Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

Ala

Trzymać się z dala od tej agencji! Na miejscu pracy nic się kompletnie nie pokrywa z tym co mówią w biurze! Porażka. Zastanówcie się dwa razy, bo nie zrobicie nic.

Ryszard Kwieciak

+ Dużo ofert, szybko przedstawione oferty, różne kraje, widać, że nie wciskają na siłę, tylko starają się doradzić, dobry kontakt. - Dużo pytań w czasie rozmowy (sensowne pytania ale dużo). Jak rozpocznę pracę opiszę więcej.

Jordan

POLECAM SZYBKO DZIALAJA

Roślinka22

Spoko firma. Pojechalisny z bratem wszystko dobrze opisane doradzili co i jak i zaproponowali oferty, ktorych nie bylo na ich stronie dla par u grup na jednej zmianie i z jednym zakwqterowaniem. W innych agebcjach nie dawali nam gwarancji, ze bedziemy na jednej zmianie z bratem wiec pojechalismy z nini i jest ok. Polecamy

logo firmy Serwisant rowerowy
KOPCINA

OK MOZNA JECHAC

Grenadier

Polecam. Mogłem jechać już 2 lata temy. :( Stracony czas na jebanie się z Axidusem.

Iwona
@Grenadier

Super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Cosmoworker Job Service, jednak proszę, abyś zachował kulturę wypowiedzi dodając kolejne opinie. Może powiesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Jak oceniasz wysokość zarobów, czy jest adekwatna do wykonywanej pracy?

Magda

Jak zarobki? Istnieje system premiowania ?

Jacek

Polecam. Wszystko opisane w szczegolach. Wlasnie jestem po rozmowie i po kawie na miejscu w biurze w Holandii. Wszystko co mowili w Poznaniu tak jak na miejscu. Czekam na transport na kwatere.

Lukasz2000

Polecam. Normalna firma.

Bardzo w porzadku firma. Pierwszy raz wyjechalem za granice do pracy. Nie mam porownania co do innych firm ale ci wszystko zalatwili jak bylo trzeba. Pracuje od 3 tygodni po pierwszej wyplacie i wszystko sie zgadza.

jaco

pOLECAM. wSZYTSKO ZGODNIE Z UMOWA.

Agata

Nie polecam agencji!!! Wyjechalysmy w trójkę do Holandii przez agencje Cosmo worker. Miałyśmy pracować przy serkach topionych. Wprawdzie przez pierwszy tydzień tam pracowalysmy, ale potem nas przenieśli na sortowanie jabłek z mniejszą stawka i godzinami. Koniec końców miałyśmy w ciągu tygodnia 25h tygodniowo. Także wypłaty były mniejsze niż w Polsce. Nie pojechalysmy żeby zarabiać na mieszkanie i ubezpieczenie. Pan Michał miał coś zdziałać jednak bez odzewu z jego strony. Czekałam przeszło tydzień na jakakolwiek wiadomość i NIC. Także 17lat doświadczenie jak to sobie Pan Michał ciągle powtarzał możecie wsadzić w (usunięte przez administratora) Ę!! Nie polecam i tyle!!

Rafal

NIE polecam, wyjechalem przez cosmoworker do agencji AB midden netherland i totalna porazka, praca na kilka dni, zero organizacji. Pan z biura cosmoworker bardzo nie mily po tym jak go poinformowalem ze biuro AB jest niewyplacalne. Jesli chcecie wyjechac i pracowac codziennie gdzies indziej i zarabiac po 6 euro tygodniowo , tak wyplaty w AB sa takie. Nie pozdrawiam pani Marty z AB .

Grzegorz

Po pierwszej wypłacie wszystko tak jak opisywane przed wyjazdem. Jestem na tak.

DOMINIKA

Cała ta agenja to (usunięte przez administratora) ,odradzam wyjazdu przez firme tą.

Kalambur80

WYJECHALEM NA MAGAZYNY. DOBRA PRACA STAWKA Z DODATKAMI PRAWIE 11,30. MIESZKANIE W SAMYM TILBURGU TEZ OK, SZYBKO SPRAWNIE, WYPLATY NA CZAS, NA MIEJSCU WIEDZA, KONTAKT Z KOORDYNATORAMI NA MIEJSCU I W POZNANIU JEST. PRACA OK. WSZYSTKO ZALATWILEM PRZEZ INTERNET I TELEFON A DLA PEWNOSCI W DRODZE DO HOLANDII PRZYJECHALEM JESZCZE DO BIURA POGADAC OSOBISCIE. NORMALNI LUDZIE A NIE JAKAS FIRMA KRZAK ALBO WIELKA FIRMA KTORA NIE ZNA LUDZI ALBO TRAKTUJE ICH JAK NUMERY. KONTAKT W SOBOTE I W NIEDZIELE W RAZIE CO JEST. POMOCNI I GODNI POLECENIA. JA TRAFILEM DOBRZE MOWIE ZA SIEBIE. MOGE SPOKOJNIE POLECIC, NIE NABIJAJA W BUTELKE

Kaśka
@Kalambur80

Cezar, Wiola, Kalam, to wszystko opinie chyba pochodzą od jednej osoby. Bo rzadko się zdarza, aby różni ludziska pisali w jednym miejscu wszystko drukowanymi literami, jak w przedszkolu ;).

Kaśka
@Kaśka

Ja mam wrażenie, że ktoś z biura sobie zwiększa liczebność opini, bo piszą zapytania, zamiast opini, no ale tępaków nie brakuje

Andrzej1978

Polecam. Wszystko cacy.

CEZARY GORZOW

PRACUJE 2 TYGODNIE. PRACA NA PAKOWANIU I PRODUKCJI TAKICH EKSPRESOW DO NAPOJOW GAZOWANYCH. PRACA I WARUNKI TAKIE JAK PRZEKAZANO W BIURZE I W UMOWIE. NA MIEJSCU AGENCJAS HOLENDERSKA AGENCJA TEZ OK. ZAKWATEROWANIE OK, DOJAZD DO PRACY 15 MINUT WIEC DO ZNIESIENIA. LUDZIE NA ZAKLADZIE OK. CZEKAM NA PIERWSZA WYPLATE ALE WIDZIALEM JUZ SOLARIS I JEST TAK JAK LICZYLEM PRZED WYJAZDEM. DOBRY KONTAKT Z COSMOWORKEREM. RACZEJ POLECAM.

Krzysztof Imiolczyk
@CEZARY GORZOW

Mam kilka pytan można kantakt

Gosia

Polecam

Joanna

Spoksik

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker