Opinie o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

BASIA

Najlepsza firma ochrony ,najlepsze warunki dla pracownika ochrony na rynku , nieskazitelnie uczciwy i profesjonalny kierownik r.m komandos wie co to uczciwość w stosunku do pracownika.Polecam bardzo dobre warunki

SEBA

Firma dyskryminujaca pracownikow.Jestes wazeliniarzem pracojesz w systemie 24godzinnym niezgodnym z wymogami pracodawcy pozostali system 12 godzinny.Nie polecam tej firmy.Pracoje ale niedlugo odchodze.

Łukaszek
@SEBA

firma drucik samych (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) a tym co odchodzą mogą zapomnieć że im zapłacą więc pozostaje Pip i inne urzedy i zadziała na pewno jak zapłacą podwójnie. Nic tylko zgłaszać do pipu ta firma nie powinna funkcjonowac

COLI

Wyplaty sa juz w terminie i po nowej stawce. dodatkowo to teraz ja wpisuje date na rachunku w momencie podpisywania, wszystko jest juz OK.

Uczciwy
@COLI

Jakiej nowej stawce?M.oszukuje na nadgodzinach pisząc ich mniej,a wpisuje tyle by mu się zgadzało.Idę do sądu o to by za każdą nadgodzinę wyrównał to co zabrał.I do Urzędu skarbowego .O podrabianiu podpisów nie wspomnę

UczciwyKrakus

Jestem bardzo bardzo zadowolony że pracuje w COIB. RM najlepszy w Polsce kierownik ochrony

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Zszacunkiem

COIB=Bardzo dobra firma , płacąca uczciwie , bardzo atrakcyjne pensje , RM bardzo dba o pracowników ochrony i z szacunkiem podchodzi do człowieka .Jak dla mnie COIB to jedna z lepszych firm ochrony a Kierownik RM jest jednym z najlepszych uczciwych profesjonalistów w PL. kto uczciwie pracuje ten ma dobrze w COIB

Uczciwy Krakus

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa to jedna z najlepszych firm ochroniarskich w jakich pracuje .Ma bardzo dobre podejście do pracownika ochrony .Bogaty pakiet socjalny premie finansowe dla najlepszych . Zero kar ,opóźnień w płaceniu oraz nigdy się nie zdarzyło by RM zaokrąglił końcówki wypłaty ze szkodą dla pracownika ochrony .Oczywiście zawsze są pensje zaokrąglane tak że pracownik ochrony COIB ma dzięki RM nawet 80--200 więcej ,ja traktuje to jako premię od Kierownika . BArdzo uczciwy jest RM , jeden z najlepszych profesjonalistów w OCHRONIE . Wiem że wszystkich traktuje sprawiedliwie i często nawet się dziwimy że tak ciężko pracuje tylko by pracownik ochrony COIB miał bardzo dobre warunki pracy .DZIĘKUJEMY. Pensje już dawno dostaliśmy zgodnie z terminem umowy ,dziękuję za premie bożonarodzeniową bo wiem jak trudno dać każdemu pracownikowi ochrony po 150 zł. Polecam i pozdrawiam

Tajemniczy gość to ktoś
@Uczciwy Krakus

Witam.co mogę napisać,praca w COiB była fajna,pracowałem w niej ponad rok.R.M zawsze przy wypłacie, wyplacal co do grosza ,a nawet więcej.spoko ludzie byli.....Ale przyszedł taki dzień, kiedy mnie oszukali.tak więc za wszystkie przekręty zostali wyrzuceni z obiektu bombardier i przejęła to firma juventus.jezeli myśleli że są nie tykalni, to mają dowód że ich też można skreślić z obiektu.najlepsze powiedzenie ... pazerny traci dwa razy.pozdrawiam krakowiakow.

Były pracownik COiB.
@Tajemniczy gość to ktoś

Kretyna trudno w tłumie wypatrzyć,ale szybko kretyna poznać po jego wpisach,tak,jak "tajemniczy gość itd." Firma musiała odejść,bo przekroczyła kontrakt ,który maksymalnie może trwać 5 lat. COiB było tam prawie 7 lat. Decyzja korporacji. Zwłaszcza,jak ma się kretynów,którzy często spali,onanizowali się,byli nie uprzejmi,więc takich wyrzucało się,a oni w ramach rewanżu,wypisują na takich portalach swoje frustracje. Były pracownik COiB,a obecnie Juwentusa.

Ona

P.B.....n gdzie jest wypłata ?Jakim trzeba być wrednym by na święta nie wpłynęły wypłaty.A p.M. ten grubas dba tylko o swój śmietnik.Jak ja mam święta spędzić z rodziną bez zakupów itd.Zróbmy zbiorowy pozew za jego przekręty

Simon
@Ona

Witam czy dostałą Pani swoje wynagrodzenie?

Jan

Jest 04.01.2019 a wypłaty i płacy za nadgodziny z 20.12 .2018 jak nie ma tak nie ma.Co za firma .Do PIP zgloszona

@Jan

P.Janie,proponuje ci,abyś poszedł z pretensjami do prezesa we Wrocławiu.Może w końcu ciebie posłuchają zapłacą za wykonaną usługę przez firmę. To samo dotyczy Tychów i Katowic.Wielcy nie płacą i mają gdzieś małe firmy. Pewnie odpiszesz,a co mnie to obchodzi?Pracowałem,należy mi się! Ja też napiszę,a co mnie obchodzi,że kontrahent ma trudną sytuację?! Wykonałem usługę,więc niech mi zapłaci! I tak to jest w b.wielu firmach, tych dużych firmach. Korporacja zawsze ma kasę,tylko te małe firmy,które robią na ich korzyść,są ostatni do zapłacenia. Tutaj nie ma absolutnie żadnej złośliwości,ale i Salomon nie przeleje z pustego.

Tomeczek

Co pracowników obchodzi czy kontrahent płaci firmie czy nie. Gdyby wszyscy pracodawcy tak się tłumaczyli nie było by pracownikow. Niestety opłaty w tym kraju są co miesiąc , raty , kredyty, czynsz itp. Więc firma która nie posiada płynności finansowej a utraciła wszystkie źródła finansowania powinna síe zamknąć a nie narażać się na inteligentnych pracowników, pip sądy a tym samym większe problemy finansowe

Zbysio

Chyba rolę pomyliłeś.To wy jesteście od tego i Zatrudniacie pracowników i zapewniacie wypłaty.A to że Kontrahent nie płaci to ściema.Trzymacie kasę i płacicie swoje długi itp a na końcu pracownik A co tam.Oszukujecie ich na godzinach,stawkach itd.Taka firma jak waszą nie powinna istnieć

PIPa

Jest 02.01.2019 a wypłaty z 20.12.2018 dalej nie ma i za nadgodziny.Spotkamy się w sądzie pracy i nie tylko.Zaplacicie za wszystkie przekręty

Oooooo
@PIPa

Już się boimy . Te pieniądze to koszt jaki ponosi Coib w inwestycje w pracownika.

hahahaha

To jeden z najuczciwszych jakich poznałem w pracy . JAk można tak kłamać . Pan RM naprawdę jest czysty jak kryształ . Najlepszy kierownik ochrony w Polsce nie ma lepszego .JAK MOŻNA PISAĆ ŻE ON NAWET NA 0,01 pln KOGOŚ OSZUKAŁ NIGDY TAK NIE ROBIŁ A COIB JEST NAJLEPSZĄ FIRMĄ OCHRONY . Polecam pracę w Centrum Ochrony i bezpieczeństwa z Krakowa -dużo płacą -uczciwość i rzetelność RM gwarantuje profesjonalizm -kasa super -grafik elastyczny Super praca polecam . p.s. Pracuje w COIB i RM najlepszy człowiek jest .

WTF
@hahahaha

Podejrzane jest to z jaką prędkością odpisujesz ludziom. Wygląda to tak jak by osoba ukrywająca się pod nickiem hahaha raz dziennie sprawdzała tą stronę. Jak ktoś napiszę coś zgodnego z prawdą to od razu przylatujesz i pucujesz się jaki to RM nie jest wspaniały. Wychodzi na to ,że albo pucujesz mu berło i to dość mocno skoro już CAPS LOCK'a używasz albo po prostu jesteś Panem RM i próbujesz się wybielić. Więc polecam wszystkim którym się chce albo mi po prostu nie wierzą przedzwonić do ZUS'u w sprawie o znaku: 180000/830/090077/2015. Panu haha już dziękujemy. Pucuj sobie tam dalej mu berło czy próbuj się Pan wybielać. Jeśli sprawa się nie rozwiąże (to jest zaległe składki zdrowotne nie zostaną uregulowane) to ZUS sam skieruje ją do sądu.

hahahaha
@WTF

Składaj nic to Ci nie da bo żeś mądralo podpisał umowę i dostałeś wszystko zgodnie z podpisaną umową . A umowa zgodna z prawem.Straszyć to możesz swoich kolegów spod budy z piwem. COIB nic nie zrobisz a jeszcze masz przeprosić za kłamstwa RM. Proponuje iść do szkoły i dokończyć podstawówkę .

GADAM Z D_E_B_I_L_E_M
@hahahaha

Nie straszę. Skoro ZUS wysyła do mnie papiery. To w ZUS'ie powiedzieli mi co się dzieje. Zadzwoń spytaj o znak sprawy.

@WTF

Bardzo prosiłabym jednak o bycie kulturalnym i nieużywanie obraźliwych wyrażeń (nawet w domyśle). Piszesz o problemach ze składkami ZUS - rozumiem, że dostałeś właśnie taką informację, że składki przez jakiś okres nie były odprowadzane. Czy próbowałeś wyjaśnić tę sprawę z pracodawcą?

Żona
@hahahaha

Peszek, jestem jedną z żoną, której mąż nie otrzymał wypłaty na święta. Za te święta podziękuję całej spółce w sądzie. Jestem pracownikiem ZUSu, więc czas i pora sprawdzić wszystkie oszustwa. Grafiki, wypłaty oraz wyliczenia i podatki odprowadzane do odpowiednich instytucji.

J.e.bać COIB
@hahahaha

Nie jest uczciwy kasy dalej nie ma ani na święta ani na Nowy Rok,ale już się postaram by tracili obiekt za obiektem.

Uczciwy Krakus
@Żona

Zapraszam .Pamiętajmy by to nie było ze szkodą dla nierzetelnego pracownika ochrony .Za szkalowanie odszkodowanie . Kasę każdy dostał jak przepił to proszę zapytać się pracownika ochrony co zrobił z wypłatą . Radzę przeprosić COIB

Sajmon
@Uczciwy Krakus

Ja nie piję,nie dostałem nic ani grosza

@Joanna

Składki, podatki są na bieżąco płacone i można to sobie sprawdzić w każdej instytucji. Ponadto, gdyby nie terminowe opłacanie składek, to firma nie mogłaby korzystać z dofinansowań z PFRON. Nie mogła by korzystać z innych działań, chociażby z przystępowania do przetargów, gdzie są wymagane zaświadczenia o nie zaleganiu z podatkami i składkami do ZUS. A teraz zapytam się tych wszystkich mądrych, którzy tutaj szkalują firmę. Jeśli b.poważny kontrahent nie płaci w terminie przez blisko 4 miesiące ma opóźnienie i zwyczajnie z kasą jest cieniutko,to w tym kraju jak myślicie,co jest najważniejsze do zapłacenia? Już odpowiadam-podatki i składki do ZUS. Nie pensja pracownika.Bo jak firma nie zapłaci podatku lub składki do ZUS,to nikt się nie przejmuje,że zapłaciłeś najpierw ludziom, bo mają do tego absolutne prawo. To nikogo w tych urzędach nie obchodzi. Następuje decyzja o zablokowaniu konta i chociaż na koncie będzie wymagana kwota, to dopóki nie zaksięguje się ta kwota w US lub ZUS,a to trwa wiele dni, to z konta nawet złotówki nie pozwoli bank ruszyć. Z tego powodu, czasem zdarzały się poślizgi parodniowe podkreślam -parodniowe w wypłacie umów zleceń właśnie z powodu, że taki kontrahent jeden z drugim zwyczajnie nie zapłacą i trwa to przez kilka miesięcy.A takich obiektów,gdzie nie płacą, mamy w tej chwili kilka. Natomiast wypłaty z umów o prace zawsze były płacone w terminie wymagalnym przepisami. Co do poruszanej sprawy o jakimś tam numerze, to zastanów się człowieku, co wypisujesz. Po pierwsze, nie masz prawa publicznie przekazywać sygnatury akt sprawy i to bez względu, czego ona dotyczy.Czy tak jak piszesz ZUS,czy karnej,czy cywilnej.To jest zabronione przepisami prawa pod odpowiedzialność karną,kiedy toczy się postępowanie, a nawet, kiedy zakończone jest postępowanie. Chyba,że sąd zezwoli na publikację. To po pierwsze. Po drugie, sprawa nie dotyczy nie zapłaconych składek,,ale nadpłaconych składek, o które toczy się spór z ZUS w sądzie. Tyle wyjaśnień z mojej strony. Życzę wszystkim, którzy uczciwie pracują w tej firmie, tak jak ja,aby Nowy Rok był dla nich i dla mnie finansowo lepszy,aby kontrahenci płacili w terminie,co jest podstawą egzystencji każdej firmy na rynku z każdej branży. Bo nie płacenie w terminie to już plaga pomiędzy firmami z różnego rodzaju branży gospodarczej,gdzie na końcu tego łańcuszka, jest pracownik.

Uczciwy

Pracownika (usunięte przez administratora) interesuje Zatrudniacie ludzi, wypracowują godziny i chcą mieć zapłacone za to.To dlaczego nie zrezygnujecie z danego kontrahenta który tak płaci.Powiem tak.Syty nigdy nie zrozumie głodnego.A wy w COIB prezesostwo jest syte.I nie wciskajcie ciemnoty .Bo jest do sprawdzenia kiedy Nexteer przelewa wam kasę za usługi.A nie odbieranie telefonów,itp by się spytać o wypłatę?Czy ktoś powiedział coś o wypłacie że nie będzie itd?A czy ktoś złożył życzenia nam z Zarządu?W (usunięte przez administratora) macie pracowników(na umowę zlecenie) i nie wybielajcie się.

Onn

Są sprawy oficjalne, prawdziwe a również takie, które nie widziały papierka i o takich jest mowa. Praca w godzinach dodatkowych jest do sprawdzenia w książkach służb a zapłaty oficjalnej za te godziny nie ma. Wszystko jest do udowodnienia

@Uczciwy

Głupiś jest i dyskusja wygląda z tobą p.Uczciwy,jak z namalowanym łbem osła na wrotach stodoły. Wymieniłeś firmę, wiec weź doooopę w kroki i podejdź do księgowości tej firmy i zapytaj się,kiedy zapłacą? Bo wg przekazanych nam info, maja to zrobić dopiero w ...nowym roku, a termin minął w ...listopadzie. Ja b.chętnie zatrudnię się u ciebie,a ty załatw zlecenie.I co powiesz,kiedy ten kontrahent ci nie zapłaci?Co mi odpowiesz, kiedy ja zapytam się ciebie, kiedy mi zapłacisz? przecież tak samo ci odpowiem,że pracowałem i należy mi się! Skąd weźmiesz? Co mi i innym wtedy powiesz będąc w takiej sytuacji? A co do życzeń.Czy któryś z was złożył choć raz życzenia pracodawcy? Jesteś p.Uczciwy jednym z tych, co jak by mu nie wyjaśniać,to jak koń dorożkarski będziesz powtarzał jak mantra-należy mi się, bo przerobiłem i ciebie nie interesuje skąd wziąć. ja proponuję,żebyś poszedł do osób odpowiedzialnych za płatności ze strony kontrahenta i im to wytłumaczył. Może posłuchają ciebie, drobnego ludka?

Onn

Co do życzeń, nie było możliwości Wam ich złożyć telefony były głuche. Spłacając kredyt w banku nikt mnie się nie pyta czy pracodawca wypłacił mi pensje czy nie. Przychodzi termin i nie ma zmiłuj się. Wystarczyło odebrać tel. poinformować, każdy jest człowiekiem. Słabi ludzie chowają głowę w piasek!!!

@Onn

Właśnie p.Onn odpowiedziałeś sobie sam na ten problem. Nas też nie pyta się urząd skarbowy, czy ZUS, czy macie ochotę zapłacić i kiedy? Nie zapłacisz,zajmują ci konto i po sprawie. W myśl zasady - płacz i płać! Weź jeden z drugim załóż firmę, podpisz stosowny kontrakt, że kontrahent będzie ci płacił za wykonaną usługę, czyli gwarantuje ci zapłatę. Ty zatrudniasz ludzi,a potem okazuje się,że kontrahent ci nie zapłacił. I co robisz? Uszy po sobie, bo jak nam już w niejednej firmie powiedziano, natarczywe upominanie się lub naliczanie odsetek,będzie niemile widziane i może skończyć się zerwaniem kontraktu. No i teraz powiedz, napisz mądry człowieku,co masz zrobić?!

Leon

Jeśli kontrahent leci sobie z płacą to zrywam z nią,proste.Jestem nie wypłacalny pracownikom zamykam firmę,proste.A na zlecenie nadgodziny płacicie po 10 zł.czy to nie zaniżanie stawki,drugiego rachunku?To zlikwidować firmę jak nie spełniacie umów pracownika.I uczciwie wyplacajcie co do grosza.Nie sciemniajcie .A nie laska poinformować pracowników o wypłacie itp.Gdzieś macie ich i zero szacunku.Szkoda słów.

JOLANTA
@hahahaha

A to że jest już 3 stycznia i pracownicy COiB pracują bez umów to też jest zgodna z prawem i nie nadaje się do PIP-u ,ZUS-u, US-go

Kolega

Nie opowiadaj bajek,może dzieci to łykną.Co mnie obchodzą wasze składki,opłaty itd.Jesli nie płacicie wypłat w terminie to zamknijcie firmę.Pewno nie zamkniecie bo żerujecie na pracownikach,na przekrętach.I nie wciskajcie że np.Nexteer wam pieniędzy nie przelał na początku miesiąca,a pieniądze trzymacie do 20-go a i tak wypłat nie ma w terminie.Ale od czego są sądy,zusy i pip

Bolo

Sam jesteś osłem skoro się tłumaczysz,i na każdym kroku kręcisz o przelewach,że już przelane,że idą itd.R.M.jest wybitnym kłamcą w żywe oczy.Co mnie jako pracownika obchodzą twoje płatności,masz firmę,zatrudniasz ludzi to im płać.A jak nie to zamknij tą złodziejską firmę

BASIA

Wesołych świąt Właścicielom ,Zarządowi i Kierownictwu COIB oraz pracownikom ochrony .Za to co piszecie na forum kłamstwa kasę powinno się Wam wstrzymać .Na niektórych obiektach COIB dało nagrody "bożonarodzeniowe" od 100 -150 zł dodatkowo do wypłat kasa też spłynęła w większości do 20 stego . Pracujcie na godne wypłaty w COIB dzięki temu są godne święta .Dobra wypłata RM jest wspaniałym i krystaliczne czystym profesjonalistą UCZCIWY .

Dorotka
@BASIA

Pewno dostałaś za ................. Bo jak pracuję parę lat premia nigdy nie było.A wypłaty nie ma do dziś.Dzieki R.M. Ja i moje dzieci moją święta do dupy.W Gliwicach nikt nie ma wypłaty.ani za nadgodziny.A że piszesz że jest wspaniały to musisz mu robić l.....a.

Pawełek
@BASIA

to jak to jest możliwe że na jednym obiekcie dają premię po 200zl a na innych ludzie bez wypłat chodzą. Panie Prezesie Pan pisze te śmieszne rzeczy trochę honoru myśli Pan że coś wam te pozytywne wpisy pomogą. Jesteście firma nieuczciwą poprostu zamknijcie ja i nie pograzajcie się bardziej bo na odszkodowania was nie stać

Prawdziwy 57

Pieniądze zawsze w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa płacone są na czas .Pracuje już 4 rok i nigdy nie miałem problemu z koordynatoremrobertem zawsze płaci tak jak się umówiliśmy kilka razy dostałem górką więcej kasy .Pracuje na umowie zlecenie mam grafik elastyczny jak chce więcej zarobić nie ma problemu . Dostałem w grudniu 100 zł premii więcej za co dziękuję firmie i panu R . Nie zdarzyło się nigdy bym dostał mniej pieniędzy nawet tych "nadgodzinowych" . Uczciwa firma . Bardzo dobry pracodawca .

UmowiecZleceń

Złego słowa nie powiem na COIB na naszym obiekcie jest wszystko ok nawet z nawiązką . Polecam pracę w COIB. Dobrze płacą , nie ma się do czego przyczepić . Uczciwie RM zarządza - polecam. Na zlecenie nigdy nie było problemu a stawka ponad minimalną ja mam 11,20 netto na godzinę . RM bardzo uczciwy

Joanna

@Figo, z tego co wiem, aby takie instytucje zainteresowały się daną firmą, to musi do nich wpłynąć zgłoszenie. Długo już pracujesz w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie? @ochroniarz, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tej firmie. Jak oceniasz tego pracodawcę? Czy warunki przez niego oferowane są dla Ciebie satysfakcjonujące? @POF, przypominam, że wątek dotyczy pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie. Proszę również o kulturalne wypowiedzi na forum i nieobrażanie nikogo.

Zrozpaczona
@Joanna

Joanna ta firma powinna nie istnieć.Okradaja pracowników, piszą mniej godzin jak się wypracowało.Powiedzmy( kierownik) R.M.okrada z pieniędzy nas i firmę.Do dziś nie mamy wypłaty która powinna byc do 20-go.Święta nam i rodziną tak umilił że nie mieliśmy na zakupy,prezenty itp.Dzięki takiemu (usunięte przez administratora) cierpią dzieci,bez prezentów.I tak wyglądały przez nich święta i będzie Sylwester i nowy rok.By oni R.M.i B.....my prezesi nie mieli kiedyś na święta co zjeść itd.

@Zrozpaczona

Faktycznie nie wygląda to za ciekawie w takim razie w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa. Może pracownicy mogą coś z tym zrobić? Jak wyjaśniane są kwestie niezgodności w godzinach? Rozumiem, że każdy prowadzi swój własny "rejestr". O jak dużych niezgodnościach jest tutaj mowa?

Frugo

Gdzie są wypłaty Do PIP u s......... ów ,i nie tylko oddajemy.Ludzie po co iść do pracy i za co.Zlodziejska firma,kretaczy i kombinatorów

Sajmon

My tzn kto?Ja się nie kryję z tożsamością, a złośliwości z wypłatami ?Wstrzymują że ktoś rozwiązał umowę i przeszedł do innej firmy,że ktoś znalazł coś lepszego.Wstrzymują chłopu bo poszedł gdzie indziej , facet się rozliczył, ale po złości trzeba było mu przetrzymać i te niedozwolone bandyckie umowy .Umowę można wypowiedzieć w każdym czasie bez zachowania formy pisemnej ani elektronicznej,a potrącili kobiecinie 500 zł że nie przyszła,więc jakie porzucenie pracy.Same nakazy zakazy kary które można podważyć w każdym sądzie cywilnym.Ja chcę tylko to co mi się należy,prosiłem o zaświadczenie,że byłem zleceniobiorcą pracowałem 216h a mam tylko udokumentowane 154,też się nie mogę nic dowiedzieć do biura dodzwonić się nie idzie.

Mikołaj

Pozdro dla R.M i B nie zmieniajcie się . Jesteście za dobrzy dla pracowników ochrony. Bardzo dobrze płacicie , uczciwie jesteście ludzcy dla podwładnych nadto. Przy następnej wypłacie proszę zaokrąglij cię od każdego po 20 zł z wypłaty. R.M Uczciwy

Pracownik z Wrocławia.

Panie Szymionie K. o wielu nickach tu piszący. Doszły mnie słuchy,że sobie oglądałeś męskie "świerszczyki" i robiłeś sobie dobrze, a chłopaki na kamerze (tej obrotowej) wszystko ponoć widzieli, jak pobrudziłeś sobie spodnie, ręce i część biurka,kiedy wytrzepywałeś resztki. Ponoć za to ciebie zwolnili, tez odgrażałeś się,a potem, dokładnie po trzech tygodniach przyszedłeś i w obecności nas, pracowników, przepraszałeś kierownika R.M. i prosiłeś o szansę ponownego zatrudnienia. Taką szanse dostałeś,ale z w/w powodów, koledzy nie chcieli po tobie obejmować służby,bo zwyczajnie brzydzili się że gdzieś tam jest coś pobrudzone. W związku z tym, przeniesiono ciebie na inny posterunek,ale i tam nie potrafiłeś dać odpust swojej chuci no i stało się. Podziękowali ci za pracę, bo nikt nie chciał nie tylko pracować z tobą, ale nawet pracować po tobie. A teraz wyzywasz, jak przed kilkoma tygodniami to robiłeś,aby potem skamleć o pracę.

pan pracuś
@Pracownik z Wrocławia.

Dokładnie, rzucasz groźbami na lewo i prawo a pamiętam jak dziś jak skomlałeś o możliwość powrotu do pracy przy wszystkich na służbie ( bo komornik bo tamto i owamto). Masz jakieś problemy to zgłaszaj odpowiednim służbom bo narazie to oni mogą zgłosić ciebie o te groźby.

Taki njeznajomy
@Pracownik z Wrocławia.

Czytam wasze komentarze i śmiać mi się chce.panowie takie problemy rozwiazujcie z wlascicielami firmy.co do pracy ochrony na BT to proszę was,połowa z was to nawet nie wie czym ochrona się zajmuje.mialem okazję z wami pracować,i szczerze zasad i regulaminu to wy wogole nie znaliscie.tam ważne było aby kupować ryby w puszkach i jajka.hehe śmiech na sali.wiekszosc z was nie umiała uruchomić komputera ,a sprawdzanie pracowników podczas wychodzenia z pracy to żarty.tak musiało się skończyć że firma COiB utraciła obiekt ,i w większości to jest zasługą pracowników ochrony.sam osobiście zostałem oszukany przez R.M ale cóż, chłop jest z Krakowa, kibicuje Wiśle tak więc nie przepada za wroclawianami.jezeli ma okazję ponizyc pracownika, to robi to z uśmiechem na twarzy.ogolnie teraz do pracowników byłych ochrony BT,wy nadajecie się do pracy w Krakowie,gnoj od smoka wyrzucać, bo do reszty nie macie wogole nic wspólnego.pozdrawiam wszystkich wasz ulubieniec i zmorą.

@Taki njeznajomy

Gdyby tak było nierobie, jak piszesz,to nowa firma nie proponowała wszystkim !!! pracownikom COIB przejście do siebie. A firma to poważna, z W-wy. Tak jak widzisz Szymonie K.o wielu nickach, dla ciebie miejsca tutaj nie będzie.Już oni wiedzą,aby ciebie unikać.

Malina

Firma ok - +++++++ .Mamy super .Wypłata ok.

@Malina

Pracownik z Wrocławia. Sajmon o wielu nickach,czyli Szymonie K. Ty albo jesteś idiota,albo w ogóle nie pracują u ciebie szare komórki?! Taki kretyn jak ty,może tylko pisać bzdury,że po wyzwiskach, mailach jakie skierowałeś do kierownictwa firmy,firma jeszcze prosiła niby ciebie o to,abyś powrócił do pracy! Zastanów się, bo albo jesteś na głodzie,albo szare komórki straciły wszelkie fałdy u ciebie. Wydzwaniałeś, prosiłeś, bo masz komornika,zajęcia itd.itd. I taki kierownik RM ulitował się nad tobą,bo uroczyście przeprosiłeś jego i każdego z kierownictwa. Mało tego,prosiłeś,aby sprawie nie nadawać biegu w odpowiednich urzędach. Teraz, na miejscu kierownictwa, nie odpuściłbym ci. Dlaczego zostałeś zwolniony-sam sobie odpowiedz.My oficjalnie złożyliśmy pismo do kierownictwa firmy,aby ciebie zwolnili, lub przenieśli na inny posterunek.

Sajmon wróg COIB nr 1

Nie tylko ja pisze negatywnie, po mnie zawsze posprzątane, wylecieliście za głupotę z BT, nie można się doprosić wypłaty,człowiek czuję się jak żebrak ten kontrahent nie płaci ten nie płaci nie ja Was prosiłem o powrót a dostałem sms czy bym nie wrócił.I te wasze martwe dusze na budowie jak mieliście i ludzi widmo wystawialiście na obiektach,Wasi kontrahenci się dowiedzą o tym, nie boję się, wystawiacie rachunki z datą 20 a ja podpisuje je 5 a te Wasze bandyckie umowy rodem z UB

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa
3.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Krakowska 50
    32-083 Kraków