Opinie o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Kraków

Don Pedro

Firma drucik i porażka w jednym. Sądzą, że jeśli zmienią brand z COIB na MK Security to z automatu ludzie nie połapią się że to jedno i to samo. Radzę unikać tej pożal się Boże firemki Niepołomickiego komandosika, co struga się do rangi pomorskiego wodniaka, który chciał dorównać Formozie, a całe pomorze z ww wie że ten wirtuoz ochrony R.M. to sierota i (usunięte przez administratora)w moro co boi się inteligentniejszych od siebie samego. Wyszedł z założenia, że jeśli facjatę ustawi do obiektywu pod skrzydłami Antka to od razu posypią się mu zlecenia na obiekty w całej Polsce o Zacku nie wspominając. Robert.M. to żaden kierownik tylko co najwyżej iluzjonista, (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i bajkopisarz ofert "pracy". Banialuki jakie sprzedaje w odniesieniu do pracy nijak mają się do rzeczywistości. Oferta pracy którą pod względem finansowym nie wspominając o "dodatku" na paliwo, choć w jego przypadku bardziej pasuje mazut mogłaby się znaleźć u Dawida Coperfilda na scenie. Ale znajduje się na ul. Towarowej w Tychach i nie tylko. Poza tym firemka komandosika i jego świty "za 5 dwunasta" ma problem z utrzymaniem płynności finansowej. Więc radzę uważać. Podjęcie czynności dochodzeniowo-śledczych celem sprawdzenia na ile ta sierota jest wiarygodna nie zaszkodzi.

Pracownica
@Lizaczek

Możesz mi powiedzieć co się dzieje teraz bo ja pracowałam w tej firmie i miałam podobnie R.M chciał że mnie zrobić donosicielke

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Don Pedro

Lizaczek
@Don Pedro

Zgadzam, się z przedmówcą obie firmy nie nadające się do Współpracy kłamiące i oszukujące pracowników. Ludzi inteligentniejszych i znających najlepiej się pozbyć bo pan R. M. Nie ma, wtedy pola do popisu, tak, samo jest z tym, drugim M. B. Obślizgłe kłamliwe gnidy - unikać i, radze omijać z daleka. Teraz działają też pod szyldem firmy Poziom.

Justyna
@Lizaczek

A ty w jakiś sposób zostałeś wprowadzony w błąd, że tak uważasz? Bo dużo tu gorzkich słów ale przydałyby się jeszcze jakieś konkrety na temat sytuacji

Smalec Nowy wpis
@Don Pedro

Oczywiście zgadzam się z Panem w stu procentach. Tacy ludzie nie powinni istnieć a co dopiero mieć swoją firmę. (usunięte przez administratora) zalegający z wypłatami, udający wielkich (dosłownie) bossów z portfelami od Armaniego a nawet nie potrafią wypłacić pieniędzy na czas. (usunięte przez administratora) ludzi w zakresie obowiązków, nie potrafią prowadzić porządku na obiekcie a za swoje niepowodzenia obarczają ludzi, którzy wiedzą lepiej co mają robić. Radzę unikać tej firmy i współpracy z tymi ludźmi (usunięte przez administratora)

Pracownica Nowy wpis
@Lizaczek

Jaka jest kultura pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Syfon

M... C jest wspaniałym i krystalicznie uczciwym koordynatorem. Nie (usunięte przez administratora) inigdy nie działa na szkodę podległych pracowników ochrony. Dzięki nim COiB maopinie uczciwego pracodawcy plasują ego się w czołówce jeżeli chodzi o uczciwość i fachowość w segmencie rynku ochrony. RM to wybitny fachowiec często dający z własnych dochodów premie a listy nadgodziny i końcówki wypłat są zawsze uczciwie zaokrąglone do przodu, miłejest w COiB że wypłata zawsze jest przed czasem nigdy nie była opuźniona. Mamy wspaniałego uczciwegokoordynatora

Natalia
@Syfon

Cieszę się, że masz tak pozytywną opinię na temat pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa. Piszesz o premiach i wynagrodzeniu za nadgodziny - a jak oceniasz stawkę podstawową? Jest odpowiednio wysoka?

Jaruś
@Natalia

tak za godzinę 7zl a nadgodziny 7,50zł ha ha ha

Krzychu
@Syfon

Prawda . COIB to jedna z najlepszych firm na rynku. A RM jest bardzo uczciwy ,pracowity oraz wyjątkowo ludzki i sprawiedliwy 100 lat.l nie zmieniaj się nasz ukochany kierowniku.

@Krzychu

Fajnie, że tak chwalisz kierownika. Dobry szef to postawa, szczególnie taki, który dobrze płaci... To ile jest tej wypłaty na rękę? :D Powiesz, bo też się zastanawiam nad tą robotą.

Rafi
@Piotr

Dobrze płacą. Ni zastanawiaj sie za długo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
ZORRO

Pracuję w Katowicach na Modelarskiej " BOMBARDIER " z kapusiami donosicielami i (usunięte przez administratora) i teraz przychodzę wcześniej do pracy i pluję im do wszystkich czajników na wodę a oni pija potem te herbatki i kawki a mnie rozpiera radość i euforia jak podniecają się tym orzeźwiającym aromatem a pluję tłusto oj tłusto ! Nie pomijam też czajnika DOWÓDCZEGO !

Czy możesz jeszcze patrzeć na swoja twarz w lustrze bez obrzydzenia,Jakim trzeba być podłym człowiekiem żeby okradać ludzi z tych groszy i jeszcze kłamać bezczelnie,Mam nadzieje że ciebie za to zło kiedyś ręka boska pokaże i tych twoich przydupasów,Kapo w obozach miało więcej empati niż ty tzw człowieku, A tymi pieniędzmi które mi ukradłeś ja nie zbiednieje a ty żebyś się udławił,Wszystkiego najgorszego,

Antek

Ty idź gdzie trzeba A nie jojcz. Nie masz jaj tylko bełkot.

Psiara

Pracowałam u Pana Roberta Malca jedyne czego mu nie zarzuce to to że kiedyś płacili na czas ale niedawno zostałam wezwana do ZUS z Kraków żeby wyjaśnić okazało się że Pan Malec nie wyrejestrował mnie z zatrudnienia a ja już dawno pracuje w innej firmie dla mnie to (usunięte przez administratora) i wyzyskiwanie ludzi miałam wiele problemow

Jaki jest wkład kierownictwa Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Psiara

Ja czułam się jak worek treningowy często robiłam ponad norme

UczciwyKrakus

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa ++++++++ ok . Polecam bardzo dobry pracodawca dla pracowniòw ochrony.

hahahahaha
@UczciwyKrakus

Sami sobie to piszą.A rzeczywistość jest zupełnie inna.Płace tragedia, oszukują na godzinach,stawkach.

Joanna
@UczciwyKrakus

A może jesteś w stanie podać jakieś konkrety - przykłady działań, które sprawiają, że właśnie w ten sposób oceniasz tego pracodawcę? Zawsze warto podawać argumenty, które mogłyby powiedzieć coś więcej o pracy w danym miejscu. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa w Krakowie? Jak wygląda proces rekrutacyjny do tego miejsca?

COLI
@Joanna

O.Joanno firma COIB nie płaci pensji na czas,oszukuje na godzinach.Konkrety ?Rachunki które dostajemy są jak papier toaletowy,nic nie warte,bez podpisu pracodawcy i bez wpisu ile godzin przepracowano.Traktują pracowników jak powietrze,jak dzieci unikają kontaktu.Np.wyplata do 20 a dostaliśmy dopiero 4.01.2019.Dzis wypłaty jeszcze nie ma za grudzień.Tak robi(usunięte przez administratora)Powinni zająć się takimi (usunięte przez administratora)firmami.

majster
@COLI

ale jak to rachunki dostajecie? rachunek wystawia zleceniobiorca czyli ty. to i tak macie dobrze. ja w mojej firmie musze sam wsyatwiac i dostarczac jeszcze rozliczenie godzin.

Pracownik ochrony
@COLI

A od kiedy pracodawca ma ci wystawiać za ciebie rachunek i podpisywać się pod nim?! To pracodawca w końcu pracował,czy ty głupi kretynie? Nie dość palancie,że za ciebie wypełniaja rachunek, bo jestes za głupi,aby samemu to zrobić-co dowodzi temu twój wpis-to jeszcze masz jakieś pretensje?! Puknij się w głowę! tak to jest, jak chce się drugiemu być dobrym.Nie warto!

Riczi
@majster

niestety w Coib wyręczają pracowników sami dają rachunki żeby na nich (usunięte przez administratora), jak ktoś jest mądry to widzi date na rachunku przeważnie 20, a podpisując ten rachunek z tą data Coib ma 20dni na wypłatę , więc nawet w kolejnym miesiacu mogą zaplacić i sami sobie pracownicy sa winni. podpisując wpiszcie date taka jak podpisujecie .

Riczi
@Pracownik ochrony

i właśnie od kiedy pracodawca wystawia rachunki i tutaj ktoś miałby problem niestety tak jest , jednak nie wszędzie (usunięte przez administratora), Coib ma hu...prawnika jak wogole ma jest kilka spraw z którymi ta firma ryzykuje a pracownicy kolego nie wszyscy są laikami więc uważaj co piszesz. Mądrzy ludzie wiedzą jak pracować żeby mieć wypłacone chyba że Coib stać na odszkodowania

prawnik
@COLI

a czy zażądałaś kiedyś podpisanego rachunku? bo zgodnie z KC to Ty wystawiasz rachunek. Poza tym na rachunku nie musi być ilości godzin, po to jest tzw. ewidencja przepracowanych godzin, którą zapewne podpisujesz. Zawsze warto się podszkolić w przepisach zanim zaczniemy pisać głupoty i oszczerstwa. ps. zawsze możesz zmienić pracę :) albo najlepiej założyć własną DG :)

Uczciwy
@majster

A dlaczego sam rachunki pisze? Żeby kantować, ucinać godziny ,stawki itp.Tak robi R.M.Gdzie na rachunkach pieczątki, ilość przepracowanych godzin?Wyrzuca je do kosza po wpisaniu godzin tak aby mu się zgadzało.Czasem płaci do ręki nadgodziny a rachunek do kosza.Tak to wasz ;uczciwy; M.....c kantuje wszystkich na śmieciowych umowach.

@prawnik

P.......szkoły głupoty Niech ktoś tylko chciałby wypisywać sobie godziny,lub upomina się o końcówki lub o ukradzione godziny to zaraz M....c zwolni.Cham nawet nie informuje nikogo że zwalnia, dowiadują się gdy ich nie ma na grafiku Tak kończą ci którzy upominają się o swoje.A ten dureń pisze jaki to on dobry,że trzeba mu powiedzieć jak coś nie gra.Jednym słowem oszusta i krętactwa ,to cała firma.Co powie urząd skarbowy na ich pity,że wykazują w nich parę tysięcy mniej jak wynika z grafików i wpływów

Ślązak z dziada pradziada
@Ona

Neutralny pracownik innej firmy. Mój Boże! Gdybyście byli na tyle wiarygodni i mogli się podpisać z imienia i nazwiska pod tym,co za kłamstwa i brednie wypisujecie, to taka firma mogła by żyć z odszkodowań od was,za te pomówienia. jesli macie dowody,to je przedstawcie. jesli nie macie, to nie piszcie kłamstw. Bo ja na miejscu właścieli takiej czy innej firmy, zwyczajnie bym kazdego z osobna pozywał o odszkodowanie. Pamiętam, jak wypisywała się tutaj niejaka kobiecina,która w imienia swojego męża wypisywała bzdury i kłamstwa.Żądał kasy za to,że jej mężowi obcięli jedno jądro,bo niby zaraził się, kiedy mył po sobie Toj-Toj. Nie dość że mieli mnóstwo zajęć komorniczych, blisko 100,to jeszcze żądali odszkodowania,bo państwo zafundowało im darmowego papugę.Nie dość że przegrali w I instancji,to odwołali się do II instancji i tez przegrali.Potem do kasacji i też przegrali. Z tego co kiedyś dowidziałem się, maja tak dużo zajęć,ale firma tez im teraz ściąga odszkodowania,które wynosi po odliczeniu tych wszystkich innych kilka złotych,ale ściga im komornik.Tak własnie jest.Wielu gołodupców przychodzi i woli spać i żądać za to kasę.Ja już jestem chyba w szóstej firmie i tylko obiekty się zmieniają. Z pensją jest tak samo,czyli taka sama,a z płatnością bywa różnie w zależności, czy takiej niedużej firmie kontrahent zapłaci na czas. Jedyna sensowna rada dla tych wszystki kłamców,załóżcie własna firme i zatrudnijcie ludzi. Przyjda podobni do was,roszczeniowi,żądając kasy za sapanie i nic nie robienie.A jak kontrahent ci nie zapłaci, to produkuj się i zobaczymy, co ty jeden z drugim powiesz jednemu i drugiemu, dlaczego nie ma wypłaty na czas? Odpowedzćie gorolskie gupki, jako to jyst?

@Ślązak z dziada pradziada

Głupi jesteś jak but.Fakt że niektórzy piszą bzdury. A że R.M.oszukuje na godzinach,kradnie końcówki wypłat,niektóre nadgodziny placi do ręki i nie wykazuje skarbówce to fakt

@Ślązak z dziada pradziada

Ja wiem najwięcej pracowałam tam i nie polecam firmy

SEBA

PRACOWNIK Kłamiesz ściemniaczu ,3 z 4 zatrudnionych przeszło do SOLIDA a osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnosci nie sa kalekami,Odnosnie pieniedzy to odnosi się do godzin nadliczbowych,,NIE Z UMOWY...

KIEPSKI FERDEK
@SEBA

ty idź na tory kolejowe, stań i czekaj niedorozwoju na czołowe z PENDOLINO bo jesteś niedorozwinięty. KIEPSKI FERDEK

SEBA

Stracili jedyny obiekt w Krakowie [Balice] za niepłacenie pensji na czas,

@SEBA

Obiekt straciliśmy, bo Prezes w Balicach nie chciał zgodzić się na podwyżkę płacy dla nas,zgodnie z ustawą o najniższym wynagrodzeniu.Wzięła Solida, ponoć za stawkę poniżej 19 zł/h., i teraz Solid szuka każdego, kto ma orzeczenie o kalectwie.Nam też proponowali przejście do nich, ale nie byliśmy zainteresowani pracą u nich. Ten (usunięte przez administratora) który pisze o opóźnieniach, to niejaki JK, który jak każdy z nas, pensje otrzymywał na czas, czego dowodem jest ostatnia kontrola z PIP, jaka była w tej firmie.

Jarosław

Piszesz, że pracowałeś w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa. Możesz mi powiedzieć czy firma oferowała jakieś szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje? Jestem też ciekaw na jaki rodzaj umowy można tu liczyć, napisz proszę coś na ten temat.

@hahahahaha Gdyby tak było jak napisałeś/aś to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!!!

Jean Cloude Ja Wam Dam

COIB to smród brud i ubóstwo. te chwalebne opinie wypisują (usunięte przez administratora). Robicie to bo jesteścię wrzodem na żywym ciele narodu i z waszym wykształceniem w tym kraju pracy w innym miejscu nie znajdziecie pół mózgi z 02-P :)

Sztygar

Każdy dostał kasę . Część nie dostała nieoficjalnych nadgodzin . I powinniśmy oddać te pieniądze mal..o...i po co nam. W KR nowe samochody wakacje zimowe i letnie hotele a pracownicy ochrony za mało dają . Za każdym świętem zarząd coib musi mieć na święta wakacje i nowe nieruchomości . Cicho siedzieć bo zaokrąglenia nie do 10 ale do 600 . Miłej pracy - fajnie jest w górach pzdr

@Sztygar

Sztygar,albo jesteś typowym bucem,albo złośliwą mendą,która wypadła z brudnych majtek. Jakoś od kilku lat nie zauważyłem nowych samochodów ,to po pierwsze.Jak przyjeżdżają szefowie na obiekt,to zawsze tymi samymi gratami. Co do tych wczasów,nieruchomości,to może jakieś konkrety podasz,bo wychodzi teraz,ze jesteś jeszcze kłamcą i typowym bucem,który stracił pracę za nieróbstwo i onanizowanie się na "świerszczyki".

@Były pracownik COiB.

A z czego R.M ma taki śmietnik i taki spasiony?Z naszych pieniędzy które obcina,za kanty na nadgodzinach i na Urzędzie Skarbowym.Ciekawe jak się wytłumaczy z tych przekrętów.Mysli że z głupkami ma do czynienia prostak

@Były pracownik COiB.

Były pracowniku COIB jesli jeśli juz nie pracujesz to nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia,przestan ublizać innym,Pracownicy do ochrony są brani z ulicy ,Tak jest w krakowie.A jeśli pracujesz to napisz gdzie jest tak dobrze.

@SEBA

Dziwne ściemniaczu :) Rozmawiałem z szefostwem i nie mają żadnego obiektu w Krakowie :). Jeśli jest tak źle to napisz prawdę gdzie a nie baw się w konfidenta :)

@Ona

W ochronie nie pracują raczej ludzie mądrzy :) Kto się uczył nie robi w ochronie / sprzątaniu :)

@Pawiś

(usunięte przez administratora)ściemniaczem to może byłeś i jesteś ty.Ja pisze o konkretnym obiekcie w Balicach.Ty nie masz odwagi napisac na którym pracujesz bo nie znajdziesz lepszej firmy i posady do spania.

Pracowałam w gorszych. Tutaj nawet da się normalnie pracować. Nie oszukują na godzinach, nie ma kar za braki ubioru. Da się dogadać co do grafiku. Ogólnie mogę polecić.

Pawiś

Polecam tą firmę ... Z czystym sumieniem.

Nie polecam tej firmy.

sung

Kasa na czas. Zarobki jak w innych firmach. Minimalna plus dodatki. Nie mam zastrzeżeń. Nie ma przynajmniej dopierdzielania się za wszystko jak np. w juwentusie ( tam miałem karę za niewyprasowany rękaw koszuli) i obcinania poniżej minimalnej.

ilonciajestem

Witam...proszę napiszcie jak jest z płacami i w ogóle...ochrona na Nexteer..W Gliwicach

Szkodnik

Tutaj wszystko ok.

Mireczek

lepiej nie pytaj .....katastrofa

@ilonciajestem

Odradzam Płacą minimalna a co najgorsze nie płacone na czas, zaniżane stawki za nadgodziny i ucinane.Jednym słowem oszustwo.Wyplaty które mają być do 20 są płacone dopiero na początku miesiąca nasrepnego

Kozi
@ilonciajestem

Nie przyjmujemy się tam.Tragedia,jedne (usunięte przez administratora) p.M....a.Firma kogucik

nick
@Ona

fakt nie płacą w terminie. za grudzień przyszla 3 dni po terminie, ale @Ona sprawdz w umowie zapis - wyplata do 20 dni od podpisania rachunku a nie do 20 dnia miesiaca. RM mi to wyjasnil pare miesiecy temu

fajdek
@Ona

Pracowałem w kilku firmach ochrony, jeszcze nie widziałem stawki wyższej niż minimalna. w ochronie nie spodziewajcie sie kokosów. trzeba bylo sie uczyc :) wiem bo sam to olałem

@ilonciajestem

Na tych obiektach, jak i na wszystkich, płace z um.o pracę są zawsze w terminie. Więc przestańcie głupie nieroby tutaj kłamać. Co do umów zleceń, jest tam wyraźnie napisane,że rachunek będzie zapłacony do 20 dni od daty podpisania i DOSTARCZENIA rachunku przez zleceniobiorcę. Czy to przerasta wasz umysł inteligenci z bożej łaski?! Był u nas szef nowej firmy w której teraz pracujemy we Wrocławiu i zapowiedział, że teraz każdy będzie sam sobie wypisywał rachunki i potwierdzał je ze stanem faktycznym oraz osobiście będzie je dostarczał do firmy.Wtedy dopiero będzie to księgowane. Bo przez kilku buców,którzy nie umieją czytać tego,co podpisują,będziecie musieli sami wypisywać rachunki, tak, jak to teraz my mamy, bo jakiś kretyn opowiedział do nowej firmy,jak było w COiB. Oni chcąc uniknąć takich zdarzeń,będą wypłacać dopiero, jak zleceniobiorca dostarczy prawidłowo wyliczony i wypełniony rachunek. A my musimy teraz wypełniać po 2 takie rachunki. Były pracownik COiB,a obecnie nowej firmy we Wrocławiu.

To ja
@fajdek

Nie prawda...to zależy jaki ma się stopień niepełnosprawności...daja nawet 2600 brutto...umowa o pracę oczywiście..w Probecie...jeszcze do tego za paliwo i leki

@Były pracownik COiB.

Sam jesteś bucem i nierobem .Zgadza się że do 20 dni od podpisania rachunku.Ale biorą je na koniec miesiąca i zobacz z jaką data je daje.A dlaczego tak płacą? By kręcić i kantować pracowników.Szczegolnie za nadgodziny.I nie pisz głupot ,chyba że sami sobie te opinię piszecie.Na śmieciowych oszukują jak się da.

@Ona

Ona. Jak ci nie pasuje, to masz następujące wyjścia; 1.Wypełniaj sam(a) rachunki, dostarcz potwierdzenie,że przepracowałeś(aś) taką ilość godzin i dostarcz to do rąk własnych lub wyślij pocztą,kurierem,czym ci rzewnie podoba się! Jak zarzucasz komuś,że oszukuje,kantuje,to zastanów się nad konsekwencjami, nawet karnymi.Po drugie, jak masz wiadomość,że rachunek jest później księgowany w firmie,to jak komuś go przekazujesz lub ktoś ci daje do podpisu gotowca za ciebie zrobionego,by ty jesteś za głupi(a),aby samemu wypisać rachunek,to żądaj potwierdzenia daty odebrania rachunku! 2.Zamiast pierd....ć, jak ci źle w tej firmie, zwolnij się. Na pewno w innych firmach przyjmą ciebie z otwartymi ramionami, dadzą ci większą wypłatę,rachunki na czas będziesz miał pod nos dane,a i na pewno,jak poznają się na twojej rzetelnej pracy,to wstawią ci kanapę na posterunek,abyś nie męczył się na niewygodnym krześle.

Do...a Nex.......
@Były pracownik COiB.

Najlepiej mówić zwolnij się.To potraficie.Najlepiej jakbyście mieli pracowników bez myślenia.Jestescie oszustami i koniec,a R.M. dopiero, trzęsie się na każdą złotówkę.Myslalam że ten komandos(z Bożej łaski gruby) jest ok.Ale się myliłam.To duże dziecko co nawet 2 złote na kawę nie ma jak przyjedzie do Gliwic.

kow
@Były pracownik COiB.

Nie ma (usunięte przez administratora) obowiązku wystawiania rachunków

Zenuś
@Były pracownik COiB.

chyba dla takich kretynów jak ty to widać że wystawienie rachunku to problem to może podpowiem idź do pierwszego lepszego sklepu popierniczego zakup tam rachunek tak takie sprzedają za grosze i poprostu wypełnij następnie na samym początku miesiąca dostarcz pracodawcy jednak określ date bo teraz to pracodawca ja określa robiąc z takiego osła jak ty wała. Tyle i na temat poprostu firma Coib oszukuje jak może , w naszym kraju płaci się co miesiąc nie co półtora ani tym bardziej dluzej. Kto dla nich pracuje jest skończonym idiotą.

Zenuś
@Były pracownik COiB.

niema problemu za bardzo się rozpisałeś a to tylko rachunek właśnie gdyby pracownik to wystawiał Coib by już nie było

@ilonciajestem

Ciulato. Smród brud i ubóstwo:)

Żona
@ilonciajestem

(usunięte przez administratora) Nie płaci końcówek, wypłaty przychodzą pomniejszone, z dużym opóźnieniem.

Żona
@ilonciajestem

Pozytywne opinie pochodzą od samego zainteresowanego czyli (usunięte przez administratora)

@Były pracownik COiB.

To jest wpis (usunięte przez administratora) Jego styl????

logit
@Żona

A mnie płacą :)

antyżona
@Żona

Pomniejszone bo? Zgłaszałaś to czy tylko mężuś powiedział że mu obcięli a zostawił w monopolowym?

ukr

Ja rabotał w etoj firmie. Wsio było haraszo. Wypłata ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa?

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa
3.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Krakowska 50
    32-083 Kraków