi bo twój temperament mówi wszystko. Fiki miki musisz tarmosić gruche jak pies kość. Jesteś seksualnym wulkanem czynnym ale jeszcze nie eksplodującym. Fiki miki wiem że potrafisz doprowadzić do mega giga orgazmu. Fiki miki szaleje za Tobą

Anka
@Rozpalony

Tak jest :D :D :D

@Rozpalony

Wszystko się zgadza

Rafaello123

Mogły ktoś napisać o pracy w tej firmie a nie przekamazac sie bezsensu bo innych to nie interesuje, żale i smutki to do przyjaciela a nie na forum z opinią o firmie . Jakie są warunki wynagrodzenie czy dają umowy i po jakim czasie ewentualnie czy kierownictwo jest ok

Jean Cloude Ja Wam Dam
@Rafaello123

Praca jak praca w ochronie 7-19 19-7 Zmiana 7-19 śniadanie (3 wersje do wyboru) potem obiad ( mięsny, wegetariański, lub z grilla do wyboru ) po obiedzie drzemka. Następnie kolacja 3 wersje do wyboru + zimne drinki od 40% wzwyż. I do domu Zmiana 19-7 - kolacja,TV , zimna płyta, drzemka,śniadanie ewentualnie spacer w zależności od samopoczucia. Wynagrodzenie 4500 Pln + 100% dodatek nocny + 200% dodatek za pracę w dni wolne i świąteczne i nadgodziny Kierownictwo super przyłożyć do rany. Osobiście u mojego Kierownika przystępuję do spowiedzi i św. komunii Umowy o pracę do wyboru i koloru. Chłopie to jest Polska nie Szwecja albo Emiraty Arabskie. Oderwałeś się chyba z Księżyca :} :}

Steven Segal

Pomijając sprawy techniczne z tak zwanym rolowaniem wypłat itp. itd. chłopcy zatrudnieni np. Katowice Modelarska 12 bawią się w wojsko i wojskowych przy czym nie mają o tym zielonego pojęcia. Tak patrząc z boku na całość wygląda to prze komicznie i żałośnie, bo chłopaki rywalizują między sobą, kablują na siebie, nawet jedzą i śpią z regulaminem i pod pseudo regulamin. Są to ludzie z grupami i bez i przeżywają tą robotę jak małpa stosunek ( oczywiście pierwszy ). A najciekawsza to jest Pani Dowódca, ponieważ gdyby nie jej czapka służbowa to wcale nie było by jej widać ( 120 cm wzrostu ) ale jest bardzo groźna :) . Polecam przyjąć się tak na jakiś czas i się pośmiać z tego cyrku w temacie pseudo wojsko.

@Steven Segal

Drogi Steven twoja wypowiedź świadczy tylko o twojej prostocie i zazdrosci ze inni dobrze pracuja bo w taki sposob wypowiada sie nierob i prostak.Jeśli chodzi o Katowice owszem chłopaki pracują ale to nie wojsko i widać gołym okiem że w nim nie byłeś. Są zadowolenie to znaczy ze praca nie jest jak widać dla wszystkich . Niestety na tym obiekcie pracują inteligentni ludzi a skoro źle się o nich wypowiadasz. znaczy ze cie zwolnili bo jesteś poprostu nietobem a takich tam nie trzymaja

@Steven Segal

Prostaku Dowódca może jest niskiego wzrostu za to Pani kierownik obiektu ma odpowiedni wzrost poziom inteligencji itd itp , więc się pozytywnie uzupełniają. Takich zalosnych ludzi którzy wypisują w ten sposób zwalnia się bo w tej branży i na takim obiekcie niema miejsca dla pierdzistolkow . Chciałeś spać to na budowę

@fiki miki

Takie określenie samego siebie jako fiki miki jest dowodem na to jakim jesteś prostakiem albo prostaczką wieśniaku/czko. Osobiście nie określił bym siebie jako fiki miki bo kojarzy mi się to z domem publicznym i nierządem i brakiem inteligiencji i szacunku do samego siebie FIKI MIKI. A drugie moje skojarzenie to FIKI MIKI = Klown w cyrku :} :}

@fiki miki

Fiki Miki Całujta w D..e wójta :) Pracuje i nie dowiesz się kim jestem :)

@Steven Segal

Steven Segal ha ha w (usunięte przez administratora) mam kim jesteś i gdzie teraz pracujesz prostaku twoje wypowiedzi świadczą o żalu i zawisci z wiadomego powodu . Nieroby tak mają

@Steven Segal

Segal unosisz się swoją nazwa a tak robią osoby którym brak jest pewności siebie i mają małe poczucie własnej wartości a raczej jej nie posiadają dlatego muszą się w każdym momencie dowartosciowywac no ja nie muszę . Fiki miki kojarzy ci się z domem publicznym hmmm, no z tego co kojarzę ty masz coś wspólnego z tym tematem prawda więc wogole mnie to nie dziwi a jeśli chcesz dalej się wypowiadać na tym forum uważaj bo napiszę coś więcej

@fiki miki

Fiki miki za długo masz biuro obok kibla ( WC ubikacja) i smród z niej odebrał ci rozum ????

@Steven Segal

pomylka bardzo bym chciał/ mieć biuro niestety królowa jest tylko jedna a apropo rozumu ty go wogóle nie posiadasz trochę honoru nie pchaj (usunięte przez administratora) tam gdzie jej niechce i przekonasz się o tym szybko 100%

@Steven Segal

ty posiadasz rozum ha ha a na obiekcie będąc o godzinie 5:41 piszesz opinie na forum i oczerniasz firmę oooooo jaki pech a raczej brak mózgu

@fiki miki

Wybacz wybacz przepraszam już nie będę przepraszam błagam nie rób mi krzywdy jednak jesteś bardzo inteligientnym człowiekiem wybacz fiki miki :)

@Steven Segal

Steven Z fiki miki nie pogadasz. Nie ma nic mądrego do powiedzenia. To prostaczka i dumna pani. Popisuje sie jak ch.. . Tyle ze nie wie jednego. Do tego się nadaje. Wiem bo pracuje w tym (usunięte przez administratora) i fiki miki to TYLKO fiki... :)

@Steven Segal

Steven do zoo lepiej by porównać :) W zoo jest dużo wody błota i krzaków.

@Bb

I tym sposobem się obydwie zdradzilyscie jedna głupsza od drugiej dziewczynki popracowane .

się okaże

Joanna

@Steven Segal, ale pracowałeś w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa, czy piszesz z perspektywy obserwatora? Przypominam, że wątek dotyczy pracy w Krakowie, a nie w Katowicach, o których piszesz w swojej wypowiedzi. Czy ktoś z Was mógłby jeszcze coś napisać na temat pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa? Jak wygląda zatrudnienie do pracy w tym miejscu?

@Joanna

Pracuje i widzę i za chwilę spadam z tego cyrku na kółeczkach jak serial Benny Hill

@Steven Segal

Tak spierdal...... na budowe i tak Cię to czeka

@fiki miki

Fikunia lepiej na budowie jak w wc . Napij sie kawusi i papieroska. Buziaki :)

krolowa
@Bb

to spierdal...... na te budowe i nie zawracaj (usunięte przez administratora) na tym forum bo prezent w tym roku Mikolaj przyniesie Ci wczesniej

krolowa

tak zrobisz napewno ...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa
3.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Krakowska 50
    32-083 Kraków